Перейти до вмісту

Спортзал, двір чи дім

Повідомлень в темі: 98

Опитування: Спорт (74 користувачів проголосувало)

Де краще займатись?

1. Вдома, на власному обладнанні (16 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

2. В платному спортзалі (41 голосів [55.41%])

Процент голосів: 55.41%

3. На безкоштовних снарядах у дворі (17 голосів [22.97%])

Процент голосів: 22.97%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.09.2010 – 20:28

пиши скаргу, зробіть спортивні змагання по стукачеству.

Повідомлення відредагував ----: 28.09.2010 – 20:29

• 0

#82 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 28.09.2010 – 20:32

Перегляд допису---- (28.09.2010 21:28) писав:

пиши скаргу, зробіть спортивні змагання по стукачеству.

точно Фабрегас, його почерк
  • 0

#83 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.09.2010 – 10:08

Перегляд дописуJustaman (28.09.2010 20:34) писав:

До такого висновку може прийти людина з яскраво-вираженим схоластичним міркуванням. Слідуючи за цією логікою можна взагалі дійти до такого: людина пише на форумі, якшо людина пише на форумі, значить вона зайнята писанням на форумі, якшо вона зайнята писанням на форумі, значить більше вона нічого не робить.))
Як у Вас гарно виходить давати характеристику самому собі ж :D Тим дописом я всього лиш розмислив Вашим рівнем логіки і прикинувся Вами. А Ви, внаслідок цього, охарактеризували себе як людину з яскраво вираженим схоластичним міркуванням. Я навіть не знаю чи погано це чи ні :lol:
  • 0

#84 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 11:30

Перегляд дописуСварус (29.09.2010 11:08) писав:

Як у Вас гарно виходить давати характеристику самому собі ж :D Тим дописом я всього лиш розмислив Вашим рівнем логіки і прикинувся Вами. А Ви, внаслідок цього, охарактеризували себе як людину з яскраво вираженим схоластичним міркуванням. Я навіть не знаю чи погано це чи ні :lol:

На жаль, я зробив несправедивий авансовий комплімент тобі: в тебе навіть не схоластичне міркування, відсутність навіть такого міркування компенсуєш емоційним, дитячим: "сам такий".

А стосовно твого улюбленого виду спорту - переводу стрілок на дому, - то поміняй його на - перевод стрілок у дворі, оскільки ковток свіжого тобі якраз кстаті. :)
  • 0

#85 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 29.09.2010 – 11:52

Перегляд дописуКрихітка (4.08.2010 16:53) писав:

Для мого "спорту" вистачає і занять вдома. Легка зарядка і тп. Надворі хіба що пробіжки чи прогулянка на велосипеді. В спортзал записуватись немає часу, бажання та й кошти не дуже дозволяють. І займатись я люблю за власним графіком, а не за установленим якимось качаним дядечком. А до вуличних занять не маю тяги поки не куплю плеєр - не люблю без музики бігати чи виконувати вправи
Кроха, бігай краще без музики - вона з ритму збиває добряче..
  • 0

#86 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 12:00

Перегляд дописуJustaman (29.09.2010 12:30) писав:

На жаль, я зробив несправедивий авансовий комплімент тобі: в тебе навіть не схоластичне міркування, відсутність навіть такого міркування компенсуєш емоційним, дитячим: "сам такий".

А стосовно твого улюбленого виду спорту - переводу стрілок на дому, - то поміняй його на - перевод стрілок у дворі, оскільки ковток свіжого тобі якраз кстаті. :D

"Сам такий" ніде не було. Можливо так Вам буде зрозуміліше(наглядніше):

- Цікаво, хто з дописувачів-апологетів тягання гантелів і штанги буде це робити в 60 років?
- Цікаво хто з дописувачів тем про секс займатиметься сексом у 60 років? (риторичне питання, яке мало би оркеслити абсурдність попереднього питання і звести його сенс нанівець)
- Так дописувачі тільки й те роблять, що дописують. А ті хто займається, ті й займатимуться.
- Але з Ваших слів виходить що ті, хто пише на форумі в темах про їжу, не харчуються. Тобто ті хто займаються поїданням їжі, ті тим і займаються. А на форумі не дописують, бо "хто займається, то й займається" :lol:

По суті кажучи, розмова перейшла в обговорення останніх двох речень. Що зумовило відхід від власне теми розмови. Тому, повертаючись до суті питання, розшифрую своє риторичне запитання "про 60":

Отже, питання звучить так - "Цікаво, хто з дописувачів-апологетів тягання гантелів і штанги буде це робити в 60 років?". Розширена відподідь, розжована і розкладена по поличкам наступна: а на біса в 60 років обов'язково робити те, що робив у 20, скажімо? Суть Вашого такого закиду є абсурдною. У 20 років тагають гантелі аби організм був здоровим і розвивався фізично. Якщо людина не рубає дров, не носить щодня воду з одного кінця села в інше, а сидить днями в офісі чи на парах, то її організм починає фізично деградувати незалежно від того що йому дала природа. Тому таким людям необхідно для, перш за все, хорошого самопочуття відвідувати фітнес-зали, ходити в походи, і тд. і тп - тобто займатись активною фізичною діяльністю (надворі, вдома чи у спортзалі). Людина робить це все аби бути здоровою й задоволеною саме зараз, а не для того щоб у 60 років можна було бика за роги тягати.
І прошу пана зауважити, що це тема про "аматорські заняття" простої людини - "спортзал, двір чи дім", а не обговорення качків на протеїнах.

А стосовно мого улюбленого виду спорту: можу запропонувати катнути зі мною велосипедом, щоб Ви не були голослівним і не робили передчасні висновки про мене. Можна і взимку, як на аватці.

Повідомлення відредагував Сварус: 29.09.2010 – 12:03

• 0

#87 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 12:45

Перегляд дописуJustaman (28.09.2010 12:53) писав:

Так дописувачі тільки й те роблять, що дописують. А ті хто займається, ті й займатимуться.

Розжовую іронічність свого допису, бо бачу дехто сприйняв його буквально і всерйоз: з моїх спостережень на теревенях, можу стверджувати, що немало дописувачів на теми сексуального характеру не тільки пишуть нісенітниці, але і взагалі мають обмежений практичний сексуальний досвід, якщо і взагалі його мають. Більшість дописувачів наділених здоровим глуздом і, в чому я не сумніваюсь, сексуальних досвідом туди маже не дописує, оскільки не вважає ввязуватися в абсурдний диспут. Ці дописувачі мають гарний сексуальний досвід, займаються сексом і займатимуться, у них подібні дописи недосвідчених дописувачів можуть викликати лише усмішку і слова на кшталт "сліпий сліпого веде". Ось значення мого допису.

Перегляд дописуСварус (29.09.2010 13:00) писав:

Тепер серйозно і по темі. Сам спорт люблю, раніше більше займався, любив турнік і брусья, оскільки на свіжому повітрі, і якшо є можливість вибирати між двором та запиленим приміщенням, вибір зрозуміло який має бути.
Кайф і припіднесе самопочуття після занять на турніку та брусьях на більш-менш незабрудненій території не передати. Секс відпочиває.
  • 0

#88 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 14:31

Перегляд дописуJustaman (29.09.2010 13:45) писав:

...
Кайф і припіднесе самопочуття після занять на турніку та брусьях на більш-менш незабрудненій території не передати. Секс відпочиває.
...от і добре що все вирішилось :lol:

Доречі Ви зачепили цікаву тему - кайф від фізичних навантажень. Згадую один випадок, коли мене ну ніяк не могла з цього приводу зрозуміти одна дівчина. Не розуміла як то може невеличка крепатурка і біль в м'яза бути за кайф. Але й порівняння з сексом у її випадку було недоречним, так як вона не мала з чим порівнювати. Але я все-одно не можу погодитись на всі 100 відсотків.....так як буває такий секс, що весь мокрий і м'язи тіла болять. Тому тут поєднуються дві складових..Та все ж це перш за все секс, і тому можна сказати що в такому випадку що "фізуха відпочиває" :D
Одним словом, не можна тут так однозначно стверджувати.
  • 0

#89 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 14:55

ооо так...після майже тригодинного тренування коли ниє усе тіло...ехЗображення
  • 0

#90 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.09.2010 – 15:02

Перегляд дописуKassandra (29.09.2010 12:52) писав:

Кроха, бігай краще без музики - вона з ритму збиває добряче..
Тю, вона з хардкором коней обганяє.
  • 0

#91 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 29.09.2010 – 15:03

Перегляд допису---- (29.09.2010 16:02) писав:

Тю, вона з хардкором коней обганяє.
коли ритм збитий - фіговатенько виходить..дихання збивається і в мінус для роботи серця.
  • 0

#92 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 03.10.2010 – 18:54

Перегляд дописуСварус (29.09.2010 13:00) писав:

"Сам такий" ніде не було. Можливо так Вам буде зрозуміліше(наглядніше):

- Цікаво, хто з дописувачів-апологетів тягання гантелів і штанги буде це робити в 60 років?
- Цікаво хто з дописувачів тем про секс займатиметься сексом у 60 років? (риторичне питання, яке мало би оркеслити абсурдність попереднього питання і звести його сенс нанівець)
- Так дописувачі тільки й те роблять, що дописують. А ті хто займається, ті й займатимуться.
- Але з Ваших слів виходить що ті, хто пише на форумі в темах про їжу, не харчуються. Тобто ті хто займаються поїданням їжі, ті тим і займаються. А на форумі не дописують, бо "хто займається, то й займається" :angry1:

По суті кажучи, розмова перейшла в обговорення останніх двох речень. Що зумовило відхід від власне теми розмови. Тому, повертаючись до суті питання, розшифрую своє риторичне запитання "про 60":

Отже, питання звучить так - "Цікаво, хто з дописувачів-апологетів тягання гантелів і штанги буде це робити в 60 років?". Розширена відподідь, розжована і розкладена по поличкам наступна: а на біса в 60 років обов'язково робити те, що робив у 20, скажімо? Суть Вашого такого закиду є абсурдною. У 20 років тагають гантелі аби організм був здоровим і розвивався фізично. Якщо людина не рубає дров, не носить щодня воду з одного кінця села в інше, а сидить днями в офісі чи на парах, то її організм починає фізично деградувати незалежно від того що йому дала природа. Тому таким людям необхідно для, перш за все, хорошого самопочуття відвідувати фітнес-зали, ходити в походи, і тд. і тп - тобто займатись активною фізичною діяльністю (надворі, вдома чи у спортзалі). Людина робить це все аби бути здоровою й задоволеною саме зараз, а не для того щоб у 60 років можна було бика за роги тягати.
І прошу пана зауважити, що це тема про "аматорські заняття" простої людини - "спортзал, двір чи дім", а не обговорення качків на протеїнах.

А стосовно мого улюбленого виду спорту: можу запропонувати катнути зі мною велосипедом, щоб Ви не були голослівним і не робили передчасні висновки про мене. Можна і взимку, як на аватці.

Я до сих пір не можу зрозуміти, яка різниця, чим хто буде займатись в 60 років, яка різниця!!!!
Тримати себе в нормальній фізичній формі потрібно завжди.
Є приклади, що в 65 і навіть 70 років мають кращі результати в залі ніж деякі в 20-25!
Якшо тренуватися зараз, це не означає, що потім сил не залишиться!!!
  • 0

#93 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 05.10.2010 – 14:14

Авантюрист, забийте. Приблизно те ж саме я і хотів тим всім сказати.
  • 0

#94 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 07.10.2010 – 16:44

От є і приклад http://www.peoples.r...ifting/goldman/
  • 0

#95 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 18.01.2011 – 15:09

Хочу купити собі додому обладнання (хоча б спочатку лавку для жиму + штангу) - але не знаю де можна купити за нормальну ціну. 800гр за один гриф викидати не хочу.
  • 0

#96 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 18.01.2011 – 15:23

Перегляд дописуMr.Ripley (18.01.2011 15:09) писав:

Хочу купити собі додому обладнання (хоча б спочатку лавку для жиму + штангу) - але не знаю де можна купити за нормальну ціну. 800гр за один гриф викидати не хочу.

А де живеш?
По темі - на інет аукціонах. Можна часом гарне залізо навіть "в дар прийняти" якщо пощастить.
Лавки бачив в Метро.
  • 0

#97 ostapus

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.01.2011 – 16:56

Перегляд дописуMr.Ripley (18.01.2011 15:09) писав:

Замов собі в столярному цеху лавку.. зроблятьза копійки і ще й підберуть колір... а якщо сам намалюєш, то і регульований уклон можуть зробити..
  • 0

#98 Богун

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 14:13

Вдома, на власному обладнанні
  • 0

#99 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 19.01.2011 – 17:20

Перегляд дописуБогун (19.01.2011 14:13) писав:

Вдома, на власному обладнанні
яке в тебе вдома обладнання є?

Перегляд дописуПластун (18.01.2011 15:23) писав:

По темі - на інет аукціонах.
Ну більш-менш нормальну лавку для жиму знайшов на аукціоні - в межах 500грн- але як почали рахувати гриф + бліни, то капєц просто!
Хоті в би десь б/у знайти але щось не можу)

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 19.01.2011 – 17:21

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua