Перейти до вмісту

Фашизм, націоналізм, расизм ітд....

Повідомлень в темі: 275

#141 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 04.10.2009 – 20:54

Будь-який соціальний устрій - це диференціація людей за певними ознаками. Причому ставлення ставлення до людей в соціальному устрої виражається як s = kS, де S - певний ідеал даного соціального устрою. k - коефіцієнт. k завжди менший одиниці. У нацизму, як і в комунізму, гіпертрофована диференціація, яка виражається в тому, що люди двох сусідніх соціальних рівнів мають велику різницю k.
  • 0

#142 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.10.2009 – 00:43

Я явно не расист(вважаю що українізація іноплемінників цілком можлива.Інша справа що це доволі важкий і тяжкий процес тому мііграційна політика має доволі жорсткою),не фашист(бо важаю що нація як поняття як мінімум багатовікове не може зводитись до якоїсь однієї людини як то якийсь фюрер).Загалом нажаль зараз слово націоналізм вживається радше як лайка а яне як назва певної ідеології(чи радше групи ідеологій)шщо не може не призводити до смутку

Перегляд дописуЗварич (6.06.2009 22:06) писав:

Ви мене дивуєте... Багато хто боровся. Але, в нашому випадку то є результат домовленностей. Тоді навіть націоналісти злякалися, коли усвідомили, що можна нарешті отримати незалежність.

Тю, а це що? Минулого року був приємно вражений, пробувши там декілька днів. Відмінні дороги, які можна порівняти з європейськими. Велика кількість натуральних продуктів харчування... Вони себе вважають білорусами і не страждають комплексом меншовартості. Здоров'я школярів набагато краще, ніж у нас. І вони поважають свого "бацька". А коли дізнавалися, що я з України, співчутливо питали: ну як ви там, з тим вашим Ющенком?
В мене склалося враження, що вони досить добре маневрують між РФ і ЄС і спокійно дивляться в майбутнє... А ми?
Дивно але у мене є чимало знайомих у білорусі переважно молодого і середнього віку то вони вказують на лише деяку не надто велику перевагу білорусі над нами в певних соціальних питань.І потім не плутайте стан тих чи інших соціальних служб в державі і стан національної свідомості.останньої у білорусів нажаль дуже мало.Вони є майже тотально русифікованими(

Перегляд дописуIA32 (23.05.2009 12:16) писав:

У шо гіперторофоване і трансформоване? B)
Це те саме що сепаратизм і національний рух.Ми називаємо одне іншим залежно від того що підтримуємо а що ні.

Перегляд дописуЗварич (24.05.2009 01:04) писав:

то чого "Українці - титульна
нація в Україні" - то є "любов до своєї землі"?
Якщо єуропа вже давно ототожнює поняття "країна" і "нація", то чого наш гарант їх постійно розділяє?
Титульна нація це нація мова і культура якої є стрижнем для консолідації держави.Це поняття є об"єктивно.Просто ті хто його на словах заперечують хочуть щоб в Україні титульною стала россійська чи англійська(американська)
  • 0

#143 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 07.12.2009 – 09:26

Йа націоналіст, расист і шовініст. Погляньте на мої дописи, вони пронизані щирою нелюбов'ю до інших націй та рас.
Мотивацією цього допису був пан zav, який рідновірів приписав до фашистів (втім, необізнаність пана не дивує ібо фашистами були італійці, а у них звихнення було не на поверненні до арійсько-язичницьких традицій, а на відновленні Римської імперії, але ми опустимо цю незначну деталь). Відповідно, я зрозумів, що насправді я ще й рідновір ібо ця ідеологія мені близька по духу (виходячи із слів пана zav'а). <_<
Словом, продовжуємо обговорення, давайте ділитись тим, чому ви любите власну націю та ненавидите чужі нації та раси, а також чи може людина любити одночасно і свою і чужу націю? Чи у цій любові десь сидить частка лицемірства?

З. І. А, також я расист, але вважайте це частиною моїх шовіністичних переконань.
  • 0

#144 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 07.12.2009 – 11:30

національна приналежність - атавізм, який рано чи пізно зникне. вже зараз бачимо укрупнення близьких за походженням чи поглядами спільнот, як то Євросоюз. можна сказати, що за кілька десят (може кількасот) років появиться європейська нація. глобалізація і спрощення міграції перемішує людство. Україні націоналізм потрібен, щоб зберегтися як спільнота і внести свій генотип у генофон євроейців.
  • 0

#145 Максим Залізняк

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 17.12.2009 – 14:43

Україні не потрібні арабські гвалтівники, сенегальські наркоторговці та грузинські злодії ! Кожен іноземець повинен знати та поважати закони України! Сумніваюся, що вони про це хоч раз думали.
  • 0

#146 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 17.12.2009 – 15:02

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (11.03.2008 00:03) писав:

всіх тримаю за придурків
особливо фашистів
А о це дарма... Німці обожнювали свою націю, кохали (!), ну і звичайно ставили себе вище всіх, так, згоден, це не по моралі, але вони гляділи лише себе.
Щойно Гетьмана прочитав, ну ще трохи і фанатик, але і правильно робить, у нас зараз такий період що вся нечистота із-за кордону спливає до нас, а ми, в свою чергу, з розкритими обіймами і червоною доріжкою і на таці підносемо себе, українців, чому Росія недає іншим державам робити і себе інвестиціїї, бо не хочуть чуркам продаватися, а ми навпаки. Якщо якесь, вибачте, лайно, приїхало до мене в дім і почало качати права та закон я йому порахую зуби, так, згоден і з тим, що ці слова просто на вітер викинуті, але я проти, Україна повинна належати українцям.
А ще,хтось сказав про японців, як приїхали так і поїхали, я б їх під конвоєм постійно водив, бо хто зна що у них з головою.
Я не противник але і не прихильник фашизму, а палкий прихильник націоналізму, не нацизму а націоналізму

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.08.2009 07:41) писав:

1) німецькі націонал-соціалісти боролися за соціалізм для німців і забезпечували його рабством словян.
комуністи - це жидовські націонал-соціалісти, збудували соціалізм для жидів і забезпечили його рабством словян. в той же самий період гоніння німців у радянському союзі перевищували гоніння жидів у німеччині. чим не холокост. яка взагалі різниця? вони ж близнюки!

2) монарх - це є монарх. це власник землі, це власник людей. весь його патріотизм - це просто егоїзм. звісно ж він піклується про себе, і про своє майно.
1) Два капітана на одному кораблі працювати не можуть, хто сильніший той і переміг, у кого палкість до перемоги більша була? Виходить у нас, чому у нас? А тому що і наші предки воювали... Німці хотіли весь світ поставити на коліна перед собою, і Союз хотів, але Союз вчинив по-українські - сам не гам і другим не дам. І вони не близнюки. а лише рідні брати, які теж можуть пролити кров для своєї мети, тобто вчинити по егоїстично.

2)Монарх це кулак, молот, Сталін, чим не монарх, хоч і маразматік і кантужений, а що і кого він тримав натягнутим як струна? Увесь світ...
Хмурий Князь Вітольд, ти так кажеш про монаха, наче сам можеш таким бути, або боїшся такого, а чому? Невже погано коли все вирішує одна нормальна людина, не просто людина, а король? Скільки було випадків про героїзм королів, скільком пам"ятники ставили, з них святих робили, але і були погані...
  • 0

#147 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.12.2009 – 15:27

Перегляд дописуШАХІСТ (17.12.2009 15:02) писав:

2)Монарх це кулак, молот, Сталін, чим не монарх, хоч і маразматік і кантужений, а що і кого він тримав натягнутим як струна? Увесь світ...
Хмурий Князь Вітольд, ти так кажеш про монаха, наче сам можеш таким бути, або боїшся такого, а чому? Невже погано коли все вирішує одна нормальна людина, не просто людина, а король? Скільки було випадків про героїзм королів, скільком пам"ятники ставили, з них святих робили, але і були погані...
Монарх далеко не завжди кулак. А Сталін - диктатор. Тим то і відрізняється монарх від диктатора, що монарх - то власник. я зовсім не суджу хто є поганий а хто є хороший. я прошу не плутати поняття.
  • 0

#148 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 17.12.2009 – 16:11

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.12.2009 16:27) писав:

Монарх далеко не завжди кулак. А Сталін - диктатор. Тим то і відрізняється монарх від диктатора, що монарх - то власник. я зовсім не суджу хто є поганий а хто є хороший. я прошу не плутати поняття.
Але це і тотожні поняття, хіба Сталін не поводив себе як власник? А під поняттям кулак я мав на увазі рука зажата, тобто кулак, а не власник землі, якого розкулачили комуністи.
  • 0

#149 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 17.12.2009 – 17:16

Перегляд дописуШАХІСТ (17.12.2009 16:11) писав:

А під поняттям кулак я мав на увазі рука зажата, тобто кулак, а не власник землі, якого розкулачили комуністи.
я теж це мав на увазі.
Сталін не поводився як монарх бо не піклувався про своїх підданих, не прагнув залишити своєму сину багатий спадок. от чим диктатор відрізняється від монарха.
  • 0

#150 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 17.12.2009 – 20:18

перечитав 10 сторінок...
і досі вважаю свій допис правильним на першій сторінці.
згадувались ще і інші ідеології, от, ну я ярісно тримаюсь за лібералізм.
  • 0

#151 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 17.12.2009 – 20:44

Перегляд дописуКава з козявками... (17.12.2009 20:18) писав:

перечитав 10 сторінок...
і досі вважаю свій допис правильним на першій сторінці.
згадувались ще і інші ідеології, от, ну я ярісно тримаюсь за лібералізм.
Як справжній дурень, хочу поспілкуватись із розумною людиною - вами. Чому вам не подобається фашизм?
  • 0

#152 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 17.12.2009 – 20:49

Перегляд дописуSotnik (11.03.2008 02:25) писав:

Українці абсолютно нічим не кращі за інші народи.
Тому то я й кажу, що вітаю всі народи, що живуть у себе вдома, а в Україну приїздять з дружньою метою.
А ті, що приїздять, створюють свій анклав, а потім проголошують незалежність, тих я не вітаю.
А Ви, пані *Киця*, любите таких?
А я скажу,краще за інших тому що тут народився я і я її люблю, це по-перше,
по-друге: бо вона у нас єдина.
  • 0

#153 IOpa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 18.12.2009 – 00:42

Я тільки за націонал-соціалізм, тому що ми живемо в соціумі і щоб розвивати свій рівень життя потрібно розвивати рівень життя соціуму в цілому, а при капіталізмі розвиваються тільки окремі верстви.
  • 0

#154 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 18.12.2009 – 00:46

Перегляд дописуIOpa (18.12.2009 00:42) писав:

Я тільки за націонал-соціалізм, тому що ми живемо в соціумі і щоб розвивати свій рівень життя потрібно розвивати рівень життя соціуму в цілому, а при капіталізмі розвиваються тільки окремі верстви.

Не знаю чи суспільство готове до цього, але на мою думку це має перспективу. Хоч так, Гітлер погано кінчив.
  • 0

#155 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.12.2009 – 00:53

Перегляд дописуFT232BM (18.12.2009 01:46) писав:

Не знаю чи суспільство готове до цього, але на мою думку це має перспективу. Хоч так, Гітлер погано кінчив.
І з ним усі німці, контрибуції до сих плотють.

Перегляд дописуIOpa (18.12.2009 01:42) писав:

А до чого тут "націонал"?

Перегляд дописуМаксим Залізняк (17.12.2009 15:43) писав:

Україні не потрібні арабські гвалтівники, сенегальські наркоторговці та грузинські злодії ! Кожен іноземець повинен знати та поважати закони України! Сумніваюся, що вони про це хоч раз думали.
Мда. А українці такі законослухняні...хоч зараз усі колонії відкривай, тюрми вали.

Перегляд дописуГетьман (17.12.2009 21:44) писав:

Як справжній дурень, хочу поспілкуватись із розумною людиною - вами. Чому вам не подобається фашизм?
Бо тупіково. Іделогія, що не має перспективи. Приклади з історії є.
  • 0

#156 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 00:57

Перегляд дописуyushchenko (18.12.2009 00:49) писав:

І з ним усі німці, контрибуції до сих плотють.
Саме тому і кажу, що не готове.
Націонал- теж схильний вважати зайвим, бо ми маємо спільну домівку.
Також не вважаю за потрібним придумувати ворога, та і взагалі сенсу війні не бачу.
Я за єдиний світовий порядок з диференціацією класів, як написано вище, щоб кожна людина могла по-максимуму віддатись роботі на благо суспільству, іншими словами знати своє місце та виконувати функції покладені на неї.
Як я вже писав раніше, демократія наближена до тварин. Людський мозок схильний робити ієрархію та класифікувати, цим шляхом наука розвивалась все життя людства, так чому ж так не може розвиватись суспільство?
  • 0

#157 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.12.2009 – 01:06

Перегляд дописуГетьман (7.12.2009 10:26) писав:

З. І. А, також я расист, але вважайте це частиною моїх шовіністичних переконань.
Ну і на твою расу знайдеться расист. Заради чого? питається. Просто дітки захотіли побавитись в ККК, балахони вдягнути, маски?

Перегляд дописуFT232BM (18.12.2009 01:57) писав:

Також не вважаю за потрібним придумувати ворога, та і взагалі сенсу війні не бачу.
Я за єдиний світовий порядок з диференціацією класів, як написано вище, щоб кожна людина могла по-максимуму віддатись роботі на благо суспільству, іншими словами знати своє місце та виконувати функції покладені на неї.
Як я вже писав раніше, демократія наближена до тварин. Людський мозок схильний робити ієрархію та класифікувати, цим шляхом наука розвивалась все життя людства, так чому ж так не може розвиватись суспільство?
Ієрархія, зокрема церковна, нищила науку. Нацизм, наприклад, знищував євреїв, серед них могли б бути майбутні науковці, винахідники,що розвивали б суспільство.

Перегляд дописуFT232BM (18.12.2009 01:57) писав:

Регулювання кількості населення(чорний гумор), знову ж - науково-технічний прогрес неабияк пов'язаний власне з війною.

Повідомлення відредагував yushchenko: 18.12.2009 – 01:07

• 0

#158 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 01:11

Перегляд дописуyushchenko (18.12.2009 01:02) писав:

Ієрархія, зокрема церковна, нищила науку. Нацизм, наприклад, знищував євреїв, серед них могли б бути майбутні науковці, винахідники,що розвивали б суспільство.
Чорні роки науки — гарний приклад дієвості ієрархії, при правильному керуванні державою, її можна повернути в необхідне русло.
Згоден на рахунок нацизму. Всі люди— брати. Просто одні тупіші, а інші розумніші, в одиних одні здібності, а в інших— інші. І якщо буде доведено залежність здібностей від раси, національності, так чому б не відправляти жидів працювати до банку, негрів на плантації, а європейців на наукову роботу, китайців на промисловість. Адже кожна з спеціалізацій не має принижувати гідність людини, а головне, щоб люди це усвідомлювали.

Цитата

знову ж - науково-технічний прогрес неабияк пов'язаний власне з війною.
Пов'язування з війною НТП абсолютно логічне, куди без цього. Треба мислити глобальніше та взагалі виключити війну, яким би вона гарним засобом для контролю населення не була.
  • 0

#159 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 08:50

Перегляд дописуyushchenko (18.12.2009 00:53) писав:

.....Іделогія, що не має перспективи. Приклади з історії є.
тільки тому, що їх переміг інший фашизм. от тільки переможця не судять.

Перегляд дописуyushchenko (18.12.2009 01:06) писав:

Ну зовсім не уявляю звідки взявся цей міф. бо чомусь незважаючи на церковний тоталітаризм, саме під гнітом церкви наука вирвалася значно вперед, обійшовши всіх інших.
  • 0

#160 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 18.12.2009 – 11:00

Цитата

Тим, що фашизм мені абсолютно нічого не дає : )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних