Перейти до вмісту

Фашизм, націоналізм, расизм ітд....

Повідомлень в темі: 275

#241 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 04.01.2012 – 23:39

Перегляд дописуЗварич (4.01.2012 22:57) писав:

Про "втричі більше" ви вже брехали. Набрешіть ще нам щось про "План Маршалла" :angry12:
То вся заковика була в плані маршала? А чому нічого подібного не було для "переможців"? Чому "Переможцям" була холодна війна, в якій справжні переможці другої світової дали люлей уже "переможцям"? Американці навіть свої технології добряче просунули, за допомогою технологій переможених німців.
Я вам більше скажу, деякі наші політики-радянофіли люблять поговорити про досягнення СССР в електрифікаціїї, індустріалізації... порівнюють з 13 роком, в якому ми би досі жили, якби не СССР. При цьому забувається про дивний факт, електрифікація в 21 столітті є навіть у папупасів, а у папуасів ніколи не було лампочки Ілліча. Парадокс!! :D
  • 0

#242 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.01.2012 – 18:03

Цитата

Фашизм, націоналізм, расизм ітд...., Хто за що?

Безвідносно до останніх повідомлень, виключно у якості представлення шановному товариству, оскільки я тут новенький...

Я- український націонал-ліберал.
Правда, прошу врахувати, що якщо з "український"- більш-менш зрозуміло і традиційно, то "націонал" та "ліберал" у моєму трактуванні не мають нічогісінько спільного з тим лайном, що має ті самі назви у сучасній Україні.
Під "націонал"- я маю на увазі найбільш модернове і сучасне визначення цієї ідеології, що його можна вивести з останніх досягнень соціологічної та біологічної науки, а під "ліберал"- навпаки, саме класичний варіант лібералізму, а не те толерастно-клептоманське лайно, що повсюдно вважається "лібералізмом" у наш час.
Я це до чого? Просто прошу з того, що я націонал-ліберал не робити одразу висновків про те, що я симпатик Тягнибока, Ющенка, Януковича і Ахмєтова, чи ще щось подібне.
  • 0

#243 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 05.01.2012 – 20:53

Перегляд дописуkalamar (4.01.2012 23:39) писав:

То вся заковика була в плані маршала? А чому нічого подібного не було для "переможців"? Чому "Переможцям" була холодна війна, в якій справжні переможці другої світової дали люлей уже "переможцям"? Американці навіть свої технології добряче просунули, за допомогою технологій переможених німців.
Класно ви самі себе в партер опустили. У вас вже є "справжні переможці другої світової", яким ви вже готові смоктати, хоча ще ніхто і не нагнув :angry12:
А в мене є нащадок козаків, який добровольцем прогулявся до Берліну:

Зображення

Чотири георгія - це герой царської Росії, між іншим.

Щодо холодної війни:
На 80% Союз розвалило його керівництво. Те саме, що і сьогодні керує, але вже в статусі мільярдерів.
В перший день ГКЧП у Львові зникла вся національна символіка, вожді націоналістів побігли здавати партвнески КПРС, а магазини завалили продуктами... Я пам"ятаю, як тоді дорослі реготали.
Україну "кинули", відрізавши від нафтових та газових родовищ. А ті родовища розробляли та піднімали тисячі наших хлопців.
Ну і звичайно, той розвал дав змогу двохпартійній верхівці США розпочати світове панування, яке вони для лохів обізвали "демократією". Достатньо подивитися світову мапу військових баз США. Почали вони з Югославії, сьогодні зупинилися на Лівії... Подивимось, що буде далі, бо лічильник зовнішньої кредитної бульбашки вже зупинився:D

Пластун? Я чекаю цитати!
  • 0

#244 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 21:25

Перегляд дописуЗварич (21.12.2011 23:58) писав:

Рівне, Львів, Вінниця... А Тернопіль мовчить. Хто тут з Тернополя? Ластівочка, у Вас є вулиця 60-річчя створення дивізії СС-Галичина? Чи брешуть люди?
http://korrespondent.net/ukraine/events/17...vizii-galichina

Дивізія, яка нищила на тернопільщині села разом з людьми?

Штурмбаннфюрер "СС Галичини" доповідає Рейхсфюреру СС Гіммлеру про готовність битися за новий лад в цілому світі незалежність України, яку нацисти вже давно поділили на Дістрікти та Генерал-губернаторства:

Зображення

З обговорення я зрозумів, що головна і єдина проблємма України полягає у тому, що тут є до біса клятих нациків, що поназивали вулиці іменем 60-річчя створення дивізії СС-Галичина.
Як тільки буде поборено повсюдне засилля в Україні назв вулиць іменем дивізії СС-Галичина, так і настане благолєпіє і растворєніє в воздусях...

От я, наприклад, з Полтави, то у нас є і пам'ятник вєлікаму Лєніну, і вулиця Лєніна, і площа Лєніна, і вулиця Фрунзе, і маршала Бірюзова, і Вороніна, і Петровського, і Сакко, і Ванцетті, і Рози Люксембург, і Дуні Трахтенберг... Нє, стоп, останньої немає... І яких тіки немає, ще купа усяких є, от тіки дивізії СС немає і не було.

То у мене запитання- у нас, у Полтаві, уже мабуть тоді усьо у порядку, і благолєпіє уже настало? Ога?
  • 0

#245 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 21:41

Перегляд дописуАпостол Роман (5.01.2012 21:25) писав:

З обговорення я зрозумів, що головна і єдина проблємма України полягає у тому, що тут є до біса клятих нациків
Тих нациків десь 5%. І вони головна проблема лише цієї теми форуму. Решта України дивиться на них як на цікавих тваринок.

Цитата

От я, наприклад, з Полтави, то у нас є і пам'ятник вєлікаму Лєніну, і вулиця Лєніна, і площа Лєніна, і вулиця Фрунзе, і маршала Бірюзова, і Вороніна, і Петровського, і Сакко, і Ванцетті, і Рози Люксембург, і Дуні Трахтенберг... Нє, стоп, останньої немає... І яких тіки немає, ще купа усяких є, от тіки дивізії СС немає і не було.
Хто заважає давати інші назви? Тільки не на честь душогубів на посміховисько всій Європі... Хто така Дуня? Якась ваша знаменитість?

Цитата

То у мене запитання- у нас, у Полтаві, уже мабуть тоді усьо у порядку, і благолєпіє уже настало? Ога?
У вас там дупа, як і всюди. А в 45 років ще не набридло грати дурника? Га?:angry12:
  • 0

#246 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 22:26

Перегляд дописуЗварич (5.01.2012 21:41) писав:

Тих нациків десь 5%. І вони головна проблема лише цієї теми форуму. Решта України дивиться на них як на цікавих тваринок.
Нацики- це хто?
"Свобода" і дрібніші партії схожих поглядів(націонал-соціалісти)?
Так?
Тоді решта України - це хто?
Я, наприклад- решта? Я не націонал-соціаліст, я їх ідеологічний противник, я націонал-ліберал.
І, дивно, я не дивлюсь на "нациків", як на "цікавих тваринок".
У чомусь я згоден з ними, але наприклад націоналізм розумію геть інакше, за соціалізм- взагалі повбивав-би... Шютка...
На "вождів" типу Тягнибакса- без сміху дивитись не можу, це правда.
Але! Щоб я вважав прибічників тих націонал-соціалістичних рухів "цікавими тваринками"...
Ви обережніше з узагальненнями, на зразок "решта України", а то так узагальнюючи можна бозна до чого добалакатись. Ви вважаєте- то так і пишіть: "я вважаю". А я- вважаю інакше, то за мене не треба розписуватись.
А якщо уже балакати серйозно хто що вважає в Україні - то давайте результати соціологічних опитувань, принаймі, а не шо кому у голову взбрело.

Цитата

Хто заважає давати інші назви? Тільки не на честь душогубів на посміховисько всій Європі...
На честь душогубів- вони зараз названі. На посміховисько. А інші назви дати- заважають фракції коммуністів, регіоналів, справедливоукраїнців, та іже з ними у міській раді. Які там становлять більшість. Отак і шануємо душогубів на посміховисько Європі.

Цитата

Хто така Дуня? Якась ваша знаменитість?
Дуні Трахтенберг- то я так інколи називаю вулицю Рози Люксембург як трішки хильну.
Шо цікаво- оточуючі переважно правильно вгадують, про що йдеться. :D
А з дійсних наших історичних знаменитостей серед жінок- можу назвати Марусю Чурай.

Цитата

У вас там дупа, як і всюди.

На жаль так.

Цитата

А в 45 років ще не набридло грати дурника? Га?:)
Чого це ви мене дурником взялись називати? Га? :angry12:
  • 0

#247 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 23:05

Перегляд дописуЗварич (5.01.2012 20:53) писав:

Класно ви самі себе в партер опустили. У вас вже є "справжні переможці другої світової", яким ви вже готові смоктати, хоча ще ніхто і не нагнув :D
А в мене є нащадок козаків, який добровольцем прогулявся до Берліну:
Та не так уже складно прогулятися по Берліну, візу, і вперед. То в часи СССР було складно, бо навіть в країни соцтабору було важко потрапити. Ви щось таке пишете, що годі вашу думку второпати. :angry12:
А переможцем була країна яка одержала максимальну вигоду при мінімальних втратах, а щодо СССР, то то визнана всім світом країна, яка якраз найбільше постраждала, й зазнала максимальних втрат. США ж правильно все робили, вони підключались коли було потрібно, дбали про власних громадян й інтереси. Чекали, поки обидві тоталітарні системи виснажаться у взаємній боротьбі.
Подібно Сталін чекав поки Варшавське повстання пидушать, але у Сталіна то вийшло геть по дурнуватому.
Щодо смоктання, то ще однією характеристикою тоталітарних країн якраз є смоктання народом вождя, не потрібно нагинати населення тоталітарних країн, воно по житті уже нагнуте. :)

Перегляд дописуЗварич (5.01.2012 20:53) писав:

Щодо холодної війни:
На 80% Союз розвалило його керівництво.
Не смішіть. Союз розвалив розтлінний вплив заходу, деградація правлячої еліти, й економічний крах. Керівництво було частиною союзу, тому деградація керівництва, то й деградація союзу.
  • 0

#248 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 06.01.2012 – 00:25

Перегляд дописуЗварич (4.01.2012 16:37) писав:

"Істкривда" з "УПнітазу". Ну хто би сумнівався? :)
В Європі достатньо ляпнути, що ти хоч трохи співчуваєш Гітлеру - банять одразу і без попередження.
більше смайлів орле, і ти всіх переконаєш.) Твоя аргументція проти каламораової і так огого. А ще ж ці смайли. Ти за крок до всеру успєха.

Цитата

Я ж казав - свастику треба втулити в лого Теревень, аби нормальні люди одразу розуміли - тутка сидять інтернетні хомячки неонацисти :angry12:
нарешті ти представився без всякого галімого пафосу. :D

Каламар, атлічна :D курвить цього антіфошиста, цю студентку, камсамолку, і просто красвіцу. :)
  • 0

#249 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 06.01.2012 – 00:36

Перегляд дописуАпостол Роман (5.01.2012 22:26) писав:

Нацики- це хто?
Так?
Так

Цитата

Тоді решта України - це хто?
Я, наприклад- решта? Я не націонал-соціаліст, я їх ідеологічний противник, я націонал-ліберал.
І, дивно, я не дивлюсь на "нациків", як на "цікавих тваринок".
Вам там в Полтаві легше

Цитата

На честь душогубів- вони зараз названі. На посміховисько. А інші назви дати- заважають фракції коммуністів, регіоналів, справедливоукраїнців, та іже з ними у міській раді. Які там становлять більшість. Отак і шануємо душогубів на посміховисько Європі.
Вас ввели в оману. В Європі купа вулиць і площ, названих на честь Леніна:D Частину перейменували, але не на честь есесманів, частину і не збираються перейменовувати.

Цитата

Чого це ви мене дурником взялись називати? Га? :angry12:
Бути дурником і грати дурника - це зовсім різні речі. Нє?:)
  • 0

#250 Andyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 06.01.2012 – 02:18

Перегляд дописуЗварич (6.01.2012 00:36) писав:

Апостол Роман сказав:

Нацики- це хто?
Так?
Так

Вважаєте Свободу нацистською партією? :angry12:

Ви спочатку розберіться, що таке націоналізм і націонал-соціалізм а потім вже говоріть...

Різниця між двома ідеологіями величезна.

Дивізія військ СС ”Галичина”. Правда і вигадки

http://sd.org.ua/news.php?id=11849

Цілі німецького командування дивізії «Галичина» та українців завжди були протилежними

http://www.radiosvob...e/24273754.html

Повідомлення відредагував Andyk: 06.01.2012 – 02:24

• 0

#251 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 11.01.2012 – 05:42

Перегляд дописуЗварич (10.01.2012 23:57) писав:

Досить. Я мав на увазі сучасні комуністичні партії Європи. Та і всього світу. На відміну від нацистської партії в Німеччині та фашистської партії в Італії, їх майже ніде не забороняли. Якісь там узбеки заборонили і все.
Ви щось таке дивне розповідаєте. Та і в Німеччині, і в решті світу є купа неонацистських партій. Хоча б націонал-демократичну партію Німеччини візьміть.
А НСДАП просто потрапила під люстрацію. Кому у нас було люстрацію комуністів проводити, коли у нас колишні комуністи раптом стали головними капіталістами? Щодо компартій, то напр. в США, хоч і без формальної заборони, комуністи в 50-ті зазнали таких переслідувань, що вони були рівноцінні забороні фактичній.
То не так просто заборонити партію в демократичній країні. Потрібно, щоб та партія в чомусь засвітилаль протиправному, не можна її заборонити суто на основі ідеології. Червоні бригади там не дозволені.
До того ж, Захід відчув на своїй шкірі передусім фашизм, а комунізм для них мало відома екзотика, яка існує десь на незбагненному таємничому дикому Сході.
Фашизм став цапом-відбувайлом, про злочини фашизму десятки передач на Дискавері, й велика рідкість згадки про радянські чи китайські концтабори, чи голодомор. А щоб згадати скажімо про пролітику Британської імперії в британських клоніях в 19ст., про де небуть в Індії голод, то взагалі було б ЧП.
  • 0

#252 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 11.01.2012 – 19:39

Перегляд дописуkalamar (11.01.2012 05:42) писав:

Ви щось таке дивне розповідаєте.

Я бачу, ви тут постійно для себе відкриття робите, ніби з хати не виходите.
Націонал-соціалізм в Німеччині заборонений. Фашизм в Італії теж заборонений. Бо завдяки тим двом ідеологіям лише під час другої світової війни загинуло 65 мільйонів людей.
Водночас, сьогодні в Європі купа вулиць, площ, станцій метро названа на честь Маркса, Леніна. Навіть на честь Сталіна є але мало, бо диктатор. А антиглобалісти на офіційних демонстраціях їхні портрети по лондонах тягають.
І комуністів там дофіга.
Я не прихильник комунізму, але повз вашу брехню пройти не можу. Хтось сказав чудову фразу: "Нацизм можна виправдовувати лише в один спосіб - намагатися порівняти його з комунізмом". Що ви і робите. Але не виходить і не вийде. Спробуйте порівнювати його з сталінізмом і я почну вас розуміти.

Цитата

До того ж, Захід відчув на своїй шкірі передусім фашизм, а комунізм для них мало відома екзотика, яка існує десь на незбагненному таємничому дикому Сході.
Тавишо? Тримайте ще одне відкриття. Вивчайте:

http://en.wikipedia....mmunist_parties

Цитата

А щоб згадати скажімо про пролітику Британської імперії в британських клоніях в 19ст., про де небуть в Індії голод, то взагалі було б ЧП.
Тут я з вами згоден. Капіталізм знищив людей більше, ніж будь-хто інший. Без варіантів.

Повідомлення відредагував Зварич: 11.01.2012 – 19:40

• 0

#253 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.01.2012 – 19:22

Перегляд дописуЗварич (11.01.2012 19:39) писав:

Я бачу, ви тут постійно для себе відкриття робите, ніби з хати не виходите.
Націонал-соціалізм в Німеччині заборонений. Фашизм в Італії теж заборонений. Бо завдяки тим двом ідеологіям лише під час другої світової війни загинуло 65 мільйонів людей.
Водночас, сьогодні в Європі купа вулиць, площ, станцій метро названа на честь Маркса, Леніна. Навіть на честь Сталіна є але мало, бо диктатор. А антиглобалісти на офіційних демонстраціях їхні портрети по лондонах тягають.
І комуністів там дофіга.
Я не прихильник комунізму, але повз вашу брехню пройти не можу. Хтось сказав чудову фразу: "Нацизм можна виправдовувати лише в один спосіб - намагатися порівняти його з комунізмом". Що ви і робите. Але не виходить і не вийде. Спробуйте порівнювати його з сталінізмом і я почну вас розуміти.
Вибачте, я взагалі не розумію, про що ви торочите. Спробуйте роззути очі. http://en.wikipedia....fascist_parties
http://en.wikipedia....wiki/Neo-Nazism . Що значить заборонений фашизм? Як ви взагалі собі таку заборону уявляєте? Адже фашизм не є якась одна чітка система, яку по пунктам можна розписати і заборонити. Фашизм, як і комунізм, то цілий спектр близьких ідеологій. Зовсім не реалістично намагатись заборонити всі рухи чи партії, які тією чи иншою мірою можна вважати фашистськими. Забороняють конкретні партії, які попадаються на порушеннях конкретних норм конкретних законів. Я вам за вашою логікою можу сказати, що у Італії заборонений комунізм, бо там заборонена терористична організація згаданих вище "червоних бригад".
В сучасній Еспанії ставлення до фашиста Франко аж ніяк не є суто негативним. Про екофашизм ви теж мабуть ніколи нічого не чули. Та й фашизм Мусоліні не можна насправді порівнювати ані з нацизмом, ані із сталінізмом, він настільки злим не був.

Хтось сказав чудову фразу: "Нацизм можна виправдовувати лише в один спосіб - намагатися порівняти його з комунізмом".
Ви перекрутили цю "чудову" фразу, у неї геть инший зміст, насправді: "Комунізм - єдине виправдання фашизму". Тобто у фашизму не було би ніяких виправдань, якби не існувало комунізму, бо фашизм комунізму протистояв.
  • 0

#254 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.01.2012 – 20:28

Тавишо? Тримайте ще одне відкриття. Вивчайте:

http://en.wikipedia....mmunist_parties
Вивчайте ви http://assembly.coe.int/Documents/WorkingD...5/EDOC10765.htm
й не розповідайте брехонь, що комуністичні режими не засуджувались.

Тут я з вами згоден. Капіталізм знищив людей більше, ніж будь-хто інший. Без варіантів.
А капіталізм то по вашому що, ідеологія? А якщо з феодалізмом чи рабовласництвом порівняти?
Найбільша кількість жертв за комунізмом, а найшвидше знищував людей фашизм. Тут два однозначних лідери.
  • 0

#255 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 12.01.2012 – 22:18

Перегляд дописуЗварич (12.01.2012 21:35) писав:

Та я бачу, що не розумієте. Але, хоч посилання свої читайте:
Та ні, я просто головою думаю, й трохи читати вмію.
Нацистські символи то символи, а не ідеологія. Хтось хоче їх банить, хтось - ні. А взагалі то абсурдно банити символи.
Зображення

Німеччина:
Заперечення Голокосту заборонене не тільки в Німеччині, а й у Франції, але тут про заперечення Голокосту йдеться, а не про ідеологію. Франція недавно заборонила також заперечення геноциду вірмен Туреччиною.
Яку там ідеологію треба банити?

Італія:
Там йдеться про заборону конкретної партії за конкретні злочини.

Бідний фашизм... З одного боку комуняки на нього напали, з іншого капіталюги-демократи. А він тільки захищався, нє? :D
Нє. Згадайте Піночета чи навіть і Франко. Коли капіталюгам-демократам доводилось обирати між комунізмом і фашизмом на ділі, вони незмінно підтримували фашизм.

Ассамблея вже має статус суду? А рішення статус закону? Посилання в студію! Ну, або брешіть далі.
Вам невідоме значення слова засуджувались в українській мові? Нагадаю, у нього є не тільки юридичне значення.

Ви теж, як і той 45-річний пальнутий, не можете подивитися кількість репресованих? Релігія не дозволяє?
Сумарної цифри в 100 мільйлнів всіх жертв всіх комуністичних режимів ще ніхто не спростував. Репресовані то не єдині жертви. Тільки від штучного голоду в 33 померло 3.5 млн в Україні, й 6 млн. в СССР.

А в мене ніц не питали, хоча інтерв"ю з офіцером цікавої служби було через військове звання. Правда, не в США. А у вас там ще і Гуантанамо є, де роками тримають людей без суда і слідства. Демократія, нє?
Що ви із тими сучасними европейськими компартіями визитесь. В них від справжніх комуністів тільки назва. То все одно, що Симоненка комуністом вважати. ;) Справжні комуністи в суч. країнах Европи не можуть не бути радикалами, бо сама їхня ідеологія вимагає повалення існуючого ладу. Справжні комуністи, як "червоні бригади", там заборонені.

Як ви взагалі собі уявляєте бан на ідеологію? Адже ідеологія, вона в голові. Як ви можете заборонити якісь людині вважати себе фашистом? :prapor3:
  • 0

#256 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.01.2012 – 15:35

i 

позатему видалив

• 0

#257 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.08.2013 – 11:15

багато часу минуло. ось надумав некропостити...
Каламаре, чи заглянеш ти сюди через стільки часу? :)

не вважаю що ідеологія коммунізму обовязкову передбачає повалення існуючого ладу.
коммунізм - це колективна власність на все. і існуюча влада може поступово стати комуністичною, без повалення ладу. і майно може перейти в комунальну власність зовсім не радикально. але то велика і світла нереальна ідея.
а члени комуністичної партії не бажають своє майно віддавати колективу навіть всередині партії. тож ніяккі вони не комуністи.
  • 0

#258 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.08.2013 – 18:39

Я нє фашист, мнє просто нравятся руни і свастікі. :)
  • 0

#259 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 09:11

Цікаво про фашистів в Україні.
http://pankapellan.l...com/136461.html

Цитата

Получаю я от одного ревнителя всяких единств и исконных кананических юрисдикций, монархиев и прочих спасительных для души субстанций, такое послание, типа: "Ты е...ный бандеровец, фошыстское быдло". Подошел к зеркалу и думаю: "как долго я искал тебя, вот оно ты какое северный олень настоящий фошыст". Легко так стало... Благостно.

• 1

#260 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.02.2014 – 21:40

Зображення
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних