Перейти до вмісту

Стоматологія

Повідомлень в темі: 166

#161 Themost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 27.09.2011 – 21:22

І як там з переліком послуг? Бо в мене не одна проблема і хочеться щоб у наявності були різні спеціалісти, я не просто один стоматолог з машинкою, який лише рве зуби
  • 0

#162 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.09.2011 – 21:34

А що конкретно за проблема у вас?
Я собі брекети ставила давненько, а після цього ЗУМ відбілювання робила, благо серйозних проблем не було. Як не помиляюсь в них усі можливі стоматпослуги, але ви бажано самі дізнайтесь, аби певніше.
  • 0

#163 Themost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 23:12

Маю вибитий зуб як наслідок ДТП. В прицнипі все нормально, ось лише цей зуб спокою не дає, спершу боліло сильно, зараз біль трохи втих, проте дискомфорт - це м*яко сказано...
  • 0

#164 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 11:21

А, ну це вам імплантацію було би не зайве зробити. Це не просто коронка, які ліплять до ясен, а спеціальний гвинт, який закручують у щелепу - ніби й звучить неприємно, проте не цей гвинтик насаджується зуб, який навряд чи колись випаде чи з ним будуть якісь проблеми. Це мені там само розказували, мовляв передова технологія!
  • 0

#165 koldzerdan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 12:30

Не чула про цю клініку нічого, окрім того як брат розхвалював якогось лікаря, прізвище не пам*ятаю. Сказав, що потрапив у руки до справжнього професіонала і таке інше. Загалом робив собі реставрацію зуба - на вигляд зроблено справді прекрасно, тобто я зблизька роздивлялася і якихось втручань помітно не було. Він боксер, для нього таке не рідкість)
  • 0

#166 Themost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 13:36

Зацікавили ви мене своєю Призмою. Думаю до кінця тижня спробую зайти, поговорити з лікарями і таке інше. В будь-якому випадку дякую хоч за якусь реакцію
  • 0

#167 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 13:42

Ви навряд пожалкуєте, просто поспілкуйтесь з лікарями і ви зможете відчути їхню впевненість і навіть кваліфікованість. Тим паче якщо зуби для вас це важливо, чи боїтесь стоматологів, чи є ще якісь проблеми - там ви їх не зустрінете. Хочча це лише моя така думка :(
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua