Перейти до вмісту

Чи в грошах щастя?

Повідомлень в темі: 147

#121 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 23.05.2009 – 11:06

Перегляд дописуyushchenko (23.05.2009 01:55) писав:

Так власне ж. Все відносно, "щастя" бідної людини, яка купила тістечко, цілком можна порівняти з "щастям" мільйонера, який придбав контрольний пакет акцій транснаціональної компанії. Тобто 10 гривень дають таку ж порцію "щастя" одним , що і 1000000 доларів іншим. Отож щастя неможливо виміряти в грошах.
Що й потрібно було довести. :)
Людина в житті повинна ставити собі мету. В мене мета досягти чогось більше ніж тістечко. Дійсно, щастя не можна виміряти в грошах, але саме вони створюють умови для відчуття щастя. І якщо ти собі в житті поставив задачу "виживати", то ти будеш тішитися від того самого тістечка як голодна собака від кістки. Тому я сумніваюся що ти в житті чогось досягнеш з такою постановкою. Будеш жити "на тістечка"))))

Перегляд дописуyushchenko (23.05.2009 12:00) писав:

Ну і з чого ти взяв, що я рівняюсь на бомжів?
ти рівняєшся на гірший випадок а з тістечка себе щасливими хіба бомжі відчують, бо 10 гр, напевно зараз і для бомжів не гроші
  • 0

#122 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 23.05.2009 – 11:19

Перегляд дописуБоБриК (23.05.2009 11:06) писав:

Людина в житті повинна ставити собі мету. В мене мета досягти чогось більше ніж тістечко. Дійсно, щастя не можна виміряти в грошах, але саме вони створюють умови для відчуття щастя. І якщо ти собі в житті поставив задачу "виживати", то ти будеш тішитися від того самого тістечка як голодна собака від кістки. Тому я сумніваюся що ти в житті чогось досягнеш з такою постановкою.
А я сумніваюсь, що існує життя на Фобосі. Ну і що?

Дякую за підтримку, "Дійсно, щастя не можна виміряти в грошах". Оце правильно.

І якщо ти собі в житті поставив задачу "виживати", то ти будеш тішитися від того самого тістечка як голодна собака від кістки.
А мільйонер не "виживає" серед акул бізнесу та жорстких ринкових умов?

ти рівняєшся на гірший випадок а з тістечка себе щасливими хіба бомжі відчують, бо 10 гр, напевно зараз і для бомжів не гроші
З чого такі висновки, що я рівняюсь на бомжів? Не розумію.
  • 0

#123 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 11:20

Перегляд дописуyushchenko (23.05.2009 12:19) писав:

А мільйонер не "виживає" серед акул бізнесу та жорстких ринкових умов?
Можна закрити бізнес, мільйони положити в банк бід відсотки і спокійно в достатку виживати, в чім проблема?
  • 0

#124 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 11:21

Перегляд дописуБоБриК (23.05.2009 11:20) писав:

Можна закрити бізнес, мільйони положити в банк бід відсотки і спокійно в достатку виживати, в чім проблема?
Ага. Ходорковський он виживає на нарах спокійно. Щасливий, аж стрибає.
  • 0

#125 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 11:27

Ти знову рівняєшся на гірший випадок) Мабуть ти страшний песиміст, атже можна було назвати буже багато інших прізвищ, людей котрі мають голову на плечах і чогось досягли.
  • 0

#126 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 11:33

Перегляд дописуБоБриК (23.05.2009 11:27) писав:

Ти знову рівняєшся на гірший випадок) Мабуть ти страшний песиміст, атже можна було назвати буже багато інших прізвищ, людей котрі мають голову на плечах і чогось досягли.
З чого ти вирішив, що я взагалі на когось рівняюсь? Я тобі факти наводжу, також наводив і про Білла Гейтса, почитай на іншій сторінці, якщо не віриш.
Треба мати власну голову на плечах, ніяким чином рівняючись на когось, у кожного свій шлях, неповторний. Роби так, щоб на тебе рівнялись.

Песиміст - це добре проінформований оптиміст.

Повідомлення відредагував yushchenko: 23.05.2009 – 11:34

• 0

#127 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.05.2009 – 11:42

Коли у людини вже є гроші від початку ( наприклад, народилася в заможній родині), вона не буде прагнути до чогось, що дозволить їй заробляти гроші, якщо, звичайно, батьки її не обмежать у фінансах. Якщо ж людина народилась в сім'ї із середнім достатком, то у неї є і можливості для розвитку (здобуття освіти), і стимул чось досягти в житті
  • 0

#128 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.05.2009 – 11:46

Перегляд дописуyushchenko (23.05.2009 12:33) писав:

Песиміст - це добре проінформований оптиміст.
трохи не в тему,але!
оптиміст вчить українську мову
песиміст - російську
а реаліст - автомат калашникова

а тепер в тему:

Гроші треба, хоча б тому, щоб не відчувати, м`яко кажучи, незручностей у цьому житті.
От в моїй сім`ї був такий період(переломні 90ті), що для мене те ж тістечко було святом. М`ясо - виключно на свята. Не найкращий період в моїй сім`ї. І просто знаючи як воно є, я робитиму все можливо, щоб в мене такого не повторилося. Гроші - не щастя, а засіб, підмога, щоб дати йому грунт.
  • 0

#129 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 11:55

Перегляд дописуKassandra (23.05.2009 11:46) писав:

трохи не в тему,але!
оптиміст вчить українську мову
песиміст - російську
а реаліст - автомат калашникова

а тепер в тему:

Гроші треба, хоча б тому, щоб не відчувати, м`яко кажучи, незручностей у цьому житті.
От в моїй сім`ї був такий період(переломні 90ті), що для мене те ж тістечко було святом. М`ясо - виключно на свята. Не найкращий період в моїй сім`ї.
І всерівно ти не була дуже сумною, і сміялась, і раділа, тобто були моменти щастя. Чи я неправий? Чи можеш ти стверджувати зараз, що набагато щасливіша, ніж тоді?
  • 0

#130 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.05.2009 – 12:02

Перегляд дописуyushchenko (23.05.2009 12:55) писав:

І всерівно ти не була дуже сумною, і сміялась, і раділа, тобто були моменти щастя. Чи я неправий? Чи можеш ти стверджувати зараз, що набагато щасливіша, ніж тоді?
в тім то й нюанс, що тих моментів було як кіт наплакав..не дуже нарадієшся, коли лягаєш спати голодним.
А зараз..так, я можу із впевненістю сказати, що я щасливіша. Бо завдяки стипендії я не маю потреби просити в батьків грошей, можу дозволити собі якісь дрібнички,а то й самій заплатити за комунпослуги чи дати мамі сотню-дві. Можу дозволити собі поїхати із коханим кудись на фест чи з подругами гарно провести час.

Повідомлення відредагував Kassandra: 23.05.2009 – 12:03

• 0

#131 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 12:06

Перегляд дописуyushchenko (23.05.2009 12:33) писав:

Треба мати власну голову на плечах, ніяким чином рівняючись на когось, у кожного свій шлях, неповторний. Роби так, щоб на тебе рівнялись.
От власне. Ти роби а потім скажеш чого досяг, чи на тістечка вистачає)))
  • 0

#132 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 12:22

Перегляд дописуKassandra (23.05.2009 12:02) писав:

в тім то й нюанс, що тих моментів було як кіт наплакав..не дуже нарадієшся, коли лягаєш спати голодним.
Ось в такому випадку і допомагає оптимізм, коли людина вміє радіти дрібничкам, а не засмучуватись від тимчасових труднощів. Не можу сказати, що в найгірші моменти мого життя, я був нещасним. Ніяким чином, згадую все з посмішкою, нема негативних моментів, шукаю позитив у всьому. Зрештою і негативний досвід теж потрібний, він робить людину сильнішою, і готовою до всього.

Перегляд дописуБоБриК (23.05.2009 12:06) писав:

От власне. Ти роби а потім скажеш чого досяг, чи на тістечка вистачає)))
У тебе мета - гроші. У мене мета - подарувати щастя рідним, і добре, що вони не мають на увазі матеріальні подарунки. Буду щасливим зі своєю сім'єю і на безлюдному острві, без грошей, буду полювати крокодилів, побудую шалаш, і чхати хотів на матеріальні блага, хоча можу дозволити собі хоч нового "Мерса " з автосалону.
  • 0

#133 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 13:00

Перегляд дописуyushchenko (23.05.2009 13:22) писав:

У тебе мета - гроші. У мене мета - подарувати щастя рідним, і добре, що вони не мають на увазі матеріальні подарунки. Буду щасливим зі своєю сім'єю і на безлюдному острві, без грошей, буду полювати крокодилів, побудую шалаш, і чхати хотів на матеріальні блага, хоча можу дозволити собі хоч нового "Мерса " з автосалону.
У кожного своя мета в житті. У мене мета не гроші, а умови. Гроші це інтструмент - а не кінцева мета
  • 0

#134 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 02.06.2009 – 12:02

Гроші - це не зло, а ось елементарна людська жадібність - це дійсно халепа. Трошки перефразую попередній пост, сказавши що гоші то хороший слуга, але дуже поганий пан
  • 0

#135 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2009 – 13:46

Перегляд дописуKassandra (23.05.2009 12:46) писав:

для мене те ж тістечко було святом. М`ясо - виключно на свята. Не найкращий період в моїй сім`ї.

У мене був період, коли я м"ясо не міг собі дозволити навіть на свята. Але з точки зору стосунків між нами з дружиною то був чи не найкращий період нашого життя. Тому в усьому можна знайти позитив - було б бажання. Хтось буде щасливий і з десяткою. Хтось буде нещасний навіть з мільйоном.
  • 0

#136 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 14:07

Перегляд допису-=VJ=- (2.06.2009 14:46) писав:

У мене був період, коли я м"ясо не міг собі дозволити навіть на свята. Але з точки зору стосунків між нами з дружиною то був чи не найкращий період нашого життя. Тому в усьому можна знайти позитив - було б бажання. Хтось буде щасливий і з десяткою. Хтось буде нещасний навіть з мільйоном.
У кожної людини є список(в голові чи на папері) речей, корті просто необхідні для нормального життя і які в сукупності складають його умови. Допустим, квартира, душ, холодильник, їжа в холодильнику, газ, вода, хороша робота і тп.
Я не впевнений що не маючи багато чого з вищеперечисленого я себе з 10кою відчую щасливим. Скоріше нещасним.
Тому кажу як є, до певного рівня забезпечення( назвемо його базовим) гроші грають дуже важливу роль у відчутті щастя.
Більшість форумчан живуть з батьками у квартирі з холодильником і ванною, котрі їх годують і дають їм гроші. Тому вони не розуміють повністю суть грошей. А ви запитайте в людей, які позбавлені умов життя як змінить їхнє становище припустим квартира власна. І тоді ви почуєте всю правду.
  • 0

#137 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 02.06.2009 – 14:31

Гроші, гроші - це пісок
В кожної речі є своя суть. В грошей її немає. В грошей фальшива сутність.
Десь років з шіть тому зробив собі симпатичну картину з якоїсь частини нумізматичної колеції. З єдиною ціллю - памятати що гроші - це фальш. Там і советські сотки і мільонні купюри і царські десятки і відрізні купони і австо-угорські. Гарне видовище і як не дивно всі на цю картину звертаютьюють увагу з першого погліду.
Якщо спитати вас а що таке "гроші" хтось витягне з кішені і покаже купюру. Але немає жодної певності що через рік вони залишиться так само грошима, чи навіть завтра.
Гроші це лише папірці. За ними стоїть багато здатностей - купувати, зберігати, накопичувати.. Але ніхто не може визначити вартість грошей, можна тільки визначити їх купівельну спроможність станом на сьогодні. А купівельна спроможність залежтить від ..за скільки наприклад ви сьогодні розгрузете вагон?

Щодо мрій, то кожен має бажання: хочу квартиру. Як куплю квартиру - буду такий щасливий! Не переймайтесь, всі бажання які неможливо реалізувати в цьомц моменті стають собі у чергу, і якщо перший в черзі піде собі за ним прийде другий, двухсотий і 20003543094285423-й. А це все тільки бажання, які відклали на колись(коли виросту, будуть гроші)!
П.С. Протилежна стать на гроші теж не кидається якщо хтось фантазує, але безумовно є такі що хочуть одружитись на квартирі з машиною.

Якщо ви думаєте що щастя у грошах - то це лише фальшиве щастя.
  • 0

#138 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.06.2009 – 14:49

Жождны грошы не замынять щастя. Але й особо-то не заважатимуть йому)))
Просто люди в більшості своїй жадібні. От виграв ти мільйон. І одразу в якийсь захват приходиш. А якшо цей мільйон через годину в тебе вкрадуть- будеш бідкатися. А чого? ну не було тих грошей,жив же якось.тіпа ті гроші за годину тобі рідними стали :)
  • 0

#139 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 14:52

Перегляд дописуТеж пасічник... (2.06.2009 15:31) писав:

Щодо мрій, то кожен має бажання: хочу квартиру. Як куплю квартиру - буду такий щасливий! Не переймайтесь, всі бажання які неможливо реалізувати в цьомц моменті стають собі у чергу, і якщо перший в черзі піде собі за ним прийде другий, двухсотий і 20003543094285423-й. А це все тільки бажання, які відклали на колись(коли виросту, будуть гроші)!
П.С. Протилежна стать на гроші теж не кидається якщо хтось фантазує, але безумовно є такі що хочуть одружитись на квартирі з машиною.

Якщо ви думаєте що щастя у грошах - то це лише фальшиве щастя.
:) Юний хфілософе, скажіть це тим людям які реально потребують того що можна купити за гроші(їжу, квартиру, лікування). Добре що вам непотрібно на операцію 100 тис, на їжу так вартиру грошей. І дякуйте Богу. А то б ви по іншому заспівали.

Перегляд дописуSensssorika (2.06.2009 15:49) писав:

Жождны грошы не замынять щастя. Але й особо-то не заважатимуть йому)))
Просто люди в більшості своїй жадібні. От виграв ти мільйон. І одразу в якийсь захват приходиш. А якшо цей мільйон через годину в тебе вкрадуть- будеш бідкатися. А чого? ну не було тих грошей,жив же якось.тіпа ті гроші за годину тобі рідними стали ;)
Азарт інша тема. Відомо скільки б не мав хочеш більше. Всі ми люди.
А якщо тебе позбавити твого житла, їжі і батьків тоді б ти по іншому заспівала. Просто ти не знаєш що таке брак грошей.
  • 0

#140 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2009 – 14:57

Перегляд дописуCastiel (2.06.2009 15:07) писав:

Я не впевнений що не маючи багато чого з вищеперечисленого я себе з 10кою відчую щасливим. Скоріше нещасним.

Тому що Ви орієнтовані виключно на нематеріальне щастя. У мене один знайомий - купа грошей, "модельна" дівчина, квартира, джип-мерседес, хата "повна чаша". А він нещасний - я це точно знаю, бо ми з ним часто про життя говорим і він мені сам в цьому зізнавався. При цьому він не розуміє, чому саме він нещасний, бо за його мірками у нього вже є все, чого він тільки бажав.
А я от приходжу в орендовану квартиру, де навіть штор нормальних нема, обіймаю дружину - і вже щасливий.
Ще раз кажу - у кожного свої категорії щастя. Але дуже багато людей, обмежуючи ці категорії меркантильністю, випускають з уваги і позбавляють себе того типу щастя, яке ні за які гроші не купиш - сяючі очі коханої, обійми дитини, пахощі квітів, спів пташок в лісі, запах весни, тепло компанії найближчих друзів і таке інше. І їх просто по-людськи шкода.

Перегляд дописуCastiel (2.06.2009 15:07) писав:

ви запитайте в людей, які позбавлені умов життя як змінить їхнє становище припустим квартира власна. І тоді ви почуєте всю правду.

Можете мене питати
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних