Перейти до вмісту

Фашизм, націоналізм, расизм ітд....

Повідомлень в темі: 275

#221 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 05.04.2011 – 14:29

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.03.2011 17:31) писав:

хороша ідея - фашизм.
Солідаризм краще. Тим більше, що Російська Федерація в особі В. В. Путіна та гауляйтер київський та усієї України Януковоч В. Ф. активно користуються методами Геббельса, тому саме вони є послідовниками і спадкоємцями єврейського і європейського фашизму.
Українцям слід застосувати асиметричний прийом - солідарність між усіма українцями, що вважають рідною саме українську мову.
  • 0

#222 Lapserdak

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 05.04.2011 – 14:38

згоден, тільки вибірка лише по мові не зовсім адекватна.
  • 0

#223 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.04.2011 – 15:02

Перегляд дописуLapserdak (5.04.2011 15:38) писав:

згоден, тільки вибірка лише по мові не зовсім адекватна.

Вибірка по мові - це фундаментальний критерій відбору. Не претендую на істину, бо висловлю власну думку, але я вважаю, що люди, які в Україні не спілкуються Українською - зраджують Україну в духовному плані, що, в свою чергу, погіршує загальну ситуацію в Україні.
  • 0

#224 Lapserdak

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 05.04.2011 – 15:04

аво в мене є купа знайомих, корінні кияни, патріоти своєї країни, але розмовляють російською. шо з ними робити?
я вже не кажу про тих москалів, які за Україну.
  • 0

#225 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 05.04.2011 – 15:12

Перегляд дописуLapserdak (5.04.2011 16:04) писав:

аво в мене є купа знайомих, корінні кияни, патріоти своєї країни, але розмовляють російською. шо з ними робити?

Чому завжди ставиться питання, що з ким робити? Я теж маю багато таких знайомих. Ми повинні пам"ятати про свободу вибору, це зовсім не просто - перейти з російської на Українську. Але рано чи пізно проблема двомовності обов"язково проявиться, бо це реально розколює суспільство, хай хто що не каже.
  • 0

#226 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 05.04.2011 – 18:29

Перегляд дописуСонцеслав (5.04.2011 15:29) писав:

Українцям слід застосувати асиметричний прийом - солідарність між усіма українцями, що вважають рідною саме українську мову.
Давайте.
  • 0

#227 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.04.2011 – 13:05

Київ тепер - нерізіновск, корито для свиней, а Україна має стандартну імперську структуру, де народ країни - ворог владі. І такі поцреоти - поцреоти імперії, а не української нації. москалі, свині, що за україну як імперію проти української нації. І якщо влада і такі патріоти влади призначають українську націю своїм ворогом - то українській нації нікуди діватися, лише визнавати владу і таких патріотів ворогами взаємно.
  • 0

#228 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 12.04.2011 – 17:39

аво в мене є купа знайомих, корінні кияни, патріоти своєї країни, але розмовляють російською. Що з ними робити?
Патріот і націоналіст - це різні люди.
В умовах продовження окупації України патріоти працюють на державу, тобто в першу чергу на бандитську владу, яка керує нею.
Націоналісти зосереджені на нації, як культурно-етнічній спільноті, і в першу чергу створюють духовні і матеріальні цінності, які не підпадають під бандитське оподаткування.
Що робити з вашими знайомими, етнічними російськомовними киянами, я не знаю. Це ж ваші знайомі.
І назвіть будь ласка весь перелік етнічних москалів, які справді люблять Україну і українців.

Перегляд дописуОнук Велеса (5.04.2011 16:02) писав:

Вибірка по мові - це фундаментальний критерій відбору. Не претендую на істину, бо висловлю власну думку, але я вважаю, що люди, які в Україні не спілкуються Українською - зраджують Україну в духовному плані, що, в свою чергу, погіршує загальну ситуацію в Україні.
Нація формується душею (мовою, музикою, образом) на основі тіла (генів, території, ресурсів).
  • 0

#229 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 19.12.2011 – 23:48

маразм крєпчал

http://www.istpravda...11/12/19/65570/
  • 0

#230 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.12.2011 – 17:36

Перегляд дописуЗварич (21.12.2011 13:53) писав:

Що тебе здивувало? Нацизм в Європі заборонений. Це тільки наші націоналісти на честь есесівців вулиці називають:rolleyes:
Наскільки крєпчаєт рух лівих сил, настільки - і правий. Що тут дивного?

Тільки Ви, пане Зваричу, досі плутаєте нацизм з націоналізмом. Мабуть і комунізм з соціалізмом теж?
  • 0

#231 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 21.12.2011 – 17:46

Перегляд дописуОлеська (21.12.2011 17:36) писав:

Наскільки крєпчаєт рух лівих сил, настільки - і правий. Що тут дивного?

Тільки Ви, пане Зваричу, досі плутаєте нацизм з націоналізмом. Мабуть і комунізм з соціалізмом теж?
І справді. Між цими двома поняттями величезна різниця.
  • 0

#232 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 23.12.2011 – 21:46

Ви в страшні дєбрі забрили! - як ото Лесь у п'єсі писав.
Я оце думаю - може видалити це все к чортам як оффтоп і флейм?
Нагадую , що назва теми - це перелік ідеологій. Звісно тут обговорюються діяльність людей що сповідували ідеологію націонал-соціалізму, але чомусь вже за саму ідеологію забули. Тож повертайтесь до теми. окрім націонал-соціалізму є ще і інші ідеології, так давайте ж обговорювати їх.

нагадую - на сьогодні вважається що крайня форма націоналізму - фашизм. фашизм це антикомунізм, тобто сповідує непорушну цінність приватної власності. для певного окремо взятого суспільства. фашизм не сумісний з соціалізмом. бо соціалізм як перерозподіл суспільних благ веде до деградації суспільства, а фашизм сповідує розвиток суспільства і кожного з членів суспільства. на відміну від суспільного ладу утвореному більшовиками, в якому не було ні комунізму, ні соціалізму. тоталітарим є тоталітарим. більшовики не цінували життя людей, вважали що незамінних людей не буває, навчили німців керувати танками, літаками. потім вчителів ростріляли і вважали що будь-який спійманий парубок зможе бути танкістом, і будь яка доярка зможе виготовляти снаряди.
Тож просто диво те що у нас як завжди народ перемагає не завдяки а всупереч владі.
Та війна буле ще і війною ідеологій. в тій війні ідеологій фашизм показав свою небоєздатність, бо фашизм замкнутий на собі, на внутрішніх проблемах суспільства. без підлого використання людських ресурсів тоталітаризмами і імперіалізмами, агресивні загарбницькі війни вести безглуздо. А я за фашизм. бо мені загарбницькі війни не потрібні.
  • 0

#233 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 24.12.2011 – 21:14

Це вже просто якийсь водоспад міфів...

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.12.2011 21:46) писав:

нагадую - на сьогодні вважається що крайня форма націоналізму - фашизм. фашизм це антикомунізм, тобто сповідує непорушну цінність приватної власності.
Ога... Розкажи китайцям, що в них нема приватної власності. І фашистам, що в них не було націоналізації.

Цитата

для певного окремо взятого суспільства. фашизм не сумісний з соціалізмом. бо соціалізм як перерозподіл суспільних благ веде до деградації суспільства,
Розкажи шведам, що вони вже деградували:)

Цитата

а фашизм сповідує розвиток суспільства і кожного з членів суспільства
Розкажи це тим членам суспільства, які тікали від фашизму, як від чуми. Або тим, кого спалили в газенвагенах:)

Цитата

більшовики не цінували життя людей, вважали що незамінних людей не буває, навчили німців керувати танками, літаками.
Вчили і самі вчилися, коли билися проти нацистів у 1936 - 1939 роках під час громадянської війни в Іспанії.

Цитата

Та війна буле ще і війною ідеологій. в тій війні ідеологій фашизм показав свою небоєздатність, бо фашизм замкнутий на собі, на внутрішніх проблемах суспільства. без підлого використання людських ресурсів тоталітаризмами і імперіалізмами, агресивні загарбницькі війни вести безглуздо. А я за фашизм. бо мені загарбницькі війни не потрібні.
Італійські фашисти разом з німецькими нацистами захопили всю Європу, бо їм загарбницькі війни ну нафік непотрібні :) А потім полізли на схід, де їм яйця нарешті відірвали.
  • 0

#234 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 24.12.2011 – 21:48

Знову ж таки, ти загруз в трясині історичного обману. по пунктам:

Перегляд дописуЗварич (24.12.2011 21:14) писав:

Ога... Розкажи китайцям, що в них нема приватної власності. І фашистам, що в них не було націоналізації.
у них немає комунізму

Розкажи шведам, що вони вже деградували:)
розкажу. деградували. Захворіли на СНІД суспільства, толерастію, як і їхні сусіди Норвежці, що Брейвіка в психушку заховали.

Розкажи це тим членам суспільства, які тікали від фашизму, як від чуми. Або тим, кого спалили в газенвагенах:)
вкотре повторюю, що в Німеччині не було фашизму. та і в Італії його ще не зовсім збудували, проте що ти там кажеш про втікачів з Італії? наприклад?

Вчили і самі вчилися, коли билися проти нацистів у 1936 - 1939 роках під час громадянської війни в Іспанії.
В Іспанії не було нацистів, а воювали проти фашистів.

Італійські фашисти разом з німецькими нацистами захопили всю Європу, бо їм загарбницькі війни ну нафік непотрібні :) А потім полізли на схід, де їм яйця нарешті відірвали.
Муссоліні зробив велику помилку що погодився на союз з Німеччиною, проте він погодився на цей союз вже тоді коли з Гітлером цілувалися і Англійці і Американці і більшовики. В Італії були інтереси в Африці, ці інтереси пересікалися з інтересами Англійців і Французів, проте з Німеччиною не було спору про Африку. і в такій ситуації саме англійці з французами виступали проти Італії, а Італійці шукали підтримки і захисту у німців.
  • 0

#235 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 26.12.2011 – 00:36

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (24.12.2011 21:48) писав:

Знову ж таки, ти загруз в трясині історичного обману. по пунктам:

у них немає комунізму
Ідеологій в чистому вигляді ніде немає. Мільярд китайців будує комунізм, пристосовуючи ідею до сьогодення. І чхали вони на твої думки, на мої теж.

Цитата

розкажу. деградували. Захворіли на СНІД суспільства, толерастію, як і їхні сусіди Норвежці, що Брейвіка в психушку заховали
Більше Брейвіків чудових та різних :)

Цитата

вкотре повторюю, що в Німеччині не було фашизму. та і в Італії його ще не зовсім збудували, проте що ти там кажеш про втікачів з Італії? наприклад?
Ти англійську розумієш? Читай:
"Fascism is a radical authoritarian nationalist political ideology"
"Italian Fascism and German Nazism were the two most significant fascist movements in Europe during the 1920s and 30s."
"Fascism is a form of authoritarian nationalism which stresses absolute loyalty and obedience to the state, whose purpose is to serve the interests of its nation alone"
А далі можеш рахувати всіх до купи:)

Цитата

В Іспанії не було нацистів, а воювали проти фашистів.
Ти ніц не чув про Кондор та добровольців. І не дивно. Війна в Іспанії дуже сильно підриває міф з назвою "Нацистский меч ковался в СССР"

Цитата

Муссоліні зробив велику помилку що погодився на союз з Німеччиною,
До 45 року фашисти з нацистами були взасос. Муссоліні без Адіка був ніхто. Так само, як і Де Рівера, Павелич... Так само, як і Бандера. Принаймні, наші націоналісти це і не приховують:
Львів сьогодні:

Зображення

1943 рік: Оберштурмфюрер СС Дмитро Паліїв:

Зображення
  • 0

#236 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 03.01.2012 – 20:02

Ти шо? Зварич там як мінімум "чесний фраєр", заганяє таких як ти під шконку і дає вам жіночі імена :)

Перегляд дописуОлеська (21.12.2011 17:36) писав:

Тільки Ви, пане Зваричу, досі плутаєте нацизм з націоналізмом.

Перегляд дописуЧортеня (21.12.2011 17:46) писав:

І справді. Між цими двома поняттями величезна різниця.
Ну то просвітіть мене, в чому різниця між "націонал - соціалізмом"(нацизмом) та "соціал - націоналізмом"? Бо Тягнибок лише оченятами кліпає і говорить, що "соціал - націоналізм" ще більший націоналізм, ніж "націонал - соціалізм"... Тобто він, Олежка, ще більше націоналіст, ніж Гітлер :)
  • 0

#237 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 03.01.2012 – 21:57

Звичайно ж була націоналізація. Різницю між фашизмом і комунізмом важко вловити. Вона звичайно є, але незначна. Їх просто за поданням передусім російських політологів розділили на протилежні табори, антиподи. Але це дурниця. Вони поставали за схожих умов, в основі, соціальне невдоволення мас. Фашизм використовував ліву демагогію. Сама схема розділу на правих та лівих просто лише схема, яка поганенько відбиває реалії. Почитайте Безансона.

Ви знаєте, ті галичани, які в дивізію Галичина вступили, тікали як від чуми від комунізму. До речі, про ту дивізію тепер є дуже багато наукових праць, а ви все старі побрехеньки про неї тягаєте. :)

Нічого, СССР в союзі з ними собі теж трохи прихопив, а згодом, уже проти воюючи, прихопив ще більше. Ви зрозумійте, в світі не прийнято шанувати героїв чужих держав. Наприклад англійці шанують свої війська, які колись творили британську імперію. Але для індусів ті війська то просто колонізатори. Приблизно така ж ситуація із радянськими ветеранами. Адже саме ці ветерани зробили радянськими сателітами Угорщину чи Чехію й принесли їм комунізм. Насправді трохи абсурдно вимагати від угорців шанувати радянських ветеранів. Подібно й із Галичиною, у них просто свої герої. Вам треба просто змиритись із тим простим фактом, що герої національні, а не інтернаціональні. Радянських ветеранів шанують у Росії, чого вам ще треба? А для румунів чи угорців вони, як не крути, загарбники.

P. S. Поцікавтесь колись соціальним походженням німецької верхівки часів фашизму, ви виявите їх цілком пролетарське походження.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.01.2012 – 22:19

• 0

#238 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 04.01.2012 – 16:11

Перегляд дописуЗварич (4.01.2012 14:36) писав:

О, Казкар повернувся :) Як ся мають заборонені в Європі левики душогубів - есесманів?
Кого там в Европі заборонено? Партію, яку багато хто вважає спадкоємцем НСДПА он в Німеччині уже років з двадцять намагаються заборонити, й ніяк не виходить. А СС в цілому там ніхто не засуджував, бо засудження партії, нації, класу, організації в цілому, то власне і є радянські та фашистські методи. В Европі звинувачують лише за конкретні доведені злочини конкретних осіб.
Кумедний ви, ось трохи про колаборацію. До речі, навіть СССР до того иноді не дуже був прискіпливим, й згаданий там В.Гіль-Родіонов встиг побути в РККА, попалити білоруські села в СС, й згодом уже знову в РККА червону зірку отримати. Чого ви так багато про дивізію Галичина розводитесь, але мало напр. про РОНА.,
Лише конкретні злочини конкретних людей у Европі визнаються злочинами, й лише у вашій радянсько-фашистській свідомості хтось у чомусь винен тільки тому, що був членом якогось військового формування, якоїсь партії, якогось класу, прошарку. Одним словом у сучасній Европі не шукають ворожих елементів та класових ворогів.
  • 0

#239 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.01.2012 – 16:37

"Істкривда" з "УПнітазу". Ну хто би сумнівався? :)
В Європі достатньо ляпнути, що ти хоч трохи співчуваєш Гітлеру - банять одразу і без попередження.
Я ж казав - свастику треба втулити в лого Теревень, аби нормальні люди одразу розуміли - тутка сидять інтернетні хомячки неонацисти :)
  • 0

#240 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 04.01.2012 – 17:27

Перегляд дописуЗварич (4.01.2012 16:37) писав:

"Істкривда" з "УПнітазу". Ну хто би сумнівався? :)
В Європі достатньо ляпнути, що ти хоч трохи співчуваєш Гітлеру - банять одразу і без попередження.
Я ж казав - свастику треба втулити в лого Теревень, аби нормальні люди одразу розуміли - тутка сидять інтернетні хомячки неонацисти :)
До чого тут взагалі співчування Гітлеру, хто тут йому співчуває? Якщо я порівнюю Сталіна та Гітлера, то невже ви гадаєте, що я Гітлеру співчуваю. :lol: Ви ж мабуть здогадуєтесь, що Сталіну я не дуже співчуваю. Просто і комунізм і фашизм були однаково злочинні системи, однакаво. Злочини комунізму нітрохи не менші. Просто щодо злочинів комунізму у світі з певних причин існує деяка амнезія.
Зрештою могли би згаданого мноб Безансона пошукати і почитати. Ось трохи є в інтернеті.
Якщо ж вас бентежить, що я не падаю в обморок від фоток солдат в німецькій формі, які ви тут рясно постите, то просто тому, що у мене не закомпастирувана пропагандою свідомісь. Німецька форма, сама по собі, для мене не є синонімом злочинців та ворогів, а радянська - героїв визволителів. Уявіть собі, не всі німецькі солдати були вбивцями і садистами, навпаки, більшість воювали через обставини, а не з власної волі.
Знаєте, ви в трохи иншій темі якось ОУНівську листівку постили, :lol: яка на вашу думку має потверджувати печерну антиросійськість та антиєврейськість.
Ось текст иншої листівки відомого тогочасного радянського публіциста.

Цитата

Мы поняли: немцы не люди. Отныне слово «немец» для нас самое страшное проклятье. Отныне слово «немец» разряжает ружьё. Не будем говорить. Не будем возмущаться. Будем убивать. Если ты не убил за день хотя бы одного немца, твой день пропал. Если ты думаешь, что за тебя немца убьёт твой сосед, ты не понял угрозы. Если ты не убьёшь немца, немец убьёт тебя. Он возьмёт твоих [близких] и будет мучить их в своей окаянной Германии. Если ты не можешь убить немца пулей, убей немца штыком. Если на твоём участке затишье, если ты ждёшь боя, убей немца до боя. Если ты оставишь немца жить, немец повесит русского человека и опозорит русскую женщину. Если ты убил одного немца, убей другого — нет для нас ничего веселее немецких трупов. Не считай дней. Не считай вёрст. Считай одно: убитых тобою немцев. Убей немца! — это просит старуха-мать. Убей немца! — это молит тебя дитя. Убей немца! — это кричит родная земля. Не промахнись. Не пропусти. Убей!
Перед цим текстом, текст тої ОУНівської листівки просто блідне. :lol: Звичайно ніхто з клепкою в голові не розглядатиме подібні листівки поза контекстом, за яких вони постали. Але ви тоді викинули ту листівку ОУН поза контекстом, й очевидно досі перебуваєте під чаром цієї листівки. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних