Перейти до вмісту

Брати, давайте спробуємо об"єднатися

Повідомлень в темі: 242

#21 Rush

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 256 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 21:48

Перегляд дописуBvsG (9.03.2008 21:33) писав:

Яка різниця хто ти! Головне, що ти робиш, людину творять вчинки!!!
правильно вчинки тобто і те як ти голосуєш і те якою мовою спілкуєшся свідчить про то хто ти!
  • 0

#22 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 09.03.2008 – 21:50

А регіонали дійсно нормальні люди

Нормальні ??? :rolleyes: :wub: :prapor3: ! кого ти там називаєш нормальною людиною ?
  • 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.03.2008 – 22:41

Перегляд допису-=VJ=- (9.03.2008 21:29) писав:

Цікаво, що Ви в це вкладаєте?
Відповідь у приваті
ось в тему східняки-західняки http://www.neskoreni.../banderivec.htm

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 09.03.2008 – 22:41

• 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.03.2008 – 00:28

Перегляд дописуЛастiвочка (9.03.2008 22:41) писав:

Відповідь у приваті

То не відповідь - то, фактично, образа, суміщена з проханням на неї не відповідати. Але то вже Ваші особисті проблеми...

Перегляд дописуЛастiвочка (9.03.2008 22:41) писав:

ось в тему східняки-західняки

Ви ділитесь з голодними останнім шматком хліба і сидите в інеті з криївки, чи може зараз в східній Україні голод і вона йде на Західну? Яким чином та стаття стосується теми чи мого питання в темі?
Хоча, ну так, звісно, мені ж треба мовчати, я й забув геть...

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 10.03.2008 – 00:29

• 0

#25 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 10.03.2008 – 01:16

БРАТИ І СЕСТРИ,
ого понаписували поки я спала...
зараз відповім...
от я теж всосала з молоком любов до моєї країни, в мене у Львові корені, але народилася та виросла я в Дніпропетровську, я російськомовна націоналістка, та я дика патріотка! Але я не радикалка, я намагаюся бути толерантною...

Маємо об"єднати всю країну!
Щодо регіоналів, поясню, коли я пізнала хто такі українофоби та сепаратисти, я зрозуміла, що регіонали нам не вороги. Бо вони себе вважають українцями, нехай вони в чомусь і опоненти, але не вороги...Треба об"єднати українців, бо якщо ми ворожуватимемо між собою, це буде на руку тим, хто ненавидить і нас помаранчів/БЮТівців і регіоналів! Україна має бути єдиною! Бо інакше наша нація не справиться з зовнішнім ворогом, бо зараз ми таки роз"єднані, і Президент не зміг нас об"єднати, хоча під час майдану в нього це майже вийшло...
  • 0

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 08:32

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (10.03.2008 01:16) писав:

БРАТИ І СЕСТРИ,
ого понаписували поки я спала...
зараз відповім...
от я теж всосала з молоком любов до моєї країни, в мене у Львові корені, але народилася та виросла я в Дніпропетровську, я російськомовна націоналістка, та я дика патріотка! Але я не радикалка, я намагаюся бути толерантною...

Маємо об"єднати всю країну!
Щодо регіоналів, поясню, коли я пізнала хто такі українофоби та сепаратисти, я зрозуміла, що регіонали нам не вороги. Бо вони себе вважають українцями, нехай вони в чомусь і опоненти, але не вороги...Треба об"єднати українців, бо якщо ми ворожуватимемо між собою, це буде на руку тим, хто ненавидить і нас помаранчів/БЮТівців і регіоналів! Україна має бути єдиною! Бо інакше наша нація не справиться з зовнішнім ворогом, бо зараз ми таки роз"єднані, і Президент не зміг нас об"єднати, хоча під час майдану в нього це майже вийшло...
Пантерочко, хороша думка, але вже коли політичні мужі не можуть того втнути, то .....Маю дуже(!) багато товаришів по духу у Дніпропетровську-Дніпродзержинську, в Нікополі родину...вони такі ж як і ми...з різницею, що їм набагато важче. Як на мене проблема тут в тому, що ніхто до тих людей не їде, не пояснює, не показує на прикладі. Ось інший приклад: цьорічна Сорочинська ярмарка проходила під патронатом Януковича. Агітація - ух...не передати словами...рос мова, реклама, навіть дискотека щовечора під тим же патронатом...А помаранчевих чи інших кольорів і не було...питаю в одного керівника (Наша Україна). А де ж Ваші? Каже: люди є, нема коштів, щоб їх сюди привезти і харчувати, нічліг...Ось такий приклад...То яким ти бачиш те об"єднання?
  • 0

#27 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 15:03

Перегляд дописуRoma_G (9.03.2008 17:15) писав:

Так,справді,ми тут всі вже є обєднанні!Я погоджуюсь з Маркосом,що тут всі ми є одним народом-Українцями!

Ne vsi. Ya u vas serbka:)))

Цитата

А регіонали дійсно нормальні люди, коли по одному.
Стають шайкою засранців, коли кілька до купи збирається, але це стосується не тільки їх.
yak hto... ale buvayut' i normal'nimi...

Цитата

Україна має бути єдиною! Бо інакше наша нація не справиться з зовнішнім ворогом....
os' ce pravda. Mi serbi ce perevirila na vlasnomu dosvidi dekil;ka raz. koli krayina roz'ednana, ce ne vede nikudi...

Цитата

Ось інший приклад: цьорічна Сорочинська ярмарка проходила під патронатом Януковича. Агітація - ух...не передати словами...рос мова, реклама, навіть дискотека щовечора під тим же патронатом...
I? htos' stav yih pidtrimati iz-za diskoteki i reklami?
ce nepoganiy pi-ar, ale ne duje korisniy, bo navit' yak bi pomaranchevi poyihali i zrobili te same na shodi, ce b ni fo chogo ne dovelo, bo patriotizm - vlasne pochuttya kojnogo, i lyubov' ta povaga do svoyiy krayini ne peredayut'sya chrez diskoteki, reklami i ... IMHO :rolleyes:
  • 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 17:40

Авторка створила тему здається ні про що...Так з ким об"єднуватись я не зрозуміла? Чи мається на увазі якийсь політик, чи простий люд? То мені чогось здається, що простому люду вже ті сварки в печінках сидять. Пантерочко, можна конкретніше якось сказати, що ти мала на увазі створюючи тему
  • 0

#29 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 18:11

Прості люди, народ ніколи самі і не роз'єднувались на Схід та Захід... Звісно ж існують деякі історичні та культурні відмінності. Але це скоріше питання освіти та виховання, а не політики.
То яким чином треба об'єднуватись? Якщо в політичному сенсі під прапорами існуючих партій - то я проти. Хай всі політики жаряться в пеклі!
А якщо в один спільний гайдамацький рух - то мене записуй! Вила свої брать, чи там дадуть? :ggggg:
  • 0

#30 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 21:19

Коли писала - мала на увазі НУНС/БЮТ та регіоналів, бо доки ми одне одного поливаємо брудом, існують такі як на севінфо, які ненавидять нас усіх і все, що зв"язано з Україною! От із ким боротися треба! А регіонали не погані, хоча б тому, що вони вже не такі проросійські як були раніше. Янукович піде в жопу, а Ринату вигідно мати проєвропейський вектор, то ж в нас небагато розбіжностей тепер. Ніколи б цього раніше на сказала, але я за так названу "ширку", доки в нас буде опозиція одне до одного - працювати не зможемо, диви як рве державу, вони не працюють, може нам взагалі не потрібен парламент тоді? те що я кажу стосується як політиків так і електорату.
  • 0

#31 BvsG

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:bland

Відправлено 10.03.2008 – 21:23

Перегляд дописуYuraSh (9.03.2008 21:48) писав:

правильно вчинки тобто і те як ти голосуєш і те якою мовою спілкуєшся свідчить про то хто ти!

Мова - взагалі не показник, дехто з поодиноких американців, зробив для українських дітей сиріт більше ніж сотні "патріотів"!
  • 0

#32 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 10.03.2008 – 21:31

Цитата

Мова - взагалі не показник, дехто з поодиноких американців, зробив для українських дітей сиріт більше ніж сотні "патріотів"!
Слухай, ми про дядька у Києві, а ти про бузину на городі!
Ми про Україну. Якщо ти в Україні розмовляєш російською, не визнаєш українську, або кажеш, що тебе і так всі прекрасно розуміють, то це на стільки неправильно, що ти навіть не уявляєш.
З.І. Така цікава думка у мене. От дивіться, коли наші політики їдуть в Росію, то спілкуються там російською, а от коли росіяни їдуть до нас, то фіг, навіть перекладача з собою не беруть! А наші політики принижуються до того, що в себе у країні розмовляють з опонентами їхньою мовою! Що це таке? Мені цікаво ще в світі таке десь є? Треба з цим щось робити!

• 0

#33 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 10.03.2008 – 21:34

Цитата

вони не працюють, може нам взагалі не потрібен парламент тоді?
а шо? працюють?
був при владі янукович – що зробив? була тимошенко – що зробила? ющенко....
всі вони красні, але політика – це ніщо інше, як шоубізнес :ggggg:
нашо через це так вбиватися
  • 0

#34 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 21:49

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (10.03.2008 21:19) писав:

Коли писала - мала на увазі НУНС/БЮТ та регіоналів....
Ну, для того щоб нам об'єднуватись під цими брендами, треба для початку туди вступити...
Я згоден вступати тільки в загін батьки Махна, або в УПА, або в Холодноярську армію...

Повідомлення відредагував Sotnik: 10.03.2008 – 21:57

• 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 21:58

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (10.03.2008 21:19) писав:

регіонали не погані, хоча б тому, що вони вже не такі проросійські
я за так названу "ширку"

Пізнаю "помаранчевих" - то кричимо "бандитам - тюрми", то вже й універсалик з ними ладнати не проти.
  • 0

#36 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 10:38

ааа....знову здорову.....
бандитам - тюрми. Чесно, за Законом, усім бандитам не залежно від кольору прапору, під яким вони ходять! Повірте, там і в БЮТі і в помаранчах знайдуться ті, хто порушує закон, навіть більше скажу: серед депутатів та бізнесменів нема жодної людини, яка не порушила б його жодного разу! То ж усі вони одним медом мазані!
Я кажу про те, що всі народні обранці мали б працювати на благо України, законодавча влада мала б працювати, а не протистояти одне одному! Але це і справді шоу-бізнес, тому вони граються, чхати їм на державу... А ПР треба чистити, там сміття багато...

п.с. Пізнаю радикального націоналіста: краще розірвати на шматки, ніж спробувати домовитись!

Повідомлення відредагував Помаранчева Пантерка: 11.03.2008 – 10:41

• 0

#37 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.03.2008 – 10:55

Боюсь це марні надії, що помаранчеві обєднаються з блакитними, в кожної партії свої інтереси і пріоритети, і дуже сомніваюся що Україна для них стоїть на 1 - му місці... і зрештою пан -=VJ=- має рацію

Цитата

Пізнаю "помаранчевих" - то кричимо "бандитам - тюрми", то вже й універсалик з ними ладнати не проти.
якось непослідовно виходить...
  • 0

#38 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 11:07

читай пост вище.
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.03.2008 – 11:19

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (11.03.2008 10:38) писав:

в БЮТі і в помаранчах знайдуться ті, хто порушує закон, навіть більше скажу: серед депутатів та бізнесменів нема жодної людини, яка не порушила б його жодного разу! То ж усі вони одним медом мазані!

О, вже й регіональна риторика пробивається.
А чого ж так узагальнено? Можна конкретніше - чи багато депутатів БЮТ (чи хай і НУНС) збирались в якомусь там містечку і проголошували відокремлення від України своїх областей?

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (11.03.2008 10:38) писав:

Пізнаю радикального націоналіста: краще розірвати на шматки, ніж спробувати домовитись!

Точно. Ворога треба знищувати, інакше він знищить тебе. "Наша Україна" мала для цього усі можливості наприкінці 2004 року - і що вона з ними зробила? Спустила в унітаз тими ж "намаганнями домовитись", після чого їх поставили в позу зламаної берези і дрючили весь 2006 рік ті ж бандити, яким обіцяли тюрми, а потім спробували домовитись, поки черговий раз завдяки Тимошенко вони не отримали знову владу. І що вони з тою владою роблять знову?
Тут нема про що навіть говорити. З гопником не може бути ніяких домовлянь - або ти будеш без шапки і в лікарні, або він буде зі зламаною щелепою в міліції.

Перегляд дописуDynkan 113 (11.03.2008 10:55) писав:

Боюсь це марні надії, що помаранчеві обєднаються з блакитними

Частина тих та других морально об"єдналась вже давно - залишилось лише формалізувати.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 11.03.2008 – 11:23

• 0

#40 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.03.2008 – 11:28

До речі а що нам дасть таке обєднання? Стабільність?... Можливо але що це буде за стабільність... диктатура однієї партії, яка буде відстоювати тільки свої інтереси, і час від часу кидатимуть кістки народу щоб несильно кричав... ну розчарувався я в усіх політиках... а наша верховна рада це розсадник демагогії...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних