Перейти до вмісту

Брати, давайте спробуємо об"єднатися

Повідомлень в темі: 242

#201 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 09.05.2008 – 21:21

мені не хочеться об"єднуватись з дебілами. ваапчє. а також ворогувати з ними. задавлять чисельністю. я хочу їх експлуатувати задля власних потреб. :angry12:

Перегляд допису-=VJ=- (8.05.2008 16:13) писав:

якщо врахувати, що цією державою перестали займатись після смерті Сталіна. Ще дивно, як вона стільки протрималась, а не розвалилась роках в шістдесятих.
от що значить грамотно збудована система.
  • 0

#202 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.05.2008 – 21:31

Перегляд дописуSergiy_K (9.05.2008 22:21) писав:

от що значить грамотно збудована система.

Так, система була збудована чудово, хоч для реалізації цього був обраний найгірший шлях, через що СРСР, як імперія, отримав непогані здобутки, а весь негатив вилився на маленькі його складові. Оскільки ми не СРСР, а одна з тих складових, то нам цей шлях вже відомий, разом з усіма його позитивами та негативами, а їх було дуже багато, і "чистих" позитивів без негативу я не пригадаю жодного.
Але це не значить, що коли ми нарешті стали господарями у власній країні, то маємо відкинути весь цей досвід і робити все точно навпаки. Ми просто маємо зробити висновки, адже мета у нас залишилась та сама - побудова багатої, сильної і незалежної держави.
Сталін заради індустріалізації та технічного прориву повністю знищив приватне аграрне господарство, прийшовши до малоефективного колективного. Ми маємо зробити висновки і збалансовано відродити як промисловість, так і обидва варіанти господарств.
Сталін придушував національні течії - ми маємо підтримувати культуру національних меншин, аби не давати привід для невдоволення і боротьби, але суворо боротися проти будь-якого сепаратизму
Для Сталіна ворогом була УПА, і він її придушив з усією жорстокістю. Це не означає крайнощів - що у нас тепер ворогів нема, чи ми маємо діяти тими ж методами. Ми маємо зробити висновки щодо методів, але внутрішніх ворогів на зразок різних "Проривів", "Русскіх блоков", "ЄСМ" та іншого лайна позбуватись так само рішуче, інакше нас просто порвуть на шмаття і проковтнуть з усіма тельбухами.
І таке інше в усіх областях існування держави.
  • 0

#203 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 21:48

Перегляд допису-=VJ=- (9.05.2008 22:31) писав:

І таке інше в усіх областях існування держави.
звучить так: ті ж методи, але українські національні акценти в політиці
  • 0

#204 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 09.05.2008 – 22:18

Перегляд дописуShiver (9.05.2008 10:44) писав:

Ми можемо бути не згідни один одного з приводу політичних поглядів, думки щодо розвітку України тощо, але у одному ми Єдни - ми хочемо щоб Україна процвітала! Можу пропунувати об"єднатись на базисі власної культури та української мови. Думаю, що для кожної нормальної людині ці поняття знайомі і вони дотримуються них і пишаються цим! Тому що з ким я точно не буду об"єднуватись, те з тима, хто хоче у Україні увісти другу державну російську, ми всі у школі вивчали українську, хто каже, що не може нею розмовляти, те вибачте мене я можу повірити, якщо вони мені пред"являть довідку про хворобу дауна! :angry12:
Боюсь що значна частина українців сходу не підтримає твою позицію.. Та й українську не всі вивчали, в свій час достатньо було принести заяву від батьків в школу і тебе звільняли від уроків української мови.
  • 0

#205 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 09.05.2008 – 22:38

Цитата

Боюсь що значна частина українців сходу не підтримає твою позицію.. Та й українську не всі вивчали, в свій час достатньо було принести заяву від батьків в школу і тебе звільняли від уроків української мови.
Я зі сходу. Коли я говорив ми всі вивчали я мав на увазі більшу частину населення. Я особливо не вивчав! Тому що у моїй школі її взагалі не вивчали. Однак я про це замовчую, тому що незалежно від того звідки ти, але якщо ти в Україні живеш, ти повинен хоча б знати українську мову і до поваги до власної країни хоч інколи нею спілкуватися!
Я можу спокійно розмовляти російською замість української, але хіба якщо всі так почнуть робити - хіба щось з чогось здвинеться? Дуже сумніваюся. Якби мені було пофігу на Україну, я б давно російською розмовляв, але я розумна людина, тому розумію, що розмова російською - це просто нащадки колонизації! :angry12:
Ну і що я тут можу сказати - не хочуть вони значить, щоб Україна була незалежною, хочуть щоб вона була у составі Росії, а от говорити сьогодні - ми не вивчали українську в школі, чому тоді ми нею будемо розмовляти чи зробіть російськую другою державною чи ще краще - а чому наші діти повинні нею розмовляти? Зараз це просто не катить. ;)
Вони хочуть у состав Росії, це ненормально і з цим треба боротися. Але і на Сході є нормальні люди, тобто нормальні українці.
  • 0

#206 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 22:49

Перегляд дописуSergiy_K (9.05.2008 22:48) писав:

звучить так: ті ж методи, але українські національні акценти в політиці

Виглядає так: "читати не вмію".
  • 0

#207 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 23:14

Цитата

СРСР отримав непогані здобутки, а весь негатив вилився на маленькі його складові. Оскільки ми не СРСР, а одна з тих складових
круто, чтиво афігєнне
  • 0

#208 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 23:38

Перегляд дописуSergiy_K (10.05.2008 00:14) писав:

круто, чтиво афігєнне

І що?
  • 0

#209 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.05.2008 – 09:16

Поки в Україні не буде вирішена головна проблема державотворення – бездержавність української нації, поки вона не є ідейно, політично та економічно єдиним цілим, – доти усякі наднаціональні союзи і блоки їй будуть тільки на шкоду, а українській нації – на згубу.
  • 0

#210 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 10:09

Перегляд дописуЛастiвочка (10.05.2008 10:16) писав:

Поки в Україні не буде вирішена головна проблема державотворення – бездержавність української нації, поки вона не є ідейно, політично та економічно єдиним цілим, – доти усякі наднаціональні союзи і блоки їй будуть тільки на шкоду, а українській нації – на згубу.

Я не бачу ніякої згуби, приміром, в членстві в НАТО, звісно після певної його реклами. А от в ЄС точно згуба - ми там просто розчинимось, як колись в СРСР.
  • 0

#211 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 10:21

Перегляд дописуЛастiвочка (10.05.2008 10:16) писав:

Поки в верховній раді сидять депутати, які дбають про власну кишеню, то про яке вирішення проблеми може йтися?

А щодо об'єднання я відношуся негативно. Бо регіонали відстоюють інтереси москалів.
Ви подумайте, а що доброго принесли вони на Україну? Та туж саму нецензурну лайку. Колись за Польщі вираз ,, Та най тебе нагла кров заляє'' це вже було найбільше, яким можна було образити співрозмовника. А тепер посилають куди хочуть і як хочуть.
Цеж не ми придумали слова бл*дь, х*й, су*а. Ви подивіться на дітей, які кожне слово матом розділяють. Приємно чути?

Російська музика заполонила усе. На радіо - російська(Прада в нас є хвиля де тільки укр. музику крутять), по телеку - російська.
На запитання, чого не слухаєш укр. музики стандартна відповідь(у більшості. Є люди які слухають) бо нема там шо слухати. Ні, там є що слухати, просто пісень, які звучать на укаїнські набагато менше ніж на російській і люди не чують рідної мови.
І кірм того, Янукович і компанія хочуть російську мову зробити 2 державною.
  • 0

#212 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.05.2008 – 10:36

Цитата

А щодо об'єднання я відношуся негативно. Бо регіонали відстоюють інтереси москалів.
Ви подумайте, а що доброго принесли вони на Україну? Та туж саму нецензурну лайку. Колись за Польщі вираз ,, Та най тебе нагла кров заляє'' це вже було найбільше, яким можна було образити співрозмовника. А тепер посилають куди хочуть і як хочуть.
Цеж не ми придумали слова бл*дь, х*й, су*а. Ви подивіться на дітей, які кожне слово матом розділяють. Приємно чути?

Російська музика заполонила усе. На радіо - російська(Прада в нас є хвиля де тільки укр. музику крутять), по телеку - російська.
На запитання, чого не слухаєш укр. музики стандартна відповідь(у більшості. Є люди які слухають) бо нема там шо слухати. Ні, там є що слухати, просто пісень, які звучать на укаїнські набагато менше ніж на російській і люди не чують рідної мови.
І кірм того, Янукович і компанія хочуть російську мову зробити 2 державною.

Це вже так багато обговорювали, що вже набридло. тема тут про те як об'єднати, а не як роз'єднати. з роз'єднанням вже впорались.

Цитата

Поки в верховній раді сидять депутати, які дбають про власну кишеню, то про яке вирішення проблеми може йтися?
- не поки депутати такі, а поки взагалі існує парламент то в ньому будуть такі депутати. бо інакших у нас немає і небуде. читав я якийсь росіянин пропонує відродити монархію - Він пояснює свою позицію, що якщо державна власність належить всім і нікому, її будуть розкрадати. при монархії все майно комусь належить - в основному монарху. І якщо монарх буде впевнений, що майно дістанеться його сину, то буде піклуватися про це майно. Цікава точка зору, але я не уявляю собі монархію в Україні. Навіть якщо в Україні буде Гетьманат, то це диктатура, а не монархія.
  • 0

#213 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 11:55

Перегляд дописуPit (10.05.2008 11:21) писав:

Ви подумайте, а що доброго принесли вони на Україну? Та туж саму нецензурну лайку. Колись за Польщі вираз ,, Та най тебе нагла кров заляє'' це вже було найбільше, яким можна було образити співрозмовника. А тепер посилають куди хочуть і як хочуть. Цеж не ми придумали слова бл*дь, х*й, су*а. Ви подивіться на дітей, які кожне слово матом розділяють. Приємно чути?

Неприємно, звісно, але по-перше лайка - це наше споконвічне, і не треба ще й її віддавати Росії, і так вже навіддавались. По-друге - проблема не в лайці, а в вихованні тих самих дітей, і в поведінці дорослих.

Перегляд дописуPit (10.05.2008 11:21) писав:

А що Ви хочте? Що, в Україні є хоч один державний чи український канал? З УТ-1 не знаю, яка там зараз ситуація, але ж у всіх інших в акціонерах російські компанії.
  • 0

#214 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.05.2008 – 12:02

Більшість людей і не підозріває, що за них думає телевізор. А за телевізором – неукраїнці й антиукраїнці.
  • 0

#215 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 12:26

Перегляд дописуЛастiвочка (10.05.2008 13:02) писав:

Більшість людей і не підозріває, що за них думає телевізор. А за телевізором – неукраїнці й антиукраїнці.
кожен судить по собі :angry12: за мене (як написав VJ) думають технологи з РП ;)
  • 0

#216 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.05.2008 – 12:55

Є ідея. Потрібно частково відновити залізну завісу, як в радянському союзі. Потрібно ввести закон, щоб коли громадянин поступає на державну службу на владну посаду, він був зобовязаний підписати договір, за яким він не матиме права залишати територію України. Взагалі на протязі всього життя, навіть після звільнення з посади. А ще краще, якщо і діти його теж не матимуть прав залишити Україну. Тільки щоб деякі посадовці з міністерства закордонних справ та найвищі державні посадовці могли перетнути кордон, і лише у відрядження, ні в якому разі у відпустку. Тоді влада справді думатиме про майбутнє України, майбутнє своїх дітей, а заодно і їх сусідів, а не лише за власну шкуру. Тому що якою вони зроблять Україну, в такій і доведеться жити їх дітям. Жорстоко? Антидемократично? Але навіть якщо такий закон буде, саме складне, щоб він виконувавсь.

Ну а щодо нецензурної лайки - це все умовності - який набір звуків призначити нецензурним, заборонити його...
наприклад "сука" - це взагалі цілком цензурне слово означає самку собаки. А те що хтось когось ображає цим словом, це вже проблеми моралі. Це емоції.
а якщо х*й це лише іншомовне слово, що означає статевий орган, так само як "dick" і слово вживати без негативних емоцій, то що тут поганого?

Забороняти вживати певні слова, це лише привід для малечі показати своє геройство - переступити через заборони. От і пишуть на парканах малолітні герої, показують свою хоробрість. Примітивізм.
  • 0

#217 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 14:06

Перегляд дописуDarkLordVillis (10.05.2008 13:55) писав:

а якщо х*й це лише іншомовне слово, що означає статевий орган

Говорили-балакали, сіли і заплакали - скільки вже цю тему можна пережовувати?

Згідно академічного «Етимологічного словника слов'янських мов. Праслов'янський лексичний фонд» під ред. О. Н. Трубачова, слово є однокорінним слову «хвоя». Чергування «в» + голосна/«у» аналогічне чергуванню в словах на-вик/на-ука. На думку славіста Геннадія Ковальова, слово має спільнослов'янський корінь *XŪ, що означало «відросток», «пагін». Від цього ж кореня створились слова «хвоя», «хвіст» та інші. Аналогічний корінь, що сходить до праїндоєвропейського *skēu- (бути гострим), зустрічаються і в інших мовах: в литовській skuj («хвоя»), в албанській hu («кіл», «статевий член»). Згідно В. М. Ілліч-Світичу, праслов'янський корінь сходить до праностратичного *cujha «колючка рослини, вістря». Пропонувалися і екзотичні етимології - частина дослідників вважають його іншомовним запозиченням — можливо, з монгольської мови. Проти таких побудов говорить той факт, що дане слово широко поширене в багатьох слов'янських мовах, навіть у тих народів, які не знаходилися в безпосередньому контакті з монгольськими племенами.
Мат спочатку був частиною сакральної мови слов'янських язичницьких жерців родючості, саме тому він завжди був дещо табуйованим, а потім переслідувався християнською церквою. Різним церковним циркулярам і указам ієрархів, спрямованим проти мату, починаючи з найраніших часів християнства на Русі, не скласти ліку. І статус «нецензурного», тобто такого, за вживання якого карають, він придбав саме завдяки зусиллям Церкви.

Сподіваюсь, на цьому питання нецензурної лексики буде закрите.

Перегляд дописуYuraSh (10.05.2008 13:26) писав:

за мене (як написав VJ) думають технологи з РП :angry12:

Не моя проблема, що це так і є.
  • 0

#218 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.05.2008 – 15:27

Перегляд дописуЛастiвочка (10.05.2008 12:02) писав:

А хто заважає забити на телевізор? В цьому навіть вигода є - за світло менше платити потрібно буде)

Ну то як там обєднуватись будемо, за якими критеріями? :angry12:
  • 0

#219 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 15:55

Перегляд допису-=VJ=- (10.05.2008 15:06) писав:

Говорили-балакали, сіли і заплакали - скільки вже цю тему можна пережовувати?

Згідно академічного «Етимологічного словника слов'янських мов. Праслов'янський лексичний фонд» під ред. О. Н. Трубачова, слово є однокорінним слову «хвоя». Чергування «в» + голосна/«у» аналогічне чергуванню в словах на-вик/на-ука. На думку славіста Геннадія Ковальова, слово має спільнослов'янський корінь *XŪ, що означало «відросток», «пагін». Від цього ж кореня створились слова «хвоя», «хвіст» та інші. Аналогічний корінь, що сходить до праїндоєвропейського *skēu- (бути гострим), зустрічаються і в інших мовах: в литовській skuj («хвоя»), в албанській hu («кіл», «статевий член»). Згідно В. М. Ілліч-Світичу, праслов'янський корінь сходить до праностратичного *cujha «колючка рослини, вістря». Пропонувалися і екзотичні етимології - частина дослідників вважають його іншомовним запозиченням — можливо, з монгольської мови. Проти таких побудов говорить той факт, що дане слово широко поширене в багатьох слов'янських мовах, навіть у тих народів, які не знаходилися в безпосередньому контакті з монгольськими племенами.
Мат спочатку був частиною сакральної мови слов'янських язичницьких жерців родючості, саме тому він завжди був дещо табуйованим, а потім переслідувався християнською церквою. Різним церковним циркулярам і указам ієрархів, спрямованим проти мату, починаючи з найраніших часів християнства на Русі, не скласти ліку. І статус «нецензурного», тобто такого, за вживання якого карають, він придбав саме завдяки зусиллям Церкви.

Сподіваюсь, на цьому питання нецензурної лексики буде закрите.

Не моя проблема, що це так і є.
ваша проблема що інакодумство для вас неприйнятне!
  • 0

#220 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 16:37

Перегляд дописуYuraSh (10.05.2008 16:55) писав:

ваша проблема що інакодумство для вас неприйнятне!

"Інакодумство" складається з двох слів - "інакше" і "думати". Своєю головою думати. А коли людина кидає мені лінки на відверто замовний політичний ресурс, де факти подаються шматками, викривлено і приправлено своїм "соусом" - це "ретрансляція чужого замовлення". У мене час занадто дорого коштує, щоб сперечатись з такими "джерелами" чи їх "ретрансляторами".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних