Перейти до вмісту

Стоматологія

Повідомлень в темі: 166

#141 Гість_Novi4ok_*

• Гості

Відправлено 04.07.2008 – 21:29

Привіт, усім братам і сестрам у цій проблемці! Скажіть, обов"язково носити весь період, а якщо недоносити 2 місяці, що буде? Я ношу пластинку(уже 3) 1,5 року, результат дуже помітний, але хочу кращого. Мені виправляти дуже мало, тому, що прикус, я майже вирівняла. ;)
  • 0

#142 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 05.07.2008 – 20:13

Перегляд дописуNovi4ok (4.07.2008 22:29) писав:

Привіт, усім братам і сестрам у цій проблемці! Скажіть, обов"язково носити весь період, а якщо недоносити 2 місяці, що буде? Я ношу пластинку(уже 3) 1,5 року, результат дуже помітний, але хочу кращого. Мені виправляти дуже мало, тому, що прикус, я майже вирівняла. :happy1:
Не знаю чи кілька місяців вплинуть на результат, але знаю, що деколи зуби "повертаються" на місце і все треба заново починати.
  • 0

#143 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 31.10.2008 – 17:41

Було дві нормальних окремих теми про брекети і візити до зубних лікарів, і навіщо було об*єднувати? Лікар-стоматолог і ортодонт (той, хто ставить брекети і пластинки) - різні професії. Так само як і зубний технік. Менше з тим, ось моя історія. Приблизно в 17 років на верхній ряд ставив пластинку. Штука дуже й дуже незручна. Перші дні їсти просто таки неможливо, щелепа болить. Потім просто незручно їсти. Та й говорити перший місяць було дууже важко. Згодом звик, та все-одно шепелявив. Промучився я так десь близько року, можливо трошки менше. За сукупности цікавих обставин викинув я ту штуку кудись далеко і так і не з*явився до свого ортодонта. Ефект був нульовим) Нині настав другий етап (22 роки, кому цікаво. Маю й знайомих старшого віку, що ходили з брекетами. Це не проблема). Теперочки я собі сам можу фінансово дозволити поставити власне брекети а не ту дурнувату пластинку. Лікар лякав що я буду їсти знеболюваче і мене страшенно болітимуть зуби через 2-3 дні. Сьогодні закінчується 4-ий день і мене абсолютно ніщо не турбує і не турбувало. Іноді ледь-ледь може заболіти, коли кусати щось тверде)) Єдина незручність в їжі - не можна власне кусати (яблука, скоринку хліба і тд.). Жувати ж можна все. А значить і їсти все можна. Чистіння зубів після їжі теж не вважаю великою проблемою. По ідеї згодом маю ставити й на нижній ряд. Будуть червоно-чорні резинки (верхній ряд червоний, нижній - чорний :)) наразі ж сірі.
Хоча хз, можливо то в мене в комплексі такий організм. Коли робили пластику вуздечки язика, то теж мене лякали що я не зможу говорити і їсти. І що боляче дуже буде. Абсолютно нічого такого не спостерігалось. Та й язик тепер довшим став, ггг :itshe:

P.S. Згадав пару цікавинок. Раніше думав що губозакатувач - то лиш міф що існує в анекдотах і просто розмовних виразах. Та ортодонт познайомив мене з даним міфічним механізмом. Він мало того що губозакатувач, то ще й язиокстримувач :) І ще, прикольно сміятись. Верхня губа трошки зачіплюється за дротик і виникає невеличкий лоскіт :huh:
  • 0

#144 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 18:20

Киря, і скільки років Ви маєте брекети носити?
В мене знайома поставила була в 20-21, то в 25 лікар сказав шо можна зняти. (Чесно сказати навіть відразу не помітив шо вона без брекетів, поки сама не натякнула). Але сказали їй ше пів року носити капу.

Як був малим, то дуже боявся стоматологів. Та і зараз не дуже приємно там в кріслі сидіти)))
  • 0

#145 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 19:59

Люди якщо ставити брекети, після того як їх знімають ,кажуть, носять ще тривалий час якусь пластинку, щоб зуби не випали. Питання; чи залишаються зуби здоровими і міцновкріпленими після брекетів, і що буде з людиною в 60? Не випадуть? Просто страшно - ще нема старих людей які в молодості носили брекети...
  • 0

#146 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 20:53

Перегляд дописуLemon (31.10.2008 19:59) писав:

після того як їх знімають ,кажуть, носять ще тривалий час якусь пластинку, щоб зуби не випали.
Так капу носять для того, щоб якраз не дай Бог назад зуби не розсунулись. :huh:
  • 0

#147 Chornyashka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 02.11.2008 – 13:03

Я носила в дитинстві пластинку, того шо брекети ще не були популярні. Так от моя мама шось там підкрутила, і той передній дротик тріснув, і ми так її і не поладили. Зуби були дуже криві, але з часом самі вирівнялись, навіть ніхто не вірить що таке можливо. Але якщо би були і далі криві, то обовязково тре ставити брекети. Нехай там собі сміються, зате потім прекрасна усмішка. Правда кажуть знайомі, що болить десь пів місяця, але краота потребує жертв.
  • 0

#148 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.11.2008 – 12:35

Перегляд дописуPit (31.10.2008 18:20) писав:

Киря, і скільки років Ви маєте брекети носити?
В мене знайома поставила була в 20-21, то в 25 лікар сказав шо можна зняти. (Чесно сказати навіть відразу не помітив шо вона без брекетів, поки сама не натякнула). Але сказали їй ше пів року носити капу.
~ півтора року. Але то все дуже індивідуально і ніхто наперід гарнантувати не може :happy1:

Перегляд дописуChornyashka (2.11.2008 13:03) писав:

Нехай там собі сміються, зате потім прекрасна усмішка. Правда кажуть знайомі, що болить десь пів місяця, але краота потребує жертв.
Красота красотою, та тут ще й ефект здоров*я. Якщо неправильно розташовані зуби, відповідно й неправильний прикус може розвиватись. Та й взагалі і так зрозуміло що те що неправильно - те неправильно ))
  • 0

#149 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 12:47

після брекетів пластинку тре носити все життя, це діагноз))
бо зуби мають память...
говорю не зі слухів, а з власного досвіду, так к брекети носила 2, 5 роки, ну і тепер пластинку наніч тре вдягати... і коли її багато не вдягаю, а потім нарешті згадую про неї, то ой як щелепи болять!
і стоматологи в сша мені теж сказали, що то навічно, якщо хо далі зберегти свою посмішку))
  • 0

#150 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 14:34

гг, не зря я на стоматолога вчусь)))
  • 0

#151 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 09.11.2008 – 16:22

Брекети - то є питання бути чи не бути...Мати криві зуби все життя і прикривати рукою рот, шоб довпісювання не лякати оточуючих людей чи помучитися 2 роки :ggggg:

Особисто я обрав другий варіант...Поставив керамічні брекети(типу білі) ніхто і не помінив, доки я не сказав))Та й якщо не лінуватися чистити зуби два рази на день та кавці трохи менше пити - ніхто і не помітить :gryzin:
  • 0

#152 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 09.11.2008 – 16:25

Перегляд дописуЛізочка (2.08.2007 11:18) писав:

Люди розвійте мої важкі і страшні думки...Брекети не дуже страшно носити? з ними можна жити?! :gryzin: :lol: ?!

якщо люди носять - то можна, але коли їх знімеш, то перший тиждень, якщо не більше, тебе переслідуватиме відчуття, що ти досі в них! :ggggg:

:)
  • 0

#153 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 27.11.2008 – 10:12

Не переживай, я за професією зубний технік і можу сказати що краще носити брекети зараз ніж потім страждати від неправильної форми зубних рядів. :rolleyes:
  • 0

#154 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.02.2011 – 20:54

Тема знову актуальна
  • 0

#155 Клондружинизава

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 22:22

Перегляд дописуКиря (31.10.2008 17:41) писав:

Було дві нормальних окремих теми про брекети і візити до зубних лікарів, і навіщо було об*єднувати?
Виходить чумазим неосвіченим модерам що стоматолух що практолух.
  • 0

#156 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 05.02.2011 – 22:37

Колись дуже легковажно ставилася до проблем зубів. Тепер доводиться їх заново "вирощувати". Наважилася на імпланти. Ніби все добре.
  • 0

#157 Themost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 22.09.2011 – 22:45

Народе, ап темі
Терміново треба хороша клініка з хорошими лікарями, треба капітально полікувати зуби. Чекаю порад, наперед дякую
  • 0

#158 lalamikolala

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 23.09.2011 – 07:54

Перегляд дописуThemost (22.09.2011 23:45) писав:

Народе, ап темі
Терміново треба хороша клініка з хорошими лікарями, треба капітально полікувати зуби. Чекаю порад, наперед дякую
В Америці класні клініки. Не дякуй.
  • 0

#159 Themost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 26.09.2011 – 17:58

Та ні, мені б бажано щось в районі центра Києва...
  • 0

#160 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 26.09.2011 – 18:02

В центрі можу порадити "Призму". Ходила зі своїми проблемами, якщо реально переживаєте за здорові зуби - йдіть туди й не думайте, але готуйтесь заплатити цілком можливо що солідну суму

Повідомлення відредагував Elo4k@: 26.09.2011 – 18:03

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних