Перейти до вмісту

Спортзал, двір чи дім

Повідомлень в темі: 98

Опитування: Спорт (74 користувачів проголосувало)

Де краще займатись?

1. Вдома, на власному обладнанні (16 голосів [21.62%])

Процент голосів: 21.62%

2. В платному спортзалі (41 голосів [55.41%])

Процент голосів: 55.41%

3. На безкоштовних снарядах у дворі (17 голосів [22.97%])

Процент голосів: 22.97%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Джульєттко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Харків

Відправлено 10.06.2008 – 11:28

Я займаюся в тренажерному залі вже 2.5 роки, за цей час змінила 2 зали, та 4 тренерів. На щастя, мені не попадалися не кваліфіковані тренери, може цьому сприяє місцевий інститут фізкультури :rolleyes: а бо ще шось, не знаю...дворів поряд немає зовсім, а в тих що є - так на те знаряддя жалко дивитись, все іржаве та мохом поросло, та і різноманіття не балує :rolleyes: а вдома - по-перше неможливо зібрати всі ті тренажери, та гантелі зі штангами, а треба не забувати, що комплекс вправ треба змінювати кожні 1.5 - 3 місяці, по-друге, хто б там шо не казав, а я ніколи не повірю, що хтось займається вдома стільки ж, скільки займаються у залах. Мені дома неможливо займатися - то подзвонив хто, то зайшов хто, то ще що, відволікають постійно, тому мій вибір - за тренажерні зали :beer:
  • 0

#22 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рогатин

Відправлено 10.06.2008 – 16:33

Перегляд дописуШkідниk (11.03.2008 19:53) писав:

а при школі гантелі покрали.
ПРи школі то де??? <_<
  • 0

#23 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 10.06.2008 – 16:40

1 і 3-го варіанта в мене нема
  • 0

#24 Соловейко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень

Відправлено 04.07.2008 – 23:19

і що може бути краще, ніж зустріти світанок на стадіоні якої-небудь школи по сусідству?
Жодного центу з карману.
Всяка сволота спить мирним сном і ніхто не рухає "твої" бруси та турніка )))

і що може бути краще, ніж зустріти світанок на стадіоні якої-небудь школи по сусідству?
Жодного центу з карману.
Всяка сволота спить мирним сном і ніхто не рухає "твої" бруси та турніка )))
  • 0

#25 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 05.07.2008 – 20:40

Ви тільки підрахуйте, скільки грошей ви втратите на тренажерний зал узагалі у порівнянні з тим, що купите собі домої гантели та штангу. За ціною безумовно виграйте, та й найкращий тренер - то ви сами.
  • 0

#26 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 13.08.2008 – 19:55

Було б бажання займатися, а де, то вже їнша справа!
Я досить довго ходив на стадіон сусідньої школи: бігова доріжка, турніки, бруси, перекладина, шведська стінка...
Після цього (коли в коледжі вчився) і до цього часу ходжу в важкоатлетичний зал цього навчального закладу. Тренер - майстер спорту СССР з важкої атлетики (його син в 2003 році був віце-чемпіоном світу по бодібілдінгу), дуже класна людина (забороняє жерти всякі стимулятори і добавки, в тому числі натуральний протеїн і сирі яйця в великих кількостях). В зал ходить мало народу, тому черги до снарядів нема...
А недавно в сусідньому дворику зробили майданчик для дітей і підлітків, то там тоже є бруси і турники, то деколи я і туди заходжу...
  • 0

#27 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 13.08.2008 – 20:51

В час коли наша країна задумалася над здоровим способом життя в нас в сусідньоиу дворику розібрали спорт площадку з тренажерами і футбольним полем.
  • 0

#28 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 14.08.2008 – 09:58

коли я переїхав в новий будинок то ми з сусідом вмурували 1,5 метрову трубу на сходовій клітці, для початку було не погано... і фактично безкоштовно...
  • 0

#29 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 14.08.2008 – 10:16

Мені здається, що якщо людина ледача, тоїй не потрібен буде не спортзал, ні вправи, нічого, а якщо дійсно захоче мати струнку підтянуту спортивну фігуру то вона буде займатися спортом де завгодно...
:rolleyes:

На мою думку, треба займатися спортом, бігати, качати пресс, а от де саме, це не має різниці... :cool2:
Якщо ти знаєшь як це вірно робиться, то добре, ні, так йди в спортзал, там тобі підкаже тренер.. :) А от якщо ті хочешь накачатися, то вже точно потрібен вахівець в цьому, бо раптом не так як потрібно будешь робити, та воно тобі же може боком вийти... :)
  • 0

#30 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 15.08.2008 – 08:40

Перегляд дописуАвантюрист (10.06.2008 17:40) писав:

1 і 3-го варіанта в мене нема
в мене тож
  • 0

#31 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.08.2008 – 09:19

Перегляд дописуShiver (5.07.2008 21:40) писав:

Ви тільки підрахуйте, скільки грошей ви втратите на тренажерний зал узагалі у порівнянні з тим, що купите собі домої гантели та штангу. За ціною безумовно виграйте, та й найкращий тренер - то ви сами.
якщо людина ніколи не займалась в тренажерному залі з тренером, а потім купила собі штангу чи гантелі, то це можна вважати грошима викинутими на вітер. 100 % новачків роблять вправи не вірно, навіть банальний жим штанги не можуть зробити правильно....так що спочатку треба сходити до тренера, а вже потім займатися самому, якщо є бажання.
  • 0

#32 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш -&gt;Львів

Відправлено 15.08.2008 – 10:15

В спортзалі не тільки штанги і гантелі, там набагато більше тринажерів, ніж я, наприклад, можу дозволити собі купити, щоб зекономити :cool2: Спортзал не порівняти з двором чи домом, тим більше, якщо ми вже ходимо в спортзал, то там не буде ліньки займатися, а вдома це завжди так. :rolleyes:
  • 0

#33 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 15.08.2008 – 10:28

Останнім часом почала бігати по сосново-кедровому парку, що розташований поруч з моїм помешканням. Крім того, там є турніки, тому трохи роблю вправи, качаю прес. Вправи не складні, тому вважаю, що можу справитись і без тренера. А ще моїм заняттям сприяє свіже повітря, що пахне хвоєю.
Я вважаю, що заняття в спортзалах виправдовують себе взимку, а також коли немає можливості займатись вдома. В інших випадках парки все ж таки кращі.
  • 0

#34 Sergik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Leopolis

Відправлено 15.08.2008 – 10:49

в спорт зали ніколи ніколи неходив, як кращий вид розминки для організму то я обрав для себе плавання (обовязково раз на тиждень басейн), і активний відпочинок, вдома тренажерів нема, є лише турнік і товеликий +, річ хороша. в дворі в нас нічого нема, є лише школа поряд з непоганим стадіоном і снарядами, але ранковий біг ще непрактикував за що ладен себе трішки придусити, хоча без бігу то я і вдома ледве не кожного ранку роблю фіз.зарядку на 30 хв. і можу сказати що мені цього наразі хватає для підтримання доброго фізичного стану.
  • 0

#35 -=Негідник®=-

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.10.2008 – 12:52

Всюди добре займатись! Головне міняти час від часу систему занять!
Наприклад, літом займаюсь так: вівт, четв, субота - тренажерка; пон, сер, пятниця - турніки брусся. Зараз трохи поміняв систему, більше в тренажерці...але час від часу на турнічки заходжу!!
Ефект що від залу, що від турніків абсолютно різний...але там і там однаково хороший!!!
Часу не вистачає на то щоб 6 днів в тиждень тренуватись...робота <_<((
:unsure:
  • 0

#36 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 07.10.2008 – 14:13

На щастя в моєму місті є дуже непоганий спортзал (як добре, що друг мені про нього розповів, вже 3-й рік там займаюсь). Плата нормальна, всі потрібні тренажери також присутні, та й не тренер нічого. Що ж до дворів, то не думаю, що ти там досягнеш великого результату, а для того, щоб мати власний міні-спортзал вдома потрібно мати трохи грощей, ну і досить багато місця. Тому спортзал-forever. <_<
  • 0

#37 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 07.10.2008 – 14:19

сама відвідувала спорт зал платний протягом двох рокі в, і зараз би ходила але нажаль зовсім нема часу ) спортзал то класна штука
  • 0

#38 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 07.10.2008 – 20:54

бігати і по вулиці можна
/ наприклад від хати до пивного ларька <_< /
а от штангу з блинцями додому незвадить =)
  • 0

#39 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 14:22

Перегляд дописуAdios (7.10.2008 21:54) писав:

а от штангу з блинцями додому незвадить =)
Вдома не буде того бажання)
та і всі тренажери додому ж не купиш))
  • 0

#40 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 27.06.2010 – 17:10

хочу купити собі бліни до гантелей 4х2,5 кг
а ше хочу штангу в межах 100 кг і лавку відповідно під неї.
Де можна таке купити за нормальну ціну, бо нове коштує такі гроші...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних