Перейти до вмісту

Брати, давайте спробуємо об"єднатися

Повідомлень в темі: 242

#81 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.03.2008 – 19:31

Перегляд дописуКрендель (12.03.2008 19:09) писав:

І що зараз за історію всіх вбивати? також катувати і виселяти?О_оСил то вистачить...?(((На сході теж багато говорять що треба відєднатися нафіг від Західної України і хай живуть як хочуть:cool1:

Ніхто не зробив більше зла Україні ніж ми собі-українці
А хтось казав вбивати? хтось казав катувати? Щоб ніц такого не казали на сході та на заході то тре їздити в гості один до одного, телефонувати, дружити, знати справжню історію, а не ту що втовкмачували з дитинства кожному свою
  • 0

#82 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2008 – 19:33

Перегляд дописуDrunkLordVillis (12.03.2008 18:30) писав:

- російськомовних висилити в Алчевськ і віддати Алчевськ до РФ

ЗІ - мабуть я заробив ще +10%
а україномовних розумників що дискримінують громадян України за мовною ознакою куди вислати ?
  • 0

#83 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 12.03.2008 – 19:34

ніхто не знає її справжню, бо літописці теж люди були, кожен вірить в те, у що хоче вірити, а правда десь посередині...
  • 0

#84 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2008 – 19:37

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 19:33) писав:

а україномовних розумників що дискримінують громадян України за мовною ознакою куди вислати ?

Справді всіх українців потрібно вислати. Хороша країна ваша Україна, тільки українців щось в ній забагато...
  • 0

#85 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 19:43

Перегляд дописуbamik (12.03.2008 18:37) писав:

Справді всіх українців потрібно вислати. Хороша країна ваша Україна, тільки українців щось в ній забагато...
ага. за те ваша країна від Львову до Тернопіля, а все інше так фігня на посному маслі, частину вислати, частину громадянства позбавити.

ТУ ОЛ ПІПЛ

Ця тема ще раз показала, що на цьому форумі націоналістично-патріотичні пани та панянка крім своєї великої любові до СВОЄЇ України більше нічого не бачать. Людей які щось розуміють і в цій темі пішли вже на компроміс одиниці...

А оці скарги " Нас націоналістів не люблять, нас не розуміють, та й ми не націоналісти, а патріоти" лише сміх, вас того не розуміють, бо крім себе коханих та великих понтів " МИ ПАТРІОТИ" ви нічого не розумієте і не бачите....
ГАНЬБА.
  • 0

#86 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 12.03.2008 – 20:05

Націоналіст це той хто шанує і любить свою націю,але поважає й інші.
А ваші слова більш підходять під означення нацист а не націоналіст.
  • 0

#87 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 20:06

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (12.03.2008 19:34) писав:

ніхто не знає її справжню, бо літописці теж люди були, кожен вірить в те, у що хоче вірити, а правда десь посередині...
Ти ж пропоновувала об"єднуватись, то чого даєш задній хід? В нас є кому розповісти справжню історію, очевидці ще є. Моя прабабця жила за австріяків, поляків, москалів, німців...то розповідала багато чого нам...жаль нема вже її, але є багато людей, які повертались з таборів, які бачили голод і розруху, які війну бачили...а казати шо МИ ЗНАЄМ ІСТОРІЮ можуть лише ті, хто нічого не знає
  • 0

#88 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 12.03.2008 – 20:18

Ластівко, є такий вислів-у кожного своя правда....І в кожного своя історія,всі люди порізному дивляться на одну й туж подію.Якщо ми будемо судити,а не миритися то об"єднання небуде.

Повідомлення відредагував Крендель: 12.03.2008 – 20:19

• 0

#89 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 12.03.2008 – 20:21

Цитата

російськомовних висилити в Алчевськ і віддати Алчевськ до РФ
Шановні Теревеніоти(похідне від патріоти)! Чому ви намагаєтесь так сильно обливати брудом людей, які розмовляють російською або хоча б лояльно ставляться до стосунків з Росією? Ви вважаєте це правильно? Це аж ніяк не правильно!
Що за заяви? Я розумію, що не завжди приємно чути, що в Україні значна частина громадян російськомовна, але то є історична особливість розвитку України. Нам довгі роки насаджали антиукраїнське, нам довгі роки промивали мізки. На Схід України цей вплив був відчутніший, тому що саме Схід був основою індустрії СРСР, саме на Сході(точніше у Харкові спочатку), а потім і в центрі діяла і творила більша частина української інтелігенції(не в образу Заходу), а тому і вплив на Схід з боку Росії був по більшим. Також це зв"язано і з тим, що Західна Україна була приєднана до УРСР тільки в 39-му, а Закарпаття і взагалі в 45-му. Тут не було радянізації перших років існування СРСР, тут не було голодомору 21-22 та 32-33 років, тут не було арештів, тут не було тих "фабрик-кухонь", як пише Багряний про тюрми НКВД, які були у Харкові. Тут народ більш вільний, тут не так боялись, тут не так прозомбований люд. Зрозумійте, що східняки не менше українці аніж ми, просто це у них засіло десь глибше, це ще не так сильно струмує з них! Повірте, пройде ще 10 років, виросте нове покоління, виростуть нові українці. І на сході люд почне розмовляти калиновою, бо проросте у них в душі насіння українське, закладене ще Богданом та Тарасом, але так нещадно втоптане комуністами та панами! І почнеться нове життя в Україні, і буде все у нас файно, буде все по-українськи!
Тому давайте єднатись, бо всі ми чухраїнці,як писав Остап Вишня, бо всі ми варті жити тут, бо всі ми одна єдина нація з такою чудовою, героїчною та грандіозною історією, бо всі "Ми є. Були. І будем Ми"!!!!

З.І. Оце то мене понесло, аж сам не чекав!
  • 0

#90 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 20:32

А я вам поясню. І відповідь у тій же історії. Згадайте з історії роки монголо-татарської навали. Що було на території теперішнього центру, сходу й півдня України? Дике поле, де осідло ніхто не жив. Потім землі почалися заселятися.. вихідцями звідки, як думаєте? З Галицько-Волинського князівства. Київ у ті часи став захудалим прикордонним містечком. Сила була тут, і звідси Україна й відродилася. А ви там усе забули, забули предків своїх козацьких. Забули славну історію. Забули як били всіх, хто на вашу волю зазіхав. А тепер хочете із тими ж зайдами єднатися. НЕ НА ТИХ ДИВИТЕСЯ!
Ви гадаєте, що ми вас вислати хочемо? Думаєте, що нам байдужа рідня НАША на сході й півдні? Та ні ж бо! Давайте не шукати дурних приводів для суперечки. Як тре було Тузлу боронити, то ВСІ стали плече до плеча. А як треба лад в своїй же країні навести, то кожен собі урвати шмат бажає. Не думайте більше про якийсь єдиний простір. Думайте про Україну. Це наша земля, нам на ній жити. І жити ПОРУЧ і РАЗОМ. Ось це головне.
  • 0

#91 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 20:37

Цитата

Ви гадаєте, що ми вас вислати хочемо? Думаєте, що нам байдужа рідня НАША на сході й півдні?
Кого вас? Я тут нікуди не збираюсь, та й нема за що мене виселяти! Ти взагалі мені?

Цитата

. Не думайте більше про якийсь єдиний простір. Думайте про Україну
А про що ми думаємо? Україна і повинна бути єдиним простором, а не поділятись на частини!

• 0

#92 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 12.03.2008 – 21:31

А і дійсно!
Загальними зусиллями починаємо докопуватись до коренів.

Вже від кількох друзів чув, що в людях тут сидить страх вже на генетичному рівні.

В роки бурної юності мені доля подарувала товариша, абсолютно вільного, а авантюриста такого, що клеймо нікуди ставити.
Батьки його були прості роботяги родом з Західної України.
Він казав: а чого боятись тих козлів в високих кабінетах - та відкривайте двері ногою, вони нічим не кращі за вас.
Нам потрібно було ще зробити перший крок, а в нього це було в крові.

А тоді я почув від свого батька: СВІТ НАЛЕЖИТЬ ВІДВАЖНИМ!
  • 0

#93 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 21:39

Колись я зустрів одного громадянина у потязі Львів-Луганськ, так його там бува називали - "...ти западенєц....". Він споркійно відповів - "Я не западенєць - я УКРАЇНЕЦЬ!". Таку саму відповідь я недавно почув від однієї харків'янки(тільки замість западєнєць - східнячка)....ото так - МИ є УКРАЇНЦІ!
  • 0

#94 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.03.2008 – 21:51

Перегляд дописуSotnik (12.03.2008 14:53) писав:

Та воно то так, пані Олеська.
Але у нас влада міняється, як в тому фільмі "Весілля в Малинівці". Червоні прийдуть - грабують, білі - теж беруть. Нікуди бідному селянинові податись...
І з кожною зміною влади міняються і якісь пріорітети. Іноді і т.зв державні цінності...
То виходить, що з кожною зміною влади будемо відстрілювати та виселяти всіх опонентів?
Через 3 роки в Україні людей не залишиться...
...А я в такому випадку йду відривати свій MG-42 і копати криївку.
Сотнику, не чекала від тебе такого... Яка зміна пріоритетів??? Україна - незалежна держава. Цінності тут можуть бути лише одні: мова, герб тощо. Так, влада міняється, але Україна залишається, і народ залишається. Державні цінності в народу не змінюються, - змінюються цінності людські. Які державні цінності змінились від часів незалежності?
До того ж, не треба плутати ворогів і опонентів - різні речі.

І ще одне. Ну, дістали тут вже дехто зі своєю російською мовою!!! Невже так незрозуміло, що то штучно роздуте питання?! Перестануть ту антиукраїномовну пропаганду фінансувати - перестануть сперечатись щодо мови. Думаю так: якщо людина свідома, то до неї врешті має рано чи пізно дійти, що якщо живеш в країні, то маєш говорити мовою цієї країни. А якщо навіть не говориш, то хоча б дітей варто навчати. Мені не коле в очі, що дехто говорить російською, мене дістає, коли в своїй же країні україномовні українці (яка прикра тавтологія) переходять на російську, щоби російськомовний співрозмовник їх зрозумів (!!!). Це верх тупості і самонеповаги!
  • 0

#95 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 22:03

"Колись нащадки будуть одмивати
оцю печаль од крові і глупот.
Бо можновладці - тяжко винуваті.
А що зробив народові народ!?"

Ліна Костенко

Гадаю, що підходить під нашу дискусію...

Повідомлення відредагував Мій_Травень: 12.03.2008 – 22:03

• 0

#96 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 22:11

Перегляд дописуА_н_д_р_і_й (12.03.2008 20:32) писав:

А я вам поясню. І відповідь у тій же історії. Згадайте з історії роки монголо-татарської навали. Що було на території теперішнього центру, сходу й півдня України? Дике поле, де осідло ніхто не жив. Потім землі почалися заселятися.. вихідцями звідки, як думаєте? З Галицько-Волинського князівства. Київ у ті часи став захудалим прикордонним містечком. Сила була тут, і звідси Україна й відродилася. А ви там усе забули, забули предків своїх козацьких. Забули славну історію. Забули як били всіх, хто на вашу волю зазіхав. А тепер хочете із тими ж зайдами єднатися. НЕ НА ТИХ ДИВИТЕСЯ!
та ви що...Захід вообще центр зародженння життя на землі))) А тепер я вам нагадою, що на Сході зараз формують економінчний потенціал країни, де розташовані найбільші платники податків в Україні, так що про своє славне минуле та про те як Захід заселяв Схід можете розповідати таким же ксенофобам як і ви
  • 0

#97 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 22:20

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 22:11) писав:

та ви що...Захід вообще центр зародженння життя на землі))) А тепер я вам нагадою, що на Сході зараз формують економінчний потенціал країни, де розташовані найбільші платники податків в Україні, так що про своє славне минуле та про те як Захід заселяв Схід можете розповідати таким же ксенофобам як і ви
Це я ксенофоб?)))))))) Дякую, це мене дуже потішило)) Прабабуся походженням із Кубані, сирота. Прадід приймав участь у повстанні в Пітері (той переворот, що жовтневим прозвали), з іншої лінії предки з Підляшшя, на собі відчули як нацьковані деким (..) пшеки громили наші села. Далі операція Вісла, виселення аж за Дніпро, коло Мелітополя.. Але стало сили повернутися коло Батьківщини. Друзів маю і в Криму, і в Дніпропетровську (так хочеться Січеславом назвати).. Не суди, коли не знаєш.
Діти..
  • 0

#98 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.03.2008 – 22:29

Мій травень, особисто для тебе Ліна Костенко:

Які слова страхітливі - дволикість,
дворушництво, двозначність, двоєдушність!

Двомовність - як роздвоєне жало.

Віки духовної руйнації.
Змія вжалила серце нації.

Або це:

Я вам цей борг ніколи не залишу.
Ви й так уже, як прокляті, в боргах.
Віддайте мені дощ. Віддайте мені тишу.
Віддайте мені ліс і річечку в лугах.
Віддайте мені сад і зірку вечорову,
І в полі сіяча, і вдячну щедрість нив.
Віддайте мені все. Віддайте мені мову,
якою мій народ мене благословив.
  • 0

#99 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 22:33

Перегляд дописуОлеська (12.03.2008 20:51) писав:

Мені не коле в очі, що дехто говорить російською, мене дістає, коли в своїй же країні україномовні українці (яка прикра тавтологія) переходять на російську, щоби російськомовний співрозмовник їх зрозумів (!!!). Це верх тупості і самонеповаги!
та ви що ! І я розмовляю на російській мові з людьми, наприклад зі Сходу і що ?)) Я тупий??? так я вам зараз наведу приклад.

Коли відбувалась всіма омріяна революці, хто її почав ? Не російськомовні кияни вийшли в понеділок на Майдан, поки ви ще там очі протирали в своєму патріотичному краї.
В моєму універі ходили по коридорам кричали " Пар не будет. Все на Майдан". Не російськомовні кияни годували ваших братів націоналістів та патріотів з Заходу, не приносили їм одяг ? ЗА декілька днів стільки нанесли, що купами валявся на Майдані. Що ж всі брали і не звертали увагу ?
У мого російськомовного знайомого п"ять чоловік незнайомих зі Львова жило під час революції ? Я з ним розмовляю на російській...я тупий, він тупий ?Він не любить свою країну?Чи ми всі гірші за вас, щиру патріотку ?

Коли треба було боротися, щось не дуже увагу на мову звертали. А тепер ви тут бігаєте по форуму б"єте себе в груди і розказуєте, хто патріот, кого треба з країни вислати, хто тупий, а хто ні ?

Моя вам порада, перше ніж щось писати в таких темах, краще подумайте...або взагалі не пишіть.

Перегляд дописуА_н_д_р_і_й (12.03.2008 21:20) писав:

Це я ксенофоб?)))))))) Дякую, це мене дуже потішило)) Прабабуся походженням із Кубані, сирота. Прадід приймав участь у повстанні в Пітері (той переворот, що жовтневим прозвали), з іншої лінії предки з Підляшшя, на собі відчули як нацьковані деким (..) пшеки громили наші села. Далі операція Вісла, виселення аж за Дніпро, коло Мелітополя.. Але стало сили повернутися коло Батьківщини. Друзів маю і в Криму, і в Дніпропетровську (так хочеться Січеславом назвати).. Не суди, коли не знаєш.
Діти..
і що ви мені тут розповіли, мене доля вашого роду мало цікавить, а от ця дурня...що ви написали може тільки насмішити.
  • 0

#100 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 22:38

Маркосе, когось ви мені нагадуєте :cool1:))) "А Баба Яга против"(с) Як з Вами не говорити, ви всеодно ніц не чуєте...Нікого і нічого.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних