Перейти до вмісту

Стоматологія

Повідомлень в темі: 166

#41 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 08.08.2007 – 22:21

Дівчата я хоочу брекети!!!!!!!ууууу як хочу,а потім плакати ночами буду :cry: точно

Перегляд дописуРом4ик (8.08.2007 15:49) писав:

Мені вже завтра ставлять. Втіште мене хоч якось B)

а ти такий не один, ;) я через тиждень іду ставити!я пішлаб хоть сьогодні.чимось корисним занялась в день варення
  • 0

#42 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.08.2007 – 22:29

В моєї дівчини :cool1: брекети вже майже 1,5 роки. І все чудово. Металічні правда лякають, тому вирішили ставити прозорі, так естетичніше, але й дорожче. А друг мій (креативщик :D ) поставив не прозорі, а знизу жовті, а зверху блакитні! Ви б бачили як це виглядає!
  • 0

#43 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 10.08.2007 – 13:38

Певно це виглядає в нього так?-Прикріплений файл  002S.jpg   25.36К   22 Кількість завантажень: -то в нього резиночки кольорові:))це фото друга,який послідував моїм шляхом і тепер радий цьом.Я ношу брекети вже півтора роки."Вдягла"їх на 5 курсі під час написання диплому))мені зараз 23 роки,раніше просто панічно лякалася стоматологів,а тепер страх пройшов:PГоловне,якщо вирішив-побороти страх і зробити,а ні-то не морочитися з думками з цього приводу :D Думки про те,що їсти горіхи,овочі тверді неможна-то все брехні(хоча лікарі нерадять і я теж спершу це неробила)їсти можна усе,головне чистити після зубки(звичайною зубною шіткою),а овочі порізати,а не відкушувати від цілого.У перші дні зубки болітимуть,бо на них збільшиться напруга,але це терпимо(хоч на 3 день я випила 1 кетанов),трохи непокоїтимуть також після щомісячної підтяжки і зміни проволочки і резиночки.Але класно те,що кожного місяця зубки чистить тобі ортодонт та знімає зуб.каміння(при наявносі).Зараз вже ходжу туди,як до себе додому.А друг,чия посмішка була вище, каже,що в них на роботі брекети модні тепер і це,як ознака статку :D А про цілуватися...перші дні трохи лячно було(бо усякі дурні побрихеньки засіли),але потім :cool1: Велика подяка моєму коханому,що підтримав мій на початку мене і досі підтримує!Прикріплений файл  IMG_3178.jpg   53.08К   37 Кількість завантажень:
  • 0

#44 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 11:08

людонькі,так страшно іду сьогодні ввечері ставити брекети. :) А скільки часу це буде тривати?! :yes:
  • 0

#45 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 16.08.2007 – 11:20

Тебе будуть мучати!!!!! :) Ну не знаю скільки часу, але знаю, що не больно...хоча на собі не перевіряла, але можливо скоро....та великого бажання нема.. :yes:
  • 0

#46 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 11:45

Вітаю!якщо не видалятимуть зубки,то доволі швидко.Понаклеюють пластик,а потім усе скріплять проволочкою та резиночками:) :) головне-не бійся,бо погані думки притягують до себе усякого роду ускладнення!щасти тобі! :yes:
  • 0

#47 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 16.08.2007 – 11:52

Перегляд дописуIRo (16.08.2007 12:45) писав:

Вітаю!якщо не видалятимуть зубки,то доволі швидко.Понаклеюють пластик,а потім усе скріплять проволочкою та резиночками:) :) головне-не бійся,бо погані думки притягують до себе усякого роду ускладнення!щасти тобі! :yes:
Як тут тій людині не боятись, якщо за твоїми словами видалятимуть зуби, заліплюватимуть все пластиком ще й на додачу зав"яжуть то всьо дротами ? :lol:
  • 0

#48 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 20:58

Перегляд дописуStuff (16.08.2007 12:52) писав:

Як тут тій людині не боятись, якщо за твоїми словами видалятимуть зуби, заліплюватимуть все пластиком ще й на додачу зав"яжуть то всьо дротами ? :)
Вовка боятися-в ліс не ходити! :yes: ти неуважно читав те,що я написала:по-перше,я казала,якщо НЕ видалятимуть-то швидко,а по-друге ми самі провокуємо своїм страхом лікаря зробити нам якимось рухом боляче - думка формує подію.Хіба ніколи не помічав такого сам?! :)
  • 0

#49 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 16.08.2007 – 21:46

ггг

сьогдні бачила дівчинку з кольоровими брекетами

прикольно :yes:
  • 0

#50 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 22:08

гггг...я вже дома,але без брекетів!зубки мені явно удаляти не будуть(їх і так мало :) ). а через тиждень ну точно вже поставлять,я вже резинки кольорові замовила.хі...хі :yes:

Перегляд дописуДуховна необмеженість (16.08.2007 22:46) писав:

ггг

сьогдні бачила дівчинку з кольоровими брекетами

прикольно :lol:

з кольоровими брекетами (про таки не чула) чи резинки кольорові вона мала?! :)

Повідомлення відредагував Лізочка: 16.08.2007 – 22:08

• 0

#51 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 23.08.2007 – 19:27

люди,можете мене привітати!!!!!!я вже в брекетах,приєдналася в сім"ю брекетистів! Ставили десь хвилин 40 дуже швидко і не боляче.Але сказав,що через пару годин боліти буде сильно. :wub: :)
А хотіла запитати ,а морозиво можна їсти? хто знає,напишіть будь-ласка!

Повідомлення відредагував Лізочка: 23.08.2007 – 19:28

• 0

#52 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.08.2007 – 20:54

Перегляд дописуЛізочка (23.08.2007 20:27) писав:

люди,можете мене привітати!!!!!!я вже в брекетах,приєдналася в сім"ю брекетистів!
Вітаю ! І не брекетистів, а брекетирів :wub:
  • 0

#53 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 23.08.2007 – 21:38

Перегляд дописуKinoManiak (23.08.2007 21:54) писав:

Вітаю ! І не брекетистів, а брекетирів :wub:
Дякую!. Ладно тобі вже не прирікайся! :)
  • 0

#54 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 24.08.2007 – 18:26

Приєднаюся до вас через місяць або півтора :) :wub:
  • 0

#55 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.08.2007 – 20:51

Перегляд дописуЛізочка (23.08.2007 20:27) писав:

А хотіла запитати ,а морозиво можна їсти? хто знає,напишіть будь-ласка!
можна, звичайно))) головне - обережно з горіхами, з твердим шоколадом, яблуками і т.д.
бажаю успішного брекетоносіння))
  • 0

#56 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.08.2007 – 20:54

Лізочка
Щиро дивуюся Вашій властивості з дурниці зробити собі підняття самооцінки та звернути на себе увагу.
P. S. В понеділок іду розгладжувати собі шрама на бороді. Дуже страшно... :wub:
  • 0

#57 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 24.08.2007 – 21:13

Перегляд дописуГетьман (24.08.2007 21:54) писав:

Лізочка
Щиро дивуюся Вашій властивості з дурниці зробити собі підняття самооцінки та звернути на себе увагу.
P. S. В понеділок іду розгладжувати собі шрама на бороді. Дуже страшно... :)
Бугага, я тоже дивуюся вашому вмінню оффтопити! )))
Пе.Се. В понеділок йду робити собі педікюр, дуже не страшно! :wub:
  • 0

#58 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 26.08.2007 – 23:30

Не бійтеся брекетів. Чесно, не пожалкуєте! Мені коли їх поставили, я першу ніч зовсім не спала, здавалося, боліли всі 32… І потім кожного разу як мені їх підкручували (хто їх носить, той дуже добре знає про цю процедуру), ходила і рюмсала. Зате зараз не боюся посміхнутися!

А хочете прикол? Коли носила брекети, то мене в школі один малий з третього чи четвертого класу запитав: «А що в тебе таке на зубах?». Мені спочатку якось ніяково зробилося, але я йому відповіла: «А ти що ніколи не чув? Це ж нова мода – пірсинг на зубах!». Бачили б ви його здивовані очі! Він ще мене своїм однокласникам показував. B)
  • 0

#59 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 02.09.2007 – 19:14

Хочу собі такі,вони мені потрібні,але грошей жалко...А тка така класна посмішка буде - метал на зубах!!!!!Жииииррррррр.Нафіг здалися прозорі?Треба тіки посміхатися злісно,гопники всуться зі страху(це для хлопців)І щоб ніякої дурної помішки!Грізний оскал!!!!!!!
  • 0

#60 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.09.2007 – 23:12

Носила брекети 3 роки. Їла все, що можна і не можна, від морозива і горішків, до жуйок включно. І нічого, результатом задоволена надзвичайно!!!
Зараз ношу ретейнер ( дротик з внутрішньої сторони зубів), не мішає абсолютно! Навіть навпаки, один день в мене в роті нічого не було і мені було дуже незручно, не могла дочикатися, коли мені його поставлять. Ходжу з ним вже рік.
І дня не шкодую за тим, що носила брекети, навіть навпаки, деколи шкодую, що їх зняла. Спочатку теж мала кольорові резинки, тільки зверху були оранжева, салатова через одну, а внизу фіолетова, червона, теж через одну. Виглядало дуже кумедно!!! Та потім мені поміняли на сірі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних