Перейти до вмісту

Стоматологія

Повідомлень в темі: 166

#61 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 15.09.2007 – 23:26

я носила брекети 2.5 роки :yes: дуже задоволена результатом! я біль терпіла заради чарівної майбутньої посмішки! і резинки різні носила, хоча не раджу ставити прозорі - виглядають як наліт :rolleyes:
а пластинка й так лише по ночах носиться :D
і це не констукції! їх в писочку не відчуваєш, вони наклеяні лише зверху на зубках ;)
і крім естетичної причини їх носити, є ще й інша.. через неправильне розташування зубів з віком можуть початись такі проблеми, що прийдеться просто цілу щелепу вставляти :cool2:
  • 0

#62 PoCoMaXa

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 16.09.2007 – 01:05

і таке було :rolleyes: носив тільки на нижній щелепі, їх майже не було видно. походив десь рік и все. Спочатку теж дуже злякався, а потім звик. мятал - це круто))
  • 0

#63 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 18.09.2007 – 19:29

Я дуже здивована і задоволена тим,що підняла таку цікаву і надзвиайно актуальну тему!!!!!
Ношу брекети вже 26 день і не комплексую ні крапельки,жую все що заманеться,болі ніякої,навіть після "підкрутки" :o .Можливо все ще попереду,але я також не шкодую ,що поставила брекети! :blink: Зараз думаю, які поставить ризинки ( білі не ставила,але також знаю,що скоро жовтіють і не красиво дивиться). :o
  • 0

#64 parabolka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 18.09.2007 – 19:59

аааааааааааа.........у мее брекети на нижній щелепі вже 3 місяць. Їх майже і не помітно, але перший тиждень було боляче (та ще й зуб видаляли). Через пару деньків будуть і на верхній(((((((((Не :blink: хочеться страшно!! :o
  • 0

#65 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 19.09.2007 – 20:38

Перегляд дописуXataSadoMazanca (18.09.2007 20:59) писав:

аааааааааааа.........у мее брекети на нижній щелепі вже 3 місяць. Їх майже і не помітно, але перший тиждень було боляче (та ще й зуб видаляли). Через пару деньків будуть і на верхній(((((((((Не <_< хочеться страшно!! :)
Все буде добре не переживай! Всі і так знають що ти в брекетах(кому треба),так що не комплексуй з цього привуду.Це так само носити на верхніх,як і на нижніх!!!!Тримайся нас тут таких дуже багато! :angry2:
Доречі мене така процедура також чекає,мені на нижні повинні ставити десь через 3-4місяця :)
  • 0

#66 parabolka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 21.09.2007 – 15:02

Перегляд дописуЛізочка (19.09.2007 20:38) писав:

Все буде добре не переживай! Всі і так знають що ти в брекетах(кому треба),так що не комплексуй з цього привуду.Це так само носити на верхніх,як і на нижніх!!!!Тримайся нас тут таких дуже багато! :rolleyes:
Доречі мене така процедура також чекає,мені на нижні повинні ставити десь через 3-4місяця :cool2:

Дякую)))))Нас тут зібралась майже корпорація!! :brovy:
  • 0

#67 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 15.10.2007 – 21:08

Менш ніж за місяць ставитимуть ретейнер на верхню щелепу.Чекаю того з нетерпінням!

Перегляд дописуEmdi (16.09.2007 00:12) писав:

Носила брекети 3 роки. Їла все, що можна і не можна, від морозива і горішків, до жуйок включно. І нічого, результатом задоволена надзвичайно!!!
Зараз ношу ретейнер ( дротик з внутрішньої сторони зубів), не мішає абсолютно! Навіть навпаки, один день в мене в роті нічого не було і мені було дуже незручно, не могла дочикатися, коли мені його поставлять. Ходжу з ним вже рік.
І дня не шкодую за тим, що носила брекети, навіть навпаки, деколи шкодую, що їх зняла. Спочатку теж мала кольорові резинки, тільки зверху були оранжева, салатова через одну, а внизу фіолетова, червона, теж через одну. Виглядало дуже кумедно!!! Та потім мені поміняли на сірі.
Цікаво,що тобі на день усе зняли!мені у той же день,як знімуть одразу й ретейнер ставлять.Певно від випадку та лікаря залежить:wub:
  • 0

#68 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луганськ

Відправлено 15.10.2007 – 21:17

Блін мені теж мабуть поставлять 8000грн у нас коштує косметичні..блін я не знаю як я з*явлюся в універі..хоча мені всеодно...
  • 0

#69 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 14.12.2007 – 16:12

В мене самої пластинка вже більше як рік, і носити маю ще як мінімум 2 роки...Вона правда спереду дротів немає,щоб побачити дротики на яких вона кріпиться треба так роззявити рота...і на мову не впливає зовсім,і чистити постійно не треба,і їсиш що хочеш,от тільки(як тут уже казали) "фізичні стосунки" від того страждають.Просто комплексую навіть боюся з кимось знайомитись,говорити...Через те уже від того часу як поставили пластинку не цілуюсь,почекаю поки знімуть,а випадково тріснути її неможу,бо вона прикриває відсутність мого переднього зуба)) якщо зняти-взагалі на якогось гопа жіночого роду буду схожа...і що мені з тим робити?
  • 0

#70 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 19.12.2007 – 18:37

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (14.12.2007 16:12) писав:

от тільки(як тут уже казали) "фізичні стосунки" від того страждають.Просто комплексую навіть боюся з кимось знайомитись,говорити...
А один з моїх друзів завжди мріяв поцілуватися з дівчиною у брекетах.Сам вже рік брекети носить і кілька днів тому похизувався,що невдовзі здійсниться його мрія, оскільки його дівчина теж ставить собі брекетуру. А "фізичні стосунки" страждають не через брекети чи пластинку,а через те,що в тебе в голові твориться-ти себе просто недооцінюєш.Розумію,пластина у роті,можливо, й не сприяє підвищенню самооцінки,але той факт,що ти відважилася на такий крок все ж каже про силу характеру!тож не піддавайся страхам! :cool1: Мені вже 1,5 місяці як зняли верні брекети і можу сказати з упевненістю,що брекетура моїм стосункам з коханим не заважала(хоч перші місяці 2 я й комплексувала з приводу відсутності 2х четвертих зубів,що були відсутні під час дипломування та захисту диплому)
  • 0

#71 Промінчик

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 20:54

Люди! Мені поставили брекети на День Незалежності!!!

Щоб знали носити брекети-СУПЕР!!! А цілуватися з брекетами дуже і дуже класно!!! Приємніше ніж без! Резиночки просто білі... думаю також поставити різнокольорові...)))) ДО речі мені кажуть що з брекетами в мене всі зубки блистять отож нікапельки нежалкую... раз плакала як поставили на низ.. а потім -все!! сміюся на всі 32!! :cool1:
  • 0

#72 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 21:10

Мені напевне поставлять але точно не на літо в мене троха криві зуби так шо без брекетів не обійтись
  • 0

#73 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 23.12.2007 – 17:17

:P я ношу брекети не довго,як видно нище.Але з впевненістю можу сказати,брекети-це круто!!!!!
Ні на які стосунки вони не впливають, повторюсь!Цілуватися не мішає точно, принаймі мені,скарг від коханого не чула :) ;) А усміхатись почала більше,бо колись комплексувала

Повідомлення відредагував Лізочка: 23.12.2007 – 17:18

• 0

#74 арлєкіно

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:We are all live in Yellow Submarine

Відправлено 28.12.2007 – 17:43

Вдарьте мене по зубах-я хочу носити брєкети!
Це смішно.
Будуть мене кривляти і ображати: "залізна дупа", "рот на замок", чи якось інше...
  • 0

#75 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.12.2007 – 19:42

а мої сестрички носять брекети і ставляться до того відповідно - ліпше поносити їх певний період і потім мати гарні зубки, ніж старатись по-менше всміхатись весь час :P це ж знущання
а інколи брекети пасують :D
  • 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2008 – 07:45

Вчора годину видаляли останній мій "зуб мудрості" - цілу ніч після того бігав по стелі, зараз знеболююче кожних кілька годин ковтаю і з мішком коктейльних крижинок сиджу на щоці - незабутні враження, тепер ні про що, окрім палаючої щелепи думати не можу. Єдине, що втішає - сподівання на те, що це останній раз, коли я був у лікаря не для простого огляду.
А які у вас стосунки із зубним лікарем? Не забуваєте на огляди ходити? :cool1:
  • 0

#77 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2008 – 08:46

Наш вірний друг і товаріщ - Oral-B Exceed чи Colgate Whitening і відповідно паста.

Минулого року позбувся мудрого зуба. Надіюсь перший і останній мойо зуб))
  • 0

#78 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2008 – 09:06

Перегляд дописуbamik (12.03.2008 08:46) писав:

Наш вірний друг і товаріщ - Oral-B Exceed чи Colgate Whitening і відповідно паста.

Ми користуємось Neways - без усіляких шкідливих додатків та барвників :cool1:
  • 0

#79 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2008 – 09:55

Перегляд дописуKinoManiak (12.03.2008 09:45) писав:

Гарна реклама ))))))

Дик в мене проблеми із ним ще із дитинства були)

А взагалі стоматолога потрібно час від часу відвідувати, відбілювання і т.п, яко там десь злий карієс підкрадається))

І звичайно - регулярне чищення, а не раз через раз))
  • 0

#80 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.03.2008 – 11:16

Флуд видалено.

Колись боялась стоматологів, вірніше бор-машинки - старої, радянської, яка більше схожа на відбійний молоток. Але після лікування зубів останній раз в новій стоматології якісною новою апаратурою, та ще й симпатичним молодим стоматологом, перестала боятись стоматологічних кабінетів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних