Перейти до вмісту

Фашизм, націоналізм, расизм ітд....

Повідомлень в темі: 275

#61 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 31.03.2008 – 23:49

Перегляд дописуБілий Дракон (31.03.2008 22:49) писав:

Якщо тобі хочеться бути фанатиком чи зелотом ...

Ти хочеш когось образити? Хто такі зелоти, знаєш? Чи просто чув десь?
Зелоти - це ж жидівська течія - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%...%BE%D1%82%D1%8B

А тобі ким хочеться бути - лібералом, чи ким?

Перегляд дописуБілий Дракон (31.03.2008 22:49) писав:

От тільки, коли ви станете непотрібними, вас позбудуться. Так було з УСІМА фанатиками.

А стосовно "позбудуться" - конкретні приклади з історії, бажано з української, наведи, будь-ласка.
  • 0

#62 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.04.2008 – 00:00

:) Тю, Білий Драконе,краще людину прямо на три букви послати, ніж отаким матюком обзивати... Зелоти... Тьфу! Яка гидота!
І це ти про українських націоналістів таке кажеш! І як в тебе язик повернувся? :wacko: Тепер бережися... :prapor3:
ПеС. А я зразу подумав, що це в тебе знов очепятка якась... :)
  • 0

#63 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 01.04.2008 – 00:04

Зелотами також називають найфанатичних фанатиків.
  • 0

#64 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 15:56

Перегляд дописуБілий Дракон (1.04.2008 01:04) писав:

Зелотами також називають найфанатичних фанатиків.

Хто називає? Ти уточнюй.

А стосовно "так говорять, пишуть, називають..." - це безвідносні вислови, які успішно використовуються самими зелотами та тими, хто їх придумав. Причому, з претензією на науковість та серйозність джерел (які ніколи не вказуються)!
  • 0

#65 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 16:09

По перше, звичайна информація із словника:
общ. фанатичный приверженец (чего-л.); ревнитель; энтузиаст; фанатический приверженец; фанатик; ярый приверженец (напр, antismoking zealot Olga Okuneva); изувер; фанати; фанатиик

По друге (БСЭ):
(греч. zēlōtai, буквально— ревнители), политическая группировка 40-х гг. 14 в. в Фессалониках (Византия). Возникла в период острой борьбы между константинопольским правительством Алексея Апокавка (проводившего политику централизации государства) и феодальной знатью во главе с Иоанном Кантакузином.

По третє:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zeloci (останній рядок)

Що до останнього допису, наведу посилання, як знайду джерело. Але перші два варіанти дуже влучно підходять :wacko: (воинствующие и фанатичные националисты)
Хрестові походи, чим не прояв зелотизму? Убивати иновірців, бо папа, намісник Божий, сказав, що це приемно Богові. А антикатолицькі війни у Чехії? Коли кожного у рясі палили заживо?

Можна багато навчитися у юдейского національного руху. Ба, він на голову кращій за наш. Вони не мордують один одного, відродили свою мову і культуру із забуття (і перестали швендяти Европою :prapor3: ). Для нашої нації це може виявитися нездійсненним.
Про те, коли наш політик скаже фас, то зелоти побіжать кусати бездумно. Не того вчимося? Що в цьому хорошого?

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 01.04.2008 – 16:37

• 0

#66 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 18:50

Та ні, Білий Драконе. Націоналісти наші хоч і фанатичні, але не воїнствующіє...
І те, що ти ще живий після таких образ, є тому підтвердженням. :prapor3:
  • 0

#67 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 19:12

Перегляд дописуSotnik (1.04.2008 19:50) писав:

Та ні, Білий Драконе. Націоналісти наші хоч і фанатичні, але не воїнствующіє...
І те, що ти ще живий після таких образ, є тому підтвердженням. :prapor3:
Якщо ти образився, то значить я попав в точку. :wacko:
  • 0

#68 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 20:17

Перегляд дописуБілий Дракон (1.04.2008 17:09) писав:

По перше, звичайна информація із словника:
общ. фанатичный приверженец (чего-л.); ревнитель; энтузиаст; фанатический приверженец; фанатик; ярый приверженец (напр, antismoking zealot Olga Okuneva); изувер; фанати; фанатиик

По друге (БСЭ):
(греч. zēlōtai, буквально— ревнители), политическая группировка 40-х гг. 14 в. в Фессалониках (Византия). Возникла в период острой борьбы между константинопольским правительством Алексея Апокавка (проводившего политику централизации государства) и феодальной знатью во главе с Иоанном Кантакузином...

По-перше, інформація московською, з Мультирана http://www.multitran...xe?t=815366_1_2, без посилань на літературні джерела, а отже не заслуговує на серйозне ставлення (так, для загального користування для „нєпрівєрєдлівих” перекладачів).

По-друге: ВРЕ (тобто бальшая савєцкая енциклапєдія) – тут взагалі: без коментарів. Матеріал будь-якого змісту (крім природничих наук, та й то не всіх) можна розцінювати як заангажований існуючим у час її видання ладом. (Большая Советская Энциклопедия (БСЭ) пережила три издания. Первое издание было выпущено с 1926 по 1947 гг. Второе издание Большой Советской Энциклопедии было выпущено с 1950 по 1958 гг. Третье издание БСЭ, представленное на данном сайте было выпущено с 1969 по 1978 годы.)
І ще питання – чого це вони про греків пишуть, а про жидів – мовчок?

По-третє: невже так важко помітити, що зЕлоти – це не зІлоти. Англійську знаєш, я думаю. Так як читається zealot? Я ж дала посилання про них http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%...%BE%D1%82%D1%8B

А ти мені про „политическая группировка 40-х гг. 14 в. в Фессалониках” розказуєш.
Там же зразу пише: „Не следует путать с зилотами.”
Це – осьо-сьо: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B8%...%BE%D1%82%D1%8B
Різницю ловиш?

...Але перші два варіанти дуже влучно підходять :wacko: (воинствующие и фанатичные националисты)

А щодо твоєї влучності – то я над нею плачу
Де ти у тих визначеннях (всі московською!!) слово „націоналіст” зустрів??
Фантазія не має меж!!

Та мені до ... ті зЕлоти разом з зІлотами.

Можна багато навчитися у юдейского національного руху. Ба, він на голову кращій за наш. Вони не мордують один одного, відродили свою мову і культуру із забуття (і перестали швендяти Европою :prapor3: ). Для нашої нації це може виявитися нездійсненним.
Про те, коли наш політик скаже фас, то зелоти побіжать кусати бездумно. Не того вчимося? Що в цьому хорошого?

Так іди і вчися. Біту, правда, не зразу дадуть...

Чого націоналістів ображаєш? Цим ти мене просто вбив.
Шкода, що в мене попереджень критична маса, я то б я тобі відповіла!
Ти, ймовірно, в історії мало січеш, судячи з дописів, особливо з останнього. Хоча б чесно розберися, що до чого.

І про їхнє розхвалене тобою „відродження” – цікава інфа: http://www.aratta-uk..._ua.php?id=4752

А ти українець, чи не так? То більше самоповаги, Дракончику!
А може, ти зілот http://starcraft.7x....cle_show&id=403 ?
  • 0

#69 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 20:42

Ґи, січена ҐАнічка :). О зілоти і зелоти, то зовсім різні речі? Бу-га-га, так, вікіпедія, це найповажніше джерело :wacko:. Я можу на ту сторінку дописати все, що завгодно. І що, свято повіриш у написане?

«Якщо тобі хочеться бути фанатиком чи зелотом то прап факел тобі у руки і йди воювати з химерами. От тільки, коли ви станете непотрібними, вас позбудуться. Так було з УСІМА фанатиками.»

Що тобе образило в цій фразі? Те, що фанатиками і зелотами завжди користувались инші? А образити це могло лише вище згаданих суб’єктів :prapor3:

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 01.04.2008 – 20:42

• 0

#70 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 21:44

Перегляд дописуБілий Дракон (1.04.2008 21:42) писав:

«Якщо тобі хочеться бути фанатиком чи зелотом то прап факел тобі у руки і йди воювати з химерами. От тільки, коли ви станете непотрібними, вас позбудуться. Так було з УСІМА фанатиками.»
Що тобе образило в цій фразі?...

Де так навчився перекручувати те, що інші кажуть? Часом, не в шанованих тобою жидів?

Я ж написала зрозуміло!!: у відповідь на твої закиди -

Можна багато навчитися у юдейского національного руху. Ба, він на голову кращій за наш. Вони не мордують один одного, відродили свою мову і культуру із забуття (і перестали швендяти Европою :) ). Для нашої нації це може виявитися нездійсненним.

Вперед до Бейтару! Удачі!
(Зразу допоможу у пошуку: http://fota.mota.ru/...list.php?id=365 ) :cool1:

Повідомлення відредагував Аничка: 01.04.2008 – 22:08

• 0

#71 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 22:58

А це тобі
http://www.sedmoycanal.com/data/images/200...anatism-300.jpg
http://www.sostav.ru/articles/rus/2007/15....ges/1rolik1.jpg
  • 0

#72 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 02.04.2008 – 16:49

Перегляд дописуБілий Дракон (1.04.2008 23:58) писав:

Ти фоткав? Мобілою, як завжди?
  • 0

#73 BvsG

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:bland

Відправлено 06.04.2008 – 20:39

Перегляд дописуАничка (1.04.2008 22:44) писав:

Де так навчився перекручувати те, що інші кажуть? Часом, не в шанованих тобою жидів?

А що поганого в тому, що б поважати інших людей??? Навіть іншої національності!!! Тебе не питали ким хочеш народитись! :happy1: :happy1: :happy1: :happy1: :angel: :happy1: :happy1: :happy1:

Повідомлення відредагував BvsG: 06.04.2008 – 20:41

• 0

#74 КлятЫй мАскаль

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.04.2008 – 20:43

>>Хто за що?
Я — за мир у всьому світі.
Але то теоретично. А практично — ми усі злі і тупі мавпи.
  • 0

#75 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.04.2008 – 23:01

"нам нужен мир, и желательно весь" - десь я таке вже чув. це про фашизм, комунізм та інші утопії.
  • 0

#76 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 08.06.2008 – 21:54

Ги... Де б ще я знайшов наочну демонстрацію походження слова "фашизм", як не в мультику "Енеїда" за Котляревським... :beer:
Як відомо, слово "фашизм" пішло від латинського слова "fasio", яке означає в'язанку хмизу... Здавалося, до чого тут в'язанка хмизу?
Відповідь на цьому малюнку:
Прикріплений файл  Enejida.DVDRip.0_49_03.546.jpg   29.44К   14 Кількість завантажень:
Отой червоновусий чорт як раз і тримає в руці "fasio" - невеличку сокирку, встромлену в зв'язаний пучок хмизу.
Це в давньому Римі був знак влади. Вся влада в Римській імперії належала імператору, а на місцях від імені імператора її здійснювали люди з такими відзнаками.
  • 0

#77 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 08.06.2008 – 22:01

Я за все. Ізми-изми збоченьства певного кола людей, за якими тягнулася глибока сіра маса. А чим погано, якщо народ тупий?!!? :beer:
  • 0

#78 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.10.2008 – 14:00

Опубліковано список "ворів в законі" пострадянських країн.
Злочинність має національність! І ця національність чорнозада!
Як би толерасти не поливали брудом -ізми з сабжу, але тепер заперечувати паразитичний характер маргинальних народів вони не зможуть.

Повідомлення відредагував Sotnik: 15.10.2008 – 14:01

• 0

#79 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2008 – 07:34

Перегляд дописуSotnik (15.10.2008 15:00) писав:

Опубліковано список "ворів в законі" пострадянських країн.
Злочинність має національність! І ця національність чорнозада!

То що, завтра відкриваємо двері всих буцегарень та даємо волю нещасним в'язням (адже в українських тюрмах, як не крути, а більшість в'язнів - українці)?
Смішно, пане Sotnik, їй-богу смішно.
А як порахують дівчєт в борделях закордонних - а там, не приведи боже - більшість українки? Чи скажете, пане, що в нас нація така блудна (щоб гірше не сказати)? Чи, все-таки, будете якесь інакше пояснення думати?

Я, наприклад, вважаю, що, якщо серед криміналітету пострадянських країн так багато народів Кавказу - то це завдяки їхній дружності та триманню купи в екстримальних ситуаціях - будь то армія, тюрма, чи лихо якесь...
І цього нам, українцям, не завадило би повчитися - чи пан не згоден?
  • 0

#80 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.10.2008 – 09:47

Перегляд дописуБілий Дракон (11.03.2008 00:18) писав:

Чергова безграмотна тема :angry12:

Я ТЕЖ ТАК ВВАЖАЮ !

Перегляд дописуБілий Дракон (11.03.2008 00:18) писав:

Фашизм — держава понад усе (зараз: США, Японія, Корея)
Нацизм — (націонал-соціалізм) людина понад усе, але ставка не на громадянство, а на національність/націю (зараз: багато европейських країн, весь час будується і в Україні :happytwo:, безрезультатно )
Націоналізм — нація понад усе, не опускаючись до индивідумів (зараз: в країнах зіткнень націй Сербія, Грузія і теде)
Расизм — раса понад усе (термін практично перетворили на — наша раса вища, а инші нижчі, а це не правильна интерпретація) (зараз: практично не існує, хіба що у афроамериканців :ggggg: )
Комунізм — народ понад усе (національність значення не має) (индивідум — ніщо)

І накінець!!!

КСЕНОФОБІЯ — неприязнь до чужого. У поєднанні із вище зазначиними термінами може виражатися до держав, народів, націй, рас, людей і теде.

Аффтар, сам знаєш що треба зробити.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних