Перейти до вмісту

Чи в грошах щастя?

Повідомлень в темі: 147

#141 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.06.2009 – 14:58

Перегляд дописуCastiel (2.06.2009 15:52) писав:

Азарт інша тема. Відомо скільки б не мав хочеш більше. Всі ми люди.
А якщо тебе позбавити твого житла, їжі і батьків тоді б ти по іншому заспівала. Просто ти не знаєш що таке брак грошей.
От якраз навпаки. Що таке брак грошей- я знаю. Просто зараз в мене набагато кращі умови. Гроші я ціную,але користуюся ними по необхідному мінімуму. Не від жадібності чи від нестачі,а тому що "бєрєжлівая" виросла.

пс. Я-то думаю шо в мене від тебе дописи не відображаються. Бобрик? :)
  • 0

#142 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2009 – 15:01

:) Юний хфілософе, скажіть це тим людям які реально потребують того що можна купити за гроші(їжу, квартиру, лікування). Добре що вам непотрібно на операцію 100 тис

У випадку операції купується не сам факт операції, а те, що, в принципі, вище за будь-які гроші - можливість жити. І так - її можна інколи купити за гроші. Але все в світі відносно - і не факт, що людина, якій купили таким чином можливість жити, буде щасливіша за людину, у якої грошей не було, але яка померла в колі рідних і близьких, оточена любов"ю.
Взагалі це вже суперечка про повноту щастя - а її стовідсоткової не буває в принципі. Просто хтось дивиться на відсотки щастя, хтось - на відсотки проблем, та й по всьому. Старе добре питання про наполовину повну чи порожню склянку.
  • 0

#143 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 02.06.2009 – 16:03

Перегляд допису-=VJ=- (2.06.2009 16:01) писав:

У випадку операції купується не сам факт операції, а те, що, в принципі, вище за будь-які гроші - можливість жити. І так - її можна інколи купити за гроші. Але все в світі відносно - і не факт, що людина, якій купили таким чином можливість жити, буде щасливіша за людину, у якої грошей не було, але яка померла в колі рідних і близьких, оточена любов"ю.
Взагалі це вже суперечка про повноту щастя - а її стовідсоткової не буває в принципі. Просто хтось дивиться на відсотки щастя, хтось - на відсотки проблем, та й по всьому. Старе добре питання про наполовину повну чи порожню склянку.
А ви явний оптиміст. І це зовсім непогано. Процю тему можна говорити з дуже різних кутів. Тому думаю що і ви частково праві і я.
  • 0

#144 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 04.06.2009 – 18:28

;) скажіть це тим людям які реально потребують того що можна купити за гроші(їжу, квартиру, лікування). Добре що вам непотрібно на операцію 100 тис, на їжу так вартиру грошей. І дякуйте Богу. А то б ви по іншому заспівали.

якщо ви цих людей нагодуєте, дасте порцію ліків і надасте житла - то на скільки часу ці люди стануть щасливими? подивіться на осіб які здорові, нагодовані, їздять на чи на лексусах чи на 4-ках, мають власне житло, і що? В них часто видно щасливу посмішку?

Згадується притча про хвору принцесу, для якої прописали побити її рубашкою щасливої людини. Але коли нарешті знайшли щасливу людину - то виявилось що сорочки на ньому немає.

Щастя і гроші речі взагалі не повязані одне з одним. Гроші приносять хібащо тимчасове задоволення, ніяк не щастя.
  • 0

#145 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.06.2009 – 05:07

Перегляд дописуТеж пасічник... (4.06.2009 19:28) писав:

Згадується притча про хвору принцесу, для якої прописали побити її рубашкою щасливої людини. Але коли нарешті знайшли щасливу людину - то виявилось що сорочки на ньому немає.
сучасний варіант: прописали пересадити нирку, а виявилось їх вже випередили гг
  • 0

#146 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.06.2009 – 08:42

Перегляд дописуТеж пасічник... (4.06.2009 19:28) писав:

якщо ви цих людей нагодуєте, дасте порцію ліків і надасте житла - то на скільки часу ці люди стануть щасливими? подивіться на осіб які здорові, нагодовані, їздять на чи на лексусах чи на 4-ках, мають власне житло, і що? В них часто видно щасливу посмішку?
Не видно. Тому я вибираю золоту середину. Голодати я не збираюся, але марнотратством займатися теж.
Тому мені вистачить особнячка в тихому районі, невеликого, на кімнат 6 зі всіма удобствами. Тай лєксуса не треба, мені і АВЕО вистачить.
  • 0

#147 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 05.06.2009 – 21:27

не в грошах, а в можливостях, що вони дають, імхо
От зараз живу сама, на своєму утриманні.... Дуже тяжко, коли рахуєш кожну копійку і водночас не те що хочеться, а треба і харчуватись нормально, і комунальні платити... Я вже не говорю про те, що куди б тобі не захотілось піти, поїхати - все коштує грошей....
  • 0

#148 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.06.2009 – 17:56

Перегляд дописуLady Erato (5.06.2009 22:27) писав:

не в грошах, а в можливостях, що вони дають, імхо
От зараз живу сама, на своєму утриманні.... Дуже тяжко, коли рахуєш кожну копійку і водночас не те що хочеться, а треба і харчуватись нормально, і комунальні платити... Я вже не говорю про те, що куди б тобі не захотілось піти, поїхати - все коштує грошей....

Грошей ніколи не буває достатньо, але якщо відсутність грошей напружує, то це для мене ІМХО, це як сігнал, що потрібно щось в житті змінювати.
Наприклад, зараз мені хотілося б мати більше грошей (як завжди), але це мене не напружує, так навіщо морочитись, якщо живеш улюбленою справою. Є проблеми, та вони не в грошах, є щастя, та воно теж не від грошей.

Та і гроші теж різні. Є гроші для життя, та своїх примх, а є для справи. Вони різні, вони майже мають різне обличча, курсову цінність, це взагалі інші гроші і навіть вже не гроші, а тільки засоби.
І може гроші це тільки дзеркало самого тебе?

Я хочу свій свій дім і багато с землею і лісом. І щоб нікого поблизу було, 2-3 сусіда, не більше на відстані за километр, і нормальних. Вот така уява про Рай. Але в мене немає грошей за для цього і можливостей таке обирати. Це мене вбиває и позбавляє щастя на те, шо цього не має? Ні. Але я хотів би, жити в таком Раю. І чомусь я впевнен, що так і буде, тільки пізніше. Але якщо цього не буде, то це теж нормально, тому що буде щось інше і саме бажання може теж змінитися, та і навіть відкластися вже до іншого життя.

Я ще в школі хотів навчитися малювати, а зараз в мене донька малює так, що мені малювати вже і не потрібно, навіть не завжди можу щось порадити. Все гарно.

Повідомлення відредагував Огiрок: 06.06.2009 – 18:00

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних