Перейти до вмісту

Фатерланд як нереалізована можливість України...

Повідомлень в темі: 83

#61 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2008 – 09:40

Перегляд дописуDON BASS (14.03.2008 09:33) писав:

Нацисти розділили нації на вищі і нищі.
Відчуваєте різницю?

Ні. Яка різниця, як ділити людство - на вищі та нижчі нації, чи вищі та нижчі класи?
  • 0

#62 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 14.03.2008 – 10:16

А різниця в тому. що перша ідея універсальна незалежно від країни чи епохи.
А чи є приклади, щоб прапор нацизму довго крокував світом?

Ще така маленька ремарка.
Знайомий, достатньо серйозний підприємець, часто по роботі їздить до Німеччини і каже:
"Німці люди надійні і грамотні, тому приємно з ними вести справи. Але коли ми буває вип*ємо за одним столом, то починається - Ви словяни такі і такі безалаберні і все у вас через задницю і нічого хорошого і т.п. і т.д.
Ну кому таке сподобається,
А потім їм відповів- ну згоден, ви такі дисципліновані і техніка у вас краща і кругом порядок, та все так класно устроєно...
Але згадайте Сталінград 43-й рік.
І все дискусія вичерпана.
  • 0

#63 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 10:41

Перегляд дописуDON BASS (14.03.2008 10:16) писав:

"Німці люди надійні і грамотні, тому приємно з ними вести справи. Але коли ми буває вип*ємо за одним столом, то починається - Ви словяни такі і такі безалаберні і все у вас через задницю і нічого хорошого і т.п. і т.д.
Хіба ті німці не праві?
А про розподіл на вищі та нищі нації в Рейху була видана книга "Der Untermensch" на якій і построєні звинувачення проти нацистів.
Спочатку треба б було прочитати це першоджерело, а потім говорити про це. А то знову виходить "Пастернака не читав, але засуджую".
  • 0

#64 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 11:04

Дивлюся німецький фільм випуску 1933 року за Вашим пане Sotnik лінком... Сила!!! Насправді не все так просто і однозначно, як це нам здається... Навіть тим, хто змалку щиро ненавидить комуно-москалів і симпатизує будь-яким їх ворогам. З цього фільму стає зрозуміло, що людство дуууже багато втратило унаслідок поразки Німеччини.
  • 0

#65 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 11:25

А різниця в тому. що перша ідея універсальна незалежно від країни чи епохи.
А чи є приклади, щоб прапор нацизму довго крокував світом?

Обидві ідеї крокують світом тисячоліттями.

Ну кому таке сподобається,

Правда очі коле? Свої помилки треба вчитись визнавати.

Але згадайте Сталінград 43-й рік.
І все дискусія вичерпана.

Ну ми можемо продовжити - давайте згадаємо Сталінград, 43 рік - зі сторони німців загиблих близько 200 000. З радянської сторони ніхто точно не порахував, але за різними оцінками від 500 000 до 2,5 мільйонів - себто тупо завалили їх трупами. То що, будемо далі дискутувати, чи "дискусія вичерпана"?
  • 0

#66 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 14.03.2008 – 11:43

Ця дискусія безкінечна.
Якщо не помиляюсь, то німці на початку війни відпустили по хатах кілька сотень тисяч полонених етнічних українців.
Половина відразу пішла партизанити, а друга половина врешні знову опинилась в червоній армії.
Яка правда в очі колить, вона в кожного своя, але ще є достоїнство.
  • 0

#67 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 14.03.2008 – 11:50

А ще, напередодні І світової в 1914 р. був план Прусії (Німеччина) про створення Великої України у складі тодішніх Волині, Галичини, Буковини, т.зв. Малоросії та Кубані. Це мала бути потужна промислова та с/г держава із сильною армією, зародком якої мав стати легіон УСС. Цей план отримав схвалення та підтримку в західноукраїнських землях, що були під Автро-Угорською імперією, яка в свою чергу, разом з Польщою виступила проти таких планів, адже планувала передати Галичину в склад Польщі.

Як бачимо Німеччина у всі часи підтримувала створення сильної України, чим заслуговувала підтримку українців: спочатку УСС, потім УПА. Але чи щиро це було?
  • 0

#68 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 14:26

До речі, якраз на цю тему щойно прийшло з баша:

roVer: нам сегодня свич трикомовский пришел. все упаковано в пакеты со знаком "не надевать на голову"
как думаешь чо мы первым делом сделали ?

Ну і що тут ще скажеш?
  • 0

#69 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 15:25

Перегляд дописуБогуслав (14.03.2008 11:50) писав:

....Як бачимо Німеччина у всі часи підтримувала створення сильної України, чим заслуговувала підтримку українців: спочатку УСС, потім УПА. Але чи щиро це було?
Ніколи!!! Ніколи УПА не надавала німцям ніякої підтримки! УПА була створена наприкінці 42 - початку 43 років задля боротьби з "фрицями" та "гансами" і всякими іншими "мойшами" та "йосями", тобто з усіма окупантами України.

Перегляд дописуWeber (14.03.2008 11:04) писав:

Дивлюся німецький фільм випуску 1933 року за Вашим пане Sotnik лінком... Сила!!! Насправді не все так просто і однозначно, як це нам здається... Навіть тим, хто змалку щиро ненавидить комуно-москалів і симпатизує будь-яким їх ворогам. З цього фільму стає зрозуміло, що людство дуууже багато втратило унаслідок поразки Німеччини.
І я про це ж. Може хтось міг подумати, що я тут німців захищаю? Ні. Захищати я можу тільки українців. Мене бере образа за те, що свідомість переважної більшості настільки задушена комуно-ліберальною пропагандою, що просто не дає людям подивитися на проблему не засліпленим поглядом та тверезо і неупереджено проаналізувати інформацію.
  • 0

#70 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.03.2008 – 23:54

Перегляд дописуWeber (13.03.2008 11:05) писав:

Але той період, що лежали під совєтами набагато цікавіше було б пролежати під кимось цивілізованішим...
ну то й лежали б собі в землі. хм...
з розповідей моєї бабусі, цивілізованістю щось навіть не пахло. вона із жахом згадувала перебування там. ледве врятувалась.
п.с.
"Хай перемоги наші порівняно малі,
Та головне, що наш народ лишився на своїй землі"(с)
  • 0

#71 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 20.03.2008 – 00:06

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.03.2008 23:54) писав:

з розповідей моєї бабусі, цивілізованістю щось навіть не пахло. вона із жахом згадувала перебування там. ледве врятувалась.
п.с.
Дивно, звідки у вас така впевненість, що за німецької окупації ніхто б не лишився живим, народ кудись би перемістився і т.д.? :rolleyes:
Те, що погано бути в статусі колонії і так зрозуміло. Але звідки така впевненість, що було б гірше, ніж за радянської окупації?
Зрештою, варіянти, розглянуті в темі аж надто фантастичні, зважаючи на те, що у Німеччини не було шансів виграти цю війну.
  • 0

#72 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 00:33

Перегляд дописуOlexandr (20.03.2008 00:06) писав:

Дивно, звідки у вас така впевненість, що за німецької окупації ніхто б не лишився живим, народ кудись би перемістився і т.д.? :rolleyes:
ну не ніхто..пристосуванці завжди є були і будуть.

Перегляд дописуOlexandr (20.03.2008 00:06) писав:

Те, що погано бути в статусі колонії і так зрозуміло. Але звідки така впевненість, що було б гірше, ніж за радянської окупації?
Колонізованих не винищують в концтаборах
Повстанська Армія чомусь теж не бажала Німецької окупації, якщо ви помітили

п.с. а звідки у вас це дурнувате, хай будь-що, аби ж тільки не запідозрили в чомусь причетному до СРСР...від того, що ви кричатимете які погані москалі, нічо не зміниться. це тупість. ви ж самі собі життя псуєте. топчетесь у багні, а далі і ворухнутись не можете, бо загрузли в ненависті.
Нічо не маю проти Німеччини. Але то інший народ. І ніяка Німеччина Україну нікуди не витягне і не витягала б. Вам аби хтось кудись витяг. Поки самі українці чогось не робитимуть нічо не буде. Окрім нас ми нікому не потрібні. А ви все боритесь з привидами минулого.
  • 0

#73 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 09:05

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.03.2008 00:33) писав:

Вчіть матеріали - в концтаборах не винищували колонізованих. В концтаборах "чистили" расу від "сміття" - починаючи від політичних супротивників (комуністів і т.ін.) і закінчуючи психічно хворими, гомосексуалістами та злочинцями. Просто так, ні за що, до концтаборів ніхто не потрапляв - хоч якась причина, але була.
Нагадаю, що натомість християнська колонізація знала безліч випадків винищення колонізованих просто так - хоча б і работоргівля.

Повстанська Армія чомусь теж не бажала Німецької окупації, якщо ви помітили

Якщо Ви хоч трохи вчили історію, то знаєте, що спочатку українці не лише були союзниками райху, а й служили в вермахті, і лише коли Кох діями довів, що про українську державу можна і не мріяти - тільки тоді бажання співробітництва зникло. Можна лише припускати, що було б, якби райхскомісаром став не Кох, а хтось зі ставлеників Розенберга, але підозрюю, що в такому разі СРСР війну б програв, розвалився б ще тоді на окремі держави, можливо Росія залишилась би навіть без Сибіру, Україна б отримала незалежність, а Німеччину прикінчили б з іншого боку союзники, а якби замах на Гітлера був би вдалим - то й не прикінчували б, оскільки вона сама припинила б війну. І все було б зовсім інакше. Але історія не знає слова "але" в одному окремому світі.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 20.03.2008 – 09:06

• 0

#74 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 20.03.2008 – 09:31

Цитата

Якщо Ви хоч трохи вчили історію, то знаєте, що спочатку українці не лише були союзниками райху, а й служили в вермахті, і лише коли Кох діями довів, що про українську державу можна і не мріяти - тільки тоді бажання співробітництва зникло. Можна лише припускати, що було б, якби райхскомісаром став не Кох, а хтось зі ставлеників Розенберга, але підозрюю, що в такому разі СРСР війну б програв, розвалився б ще тоді на окремі держави, можливо Росія залишилась би навіть без Сибіру, Україна б отримала незалежність, а Німеччину прикінчили б з іншого боку союзники, а якби замах на Гітлера був би вдалим - то й не прикінчували б, оскільки вона сама припинила б війну. І все було б зовсім інакше. Але історія не знає слова "але" в одному окремому світі.

І що, це доводить що українці прагнули бути колонією? Українці співпрацювали з німцями виключно за умови майбутньої незалежності України. Та коли стало зрозуміло що незалежна Україна не входить в німецькі плани співпраця припинилась і почався опір УПА.
  • 0

#75 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 10:41

Перегляд допису-=VJ=- (20.03.2008 09:05) писав:

Вчіть матеріали - в концтаборах не винищували колонізованих. В концтаборах "чистили" расу від "сміття" - починаючи від політичних супротивників (комуністів і т.ін.) і закінчуючи психічно хворими, гомосексуалістами та злочинцями. Просто так, ні за що, до концтаборів ніхто не потрапляв - хоч якась причина, але була.
Нагадаю, що натомість християнська колонізація знала безліч випадків винищення колонізованих просто так - хоча б і работоргівля.
а "читска" знач не винищення?))) то не "сміття" то люди. які б вони не були ні в кого немає права позбавляти їх життя.
работоргівля не винищення, а саме те ще роблять з колонізованими країнами.

Перегляд допису-=VJ=- (20.03.2008 09:05) писав:

а я заперечувала співпрацю? розслабтесь, я вам не школярка щоб мене за книжки саджати. поки вони думали, що таким чином отримають собі вільну країну, співпрацювали (і то не всі), але бути підвладними Німеччині (якою б цивілізованою ви її не вважали) не було їх ціллю, тому почався опір і цьому ворогові. а щодо всяких "якби та якщо" ви самі чудово розписали. можна увялти собі будь-які варіанти. головне, що зараз ми вільні і навряд дамося знову себе з кимось змішувати та об.єднувати.

Перегляд дописуБогуслав (20.03.2008 09:31) писав:

І що, це доводить що українці прагнули бути колонією? Українці співпрацювали з німцями виключно за умови майбутньої незалежності України. Та коли стало зрозуміло що незалежна Україна не входить в німецькі плани співпраця припинилась і почався опір УПА.
отожбо
  • 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 11:02

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.03.2008 10:41) писав:

а я заперечувала співпрацю? розслабтесь, я вам не школярка щоб мене за книжки саджати. поки вони думали, що таким чином отримають собі вільну країну, співпрацювали (і то не всі), але бути підвладними Німеччині (якою б цивілізованою ви її не вважали) не було їх ціллю

Я не казав, що Ви школярка. Але щодо небажання - Ви помилились. Метою УПА було руками німецької армії визволитись від Росії, що не може не мати під собою німецьку окупацію. Просто з часом, як це і вказувалось в програмових настановах Бандери, на теренах України планувалось створити власну армію, економіку та інші ознаки суверенної держави. Але окупація визнавалась неминучою.
  • 0

#77 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 11:42

Перегляд дописуMarcos (11.03.2008 13:17) писав:

та ви що , може ви ще Гітлера пожалієте і забудете про те як українців цілими потягами як скотину вивозили працювати до Німеччини чи протих які полягли від куль цієї тварюки ?

Знаєш, я і без німців до такої думки дійшла. Ну дійсно беззалаберні жахливо. Приїхали журналісти наші за кордон. Ніхто ні слова іноземною не знає. Стоїть людина і їхньою ж мовою каже їм: "Будьте ласкаві, пройдіть спершу акредитацію ось тут". І що роблять наші журналісти? Прямою наводкою сосиски купувати, сувеніри і т.п. А потім бігають - а де мені акредитацію отримати? А тобі казали особисто в твоє опухше від випивки в автобусі литсе, як виходив з того автобуса "Ось тут - займе 2 секунди". Навіть не буду згадувати про міцний дух перегару, коли відкрилися двері прильоту в аеропорту. Мені хотілося провалитися крізь землю - 10 година ранку, перельоту 2 години, офіційна делегація прилетіла, називається.
Німці собі ковбаси з вмістом часнику на бутерброд би не поклали у такому випадку (що також вважаю крайністю), все ж - з поваги і відчуття обов"язку.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.03.2008 22:54) писав:

п.с.

Зі скупих розповідей мого діда зовсім інше виходило. З Німеччини він привіз досить багато фотокарток і на каторжній роботі він виглядав набагато краще, ніж потім на "вільній" роботі на радянську владу, не кажучи вже про добробут. Хоча вернувся в Україну, додому. Німеччину він ніколи не хвалив (вернувся з перебитим хребтом), але радянську владу тим більше (тому розповіді були скупими).
Ще одна чужа бабуся, що вернулася, казала, що шкодує, що вернулася. Правда, то в неї більше було - дітям би зараз краще жилося. Ще казала, що тоді думала - німаки прокляті, погано ставляться, а коли вернулася, то тільки тоді зрозуміла, що таке погане ставлення.
А бабуся моя казала, як німці йшли Україною, то вгощали шоколадками і коли щось хотіли, то просили. А коли "москалі" (інакшого слова і не вживала) йшли Україною, то нагло заходили в хату і брали все, що подобалося, не питаючи. Гвалтували жінок також.

Взагалі, розповіді очевидців, почуті мною, в цілому збігаються з лейтмотивами фільму "Штрафбат". Звітди почасти зрозуміло, чого німці лише просили, а "москалі" грабували. Єдине, що фільм російський, то йдеться лише про "фріців" і "красноперих". А моя бабуся завжди вела мову про 3 сторони: "німаки", "москалі" і "наші". У фільмі якраз дуже добре видно, хто потрапляв до в"язниць у радянському союзі. Навіть "список Шиндлера" не виглядав таким підло-цинічним - там чітко було зрозуміло за що люди гинули, на відміну від "Штрафбату".
  • 0

#78 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 11:58

Перегляд дописуSvita (20.03.2008 10:42) писав:

Знаєш, я і без німців до такої думки дійшла. Ну дійсно беззалаберні жахливо. Приїхали журналісти наші за кордон. Ніхто ні слова іноземною не знає. Стоїть людина і їхньою ж мовою каже їм: "Будьте ласкаві, пройдіть спершу акредитацію ось тут". І що роблять наші журналісти? Прямою наводкою сосиски купувати, сувеніри і т.п. А потім бігають - а де мені акредитацію отримати? А тобі казали особисто в твоє опухше від випивки в автобусі литсе, як виходив з того автобуса "Ось тут - займе 2 секунди". Навіть не буду згадувати про міцний дух перегару, коли відкрилися двері прильоту в аеропорту. Мені хотілося провалитися крізь землю - 10 година ранку, перельоту 2 години, офіційна делегація прилетіла, називається.
Німці собі ковбаси з вмістом часнику на бутерброд би не поклали у такому випадку (що також вважаю крайністю), все ж - з поваги і відчуття обов"язку.
при чому тут це ? Ви розумієте що мова йде про війну, а не про ковбасу з часником?
Чи ви хочете сказати що українці заслужили такого ставлення від німців під час війни ?

Перегляд дописуSvita (20.03.2008 10:42) писав:

". Звітди почасти зрозуміло, чого німці лише просили, а "москалі" грабували.
Та ви що!!!! Так просили, що моя бабуся змушена була в погребі сидіти, коли німці в її хаті хайзянували і жерли все що бачили там. Гарно просили.
  • 0

#79 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 13:18

Перегляд допису-=VJ=- (20.03.2008 11:02) писав:

....Метою УПА було руками німецької армії визволитись від Росії.....
Тут помилка! Не УПА, а ОУН.
  • 0

#80 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 20.03.2008 – 13:40

Дійсно? Чи може ви забули про радянські концтабори?

п.с. а звідки у вас це дурнувате, хай будь-що, аби ж тільки не запідозрили в чомусь причетному до СРСР...від того, що ви кричатимете які погані москалі, нічо не зміниться. це тупість. ви ж самі собі життя псуєте. топчетесь у багні, а далі і ворухнутись не можете, бо загрузли в ненависті.
Не знаю до чого це тут, але це ви сказали, а не я.

Нічо не маю проти Німеччини. Але то інший народ. І ніяка Німеччина Україну нікуди не витягне і не витягала б. Вам аби хтось кудись витяг. Поки самі українці чогось не робитимуть нічо не буде. Окрім нас ми нікому не потрібні. А ви все боритесь з привидами минулого.
Ви все надто спрощуєте. Мова йде про те, які наслідки могло б мати панування в Україні Німеччини, а не радянської імперії. От і все. Можна ж порівнювати стан українських земель під Польщею, Австро-Угорщиною, чи Російською Імперією. То чому ви проти такої теми?

--
bamik: Дописи переміщено сюди Sotnik і Svita - за флейм - усне попередження
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних