Перейти до вмісту

Стоматологія

Повідомлень в темі: 166

#121 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.04.2008 – 08:48

Флуд видалено.
  • 0

#122 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 10.04.2008 – 15:27

Ну ващє шкідливо чистити зуби 1-2 р. в день.
  • 0

#123 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 11.04.2008 – 10:56

Перегляд допису-=VJ=- (10.04.2008 07:45) писав:

Дуже смішно? А як щодо того, що проблеми із зубами бувають далеко не лише від нечищення?
травматичні проблеми — це інше

але згадайте як Ви чистили зуби малим... (десь в 1-му класі) й спробуйте встановити зв’язок між тим і дірками, які ще тоді почали пломбувати ;)

яка користь від чищення зубів?
таке я прочитав в худ. книжці:

Цитата

Фредерік Бегбедер
1,499 ?
(99 франків)
Переклад М.Ілляшенка, О.Ногіної

Водночас дедалі більше людей по досягненні тридцяти років хворіють на рак нирок, матки, грудей, простати, щитовидної залози, шлунка, кишечника, яєчок, - лікарі не знають причини! Це торкнулося і дітей: зростає кількість захворювань на лейкемію, пухлин мозку; у великих містах стають пошесними гострі респіраторні захворювання. Професор Люк Монтаньє переконаний, що СНІД спричинений не просто появою вірусу ВІЛ (який він, власне, і відкрив), але й «наслідками глобальної цивілізації»: він відзначав забруднення навколишнього середовища, харчування, що послаблює імунітет. З кожним роком знижується якість сперми - людський рід наближається до виродження.

Ця цивілізація ґрунтується на хибних бажаннях, які ти живиш. Вона впевнено прямує до загибелі.

Там, де ти працюєш, вирує безліч цікавої інформації. Так, зовсім випадково ти довідався, що існують «вічні» пральні машини, які не хоче виробляти жоден з фабрикантів; що хтось винайшов надміцну нитку для панчіх, а якась велика компанія викупила патент і знищила його; що винахід шини, яка ніколи не лопне, також заховано у скриню (і це незважаючи на тисячі смертельних випадків на дорогах щороку!); що лобі виробників пального щосили стримує поширення електромобілів (ціною забруднення планети вуглекислим газом, що спричиняє глобальне потепління, так званий «парниковий ефект», який, можливо, є і буде причиною численних природних катастроф як у наші дні, так і в найближчі п'ятдесят років, - ураганів, танення полярної криги, підвищення рівня моря, поширення раку шкіри, не кажучи вже про розлив нафти). Тобі навіть розкрили таємницю, що зубна паста є цілком нікчемною вигадкою, бо ж зубам просто потрібний масаж, і все, а паста тільки допомагає освіжити подих. Ти знаєш, що засоби для миття посуду всі однакові, до того ж посуд миють не вони, а сама машина для миття; і те, що CD такі ж ламкі, як і вінілові платівки; що алюмінієва фольга настільки ж шкідлива, як і азбест; що формула кремів від сонця не змінювалася з часів Другої світової війни, незважаючи на зростання захворювань на меланому (сонячні креми захищають лише від досить безпечних бета-променів, тоді як проти насправді шкідливих альфа-променів вони безсилі); відомо тобі й те, що рекламні кампанії сухих молочних сумішей для дитячого харчування марки «Nestle» у країнах третього світу призвели до мільйонів смертей, бо батьки розчиняли . суміш у воді аж ніяк не питній.

Ринок царює доти, доки здійснюються продажі, твоє ж завдання - переконувати споживачів купувати саме ті товари, які слугуватимуть недовго. Виробники звуть це «програмованим застарінням». Тобі лишається відводити очі і стримувати емоції.
....
ae-lib.narod.ru
це автор пише від імені рекламного агента
не знаю наскільки точно :P
тому все-ще купую й дорогу пасту (користуюсь після дешевої)
але й заглядаюсь на дорогі щітки :)

про молочні зуби

Цитата

питання: коли молочні перестають бути молочними?
Коли випадають
не можу згадати точно, але мені чомусь здається, що в мене не всі зуби повипадали в дитячі роки :D
так, деякі хитались, деякі виривали, а деякі (3 3-корен моляри мені позатикали пломбами в поч. класах; 2-ві й досі стоять :rolleyes: )
але якщо М.З. випадають у віці 3-5 років, то може я просто не пам’ятаю...
  • 0

#124 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.04.2008 – 11:00

Перегляд дописуBobua (11.04.2008 11:56) писав:

травматичні проблеми — це інше

але згадайте як Ви чистили зуби малим... (десь в 1-му класі) й спробуйте встановити зв’язок між тим і дірками, які ще тоді почали пломбувати :rolleyes:

Травматичні - і все? А як щодо особливостей організму, проблем з травленням, вживанням ліків, які руйнують зуби, хвороб зрештою?
Нормально я їх чистив і не мав жодної дірки, доки не переїхав до Києва - саме тому я хочу якомога швидше звідси забратися, бо це місто вбиває в прямому сенсі слова.
  • 0

#125 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 11.04.2008 – 14:40

А мені недавно стоматолог порадив вирвати зуби мудрості, бо вони криво розташовані, один з них не може прорізатись, бо вперся в "бік" сусіднього зуба. Є ще варіант ставити брекети, але всеодно доведеться жертвувати двома зубами (вони вже мають запломбовані канали). Поки не знаю яке рішення прийняти - одне другого краще.
  • 0

#126 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.04.2008 – 15:08

Перегляд дописуконвалія (11.04.2008 15:40) писав:

А мені недавно стоматолог порадив вирвати зуби мудрості

Якраз те, що я робив цього року...
  • 0

#127 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 11.04.2008 – 16:42

Ой, зовсім не боюся стоматологів. В дитинстві кожен 4 зуб був із пломбою, тому я звикла до стоматологів.А зараз маю чудові, рівні і здорові зуби.
  • 0

#128 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.04.2008 – 21:57

мені тут хтось сказав шо дантисти не приносять клятву Гіпократа...якшо так, то я стану взагалі не їх фанатом :rolleyes:
  • 0

#129 ВОВАН_84

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 17:45

Перегляд допису-=VJ=- (12.03.2008 08:45) писав:

Вчора годину видаляли останній мій "зуб мудрості" - цілу ніч після того бігав по стелі, зараз знеболююче кожних кілька годин ковтаю і з мішком коктейльних крижинок сиджу на щоці - незабутні враження, тепер ні про що, окрім палаючої щелепи думати не можу. Єдине, що втішає - сподівання на те, що це останній раз, коли я був у лікаря не для простого огляду.
А які у вас стосунки із зубним лікарем? Не забуваєте на огляди ходити? :ggggg:
потрібно хоть раз в півроку навідуватися
  • 0

#130 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 21:09

Ну ненаю якщо гроші є, вони завжди найдуть тобі що зробити.
  • 0

#131 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 11:15

чому зуби псуються?

-=VJ=- (11.04.2008 12:00) писав:

Травматичні - і все? А як щодо особливостей організму, проблем з травленням, вживанням ліків, які руйнують зуби, хвороб зрештою?
щодо особливостей
як Вам сказати..., щось я таке бачив чи читав: про схильність зубів в певних людей до "продірковування", яке начебто хочуть навчитись передбачати, але, хоч я й не можу знати, яка причина насправді, проте не згоден звалювати все на якісь таємничі чинники

причину шукайте передусім у своєму ставленні до свого організму
напр.: п’єте спиртне? то чому думаєте, що воно не може затекти в зуб?
одразу під емаллю — пористий шар.... дентин?; в порах — здається т.з. "дентиклі" (щось на зразок пропоплазматичних мацалок що ростуть від пульпи й живлять дентин). І якщо вони можуть витримувати і боротись з зубоїдами, то чому Ви думаєте, що вони витримають "антибіотичний розчин спирту" ;)

і пішло далі: вироджується пульпа, зуб не отримує живлення —> втрачає захист, не може заживляти тріщини ..............
це в мене такий нефаховий погляд

або напр., їсте по 3-5-10 разів на день
й всі свої сподівання покладаєте на всілякі сумнівні орбіти?
я будь-коли не міг і не можу зрозуміти таких "вмираючих з голоду" людей

Я їм раз на день. І навіть знайшов підтвердження (в фент. книзі :), що це добре:

Цитата

Орсон Скотт Кард. Седьмой сын
Сказитель вышел на зелень пастбища. Коровы не обратили на него
внимания, потому что он сделал знак защитного заклятия, постаравшись, чтобы
Армор его при этом не увидел. Потом Сказитель решил немного посидеть на
солнышке, чтобы дать мозгам прогреться и додуматься до чего-нибудь дельного.
Но ничего не получалось. В полдень ему никогда не удавалось придумать
что-нибудь достойное. Как говорится в пословице: "Думай утром, действуй в
полдень, ешь вечером, спи ночью"
. Слишком поздно, чтобы думать. И слишком
рано, чтобы есть.
і так воно в мене і є: якщо поїсти зранку у вихідні, то думати вже не вдасться: лем на сонне кліпання очима будуть сили :D

а так, кожен будень зуби в мене дійсно чисті крім часу з 20 до 22 години :ggggg:

Цитата

Нормально я їх чистив і не мав жодної дірки, доки не переїхав до Києва - саме тому я хочу якомога швидше звідси забратися, бо це місто вбиває в прямому сенсі слова.
то кажете, що саме з переїздом у Вас з’явились дірки?

а я пригадую, що малим чистив їх не "нормально" і саме тоді мені й понаставляли пломб; а от останнім часом проблема була лише одна: коли випала стара пломба й зубоїди за кілька років дісталися до пульпи. Але й це навчило мене (збитками) не ходити до стоматів двічі на рік (додаткові збитки), а лише ретельніше й довше чистити зуби :)
і там де в мене була болюча заглибина в зубі (карієсна?) вже є просто НЕболюча :)
і дірки нема :P

і насамкінець
Я згоден, з Вами, що Київ — місце непридатне для життя людей, які не можуть відгородитись від навк. середовища системами очищення й заглушення (бо не багаті), але це тому, що для мене важливі шумові й повітряні чинники,

а от щодо зубів: просто ще раз думайте, як змінилось Ваше ними користування з переїздом до Києва?

Lemon (13.04.2008 22:09) писав:

Ну ненаю якщо гроші є, вони завжди найдуть тобі що зробити.
добре ще якщо переконаються, що гроші є :)
а то ж можуть оформити Вам кредит і будете працювати: в цьому випадку вже не на ліки, а на стоматів :P

PowerGirl (11.04.2008 17:42) писав:

Ой, зовсім не боюся стоматологів. В дитинстві кожен 4 зуб був із пломбою, тому я звикла до стоматологів.А зараз маю чудові, рівні і здорові зуби.
штучні?
  • 0

#132 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 10.05.2008 – 15:28

Мене на днях "обнадіяяли",що брекети мені знімлять аж у жовтні ;) Але треба постаратись,а може як раз і швидше :angry12: і буду гарненька :ggggg:
  • 0

#133 natabum

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 17:59

мені теж будуть ставити брекети наступного тижня.Боюсь але я знаю,що так треба бо хочу мати гарні зубки.А зараз доношую пластинку яку мені поставили 3 місяці тому :happy1: :happy1:

Повідомлення відредагував natabum: 12.05.2008 – 18:00

• 0

#134 natabum

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 18:11

стоматолога боюсяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
  • 0

#135 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 18:37

..брекети це прикольно..
..мій хороший знайомий уже декілька місяців носить брекети..спершу соромився навіть посміхатися..а тепер почуває себе вільно..він коли посміхається такий миленький..а саме прикольніше те, як він чистить зуби..якось довелося побачити..весело було..

..і я зовсім не вважаю, що цього варто соромитися..

а те що написав арлєкіно я з цим не згідна..

арлєкіно :"Будуть мене кривляти і ображати: "залізна дупа", "рот на замок", чи якось інше"...
так можуть говорити тільки маленькі діти, які нічого мудрішого придумати не можуть..

• 0

#136 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 11.06.2008 – 14:34

-=VJ=- (13.03.2008 12:56) писав:

...
- через рідкість вживання грубої їжі скорочується нижня щелепа, через що останні зуби доводиться видаляти, бо рости їм банально нема куди, отож вони або починають совати усі інші зуби, через що зубний ряд стає схожий на пилку, чи ростуть в сторону, що ще гірше.
...
то треба їсти грубу їжу! :D
раз на тиждень ходжу в ліс (Київ-Бровари) з ночівлею
поверхневої води нема :gryzin:
останнього разу навіть не намагався щось зварити — їв сухі кукурудзу (здається помол №2), горох .........

як харчуватись в походах?
і взагалі, нині посилено думаю як харчуватись всуху (підбираю смачні крупи [ще є дешева й водночас смачна кукурудзяна :brovy:], олію)...

бо якщо йти в лісах тут, то пити зможете лише те, що з собою візьмете

може ще під час дощу назбираєте...

в горах ще трохи краще, але люди пишуть (і в журналі Карпати), що на хребтах вже все... <_< (місцеві навіть лишають пляшки з водою, або мандрівники не позасихали :brovy:)

треба встигнути находитись поки там ще є хоч якась питна вода під ногами :tryzub:

Повідомлення відредагував Bobua: 11.06.2008 – 14:36

• 0

#137 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.06.2008 – 23:37

Теми об"єднано
  • 0

#138 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 18.06.2008 – 14:26

natabum (12.05.2008 19:11) писав:

стоматолога боюсяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
А я вже не боюся, нарешті знайшла хорошого спеціаліста і тепер його боїться моя зарплата :huh:
  • 0

#139 Koko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 18.06.2008 – 17:30

Стоматолога вже не боюся, є гроші- нема проблем, нема першого- безкоштовний лікар і оййййййййй...ось таке життя...

Повідомлення відредагував Koko: 18.06.2008 – 17:32

• 0

#140 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 20.06.2008 – 14:53

я боявся .А тепер ні в мого тата є лікар до якого він вже 20 років ходе і все супер має міцні зубки
а я боявся того що наркоз не подіє і мені буде больно фууууууууу а погано собі це уявити... :) :happy1: :tryzub:

Повідомлення відредагував Elfrance: 20.06.2008 – 14:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних