Перейти до вмісту

Стоматологія

Повідомлень в темі: 166

#81 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 12.03.2008 – 23:14

Дуже вже я раніше тих стоматологів боялася (і взагалі увесь персонал у білих халатах)! в дитинстві мене силою до стомат. кабінету затягали та й не менше,ніж 2-3 дорослих. А коли треба видаляти було молочні зуби,то я намагалася це робити сама нишком (якось навіть зуб,який не шатався, вдалося розшатати з переляку).А ще свердло бормашини колись відкусила. :cool2:
Час пройшов й страхи теж. Десь 2 рочки тому зважилася на брекети і тепер похід до стоматологічного кабінету майже приємна процедура:))
З паст надаю перевагу Лакалуту :cool1:
  • 0

#82 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2008 – 07:33

Перегляд дописуIRo (12.03.2008 23:14) писав:

Дуже вже я раніше тих стоматологів боялася (і взагалі увесь персонал у білих халатах)! в дитинстві мене силою до стомат. кабінету затягали та й не менше,ніж 2-3 дорослих.

Так, я теж ненавидів радянську дитячу стоматполіклініку, причому через самий перший раз, не стільки за біль, скільки за подвійну брехню - матері і лікаря. Одна казала, що мене там всього лише подивляться і все. Друга казала, що вона всього лише гляне і все, а сама вихопила інструмент і без жодної анестезії вирвала молочний зуб. Я після цього лікарям перестав довіряти років на п"ятнадцять.
  • 0

#83 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 13.03.2008 – 11:18

Перегляд допису-=VJ=- (12.03.2008 07:45) писав:

Вчора годину видаляли останній мій "зуб мудрості" -
.....

тобто перші три [з 29 по 31] вже видалили?
а коли вони у Вас виросли?

а навіщо видаляли?
невже все було так погано?
чому не зберегли зуб (напр., девітальна екстирпація пульпи + промбування кореневих каналів + пломба)?
і як Ви тепер без зуба? :cool2:

так цікаво :) :cool1:

Цитата

А які у вас стосунки із зубним лікарем? Не забуваєте на огляди ходити? :)
віддаю перевагу домашньому [традиційному] чищенню зубів :)

Повідомлення відредагував Bobua: 13.03.2008 – 11:21

• 0

#84 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 11:56

Перегляд дописуBobua (13.03.2008 11:18) писав:

а навіщо видаляли?
невже все було так погано?

Так погано, бо у мене, за свідченнями деяких джерел, найпоширеніша проблема сучасної людини - через рідкість вживання грубої їжі скорочується нижня щелепа, через що останні зуби доводиться видаляти, бо рости їм банально нема куди, отож вони або починають совати усі інші зуби, через що зубний ряд стає схожий на пилку, чи ростуть в сторону, що ще гірше.
Сподіваюсь, що без них мені буде набагато краще.
  • 0

#85 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 13.03.2008 – 11:59

Зі всіх лікарів найбільше не люблю стоматологів, і теж через історію, розказану вище - в дитинстві сказали, що підем до доброго дяді, а дядя обіцяв, що тільки гляне..і кліщами вирвав зуба, без анестезії, хоча яка там колись анестезія..той противний хрускіт процесу виривання зуба я ще й досі пам"ятаю :cool1:
Навіть сучасні технології мене не приваблюють, і до дантистів переважно ходжу вже тоді, коли "припече", тому стараюсь доглядати свої зуби :cool2:
І на щорічні огляди не ходжу, адже якщо в тебе немає проблем із зубами, лікар всеодно щось вигадає, якийсь гандж, щоб здерти з тебе гроші, а сучасна медицина ой яка не дешева..
  • 0

#86 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 13:00

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 11:56) писав:

останні зуби доводиться видаляти,
.....
Сподіваюсь, що без них мені буде набагато краще.
а коли у Вас почали рости ті [29-32] зуби?

... найкраще було би зовсім без зубів (коли вже в них є таке прагнення гнити) :cool1:
  • 0

#87 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 13.03.2008 – 13:45

А в мене тьфу-тьфу-тьфу, із зубками все гаразд:) Та й рано, щоб погано щось було)))
Стоматологів я не боюсь. Тільки раз пам"ятаю, як у совдепівській клініці зуб мені в 6 років виривали, то я дуже плакав, бо не було іеструменту необхідного, то вони рвали мого бідного крайнього зуба чим попало! :cool1: :cool2:
З.І. Посміхайтесь - це всіх бісить!

• 0

#88 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.03.2008 – 14:05

суттєвих проблем із зубами не маю... але все одно боюсь стоматолога :cool1:
мій лікар постійно коли я приходжу каже, шо будем зараз перевіряти голосові зв'язки :)
а в дитинстві той самий лікар тримав палець в моєму роті, шоб мати надію ще його відкрити :cool2:
  • 0

#89 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 14:25

Перегляд дописуBobua (13.03.2008 13:00) писав:

а коли у Вас почали рости ті

Почали різатись років у 25, але вилізти так і не змогли, тільки прикус попсували добряче. Тепер, сподіваюсь, що все вирівняється назад.
  • 0

#90 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 16:33

Два роки тому мусив лікувати кутні зуби бо були чорні діри, але до того до стоматолога не ходив. поставили пломби на ті зуби. Тепер виросли ще два кутні зуби і теж з дірами, тож прийдеться скоро відвідати стомат.кабінет. ще одна проблемка із зубами це те що два нижніх зуби виросли на два перед ними, і таке ж саме із одним верхнім зубом.
  • 0

#91 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 13.03.2008 – 22:13

Ненавиджу їх!Вони всі садюги! :ggggg:
Мене всього трясе коли я сиджу в кріслі.А все із-за того що був ще молочний зуб і мені роздуло щіку,обезболююче не подіяло і мені врач-жінка виривала так-крику було:(Тоді я впеше понюхав нашатирю.

Але коли треба приходиться ходити до них:angry1:
  • 0

#92 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 23:22

Ніхто не знає - коли щока напухла і температура 37,8 - це нормально після важкого видалення "зуба мудрості"? По минулого разу такого не було :angry1:((((
  • 0

#93 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.03.2008 – 23:32

Перегляд дописуStuff (13.03.2008 11:59) писав:

Зі всіх лікарів найбільше не люблю стоматологів, і теж через історію, розказану вище - в дитинстві сказали, що підем до доброго дяді, а дядя обіцяв, що тільки гляне..і кліщами вирвав зуба, без анестезії, хоча яка там колись анестезія..той противний хрускіт процесу виривання зуба я ще й досі пам"ятаю :angry1:
Навіть сучасні технології мене не приваблюють, і до дантистів переважно ходжу вже тоді, коли "припече", тому стараюсь доглядати свої зуби :ggggg:
І на щорічні огляди не ходжу, адже якщо в тебе немає проблем із зубами, лікар всеодно щось вигадає, якийсь гандж, щоб здерти з тебе гроші, а сучасна медицина ой яка не дешева..

Тааа, перший раз видалили молочного зуба в стоматкабінеті в першому класі. Як завжди ляля заговорили і хлоп натямаєш. Анестезія кажете?? Так дитині в сім років шприцом анестезію давати?? Там певно хіба б прикувати до крісла)) Уявляєте свій стан в сім років при появі шприца, котрого поаинні в ясна вколоти...
  • 0

#94 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.03.2008 – 23:34

В мене лише один раз була дзюрка і то в молочному зубчику, якого вже нема...
Стоматологів не боюсь... взагалі... єдина проблема з зубами, яка була це брекети...
Зубки від природи міцнющі, що постійні, що молочні.. стоматологи завжди дивувались, коли виривали молочні зуби.. ще досі є 4 кутні молочних зуба :angry1:
  • 0

#95 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 10:40

Перегляд дописуStuff (13.03.2008 11:59) писав:

Навіть сучасні технології мене не приваблюють, і до дантистів переважно ходжу вже тоді, коли "припече", тому стараюсь доглядати свої зуби :)

от і я пішов лише вже маючи пульпіт :angry1:

якість робіт
що найприкріше: вони не можуть дотримуватись тієї ціни яку називають на початку — все шукають змогу обдерти якнайбільше, а лікують порушуючи навіть узвичаєні норми (як я зміг зрозуміти читаючи підручник для стоматологів), напр., мені пломбували корен.канали не здійснивши попередньо визначення їх глибини

тому пломбу я пішов ставити вже в інше місце :angry1:: там спочатку сфоткали й сказали (+ показали), що не до кінця введено пломб.пасту

профанація (знечещення фаху)
ой вилізе нам, люди, боком той глум над професійністю, який починається під час вступів у вузи (передусім медичні) продовжується отриманням диплому й закінчується смертю хворих :ggggg:
бо щось подібне я помічаю і в оптиках :(
а стомат і опт — це фактично все, що я відвідував останніми роками; а що з іншим?
  • 0

#96 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 11:09

ааа...ненавиджу стоматологів....зубів мудрості ще нема...в останній раз ходила на огляд місяць тому...зняла зубний камень...а перед цим, через страх, довго не з*являлася...але вибили шматок переднього зуба і мати змусила...так ось...літом....чотири сеанса....останній був п*ять з половиною годин...бо я сказала що більш нізащо не прийду...так що давайте сразу....уколів накололи....ух...маю результат в 24 пломби і не поїхала літом на відпочинок...ось що буває коли не слідкуєш одразу(((
  • 0

#97 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 14.03.2008 – 11:16

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 11:56) писав:

Так погано, бо у мене, за свідченнями деяких джерел, найпоширеніша проблема сучасної людини - через рідкість вживання грубої їжі скорочується нижня щелепа
А груба їжа - то яка?
  • 0

#98 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 14.03.2008 – 12:30

В дитинстві то був улюблений лікар (тобто лікарша). Бувало таке, що під час прогулянки в дитячому садку тікав і бігав до неї (поліклініка через паркан була розташована). То вихователі вже знали де мене шукати - у стоматолога. Там цяцькі всякі цікаві блискучі (інструменти) і бр-бр-махіна диркаюча.......всім тим давали бавитись. А більш за все було цікаво дивитися на шафу стирілізації - вона мені зовсім фантастичною видавалась - як в кіно про космос................... А потім переїхали в інший район (мені років 7 було) і відповідно змінилась і лікарня і лікар стоматолог. Улюбленої "тьоті Валі" вже не було, на томість з’явився ікійсь бугай лисий. Він мені відразу не сподобався - почав в рота лізти якось грубо............... ну то я його і покусав............. та падлюка ще якогось вертухая гепократського покликала, який тримав мене ззаду, а голову рушником до підголовника привязали. Але пручався я як останній партизан - до останньої хвилини. Зміг навіть пару раз ногою в коліно от тому ескулапу заїхати. З тих пір я перестав любити стоматологів.................. Доки не віріс звичайно.
Зараз наче нормально. Тільки часу все не має для регулярного і вчасного звертання. Ото і запускається все до останнього. На позатому тижні ходив лікувати - без проблем. Правда через рекомендацію знайомих. Не поганий лікар - сподобався. І медсестра в нього акуратістка. Правда коли я його побачив - то лед не зшаленів. Підполковник медичної служби, шкаф - 2 на 2, пачка - ВО!!, долоня як лопата і кожен палець як моїх три (перша думка була - як він такими руками в рота влазить?). Але нічого - все зробили чікі-пікі - лялечка. І не боляче зовсім (ясен болт під наркозом).
Щоправда зрозумів - зуби зараз задоволення не з дешевих. Влітаєш в копієчку капітально. Але то вже діло таке................

І ще одна річ - за моїм особистим переконанням, щоб бути стоматологом треба бути трохи психом і мазахістом - робиш людям боляче, але наче для них самих на краще. Але це до речі підтверджується офіційною статистикою. Серед стоматологів зустрічається найбільша кількість випадків психічних захворювань (поміж медиків) і самогубств................
  • 0

#99 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 13:26

Перегляд дописуStuff (14.03.2008 11:16) писав:

А груба їжа - то яка?

Хліб грубого помолу, сирі та трішки оброблені варінням чи парою рослини - капуста, хрін, редька, буряк і т.ін. - все те, що треба ретельно пережовувати, все те, що в раціоні сучасної людини замінив білий хліб, варене м"ясо та тістечка, які ковтаються майже не жуючи.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 14.03.2008 – 13:26

• 0

#100 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 15.03.2008 – 16:04

Не люблю до них ходити..Зараз вроді не так боюсь, раньше то кричала,ревіла,один раз вкусила лікаря,але то я була маленька..А зараз укрольчик дають і вьсо..бурують або рвуть..вообшем роблять шо там треба)Але я вже давно не була в стоматологів..НЕ люблю їх і все!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних