Перейти до вмісту

Брати, давайте спробуємо об"єднатися

Повідомлень в темі: 242

#41 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дике поле

Відправлено 11.03.2008 – 11:34

За комп падаю абсолютно безсистемно і бачу тут вже встигли наговорити навіть те, про що краще б промовчати в цій темі.
І чим ми в такому разі відрізняємось від кацапів!?
  • 0

#42 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 11.03.2008 – 11:52

Чесно кажучи, не знаю, що й сказати. От є ті, які дадуть мені в голову не розбираючись хто я, тільки за те, що я спілкуюся іншою мовою або живу в іншому регіоні, от за що я радикалів не люблю! Коли вже ті, хто називає себе патріотами, зрозуміє, що треба ЛЮБИТИ УКРАЇНУ а не ненавидіти когось, такими засобами виражаючи "патріотизм"!
  • 0

#43 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2008 – 12:50

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (11.03.2008 11:52) писав:

Чесно кажучи, не знаю, що й сказати.

І так вже надто довго балакали - трусити давно треба.

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (11.03.2008 11:52) писав:

От є ті, які дадуть мені в голову не розбираючись хто я, тільки за те, що я спілкуюся іншою мовою або живу в іншому регіоні, от за що я радикалів не люблю!

Коли Вас на вулиці будуть роздягати чи взагалі гвалтувати абсолютно індифірентні до політики нерадикальні гопники - не забудьте голосно протестувати проти радикальних дій міліції і намагатись з ними домовитись. Може навіть вдасться універсал підписати.
  • 0

#44 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 11.03.2008 – 12:56

Знайомий відчайдух і авантюрист сидів у львівській тюрмі і зробив висновок, що на Заході України живуть зовсім інші люди за менталітетом.
... ні, вони класні хлопці- каже він-але інші, я так думаю і не розумію, а як інакше, а вони не розуміють мене, але по великому рахунку це ніяк нам не помішало подружитись.

Мені доводиться часто їздити по Україні.
Приятелі, котрі помірковані, кажуть: - там розкажи у Львові, що на Донбасі живуть нормальні люди, а не бандити.
Відповідаю, що нікому нічого говорити не збираюся-все одно кожен залишиться при своїй думці, я просто їх люблю і вас люблю.

Постійно стоять ридання про бідну неньку Україну, як ото Шевченкове- "...нам тільки плакать, плакать, плакать."
Не можна виховувати на одному негативі, а то ще починають декотрі думати, що українці, то вічно биті невдахи.

Але це не так - і в голодомор, були села, котрі об*єднувались і "мочили" комуняк.

І зараз в тій палестині за клаптик каменистої землі йде перманентна війна, а не так далеко від України є місця де взагалі нічого не росте, крім якихось колючок чи полину, а люди дають собі раду і по своєму щасливі, бо люблять свою рідну землю.

Нема чого ділити українському народові з російським - вже у кожного своя країна.
І пора нарешті починати прибирати сміття.
В цивілізованих країнах люди з тієї влади усю душу витрясають, коли не подобається її поведінка.
А провокаторів смітник зачекався і є багато способів їх туди відправити.

Будемо поважати себе і підтримувати тих російськомовних, котрі душею за Україну.
Вивчення мови, то лише питання часу.
  • 0

#45 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 13:04

ну й приклад!!! як це стосується великої політики?? коли я кажу про домовленість, я кажу про таку, яка можлива! вони політики, а не гопники, вони мають вміти домовлятися, і Україна в них має бути на першому місці, а якщо ні, то не тих обираємо!

ДонБасс, згодна...

Повідомлення відредагував Помаранчева Пантерка: 11.03.2008 – 13:07

• 0

#46 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.03.2008 – 13:43

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (11.03.2008 13:04) писав:

ну й приклад!!! як це стосується великої політики?? коли я кажу про домовленість, я кажу про таку, яка можлива! вони політики, а не гопники, вони мають вміти домовлятися, і Україна в них має бути на першому місці, а якщо ні, то не тих обираємо!

Давно не тих обираєте. Із ким домовлятись? Кримінально-бізнесовами групами ПР? Кожен на місцях знає, хто представлений у ПР. Скажіть мені, що робить в Івано-Франківській міській раді депутат від ПР, в минулому кримінальний авторитет, зараз бізнесмен Ігор Х., в якого в 2007 році тричі стріляли. Із такими людьми об’єднуватись, щоб дерибан та перерозподіл власності вести? Я взагалі в шоці як можна за ПР голосувати, той же Крим і кримінал в ПР, і т.д. і т.п
  • 0

#47 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 11.03.2008 – 14:13

Щось мене ця тема не здається актуальною, от якби нову партію хтось зробив, нормальну партію, тоді інший розклад - а то порожні балачки)))
  • 0

#48 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 14:34

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (11.03.2008 13:04) писав:

ну й приклад!!! як це стосується великої політики??

Прямо стосується, пані, бо коли ціни на продукти галопують, бо сільське господарство знищене, аби спокійно торгувати контрабандним товаром і розхапувати землю - то це вас роздягають, а коли ви сидите з гострим апендицитом шість годин в приймальні, а потім для Вас навіть нормального наркозу не знаходиться, бо усі гроші на ліки вимито через підтасовані тендери - тоді Вас гвалтують. Якщо Вам це подобається - вперед, домовляйтеся й далі, може рано чи пізно навіть задоволення від цього почнете отримувати.
  • 0

#49 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.03.2008 – 15:21

Слідкую за цією темою і так і не можу зрозуміти суті і цілі створення.
Хто з ким має об"єднуватись? Якщо автор має на увазі політиків, керівників партій, фракцій, гром.організацій, то мушу розчарувати..., окрім Юлі і Шуфрича ніхто сюди не заходить, а ці як заходять то виключно порозважатись. Можливо й цікаве питання, але здається не за адресою. Голі фрази і рожеві окуляри...Даруйте за різкість. Або може я щось не так розумію в дописах. Якщо з мова йде про об"єднання користувачів цього форуму, то ми давно вже передружились, а дехто навіть сто грам пив..
З приводу політиків ще думка: Коли був Янукович то лаялись бо ціни підняли, тепер Юля, ціни лізуть(!) як скажені, в порівнянні - Янукович відпочиває - мовчимо.... Кого б не обирали буде всеодно бардак і дерибан! І буде доти, доки не буде механізму відкликання чи звітності депутатів перед виборцями (не люблю слово електорат)
  • 0

#50 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 15:28

при чому тут політики, мова йде про об"єдання країни, людей з різними поглядами на минуле, теперешнє та майбутнє, а на форумі ніхто не з ким не об"Єднувався. Тут якраз такий розкол час від часу дуже сильно видно.
  • 0

#51 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 15:57

Перегляд дописуMarcos (11.03.2008 15:28) писав:

при чому тут політики, мова йде про об"єдання країни, людей з різними поглядами на минуле, теперешнє та майбутнє.....
Але чому в такому випадку пропонується об'єднуватись під існуючими політичними брендами?
  • 0

#52 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.03.2008 – 16:24

Перегляд дописуMarcos (11.03.2008 15:28) писав:

при чому тут політики, мова йде про об"єдання країни, людей з різними поглядами на минуле, теперешнє та майбутнє, а на форумі ніхто не з ким не об"Єднувався. Тут якраз такий розкол час від часу дуже сильно видно.
Маркосе, ви вже забембали своїм голослів"ям. З ким хто ворогує? Який розкол? Хто проти кого, можете толком сказати? ластівка проти Сотніка? Богуслав, чи Бамік проти кого? Хто з ким ворогує чи нацьковує? Зрештою хто з нас тут уповноважений представляти ту чи іншу політичну силу і з ким об"єднуватись?
  • 0

#53 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 16:27

Цитата

Але чому в такому випадку пропонується об'єднуватись під існуючими політичними брендами?
+1

Богуслав.Пречитайте правила, особливо п. 4.7.9. Усне попередження (поки що).
  • 0

#54 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 16:45

Перегляд дописуЛастiвочка (11.03.2008 15:24) писав:

Маркосе, ви вже забембали своїм голослів"ям. З ким хто ворогує? Який розкол? Хто проти кого, можете толком сказати? ластівка проти Сотніка? Богуслав, чи Бамік проти кого? Хто з ким ворогує чи нацьковує? Зрештою хто з нас тут уповноважений представляти ту чи іншу політичну силу і з ким об"єднуватись?
так от якраз ви пані Ластівочка голослів"ям і страждаєте. Де я писав про "ворогує", "нацьковує", ви розумуієте значення слово " розкол". Почитайте мій перший допис і все зрозумієте, що я мав на увазі.

Перегляд дописуSotnik (11.03.2008 14:57) писав:

Ідея об"єднання країни чудова, але засіб тупий і не треба взагалі на це звертатиу уваги . Об"єднання і знаходження компромісів повинно відбуватися в свідомості кожного із нас.
Підпсиання якогось папірця Януковичем і Ющенком необ"єднає всіх нас, тому що підписуємо його не ми, а політики.
Більш-менше велика політична сила набирає свій рейтинг завдяки тому що робить ставку на гострі питання нашого суспільства " НАТО. УПА. Друга державна мова, напрямок інтеграції" тільки з різних боків, виборці на це ведуться і голосують.
Ми повинні самі йти до цього, а політичні партії навпаки збільшують такі протиріччя з обох боків.
  • 0

#55 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.03.2008 – 16:51

Народ ми про політику чи про населення, розкол існує тільки в засобах інформації, і цей розкол придумали саміж політики для контролю над масами та кількості голосів, і люди недалекі на це ведуться, про людину потрібно судити не з місця проживання, а з її вчинків та поглядів, і взагалі наші політики на нас забили давно давним, вони годують нас дурнуватими обіцянками, а коли приходить час їх втілювати спирають вину на політичних опонентів ... повний маразм...
  • 0

#56 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 17:02

Перегляд дописуЛастiвочка (11.03.2008 16:24) писав:

.....Хто проти кого, можете толком сказати? ластівка проти Сотніка? ....

Хоч з Вами, пані Ластiвочка, ми може і маємо на щось різні погляди, але те що із-за цього не подеремось - це точно! У нас набагато більше спільного, ніж роз'єднуючого.
Виникає питання, чому політики, ті що зараз при владі, не використовують об'єднуючий потенціал для розвитку держави, а навпаки мусолять суперечності їз-за чого держава не прогресує? Тут справа в суперечностях - чи настільки вони вагомі? Чи справа в політиках, що на цьому під шумок гріють руки? Вважаю, що в політиках. То нащо нам, людям, народові об'єднуватися навколо таких політиків, партій?

Перегляд дописуMarcos (11.03.2008 16:45) писав:

Ідея об"єдання країни чудова, але засіб тупий і не треба взагалі на це звертатиу уваги . Об"єдання і знаходження компромісів повинно відбуватися в свідомості кожного із нас.
Це той рідкий випадок, коли я з Вами, пане Marcos, солідарний. :ggggg:
  • 0

#57 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 17:04

Це шо об*єднувати солоний огірок з кислим молоком...ґґґ

Насправді можливий варіант один - асиміляція.... життєзданішим суспільством нежиттєздатнішого, або "тихого болота". Що згодом і відбудеться.
  • 0

#58 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 11.03.2008 – 18:07

Цитата

'Sotnik'
Виникає питання, чому політики, ті що зараз при владі, не використовують об'єднуючий потенціал для розвитку держави, а навпаки мусолять суперечності їз-за чого держава не прогресує?
Тому що існують 2 незаперечні істини, які діють у всі часи:
1. Хочеш об’єднати націю - створи зовнішнього ворога, для боротьби з яким нація об’єднається. Для консолідації електорату потрібно те ж саме: політтехнологи створили ворога одні зі східних інші із західних українців і натравили одних на інших.
2. Поділяй і володарюй. Одна з основних причин бардаку у владі те що народ не консолідований. ПР - бандити?, Вітренко - ворог держави? Так і Захід та Центр готовий з цим боротись, так Схід з Півднем недає, бо вони їхні. Думаєте Помаранчеві не крадуть? Крадуть. І Схід готовий з цим боротись, так Захід стає на їх захист, бо це ж Ющенко, революція тири-пири. Тому і бардак. А коли хтось почне мову про корупцію тощо політики тут же: та що ви, та погляньте що з мовою робиться, та вони фашистів героями роблять, не до корупції зараз.
  • 0

#59 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 18:56

Ой, Маркосе, дякую за підтримку... як же ж важко! не хочуть люди розуміти, що народ має керувати політиками, а не політики народом! Об"єднатися маємо ми - українці, щоб не було "малоросів" та "бандерівців", а були українці, от тоді і політики змушені будуть мінятися, бо дістали вони спекулювати мовними та історичними питаннями, стравлюючи Захід зі Сходом!

Богуслав, саме так! Це ж правда!!

Повідомлення відредагував Помаранчева Пантерка: 11.03.2008 – 18:58

• 0

#60 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 19:01

Помаранчева Пантерка, знову таки, в вас є конкретна програма? Це все гасла, ні, вже не катить...давайте нову пластинку, щось ви на одному зупинились :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних