Перейти до вмісту

Стоматологія

Повідомлень в темі: 166

#101 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 15.03.2008 – 22:17

Згадався анекдот до теми:

Цитата

Стоматолог після лікування просить паціента:
- Ви можете тепер трохи покричати і постогнати голосніше?
- Чому лікаре??? адже ви так чудово все зробили і навіть а ні трішечки не боляче було!
- Розумієте, там в передпокої ціла толпа паціентів, а по телебаченню через 5 хвилин трансляція фіналу чемпіонату світу з футболу.

• 0

#102 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 17.03.2008 – 12:13

Перегляд дописуbendera.UA (14.03.2008 12:30) писав:

...
І ще одна річ - за моїм особистим переконанням, щоб бути стоматологом треба бути трохи психом і мазахістом - робиш людям боляче,
шось тут не так... :)
:ggggg:
  • 0

#103 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 26.03.2008 – 12:52

коли я була в другому третьому класі мені мама давала 10 гривень за кожен вирватий або полікований зуб ! а у червертому класі мене ловили по кабінеті лікаря і рвали зуб на підлозі

Стоматлогів боюсь дуже і тому відвідую лише тоді коли " припече " !
  • 0

#104 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2008 – 13:29

Перегляд дописуpushechka (26.03.2008 12:52) писав:

Стоматлогів боюсь дуже і тому відвідую лише тоді коли " припече " !

Краще ходити на огляди. коли ще нічого не пече, тоді є шанс, що і не припече :rolleyes:
  • 0

#105 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 13:39

страх стоматологів то така штука від якої ніяк не можу позбутися і він в мені присутній з малих років , тому так і виходить що звертаюсь лише в крайніх випадках !
ось ти -=VJ=- напевне відчував що в тебе не все нормально з зубом і якби звернувся раніше на консультацію до лікаря то непотрібно було б рвати його і небуло б всіх тих мук
  • 0

#106 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.03.2008 – 13:40

Я як згадаю той кабінет зубодера то аж страшно стає,але деколи мушу ходити туда :rolleyes:
  • 0

#107 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 14:38

Перегляд дописуpushechka (26.03.2008 13:39) писав:

страх стоматологів то така штука від якої ніяк не можу позбутися і він в мені присутній з малих років , тому так і виходить що звертаюсь лише в крайніх випадках !

Я теж довго не міг позбутися. Соромно згадати - з величезним карієсом ходив, затикаючи його ваткою. Жах який, як згадаю,аж здригаюсь.
Але виявилось, що страх поборюється дуже просто - досить один раз потрапити до гарного лікаря. :) А мені ще й пощастило - я обрав для своїх мук кращу приватну клініку, яку зміг знайти за відгуками в інтернеті, сподіваючись, що хоч там буде не так погано, а там мені трапилась молоденька симпатична лікарка, яка через спеку вдягла халат лише на нижню білизну, і то - тільки її нижню частину, тому коли вона нахилялася над моїм ротом...
Одним словом, мені анестезію можна було і не робити. :rolleyes: Відтоді ходжу до стоматологів залюбки. ;)

Перегляд дописуpushechka (26.03.2008 13:39) писав:

ось ти -=VJ=- напевне відчував що в тебе не все нормально з зубом і якби звернувся раніше на консультацію до лікаря то непотрібно було б рвати його і небуло б всіх тих мук

Я раніше звертався - але тоді він не намагався рости і ми з лікарем вирішили залишити його поки що в спокої. А як тільки почав намагатись пнутися догори - відразу і викинули.
Треба сказати, що муки закінчились десь на п"ятий день - це було найважче моє стоматлікування за усі часи дорослого життя. Зараз вже все нормально, про зуб і не згадую, тільки м"яз на щелепі ще не зовсім "розходився", але то вже дрібниці.
  • 0

#108 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 14:59

Перегляд дописуМіра Вогню (26.03.2008 13:40) писав:

Я як згадаю той кабінет зубодера то аж страшно стає,але деколи мушу ходити туда :rolleyes:

до нього потрібно ходити не деколи а хочаб раз в три місяці для контролю
  • 0

#109 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 16:56

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 23:22) писав:

Ніхто не знає - коли щока напухла і температура 37,8 - це нормально після важкого видалення "зуба мудрості"? По минулого разу такого не було :rolleyes:((((
може його не цілого видалили?
через те й запалення

Повідомлення відредагував Bobua: 26.03.2008 – 16:58

• 0

#110 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 17:20

Перегляд дописуBobua (26.03.2008 16:56) писав:

може його не цілого видалили?
через те й запалення

та вже пройшло - просто було важке видалення + ускладнення через грип, от воно все разом і дало таку "лялю".
  • 0

#111 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 29.03.2008 – 20:31

Ото був недавно в стоматолога, так прийшлось добувати нерви з зубів(бо діри глибокі були) поки що стоїть недовга пломба(3 місяці часу) але десь в квітні місяці мають поставити постійні. Одне що було погано то що дуже довго відходив від наркозу.
  • 0

#112 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 29.03.2008 – 20:45

Ja v*e davnen"ko byv, ale treba provirutu. Vzagali ja liybliy dogliadatu za rotovojy poro*nunojy. Z vuproyvanuh preparativ rekomendyjy Colgate, Elmex, Glister z "y4astiy" Oral-B.
Ny i vzagali dent. nutka, riduna do "poloskannia"......

Jak zav*du nagadajy, wo na slid vidkladatu vizut y stomatologa :prapor3:
  • 0

#113 Manya

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 00:01

Коли мені рвали молочні зуби, то приходилось мамі сідати на крісло, держати мене на руках, ще двом-трьом медсестрам також держати мене і в той час лікар намагався вирвати зуб. А недавно як надумалася ставити брекети, сходила в хорошу стомат.поліклініку, мені там одного зуба вирвали, ще два запломбували і лише потім поставили брекети. А ось через пару днів потрібно знову йти на огляд і я як подумаю, що потім десь більше тижня будуть боліти зуби, то й не хочеться йти......
  • 0

#114 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 30.03.2008 – 01:32

Перегляд допису-=VJ=- (26.03.2008 13:29) писав:

Краще ходити на огляди. коли ще нічого не пече, тоді є шанс, що і не припече :prapor3:

Це так. Але хочу звернути вашу увагу на те, що лікар отримує гроші, коли вас лікує. Тому його бажання втрутитися до вашого організму може бути викликано не тільки станом ваших зубів, але й станом його гаманця.
В дорогій клініці на Хрещатику один зі стоматологів вбив иншого з рушниці, бо вони там займалися зароблянням грошей на людському здоров'ї. (Очевидно, що й вбивця був не зовсім у здоровому глузді).

Колись давно я був у цій клініці, мені за схемою лікування запланували поставити більше пломб ніж у мене було зубів. Роблять вони це таким способом: знімають у роті мінікамерою з ліхтариком і виводять зображення на монітор. На такому зображенні людина без медичної освіти не відрізнить камінь, або просто тінь від карієсу. Звісно, що вони на будьяке затемнення кажуть карієс. За чотири роки жоден з діягностований ними "карієс" у мене не розвився.
  • 0

#115 vesnyanka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Ірій (країна куди відлітають душі)

Відправлено 30.03.2008 – 11:46

А для мене стоматологи - свої люди. Ніколи не боялася бормашини, виривання зубів і т. п...
  • 0

#116 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 02.04.2008 – 18:27

А мені моя лікар зубки лікує вже років 10. Як я можу її боятись? Коли була мала, вона дарувала мені всякі штучки за терпіння :cool1:
Зате тепер коли трохи затягну із візитом вислуховую цілу лекцію (так мені і треба!)
  • 0

#117 Інквизитор

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 02.04.2008 – 19:16

Я боюяся дуже сильно ходити до стоматолога. В мене аж мурашкі по шкірі пробішають, так страшно передчуття болю...
  • 0

#118 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 13:12

Перегляд дописуРуденька (2.04.2008 19:27) писав:

А мені моя лікар зубки лікує вже років 10. Як я можу її боятись? Коли була мала, вона дарувала мені всякі штучки за терпіння :happy1:
Зате тепер коли трохи затягну із візитом вислуховую цілу лекцію (так мені і треба!)

ха...
може це в неї через це таке ставлення?

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (30.03.2008 02:32) писав:

Це так. Але хочу звернути вашу увагу на те, що лікар отримує гроші, коли вас лікує. Тому його бажання втрутитися до вашого організму може бути викликано не тільки станом ваших зубів, але й станом його гаманця.
В дорогій клініці на Хрещатику один зі стоматологів вбив иншого з рушниці, бо вони там займалися зароблянням грошей на людському здоров'ї. (Очевидно, що й вбивця був не зовсім у здоровому глузді).

Колись давно я був у цій клініці, мені за схемою лікування запланували поставити більше пломб ніж у мене було зубів. Роблять вони це таким способом: знімають у роті мінікамерою з ліхтариком і виводять зображення на монітор. На такому зображенні людина без медичної освіти не відрізнить камінь, або просто тінь від карієсу. Звісно, що вони на будьяке затемнення кажуть карієс. За чотири роки жоден з діягностований ними "карієс" у мене не розвився.
і то правда... :happy1:
яка там клятва Гіпократа?
вони платять великі гроші за цю освіту [і добре якщо щось таки вивчать] лише з однією метою: вибити їх потім багатократно!!!

тому мені навіть смішно чути про ходіння до стоматів двічі на рік
я краще зуби двічі підряд чиститиму :happy1:

як привчити дітей чистити зуби і позбавити їх стомат-ів на все життя?
напр., є молочні зуби
не чистимо, не чистимо..... починаються страшні болі.... не лікуємо не лікуємо поки дитина не почне повзати
далі просто вириваємо зуби

ростуть нові, а дитина вже не забуде навіть день їх почистити :happy1:
питання: коли молочні перестають бути молочними?
  • 0

#119 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.04.2008 – 06:45

Перегляд дописуBobua (8.04.2008 14:12) писав:

тому мені навіть смішно чути про ходіння до стоматів двічі на рік ...я краще зуби двічі підряд чиститиму <_<

Дуже смішно? А як щодо того, що проблеми із зубами бувають далеко не лише від нечищення?

питання: коли молочні перестають бути молочними?

Коли випадають
  • 0

#120 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 10.04.2008 – 08:12

починаються страшні болі.... не лікуємо не лікуємо поки дитина не почне повзати... далі просто вириваємо...........
Да ви садюга пане як я подивлюсь. Одразу видно, що у вас або не має власних дітей, або вам просто не варто їх заводити або вам самому треба звернутися до медичного фахівця (що прадда зовсім іншого профілю). При цьому - можливо все разом, в комплексі так би мовити.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних