Перейти до вмісту

Випускні сукні :-)

Повідомлень в темі: 68

#21 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 22.06.2008 – 14:02

Ідеальний варіант - сукня до коліна (можна з розпоркою), трохи розширена донизу. Тут і декольте можна зробити, і занижену талію, а головне до неї можна взути низенькі каблучки або маленьку танкету - і зручно, і красиво.
  • 0

#22 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 14:09

Перегляд дописуBadTempered (21.06.2008 09:57) писав:

Мене зацікавило це плаття Зображення
Дівчата, ви б пішли у такому на випускний??
Зображення

шкода, що я того року не знайшла нічого подібного. а хто сказав, що випускна сукня, не може бути сексуальною?
  • 0

#23 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 22.06.2008 – 14:29

Зображення

а в мене у однокласниці колишньої схоже було
  • 0

#24 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 15:07

Перегляд дописуSlavko (22.06.2008 14:29) писав:

а в мене у однокласниці колишньої схоже було
це добре, коли хтось байдужий тобі у такому ходить, а от хтось хотів би щоб його дівчина пішла у такому на випускний, чи ще кудись, і всі вирячалися на її цицьки????........
  • 0

#25 Джульєттко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 22.06.2008 – 15:49

Особисто мій хлопець пишається тим, що на його дівчину задивляються. Навпаки мене постійно просить одіти коротеньку спідничку, або шортики, чи кофточку із декольте, АЛЕ тільки коли я з ним :ggggg:
  • 0

#26 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 15:58

Перегляд дописуДжульєттко (22.06.2008 15:49) писав:

Особисто мій хлопець пишається тим, що на його дівчину задивляються. Навпаки мене постійно просить одіти коротеньку спідничку, або шортики, чи кофточку із декольте, АЛЕ тільки коли я з ним :ggggg:
Це добре шо він в тебе не дуже ревнивий. Не у всіх так.....))))
  • 0

#27 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.06.2008 – 16:01

Перегляд дописуДжульєттко (22.06.2008 16:49) писав:

Тут нема нічого смішного, навпаки слід замислитись, не все так безхмарно. Можна сказати що Ваш хлопець вважає Вас за таку собі розкіш і хоче "попонтуватись" що він з "такою" дівчиною гуляє.
  • 0

#28 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 16:09

Сварус, правду кажеш!...........бо якшо хочеш подивитися на свою дівчину, то не обов'язково, шоб вона виставляла все своє і це бачили всі, можна дома, шоб ніхто не бачив...........тільки ви двоє....
  • 0

#29 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 16:11

знаєте, цього року випускний мені гммм... недуже... платтячка взагалі якіто галімі... хоча у кожного свій смак... яскраво було видно дівчинку у вишитій сорочці та спідниці! -_- а взагалі-то, єдине, в чому я переконалась цього року, що плаття пишні і довгі, уже не в моді, та й не зручно у них... от одна дівчинка, яка доречі й золота медалістка, коли ішла за медаллю у своєму довжелезному і пишному платтячку ледве дойшла за тею довгожданною нагородою. добре хоть дівчат хлопці на сцену провожали, а то я сумніваюсь, що вона в б дойшла, хлопець її майже ніс... не робіть дівки таких помилок! :ggggg: та й шпильки (а шо ще взути дло бального плаття?) - це торба... всі дівки, що були на високих шпильках, брали з собою щось перевзутись... вот тяк...
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.06.2008 – 16:47

Перегляд дописуКрасунечка*****^^^ (22.06.2008 17:11) писав:

та й шпильки (а шо ще взути дло бального плаття?) - це торба... всі дівки, що були на високих шпильках, брали з собою щось перевзутись... вот тяк...
уявляю дівчину в розкішній довгій сукні....і з рюкзаком на спині в якому змінне взуття та одяг -_- навіщо тоді ті сукні взагалі? Джинси/кросівки - і Ви королева балу :ggggg:

І танцювати зручно буде))
  • 0

#31 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 16:51

Перегляд дописуСварус (22.06.2008 16:47) писав:

уявляю дівчину в розкішній довгій сукні....і з рюкзаком на спині в якому змінне взуття та одяг -_- навіщо тоді ті сукні взагалі? Джинси/кросівки - і Ви королева балу :ggggg:

І танцювати зручно буде))
Як навіщо???
Треба ж попонтуватися перед однокласниками за скільки тисяч в тебе плаття і тухлі, скільки відвалила за зачіску, манікюр, макіяж.........купляючи незручне взуття вони добре знають як потім ноги будуть боліти, але ж красота потребує жертв)))))))
Думаю шо бодай хтось з дівчат напише шо це неправда, але я вас випередив "ЦЕ - ПРАВДА!!!"
  • 0

#32 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 17:03

так! це правда! але не в всіх є такі гроші на плаття, взуття, зачіску, і т.д. є й такі дівчата, які купляють плаття за 100 грн., переробляють його (самі вдома),взувають уже не нові туфлі, роблять чуху на голові самі пєнкою за 15 грн. манікюр теж аналогічно (лак для нігтів - 4 грн.) І попри це все, вони виглядають як королеви балу!
п.с. хто бачив більше ніж одну таку дівчину під час випускного?
  • 0

#33 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 17:21

Красунечка, та йто правда, бо я вчора бачив тільки одну, але виглядала, вона супер!...
  • 0

#34 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 19:59

Моя подруга вчора йшла на випускний, в дуже красивому червоному, атласному платті, з відкритою спиною, і довжелезним по самі кісточки. Так їй цілий вечір мешти за подол плаття зачіпались, і вона спокійно навіть ходити не могла, не те щоб вже танцювати.
  • 0

#35 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 20:04

Перегляд дописуHalka (22.06.2008 20:59) писав:

Моя подруга вчора йшла на випускний, в дуже красивому червоному, атласному платті, з відкритою спиною, і довжелезним по самі кісточки. Так їй цілий вечір мешти за подол плаття зачіпались, і вона спокійно навіть ходити не могла, не те щоб вже танцювати.

у мене сукня була один в один як ти описала. я відтанцювала з 21 години вечора до 12 години ранку. жодних незручностей. висновок: треба вміти носити :ggggg:
  • 0

#36 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 20:23

Перегляд допису_saljama_ (22.06.2008 21:04) писав:

у мене сукня була один в один як ти описала. я відтанцювала з 21 години вечора до 12 години ранку. жодних незручностей. висновок: треба вміти носити :ggggg:
Можливо. До того ж моя подруга раніше на каблуках не ходила, може тому і почувалась не комфортно. А взагалі краще вибирати плаття і взуття тієї моделі, в якій ти вже ходила і розумієш наскільки зручно тобі в цьому.
  • 0

#37 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 23.06.2008 – 20:08

Зображення
Я б пішла мені якось всерівно на чиюсь думку,головне щоб мені подобалось!Але в мене вже випускний пройшов)І сукня була скромніша)

Перегляд дописуHalka (22.06.2008 21:23) писав:

Можливо. До того ж моя подруга раніше на каблуках не ходила, може тому і почувалась не комфортно. А взагалі краще вибирати плаття і взуття тієї моделі, в якій ти вже ходила і розумієш наскільки зручно тобі в цьому.
Я думаю в повсякденному житті навряд чи хтось дууже часто носиь плаття)
Особисто мені було зручно як і в сукні так і на каблуках..Так як шпильки були не тоненькі і не великі...
  • 0

#38 Natalya:-)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 04.07.2008 – 19:15

А ось моє платтячко))) шила в салоні в м.Львів, з натурального шовку малинового відтінку. Фасон сама розробляла і дуже задоволена що наважилася шити, оскільки в платті мені подабається абсолютно все!!!

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  __________.JPG   138.24К   58 Кількість завантажень:

• 0

#39 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 04.07.2008 – 20:28

У мене на випуску було взуття з доволі високими підборами. дуже боялась і ризикувала, бо завжди ношу балетки/кеди/кросівки. сама здивувалась, бо виробляла чудєса на танцполі до 2ї ночі, далі вирішила перевдягтись, бо у мене вже була не сукня, а карта вин (до речі, перевдягались у нас всі, бо на світанку було холодно і всім пофіг, королева ти чи ні)
  • 0

#40 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 04.07.2008 – 20:52

я тож на випускному передягалася.... плаття було довге і мені щиро топталися по ньому....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних