Перейти до вмісту

Фашизм, націоналізм, расизм ітд....

Повідомлень в темі: 275

#121 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 06.06.2009 – 21:06

Цитата

незалежність не здобувається домовленостями вуйків ми за неї боролись

Ви мене дивуєте... Багато хто боровся. Але, в нашому випадку то є результат домовленностей. Тоді навіть націоналісти злякалися, коли усвідомили, що можна нарешті отримати незалежність.

Цитата

білоруси теж наче отримали незалежність, але по факту вони немають держави та й не прагнуть мати... білоруси, як на мене не ідентифікують себе як самостійна нація, а лише в контексті існування єдиного русского народу

Тю, а це що? Минулого року був приємно вражений, пробувши там декілька днів. Відмінні дороги, які можна порівняти з європейськими. Велика кількість натуральних продуктів харчування... Вони себе вважають білорусами і не страждають комплексом меншовартості. Здоров'я школярів набагато краще, ніж у нас. І вони поважають свого "бацька". А коли дізнавалися, що я з України, співчутливо питали: ну як ви там, з тим вашим Ющенком?
В мене склалося враження, що вони досить добре маневрують між РФ і ЄС і спокійно дивляться в майбутнє... А ми?
  • 0

#122 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.06.2009 – 21:33

Перегляд дописуKing Oni (4.06.2009 06:57) писав:

Згоден. Не факт, що, якби УПА домоглось би незалежності України, то нація була б щасливою. Аж ніяк. Чому?
Пригадаємо початок сторіччя та кінець 19 сторіччя. Українська література розвивається, як і національна ідея, яка була виражена в творчості Українки, Котляревського тощо. Але їхня ідея не сходилась з ідеями УПА. Чи не заборони ли б їх, боячись за міцність влади? Згоден, вони допомогали народу. А чи Гітлер не робив схоже?
Виходить, що не робив. Гітлер застрелився, Німеччина окупована, пограбована, контрибуції пострадалим державам сплачує до сих пір. Файно він поміг своєму народові.
Нацизм - ідеологія-казка, наївно розраховувати, що інші нації підкоряться і буде добровільно йти в пічки, тому що неповноцінні. Маячня закомплексованої людини, яку він видумав спираюючись на твори Ніцше, останній доречі мав зовсім протилежну думку щодо "Надлюдини". Просто Гітлер неправильно його зрозумів, не дійшло до нього.

Повідомлення відредагував yushchenko: 06.06.2009 – 21:35

• 0

#123 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.06.2009 – 22:08

Перегляд дописуБогуслав (25.05.2009 10:32) писав:

Згідний на 100%. націоналізм це ідея боротьби (якщо ворогів нема то їх доведеться вигадати), основна його функція - надати нації поштовх до змін. тоді як для поступового стабільного і прогнозованого розвитку він абсолютно не підходить, занадто ж бо потужний. уся боротьба за становлення української держави очолювалася націоналістами, або велася на його основах. але приходить в історії держави час, коли націоналізм повинен відійти і поступитись місцем менш радикальним формам. 

в сучасній історії України націоналізм посприяв здобуттю незалежності, але він зарано відійшов, невиконавши своєї ролі докінця. звичайно такі націоналісти як Тягнибок здатні зруйнувати найстабільніші системи, що вже казати про Україну на початку 90-х, але були такі як Чорновіл, вони були б хорошими лідерами, здатними дати державі поштовх.
Цікаво, націоналіст Тягнибок і руйнувати українську державність. Всерівно, що комуніст Симоненко палить твори Маркса та Енгельса.
  • 0

#124 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 09.06.2009 – 10:06

Перегляд дописуЗварич (6.06.2009 22:06) писав:

Ви мене дивуєте... Багато хто боровся. Але, в нашому випадку то є результат домовленностей. Тоді навіть націоналісти злякалися, коли усвідомили, що можна нарешті отримати незалежність.
союз сам по собі не розсипався і незалежність за так не дається. на початку 90-х я був ще малий, але добре пам’ятаю те, що відбувалося в Україні, зокрема в Галичині і повірте ніхто нічого не боявся, для цього прикладалися великі зусилля.

Цитата

Тю, а це що? Минулого року був приємно вражений, пробувши там декілька днів. Відмінні дороги, які можна порівняти з європейськими. Велика кількість натуральних продуктів харчування... Вони себе вважають білорусами і не страждають комплексом меншовартості. Здоров'я школярів набагато краще, ніж у нас. І вони поважають свого "бацька". А коли дізнавалися, що я з України, співчутливо питали: ну як ви там, з тим вашим Ющенком?
В мене склалося враження, що вони досить добре маневрують між РФ і ЄС і спокійно дивляться в майбутнє... А ми?
до чого тут дороги і дешева ковбаса? я про державність говорю, а білоруси її втрачають шаленними темпами, і при цьому не переймаються цим, тобто в цього народу (нацією їх вже не назвеш) немає почуття самоідентифікації. вони русскіє і всьо тут.

Перегляд дописуyushchenko (6.06.2009 23:08) писав:

Цікаво, націоналіст Тягнибок і руйнувати українську державність. Всерівно, що комуніст Симоненко палить твори Маркса та Енгельса.
саме так. Тягнибок є представником агресивного націоналізму, того, що був започаткований ще Бандерою. але зараз не 30-40-ві роки і боротьба у прямому сенсі це не інструмент побудови демократичної держави. Тягнибок грає на протистоянні народ/влада, на невдоволенні народу, якщо в Україні колись настане стабільність його сила або різко втратить популярність, або буде змушена переглянути свої принципи.
  • 0

#125 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.06.2009 – 10:16

Мабуть Ви не пам"ятаєте величезний мітинг у Львові в 90-му році, коли з"їхались тисячі людей у вишиванках зі всієї України на мітинг (кину фото звідти колись) за відстоювання незалежності. То були злякані люди? Аж ніяк. Ви щось, пане, наплутали... А Кравчук просто не міг поступити інакше, як приєднатись до країн, що від"єднувались.

Вони важають себе білорусами?) В Білорусії тих, хто відстоював власну позицію, мабуть вже і немає - чи пан забув, де пропали опоненти влади на минулих виборах? А щодо мови, то її взагалі там майже немає, вона зникає, як і їх усвідомлення приналежності до цього народу.

Перегляд дописуБогуслав (9.06.2009 11:06) писав:

якщо в Україні колись настане стабільність
Пан великий оптиміст.) <_<
  • 0

#126 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 09.06.2009 – 20:10

Цитата

до чого тут дороги і дешева ковбаса? я про державність говорю, а білоруси її втрачають шаленними темпами, і при цьому не переймаються цим, тобто в цього народу (нацією їх вже не назвеш) немає почуття самоідентифікації. вони русскіє і всьо тут.

Я бачив те, що бачив. А на рахунок самоідентифікації і "рускіх", то ви їм скажіть :)

Цитата

Вони важають себе білорусами?) В Білорусії тих, хто відстоював власну позицію, мабуть вже і немає - чи пан забув, де пропали опоненти влади на минулих виборах?

Та я вас прошу... Ну не можна бути такими наївними. Коли люди стояли на Майдані, пан Каськів пив віскі в "Хілтоні" і отримував грошовий гранд за організацію того самого Майдану. Приберіть міжнародні фонди, тоді і можна буде поговорити про справжніх опонентів...

А на рахунок незалежності, прошу до розділу "історія".
  • 0

#127 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 09:45

Перегляд дописуЗварич (9.06.2009 21:10) писав:

Та я вас прошу... Ну не можна бути такими наївними. Коли люди стояли на Майдані, пан Каськів пив віскі в "Хілтоні" і отримував грошовий гранд за організацію того самого Майдану. Приберіть міжнародні фонди, тоді і можна буде поговорити про справжніх опонентів...
Ага, і нашу помаранчеву революцію організувала Америка, так?)

А Ви не наївні, вважаючи, що білоруський народ такий унікальний, що на відміну від інших сучасних народів(держав) вони все вирішують одностайно і такого терміну, як "опозиція" вони навіть не знають? В радянському союзі теж всі були "за".)

Цитата

А на рахунок незалежності, прошу до розділу "історія".
До історії з подачі "неукраїнців"?)
  • 0

#128 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 11.06.2009 – 14:05

Цитата

Ага, і нашу помаранчеву революцію організувала Америка, так?)

А з іншого боку сприяла Росія. У великих країн завжди є свій маленький інтерес. Але, революція - то коли міняють владу. А коли підтримують одного з кандидатів від тієї самої влади і він стає президентом не за законом, а за політичними домовленностями - то є маленький антиконституційний переворот, а не революція. Я теж поїхав на Майдан. Вистачило години, щоб все зрозуміти. Якщо хтось не зрозумів за чотири роки, то його проблеми.

Цитата

А Ви не наївні, вважаючи, що білоруський народ такий унікальний, що на відміну від інших сучасних народів(держав) вони все вирішують одностайно і такого терміну, як "опозиція" вони навіть не знають? В радянському союзі теж всі були "за".)

Так, я наївний. І вважаю, що білоруси самі розберуться, як їм краще жити. А Ви вважаєте, що їм потрібна допомога? Як Югославії та Іраку?

Цитата

До історії з подачі "неукраїнців"?)

"Якщо українець не є свідомим, він автоматично перетворюється на жида, або москаля"(с)

То до кого пані мене записали? :)
  • 0

#129 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.06.2009 – 14:27

Перегляд дописуОлеська (11.06.2009 10:45) писав:

А навіщо їм опозиція? Це як в тому анекдоті - Бушу кажуть - "в північній кореї немає демократії, тре шото рішать" - а Буш їм - "так у них ні нафти ні наркотиків немає, навіщо їм демократія?"
Так і білорусам опозиція - якщо в них нема на чому добре заробити, то і опозицію ніхто фінансувати не буде, та й за владу немає сенсу боротися. Але це має бути в іншій темі.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 11.06.2009 – 14:28

• 0

#130 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.06.2009 – 17:25

Перегляд дописуЗварич (11.06.2009 15:05) писав:

А з іншого боку сприяла Росія. У великих країн завжди є свій маленький інтерес. Але, революція - то коли міняють владу. А коли підтримують одного з кандидатів від тієї самої влади і він стає президентом не за законом, а за політичними домовленностями - то є маленький антиконституційний переворот, а не революція. Я теж поїхав на Майдан. Вистачило години, щоб все зрозуміти. Якщо хтось не зрозумів за чотири роки, то його проблеми.
Пан сумнівається в законності нашої виборчої системи? Чи в законності дій нашої влади взагалі?

Так, я наївний. І вважаю, що білоруси самі розберуться, як їм краще жити. А Ви вважаєте, що їм потрібна допомога? Як Югославії та Іраку?
Ну так і я не лізу до них в суфлери.) Так, самі розберуться. І то не залежатиме ні від Ваших переконань, ні від моїх.)

"Якщо українець не є свідомим, він автоматично перетворюється на жида, або москаля"(с)

То до кого пані мене записали? :happytwo:
Ну, то панові вже ліпше знати, якої національності Ви є в душі та за переконаннями.)

Але думка цікава.) Нагадало анекдот:

Їде дідуля в тролейбусі. Навпроти нього сидить негр та вільно спілкується з оточуючими українською. Дід в шоці: ніколи таке чудо не бачив, та ще й українську знає. Через пів години дід не втримався і питає:
- Хлопче, а ти хто?
- Я - українець, - відповідає негр.
- А я тоді хто?
- Ну, не знаю, або жид, або кацап...
  • 0

#131 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 21:12

Перегляд дописуБогуслав (9.06.2009 10:06) писав:

саме так. Тягнибок є представником агресивного націоналізму, того, що був започаткований ще Бандерою. але зараз не 30-40-ві роки і боротьба у прямому сенсі це не інструмент побудови демократичної держави. Тягнибок грає на протистоянні народ/влада, на невдоволенні народу, якщо в Україні колись настане стабільність його сила або різко втратить популярність, або буде змушена переглянути свої принципи.
Тому цей "націоналізм" і завоював позиції в Західній Україні, народ так і каже: "Бо нема за кого голосувати". Використано зневіру в теперішніх провладних блоках. ггг. Краще б за "Партію любителів пива" голосували.

Не вважаю ідеологію "Свободи" націоналізмом, це неонацизм. Справжній націоналізм ніколи б не намагався розколоти Україну, підігрувати Росії, і провокувати громадянську війну. Україна багатонаціональна держава, і дискримінацією неукраїнців доб'ємось громадянського конфлікту, чим одразу ж скористається Росія - така мета "націоналізму" Тягнибока.

Повідомлення відредагував yushchenko: 15.06.2009 – 21:14

• 0

#132 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 16.06.2009 – 11:12

згідний. сучасні представники націоналізму це ганьба України і своїх визначних предків. як вони до такого дойшли важко сказати. але доки будуть такі представники доти західних українців називатимуть нацистами.
  • 0

#133 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 02.07.2009 – 13:26

Цитата

Пан сумнівається в законності нашої виборчої системи? Чи в законності дій нашої влади взагалі?

Саме так. Наша влада чхала і на Конституцію і на закони. Виборча система побудована таким чином, що як не вибирай, лишаються ті ж самі обличчя. Хіба пані цього не бачить?

Цитата

Ну, то панові вже ліпше знати, якої національності Ви є в душі та за переконаннями.)

То є ще одне ноу-хау помаранчевої влади. Де ще в світі національність визначається не за етнічним походженням, а за переконаннями? Наведіть приклад.
  • 0

#134 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 26.08.2009 – 22:28

Перегляд дописуbamik (25.08.2009 04:10) писав:

Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля!
:)

Гиги. Хочу бачити 12 грн/доляр. Тоді вірняк буду вшиватись з цих країв :ura:

Певно, то і є справжня ціна українського націоналізму :P
  • 0

#135 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 27.08.2009 – 12:45

краще від усього - анархія. могла би бути для мене. ненавиджу імперіалізм у всіх його проявах.
  • 0

#136 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.08.2009 – 17:12

Я за націоналізм, і я прихильник ОУН УПА, ті с...ки, комуністи, перепаскудили їх, да вони були за німцім, але це інший діалог, у мене багато думок щодо цього!!! Я прихильник ще монархізма, коли влада у руках націоналіста, справжнього Українця, патріота, але це моя утопія...
  • 0

#137 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 06:41

Перегляд дописуSHAHIST (27.08.2009 18:12) писав:

Я за націоналізм, і я прихильник ОУН УПА, ті с...ки, комуністи, перепаскудили їх, да вони були за німцім, але це інший діалог, у мене багато думок щодо цього!!! Я прихильник ще монархізма, коли влада у руках націоналіста, справжнього Українця, патріота, але це моя утопія...
1) німецькі націонал-соціалісти боролися за соціалізм для німців і забезпечували його рабством словян.
комуністи - це жидовські націонал-соціалісти, збудували соціалізм для жидів і забезпечили його рабством словян. в той же самий період гоніння німців у радянському союзі перевищували гоніння жидів у німеччині. чим не холокост. яка взагалі різниця? вони ж близнюки!

2) монарх - це є монарх. це власник землі, це власник людей. весь його патріотизм - це просто егоїзм. звісно ж він піклується про себе, і про своє майно.
  • 0

#138 yasondinalt

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.09.2009 – 17:43

Кумедно, що нацисти дуже дружньо ставляться до білого братнього москальського народу.

Чому частина української молоді під червоно–чорними прапорами націоналізму перетворюється на місіонерів як печерного нацизму, так і «великої російської ідеї»?
http://www.umoloda.k...1431/222/50370/

Зображення

Зображення

Зображення
  • 0

#139 Dung

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 16:37

Я за націоналізм, але проти дискримінації людей інших рас (націй), які живуть в Україні, дотримуються нашого законодавства, і ведуть себе, як нормальні люди!
  • 0

#140 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.10.2009 – 19:21

МОя ідея - інтегральний націоналізм.:) :ura: Кому щось не подобається - вбийте себе об стіну :ura:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних