Перейти до вмісту

Кохання,тривалі відносини- це звичка,чи справжні почуття?

Повідомлень в темі: 89

#21 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 12.03.2008 – 21:17

це не було справжнім коханням...якшо воно справжнє то воно на все життя! а не на 2 роки і все...
якщо ти справді відчуваєш що закоханий то борись до останнього...але спочатку подумай добре чи це справжнє кохання!
надія помирає останньою,але рано чи пізно помирає і надія!
  • 0

#22 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.03.2008 – 19:38

просто буває кохання, а буває звичка...не потрібно це змішувати...це геть різні речі...
  • 0

#23 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 19:55

Перегляд дописуЛука (12.03.2008 11:30) писав:

Віноситися може щось до чогось, а в людей - стосунки.
А по суті, кохання - то і є тривале. Це сплав поваги, дружби й потягу. А от із переліченого щось, цілком може бути й на трошки.
  • 0

#24 Tiny

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 20:41

ммммммм......ням-ням.....кохання..справжнє почуття..яке зменшуєть але залишаєть...залишає слід..і перетворються в звичку..гм...і тут я задумалася))
  • 0

#25 Marienkäfer

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 01:13

Вчора моя подруга мені заявила,що після двох років відносин кохання перестає існувати як таке,
на зміну йому приходить звичайна звичка і страх залишитись самому.
Наші долі з нею склались по різному,тому суперечка була запекла.
Сьогодні,хочу почути вашу думку.Щоб ви зробили, коли таке вам заявила кохана людина?
Кохання не перестає існувати, справжнє кохання. Також при втраті людини воно живе далі.
Відпустила б цю людину. Так як потрібні зміни. Їй необхідно розібратись з собою.

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 12:23) писав:

Якщо знайома так заявила, значить не все гарно у відносинах з людиною.
На місці б її коханого я спробував з"ясувати що не так, або яка причини згасання почуття. Можна виправити чи повернути все, якщо звичайно вона захоче і захоче постаратися її хлопець.
Два роки це серйозно і відпускати людину просто так не можна.
З'ясування це якраз те чого не потрібно робити в цій ситуації. Кожний з собою має з'ясувати але не разом.
Якраз треба відпустити щоб зрозуміти! Щоб почути себе...

Перегляд дописуDynkan 113 (12.03.2008 15:17) писав:

А можна питання, кохання може набриднути через непостійний характер людини?
Ні. Кохання не набридає. Може набриднути конкретна риса в людині.
  • 0

#26 чудеса скрізь...

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 15:30

Кохання ніколи не перстає існувати. Воно тільки перероджується в наступну форму високого почуття.
  • 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.03.2008 – 21:31

"тривалі" це як? більше однієї доби? :)
  • 0

#28 butterfly-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:планета Земля

Відправлено 22.03.2008 – 20:00

Я думаю, що це залежить від людини.
Якщо людина дійсно любить, то для неї кохання - це справжнє почуття.
Ну, а якщо люди по принципу родлять так, бо всі так роблять, тоді тривалі відносини - це просто привикання до партнера.
  • 0

#29 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.03.2008 – 11:10

Вчора моя подруга мені заявила,що після двох років відносин кохання перестає існувати як таке,
на зміну йому приходить звичайна звичка і страх залишитись самому.
Наші долі з нею склались по різному,тому суперечка була запекла.
Сьогодні,хочу почути вашу думку.Щоб ви зробили, коли таке вам заявила кохана людина?
Я вважаю, що так, то таки виробляється звичка... кохання то справжнє, просто воно вичерпує себе. Хочете сказати, що люди, які живуть вже там n-кількфсть років далі палають тим самим коханням, що їх звело.... вони просто вже звикли один до одного, є близька тобі людина, яка знає про твої проблеми, є з ким порадитись, просто не бути самому, і в цьому немає нічого поганого, це свого роду, напевно залишається коханням, просто на іншій стадії)

Повідомлення відредагував Margo: 23.03.2008 – 11:11

• 0

#30 ХаМКа

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Збараж

Відправлено 29.03.2008 – 18:21

це як для кого, просто можливо хтось не може відрізнити звичку від кохання от і вся проблема)))
  • 0

#31 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 13:58

Чомусь коли в темі про кохання проскакує "поняття" звичка відбувається напруження емоцій і при хорошому розігріві можливий навіть конфлікт.

Чому все відбувається подібним чином, чому ми так боїмось визнавати присутність звични у відносинах пов*язаних із почуттями? Цікавим є той факт, що неможливо довести тогофакту, що кохання є звичкою так само, які те, що кохання не є звичкою. Звідки така розбіжність? Встановити причину мабуть при великому бажанні всеж таки можна але і результати ткого встановлення можуть також виявитись неповними тобто такими, які будуть правдивими лише при відповідних умовах.

Моя думка із даного приводу є такою, що кохання і привичка є поняттями різними за змістом і знаходяться у різних інформаційних механізмах нашої свідомості (можливо я помиляюсь). Явище привички може спостерігатись у різних якостях людини і це ми можемо спостерігати дуже часто. Однак поняття кохання є значно ширшим ніж поняття звичка, а тому іднетифікувати кохання як один із видів звички на мою думку є неправильним. Я схильний думати, що механізм кохання, який є одним із механізмів нашої свідомості (а може поняття свідомість уже й устаріло) включає в себе засоби які є необхідні для правильного його функціонування і зокрема у переліку цих засобів знаходиться і привичка, без якої механізм кохання просто не працюватиме. Разом із тим крім привички кохання використовує й інші засоби наприклад систему власних цінностей людини, їх правильний розподіл для пдісвідомого планування здійснення мрій і так далі. Чомусь існує думка, що "мріє не зрада", оскільки без елементу "мрія" не запускається планування яке потім формує ту звичку.

Тому не варто схилятись навіть на мою спробу реабілітації поняття "кохання" і його зв'язок із поняттям "звичка" тому, що духовні поняття мають здатність при спробі їх словесного пояснення втрачати свою красу... кохання потрібно відчувати, а не давати йому визначення... воно здатне до самостабілізування і без зовнішнього втручання.

Повідомлення відредагував 100000: 01.04.2008 – 13:59

• 0

#32 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 28.05.2008 – 13:02

Перегляд дописуОлеська (12.03.2008 13:36) писав:

Таке чула від більшості знайомих, які в шлюбі вже і по три, і по тридцять років одружені. Невмируще кохання - це велика рідкість. Просто з часом спільного проживання, те кохання (якщо воно було насправді) переходить в іншу площину - і саме таке кохання я найбільше ціную.

Буває так а буває, як сказала Margo, звичайний комформізм (звичка) до ситуації... Біда в тому, що в  таких стосунках може виникнуи нова пристрасть. А в шлюбі та ще й з малими дітьми це величезний біль для всіх :rolleyes:

Повідомлення відредагував Ar@tis: 28.05.2008 – 13:04

• 0

#33 hameleon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:народився у м.Львові.А зараз живу у Києві

Відправлено 28.05.2008 – 13:16

Кохання і звичка це дві різні речі. Коли ти кохаєш то ти живеш з коханням, з пристрастями із задоволенням. А коли людина живе із звичкою то у стосунках навіть у ліжку не буде ніякого задоволення.
  • 0

#34 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 01.06.2008 – 16:19

Я зустрічаюсь з хлопцем більш ніж 6 років і скажу, шо зара це вже більш схоже на звичку. І треба якось розрулювати ситуацію.....Мабуть, не та людина зі мною. Але!! Справжнє кохання триває вічно....як би не банально це звучало.... :angry1:

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 01.06.2008 – 16:20

• 0

#35 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.06.2008 – 19:21

Перегляд дописуДарця_Борхес (1.06.2008 17:19) писав:

Я зустрічаюсь з хлопцем більш ніж 6 років і скажу, шо зара це вже більш схоже на звичку. І треба якось розрулювати ситуацію.....Мабуть, не та людина зі мною. Але!! Справжнє кохання триває вічно....як би не банально це звучало.... :angry1:
Шариш! Заведи собі коханця, зара багатьом кубітам бракує екстріму в житті :)
  • 0

#36 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 08.06.2008 – 17:55

. Кохання,тривалі відносини- це звичка,чи справжні почуття?..

..я вважаю, що тривалі стосунки у моєму випадку - кохання..
..але є і інша сторона де довготривалі стосунки - це навіть уже не звичка..це якісь уже маразм..
..мої хороші знайомі більше 6 років разом..коли вдвох, то сварки не вщухають, коли по різну, то щасливі люди..
..я спершу думала, що це звичка, а потім зрозуміла, що обом в кайф мучити себе самих.. :beer:
  • 0

#37 Admire_of_me

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 09.06.2008 – 21:07

На мою думку мало хто з нас може точно сказати про кохання. Але я вважаю, що любити можна багато кого... Миттєво... Миттєве кохання. Ніколи не замислювалися над таким? Коли ми вважаємо, що це кохання на все життя, коли думаємо, що більше нам ніхто не потрібен... Але через деякий час, обставини ми можемо судити зовсім інакше, по типу: "Це було не справжнє кохання, я помилявся..." Але на справді це не так. То теж було кохання, але миттєве. І ми всеодно любимо тих людей, з якими розходимося. А Миттєве кохання у всякому випадку загальними зусиллями, підримкою і головне бажанням з обох сторін, можна перетворити на справжнє, постійне і єдине. ИМХО
  • 0

#38 Fly

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 22:24

спочатку є симпатія, потім кохання, а після спільно проведених більше 5 років в т.ч. життя в шлюбі-хоч і зникає така частина кохання як іскра, пристрасть, але ж повага один до одного і відчуття спільності,рідності залишаються. Принаймні, було б добре якби хоч так
  • 0

#39 Гість_Leyla_*

• Гості

Відправлено 15.06.2008 – 12:08

знаєте, "желание любить - больше чем любовь" і взагалі то, навряд чи є кохання, все залежить від того як люди сприймають один одного. Просто в стосунках настає такий етап, коли треба подувати: зважити, що для тебе потрібно: чи ти потребуєш, щоб ця людина була з тобою чи ні. якщо так, то ти повинен сказати " я зроюлю все, щоб ця людина була щасливою і була зі мною", а якщо ні то відпустити її. :)
  • 0

#40 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 15.06.2008 – 21:40

Перегляд дописуJumper (14.06.2008 23:24) писав:

спочатку є симпатія, потім кохання, а після спільно проведених більше 5 років в т.ч. життя в шлюбі-хоч і зникає така частина кохання як іскра, пристрасть, але ж повага один до одного і відчуття спільності,рідності залишаються. Принаймні, було б добре якби хоч так
Якщо жити за принципом "було б добре якби хоч так" життя стане прісним і нудним,
вряд чи я зможу так.Або все ,або нічого і середини бути не може,тоді це буде просто самообман.
І не потрібно думати,що після 5 років кінець життя і просто повага.
В шлюбі 12 років і нічого не змінилось,і іскра не погасла.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних