Перейти до вмісту

Чи в грошах щастя?

Повідомлень в темі: 147

#21 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 13.03.2008 – 18:33

Якби у теб ебуло б багато грошей ти б не був щасливий , ти б не прагнув до чогось вищого , у тебе б небуло мрії змінити щось на краще тому що у тебе б все було б ! але без грошей теж і ні туди і ні сюди , без них теж щасливий не будеш тому що буде недостаток і будуть виникати постійно проблеми !
  • 0

#22 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 13.03.2008 – 18:37

Та все зводиться до грошей в нашому суспільстві. Куди не всунься то всюди треба грошей. Тому за відсутності грошей наврядче зможна бути щасливим.
Інша ж проблема в тому, що люди не вміють цінувати того, що вони вже мають.
  • 0

#23 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 13.03.2008 – 20:10

Перегляд дописуDema V (13.03.2008 18:37) писав:

Та все зводиться до грошей в нашому суспільстві. Куди не всунься то всюди треба грошей. Тому за відсутності грошей наврядче зможна бути щасливим.
Інша ж проблема в тому, що люди не вміють цінувати того, що вони вже мають.
Це тому що чим більше маєш тим більше хочеш, і досягнуте вже не цікаве стає))

Перегляд дописуbulbashka_aero (13.03.2008 11:29) писав:

Пан натякає, що він олігарх? Бо середньому бізнесу теж не легко живеться.
Я олігарх, ги ги %) Жжотє панове, навіть і в мріях не було.
Щоб досягнути середнього бізнесу треба пройти через дрібний. Якщо його щемити при зародку то до середнього діло не дійде просто)
  • 0

#24 Tiny

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 20:14

так є в грошах щастя..проте я це щастя назву..штучним...красивим яблуком зовні гнилим червивим всередині...чому?...а хіба коли куплємо річ яка нам так була необхідна і ми так давно мріяли про неї...придбавши її..хіба ми не є щасливі...припустимо я є...але...це на короткий час..і люди які не можуть відрізнити справжнє щастя від такого губляться...чи не так?...а яке те справжнє щастя...?порівняйте щастя коли ви зустріли кохану людину..чи навіть коли довгоочікуване повідомлення вам прийшло з щастям коли ви купили олюблений годинник..який був насправді бракованим)))))))))або загубили...та ладно..просто привикли тай годі..а інколи так день два потішилися та й все...а якщо хтось подарить..хіба серцю милий годиник..чи талюдина що подарила вам його з любовЮ?
  • 0

#25 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 13.03.2008 – 20:40

Гроші без щастя-ніщо....а щастя без грошей-це весело!
  • 0

#26 Tiny

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 20:52

Перегляд дописуРусік (13.03.2008 20:40) писав:

Гроші без щастя-ніщо....а щастя без грошей-це весело!
:angry1:
  • 0

#27 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 13.03.2008 – 21:14

А які проблеми!?
Нас тут вже зареєстрованих 5 тисяч.
З брата по 200грн - буде мільйон.
Для експерименту десь на місяць досить.
Обіцяю за ці гроші відзвітуватись до копійки по кошторису, а головне абсолютно чесно кожному спонсору відповісти чи в грошах щастя.
  • 0

#28 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 21:52

Перегляд дописуDON BASS (13.03.2008 21:14) писав:

А які проблеми!?
Нас тут вже зареєстрованих 5 тисяч.
З брата по 200грн - буде мільйон.
Для експерименту десь на місяць досить.
Обіцяю за ці гроші відзвітуватись до копійки по кошторису, а головне абсолютно чесно кожному спонсору відповісти чи в грошах щастя.
ги ги)) З серії як я був мільйонером.
  • 0

#29 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 13.03.2008 – 22:06

ЯКЩО ВИ ПРОСНУЛИСЯ ЗДОРОВИМ, ТО ВИ ЩАСЛИВІШІ НІЖ 1 МІЛЬЙОН (!) НАРОДУ, ЯКИЙ НЕ ДОЖИВЕ ДО КІНЦЯ ТИЖНЯ...
ЯКЩО ВИ НІКОЛИ НЕ ПЕРЕЖИВАЛИ ВІЙНУ, САМОТНІСТЬ ТЮРЕМНОГО УВЯЗНЕННЯ, АГОНІЮ ТОРТУР ЧИ ГОЛОД, ТО ВИ ЩАСЛИВІШІ НІЖ 500 МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ В ЦЬОМУ СВІТІ
ЯКЩО У ВАС В ХОЛОДИЛЬНИКУ Є ЇЖА, У ВАС Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ І ВИ ОДЯГНЕНІ, ВИ БАГАТШІ НІЖ 75% НАСЕЛЕННЯ ЗЕМЛІ

Я відповів на питання?

P.S. Кохання і дружба теж елементарно купляється за гроші, тільки не так явно, як скажемо стаканчик соняшникового насіння...
  • 0

#30 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.03.2008 – 22:59

DON BASS а чи не заї**шся ти чеки собирати, кошторис підбивати? Тобі місяць вистачить, щоб розгрібти всю бухгалтерію розтрат мільйону? Може ти на півмільйона команду бухгалтерів наймеш?
  • 0

#31 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 14.03.2008 – 07:52

Консультаці ї- платні!
  • 0

#32 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 08:21

Перегляд дописуBassOneB (13.03.2008 22:06) писав:

ЯКЩО ВИ ПРОСНУЛИСЯ ЗДОРОВИМ, ТО ВИ ЩАСЛИВІШІ НІЖ 1 МІЛЬЙОН (!) НАРОДУ, ЯКИЙ НЕ ДОЖИВЕ ДО КІНЦЯ ТИЖНЯ...
ЯКЩО ВИ НІКОЛИ НЕ ПЕРЕЖИВАЛИ ВІЙНУ, САМОТНІСТЬ ТЮРЕМНОГО УВЯЗНЕННЯ, АГОНІЮ ТОРТУР ЧИ ГОЛОД, ТО ВИ ЩАСЛИВІШІ НІЖ 500 МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ В ЦЬОМУ СВІТІ
ЯКЩО У ВАС В ХОЛОДИЛЬНИКУ Є ЇЖА, У ВАС Є ДАХ НАД ГОЛОВОЮ І ВИ ОДЯГНЕНІ, ВИ БАГАТШІ НІЖ 75% НАСЕЛЕННЯ ЗЕМЛІ

Я відповів на питання?

P.S. Кохання і дружба теж елементарно купляється за гроші, тільки не так явно, як скажемо стаканчик соняшникового насіння...
Мда. Голі факти. Ну здоровим рідко хто зараз просинається, бо зовсім здорових зараз нема. Війна, ну хай ліпше стороною обходить. А їжа, дах і одяг - обовязкові умови існування. Якщо і цього нема тоді це вже нижче межі бідності. А хочеться і пожити якось....
  • 0

#33 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 17.03.2008 – 12:23

Все ж якщо хочеться жити шасливо то і матеріальні проблеми не повинні ставати на шляху до щастя.
Дуже часто люди не бачать або заперечують глобальність тієї проблеми, яка заключається у їхньому відношенні до матеріальних цінностей, що нерідко розвиваючи лінь самостійно вирішувати питання матеріального забепечення може викликати страх перед бідністю. Цей страх та їнші суспільні чинники позбавляють людину можливості бачити багатство духовного світу і створюють у свідомості дизбаланс, який може мати дуже матеріальні наслідки у вигляді хоча б стану здоров'я.
Із бідністю задля збереження щастя можна і треба боротись але робити це потрібно там де людина відчуває сбе собою не посягаючи на любов і щастя інших.
  • 0

#34 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 18.03.2008 – 13:28

Ясно, що в самих грошах щастя нема, але навряд чи таке вже щастя бути без них... :)
Вміти заробляти гроші - це вміння добре контактувати зі світом, а це вже + .

Повідомлення відредагував Лєна ДАД: 18.03.2008 – 13:29

• 0

#35 Деформація

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 18.03.2008 – 15:41

Завжди, коли мова йде про багатство, я згадую про Г. Сковороду і його філософію. ЯК він казав "бідність, яка живе в серці чистім і праведнім - блаженна і свята, вона - справжня мати серцям, рідна і лагідна"
І я ніяк не можу з ним погодитись. Коли людина бідна, коли їй не хватає достатньої кількості грошей для продивання, вона озлощується, стає замкненою і скупою. Ну це я моя думка.

Але багатсвто - це також не вихід. Я не їжджу по місті на Ламборджіні, але якби я її мала, я б стала кращою? Сумніваюся...
Потрібно мати почуття міри і міру почуття :)

А ще багато залежить від того, що розуміти під словом щастя. Для деколи - це можуть бути просто моральні якості, для інших - матеріальні. Взагалі мені здається ця тема немає якихось визначених стандартів і кожен пояснює її по-своєму.
  • 0

#36 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.03.2008 – 10:31

щось народ в крайнощі поввпадав:то рокфеллер,то бідняк далі нікуди..
а от уявімо середню ситуацію.Людина має хорошу зарплату.Може собі дозволити сходити в кінотеатр на якусь прем`єру,з`їздити з жінкою і дітьми на курорт чи ще десь.Є можливість нормально вдягнутися самому і своїй сім`ї. За умови психологічної злагоди в сім`ї і з оточуючими та певною мірою задоволених потреб,це може бути щастям.
  • 0

#37 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 19.03.2008 – 12:26

Перегляд дописуCassandra (19.03.2008 10:31) писав:

а от уявімо середню ситуацію.Людина має хорошу зарплату.Може собі дозволити сходити в кінотеатр на якусь прем`єру,з`їздити з жінкою і дітьми на курорт чи ще десь.Є можливість нормально вдягнутися самому і своїй сім`ї. За умови психологічної злагоди в сім`ї і з оточуючими та певною мірою задоволених потреб,це може бути щастям.
От тому, що переважно нарід в крайнощі впадає що до теми про гроші, я і написала вище свою відповідь.
Як мені здається досить коротку і змістовну відповідь. Взяту зі свого життя )))
Про Ламборджині не знаю, але машину хочу мати з дитинства. Це дуже зручний засіб пересування )))

Повідомлення відредагував Лєна ДАД: 19.03.2008 – 12:31

• 0

#38 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 19.03.2008 – 14:34

Перегляд дописуCassandra (19.03.2008 11:31) писав:

Народ, очевидно, просто заплутався. Зрештою, що означає "чи в грошах щастя"? Навряд чи знайдуться люди, які можуть бути щасливі без грошей взагалі. Щонайменше їсти нам треба і без цього важко почуватися щасливим. Проте наявність грошей ще не є ознакою щастя.
  • 0

#39 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 19.03.2008 – 17:26

щастя зовсім не в грошах. просто ситема, за якою живуть люди вимагає наявність грошей, як засобу обміну. Та система є штучним витвором людини і її можна знищити. Таким чином, кожен, хто живе у даній системі і приймає її правила повинен рахуватися з тим, що гроші є засобом обміну, а значить засобом отримання різних речей, які потенційно можуть приносити щастя. Але окрім знищення цієї системи з неї можна ще й вийти або змінити на іншу.
Логічний висновок: не в грошах щастя.
  • 0

#40 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.03.2008 – 19:43

Цитата

гроші є засобом обміну, а значить засобом отримання різних речей, які потенційно можуть приносити щастя. Але окрім знищення цієї системи з неї можна ще й вийти або змінити на іншу.
давайте вернемся в ті часи коли в ходу був бартер...Міняю козу на 20 мішків зерна!

Цитата

Проте наявність грошей ще не є ознакою щастя.
Звичайно!Саме тому я й писала: За умови психологічної злагоди.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних