Перейти до вмісту

Брати, давайте спробуємо об"єднатися

Повідомлень в темі: 242

#221 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 16:44

Перегляд допису-=VJ=- (10.05.2008 17:37) писав:

"Інакодумство" складається з двох слів - "інакше" і "думати". Своєю головою думати. А коли людина кидає мені лінки на відверто замовний політичний ресурс, де факти подаються шматками, викривлено і приправлено своїм "соусом" - це "ретрансляція чужого замовлення". У мене час занадто дорого коштує, щоб сперечатись з такими "джерелами" чи їх "ретрансляторами".
якщо ви не згідні з тими матеріалами то так і напишіть...ну але то така ваша особливість все що не хвалить вашу Юлю, все замовне, викривлене і неправильне. от я думаю інакше ніж ви то я ретранслятор :angry12: цікаво ;) та з вами не те що об'єднатись, з вами дискусію вести важко.
  • 0

#222 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.05.2008 – 17:04

Перегляд дописуYuraSh (10.05.2008 17:44) писав:

все що не хвалить вашу Юлю

По-перше вона не моя.
По-друге я не лише сприймаю розумну критику, мені й самому є за що її критикувати. І це не я тут писав великими червоними літерами, що "Солідаризм найкраща з ідеологій", чи не так? Тому розбирайтесь зі своїми тарганами самі.
По-третє ...
Втім, це не має значення. Зі спілкування вже зрозуміло, що такому всеодно нічого не доведеш.
  • 0

#223 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 10.05.2008 – 19:36

о тєма, вже понад дві сотні дописів накропали, а все ніяк не об’єднаюця))
злий і жорстокий світ =)
  • 0

#224 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 23:16

Перегляд допису-=VJ=- (10.05.2008 18:04) писав:

По-перше вона не моя.
По-друге я не лише сприймаю розумну критику, мені й самому є за що її критикувати. І це не я тут писав великими червоними літерами, що "Солідаризм найкраща з ідеологій", чи не так? Тому розбирайтесь зі своїми тарганами самі.
По-третє ...
Втім, це не має значення. Зі спілкування вже зрозуміло, що такому всеодно нічого не доведеш.
солідаризм найкраща ідеологія, але Юля не має(як виявилось) до цієї ідеології ніякого відношення-вона популістка.
тобто ви маєте право її критикувати, а я ні...цікаво...
доречі щось я жодного вашого критичного поста щодо Юлі не бачив, про її команду так, а от щодо її діяльності ні...

Повідомлення відредагував YuraSh: 10.05.2008 – 23:28

• 0

#225 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 01:48

Перегляд дописуYuraSh (11.05.2008 00:16) писав:

Юля не має(як виявилось) до цієї ідеології ніякого відношення-вона популістка.
тобто ви маєте право її критикувати, а я ні...цікаво...

Стосовно критики можу лише повторити те, що вже написав про інакомислення - це треба робити своєю головою і при цьому підтверджувати голими фактами, а не цитатами замовного політичного ресурсу. Навчитеся думати своєю головою і писати свої слова - приходьте і критикуйке.
  • 0

#226 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6685 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.05.2008 – 08:46

Перегляд допису-=VJ=- (10.05.2008 15:06) писав:

Говорили-балакали, сіли і заплакали - скільки вже цю тему можна пережовувати?
- матюки помітив, а ідею ні. краще б ідею прокоментував.
  • 0

#227 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 09:13

Перегляд дописуDarkLordVillis (11.05.2008 09:46) писав:

- матюки помітив, а ідею ні. краще б ідею прокоментував.

Там нема чого коментувати - це якась тоталітарна утопія, яку, на щастя, неможливо реалізувати.
Діти відповідають за батьків, заборона на виїзд - все в найкращому стилі Сталіна.

Наші проблеми вирішуються набагато простішими, і в той же час складними через опір нинішньої влади способами.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 11.05.2008 – 09:14

• 0

#228 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 11:50

Перегляд допису-=VJ=- (11.05.2008 02:48) писав:

Стосовно критики можу лише повторити те, що вже написав про інакомислення - це треба робити своєю головою і при цьому підтверджувати голими фактами, а не цитатами замовного політичного ресурсу. Навчитеся думати своєю головою і писати свої слова - приходьте і критикуйке.
а ви підтверджуєте цитатами з не менш замовних ресурсів, адже кожен інтернет сайт має власника і подає фільтровано лише те що вигідно власнику.
  • 0

#229 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень

Відправлено 03.07.2008 – 17:56

Перегляд дописуShiver (9.05.2008 23:38) писав:

Я зі сходу. Коли я говорив ми всі вивчали я мав на увазі більшу частину населення. Я особливо не вивчав! Тому що у моїй школі її взагалі не вивчали. Однак я про це замовчую, тому що незалежно від того звідки ти, але якщо ти в Україні живеш, ти повинен хоча б знати українську мову і до поваги до власної країни хоч інколи нею спілкуватися!
Я можу спокійно розмовляти російською замість української, але хіба якщо всі так почнуть робити - хіба щось з чогось здвинеться? Дуже сумніваюся. Якби мені було пофігу на Україну, я б давно російською розмовляв, але я розумна людина, тому розумію, що розмова російською - це просто нащадки колонизації! ;)
Ну і що я тут можу сказати - не хочуть вони значить, щоб Україна була незалежною, хочуть щоб вона була у составі Росії, а от говорити сьогодні - ми не вивчали українську в школі, чому тоді ми нею будемо розмовляти чи зробіть російськую другою державною чи ще краще - а чому наші діти повинні нею розмовляти? Зараз це просто не катить. :angry2:
Вони хочуть у состав Росії, це ненормально і з цим треба боротися. Але і на Сході є нормальні люди, тобто нормальні українці.
Я згідний з тобою,ми ж живемо в Україні-а не в Россії,значть розмовляти треба українською і бути українцем!
  • 0

#230 Гість_rullan_*

• Гості

Відправлено 30.12.2008 – 17:19

Давайте об'єднуватись, приведемо до влади молодих та розумних!
http://aratta.k-p.net.ua
  • 0

#231 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 01.01.2009 – 19:21

Перегляд дописуMarcos (9.03.2008 18:01) писав:

8 березня святкуєш - Ти не патріот
а шо ми знаєм про 8 березня крім того, що це день радянської жінки??
І шо, я в цей день мушу вшановувати пам'ять Рози ... (жидівки з Німечинни) ??? оце бридятина, і відсутність мізків, яку через лінь проявляє більшість. Ну так, класно давай як усі, чого вирізнятись так Marcos.. блєск :D

"ЖИД" - це нормально
це - нормально. чого на англійця казати "англієць" - нормально. а на жида - "жид" ні ??? введіть "жид" до Вікіпедії і гляньте як це слово на латині, англ. та ін. мовах в тому числі слов'янських. Рос. цариця ??раптом??видала указ вважати це слово образливим і всі послухали. А хтось скаже коли виникло слово "єврей"? а "Європа" ?..

Казати про Україну погано- це злочин
Україна - це країна, не ототожнюйте її з державою!! Держава - це чиновник(и).

Заперечувати ГОЛОДОМОР - це гріх
великий. особливо якщо Ви - українець.

Заперечувати Холокост - ЦЕ СУПЕР, респект і повага, а якщо кинеш посилання на розумну статтю будеш мати кучу плюсів.
самі поцікавтесь про 2-гу Світову і холокост..

Слава націоналістам які живуть в тісному світі Теревень і співають собі оди про могутність України та про другорядність всіх інших
ну звісно, треба співати оди "старшому брату чи сестрі" не витягуючи язика 24 години на добу.. :)

МИ ЖИВЕМО В ОДНІЙ КРАЇНІ І ПОВИННІ ПОВАЖАТИ ДУМКУ КОЖНОГО, ТОМУ ЩО НАША КРАЇНА РІЗНА, АЛЕ НАЖАЛЬ ДО ДЕЯКИХ ЦЕ НІКОЛИ НЕ ДІЙДЕ. ОКРЕМІ ТОВАРІЩІ ЖИВУТЬ В СВОЇЙ КРАЇНІ і НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ ЖИТИ В УКРАЇНІ де є Донецьк, Одеса, Київ, Черкаси .
:angry1: правильно, айда поважати думку бомжа Васі, чи класного пацана з ганделика якому позавчора стукнуло 18..
я проти агресії, як з однієї сторони так і з іншої. я за радикалізм тому, що без цього зараз неможливі практичні дії і як наслідок - зміни !

до Пантерки : Він з Луганської обл., Вона з Закарпатської; мої одногрупники, І прекрасно ладнають! (все залежить від людей) І таких прикладів безліч! Говорю українською, до мене російською :
"- ..а ти вообще то звідки?
- с Данєцка :huh:
- оу, а я з Хмельницького, ну шо там у вас, як там життя?
- да нармальна всьо.. "
і нормально гонім! :angel:
А як хочете об'єднати націю - знищіть інформаційну блокаду, і клоунів, що розпалюють ворожі настрої, підгрунття до яких абсолютно немає.

Перегляд дописуSotnik (10.03.2008 18:11) писав:

А якщо в один спільний гайдамацький рух - то мене записуй! Вила свої брать, чи там дадуть? :happy1:
...і ЯЯЯЯЯЯЯ ! тож хочу :huh:
  • 0

#232 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.01.2009 – 11:27

На мою думку, націоналісти і комуняги - це саме ті хто роз"єднують Україну...Коли ми перестанемо слухали цих...людей - все зміниться на краще))
  • 0

#233 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 11:46

Перегляд дописуСмачно (6.01.2009 12:27) писав:

На мою думку, націоналісти і комуняги - це саме ті хто роз"єднують Україну...Коли ми перестанемо слухали цих...людей - все зміниться на краще))
я - націоналіст.
Комуняги то понятно, а за націоналістів - не дуже. :)
Патріот - той хто говорить , націоналіст - той хто діє! от і все! де ж тут роз'єднання України???
чи Ви вважаєте що Україну піднімлють ліберали :) ... по моєму, це наївно.
  • 0

#234 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 06.01.2009 – 12:31

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (9.03.2008 17:57) писав:

Ми маємо бути разом! ну ж бо давайте зробимо це!допоможіть мені підняти державу! регіонали нам не вороги, то ж зробимо це разом! як же мені важко....
їх електорат дуже важкий...
91-го українці проголосували за незалежність. Ні культура, не мова нас не роз’єднують.
Нас роз’єднує(ють) політика(и).
Доки ви підтримуєте ті чи инші партії/політичні_сили, доки ходете на вибори, щоб голосувати за них, доти і будете роз’єднані.
  • 0

#235 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 13:56

Перегляд дописукусти (6.01.2009 13:46) писав:

Патріот - той хто говорить , націоналіст - той хто діє! от і все! де ж тут роз'єднання України???
і багато ти вже зробив чи твої друзі-націоналісти ?
  • 0

#236 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.01.2009 – 15:04

Перегляд дописукусти (6.01.2009 11:46) писав:

я - націоналіст.
Комуняги то понятно, а за націоналістів - не дуже. :)
чи Ви вважаєте що Україну піднімлють ліберали :) ... по моєму, це наївно.

Не хочу Вас ображати, але якраз патріот - той хто щось робить, а націоналіст - той хто тільки говорить) Наприклад, набагато більше буде користі від купівлі якоїсь україномовної книжки чим годинне кричання "Геть москальську мову!" на якійсь акції :)

А стосовно шкоди, яку завдають(завдали) націоналісти суспільству:
- саме націоналістичні організації допомогли політикам роздути питання мови;
- завдяки націоналістичним організаціям багато хто думає,що западєнци готові відлупцювати любого, хто розмовляє російською(здадайте тему D1m{@})
- придумали, що російськомовні українці українцями бути не можуть і взагалі це жертви тиранії Єкатерини ІІ...Тому давайте при кожній зустрічі з ними будемо їм це розповідати)
- нємнога па-дибільному проводять акції щодо дня народження Бандери і інших свят пов"язаних з ним. Чому прапор комуняг палять, а нацистський прапор ні...Хіба Бандера з німцями не воював? :) і т.д..

Повідомлення відредагував Смачно: 06.01.2009 – 15:06

• 0

#237 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 21:19

Перегляд дописуMarcos (6.01.2009 13:56) писав:

і багато ти вже зробив чи твої друзі-націоналісти ?
ну знаєш, зробив таки, про мої здобутки, не почули (та й не відчули ще, оскільки націоналістом став порівняно недавно), от про здобутки друзів не мало і почули і відчули, детальніше на http://www.vosvoboda.info/

Перегляд дописуСмачно (6.01.2009 15:04) писав:

Не хочу Вас ображати, але якраз патріот - той хто щось робить, а націоналіст - той хто тільки говорить) Наприклад, набагато більше буде користі від купівлі якоїсь україномовної книжки чим годинне кричання "Геть москальську мову!" на якійсь акції :ggggg:
можу побитись об заклад, що купив українських книг більше ніж ви (без образ), при чому, будучи вже націоналістом, а не тоді, коли вважав себе патріотом..
розумієте, патріотом себе може назвати людина, яка народилася і виросла на Україні, володіє середніми знаннями про Вітчизну і при цьому любить і пишається нею !!! Націоналістом же стає (починає себе вважати) той, хто володіє більшими знаннями !!!!! ОТ І ВСЕ !!!!! ..просто після правдивої інформації про Україну, ти мимоволі, хочеш і починаєш діяти; кожен патріот заглибившись в свою історію, починає вважати себе націоналістом.. [я переконаний].

- саме націоналістичні організації допомогли політикам роздути питання мови;
приклад..

- завдяки націоналістичним організаціям багато хто думає,що западєнци готові відлупцювати любого, хто розмовляє російською(здадайте тему D1m{@})
швидче навпаки..
націоналісти (справжні) - мислячі. Вони не бажають роз'єднувати українців! Це ліберали-"демократи" кидають подібні провокації.

- придумали, що російськомовні українці українцями бути не можуть і взагалі це жертви тиранії Єкатерини ІІ...
знову ж..
а на рахунок жертв.. хіба ні..

- нємнога па-дибільному проводять акції щодо дня народження Бандери і інших свят пов"язаних з ним. Чому прапор комуняг палять, а нацистський прапор ні...Хіба Бандера з німцями не воював? :gryzin: і т.д..
свастику палити :D будьте далекогляднішими.. свастиці тисячі років і те, що Гітлер її присвоїв, не дає нам право над нею глумитися .. я думаю...
від німців ми зазнали набагато менше лиха ніж від комуністів !
  • 0

#238 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 10.01.2009 – 14:24

Підтримаємо наших братів

http://www.ukrajnci.ru/

Повідомлення відредагував DON BASS: 10.01.2009 – 14:24

• 0

#239 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 19.01.2009 – 04:08

Ось в чому головна проблема нашої нації - ми ніяк на можем порозумітись.
Любіть Україну і братів своїх українців, і ненавидьте тих хто живе в Україні і не шанує її звичаїв, особливо тих хто не хоче вчити українську мову!!!!!!!!!!!!!!

Слава Україні, Героям слава!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#240 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 20.01.2009 – 12:28

Нас роз"єднують політики. Це так. І радикали. Це теж так. Бо вони є з обох боків.
Треба бути центристом - тоді є шанси порозумітись.
Але я спілкуюся навіть із сепаратистами в Севастополі, і вони досить нормально в житті спілкуються. Тільки якщо не починати з ними на ті теми, які нас роз"єднують. Починаються взаємні образи тощо...
Про Схід і Захід - це херня, її політики навмисне зробили, щоб електорат поділити між собою.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних