Перейти до вмісту

Брати, давайте спробуємо об"єднатися

Повідомлень в темі: 242

#181 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.05.2008 – 12:45

Перегляд дописуShiver (8.05.2008 12:13) писав:

Та ви що! І якже росіяні виростили наших людей?

Підійдіть на мітінгу младокомуністів до сучасних "піонерів" та "комсомольців", і запитайте у них. Може й поділяться.
  • 0

#182 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 08.05.2008 – 13:22

Перегляд допису-=VJ=- (8.05.2008 13:45) писав:

Підійдіть на мітінгу младокомуністів до сучасних "піонерів" та "комсомольців", і запитайте у них. Може й поділяться.
А мені це не цікаво. Я знаю, що росіяні не можуть виростити українців. А от подібні статті можуть зробити з нас відсталих людей років десь на 40, якраз у радянському стилі написано.
  • 0

#183 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.05.2008 – 13:28

Перегляд дописуShiver (8.05.2008 12:13) писав:

Та ви що! І якже росіяні виростили наших людей? ;) Це такий секрет, що навіть я його незнаю! :happy1:

Уявіть собі, вже зробив давно все разом ;)
Людина, яка каже, що знає все, чи вивчила все - направду нічого не знає - сказано кимось з філософів.:)
Шановний, а ви дивились коли датований той документ? Навмисне для вас повторю - Київ 29 серпня 1918 року
Як виховували москалі нас? А це ви попитайте у старших людей, приколіст однако :)
  • 0

#184 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 13:43

Цитата

Людина, яка каже, що знає все, чи вивчила все - направду нічого не знає - сказано кимось з філософів.
От я навіть незнаю ким це було сказано, але той філософ мав на увазі глобальні речі, а я кажу очевидні...

Цитата

Шановний, а ви дивились коли датований той документ? Навмисне для вас повторю - Київ 29 серпня 1918 року
Та невже? ;) Вибачте, але ще хтось окрім вас вміє читати і вже помітив це ;)

Цитата

Як виховували москалі нас? А це ви попитайте у старших людей, приколіст однако
Я не розумію, чому ви з -=VJ=-, все людей кудись посилаєте - те почитати, те спитати тощо??? Особисто для вас кажу, людей не куди не треба посилати, посилали до Сибіру.
Самі хитайтеся по вулицях і питайте все у всіх, якщо ви ніфіга не знаєте. Я все, що мене цікавить сам вичитав без чиєї допомозі, я не інвалід і не недоумкуватий. Якщо є що сказати по статті і фактам говорите! Нічого сказати по статті і фактам нічого людей вчити. Поводитеся як радянські номенклатурні працівники, від вас цим за версту пахне!!! :happy1:

Повідомлення відредагував Shiver: 08.05.2008 – 13:44

• 0

#185 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 14:05

Shiver назва теми: Брати, давайте спробуємо об"єднатися, з усіми хто любить Україну!
Давайте почнемо з себе? Я - за!
  • 0

#186 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 14:41

Перегляд дописуShiver (8.05.2008 14:22) писав:

Я знаю, що росіяні не можуть виростити українців.

Я щось не зрозумів, де хто писав, що "п'ята колона" складається з українців? Чи це ви про громадянство? То чому тоді я маю пояснювати, як можна виростити росіянина з українським громадянством, який буде ненавидіти цю країну?

Перегляд дописуShiver (8.05.2008 14:43) писав:

посилали до Сибіру.

О, а кажете, що не знаєте, як росіни вирощували українців. Не треба прибіднятись, все Ви знаєте. Чи мені таки потрібно нагадувати, як виховували "дітей ворогів народу"?

Перегляд дописуShiver (8.05.2008 14:43) писав:

Поводитеся як радянські номенклатурні працівники, від вас цим за версту пахне!!! :happy1:

В дечому у радянських працівників варто повчитись. Зокрема у питаннях збереження цілісності держави і особливо - в питаннях виховання молоді.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 08.05.2008 – 14:43

• 0

#187 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 15:04

Цитата

Shiver назва теми: Брати, давайте спробуємо об"єднатися, з усіми хто любить Україну!
Щось після розмови з вами перехотілось.

Цитата

Я щось не зрозумів, де хто писав, що "п'ята колона" складається з українців? Чи це ви про громадянство? То чому тоді я маю пояснювати, як можна виростити росіянина з українським громадянством, який буде ненавидіти цю країну?
Може де хто й писав, але якщо як ви кажете:

Цитата

дозволили вирости в нашій країні "п'ятій колоні"
, те значить, що ця колона була в Україні, а питання українці вони чи ні - це національне питання! Мене не цікавить українці там були чи може грузини, було за вашими словами на території Україна і все цим сказано. Можна виростити українця з російським громадянством, який теж буде ненавідити свою країну і що?

Цитата

О, а кажете, що не знаєте, як росіни вирощували українців. Не треба прибіднятись, все Ви знаєте. Чи мені таки потрібно нагадувати, як виховували "дітей ворогів народу"?
У Сибіру вони нас вирощували? ;) А що нагадувати їх досі виховивають, он в нас скільки ворогів! Самі собі вже вороги.

Цитата

В дечому у радянських працівників варто повчитись. Зокрема у питаннях збереження цілісності держави і особливо - в питаннях виховання молоді.
І що з цією державою сталось? :happy1: Ага, молоді, комсомол тощо, цирк це все! Не треба патріотизм надувати, у Росії зараз надувають, в нас теж дують, тільки не зрозуміло куди. Політиків просто забули попередити, щоб народ об"єднався, щоб класно жив, щоб всі були задоволені ним не треба гроші на патріотизм кидати, їм треба гроші у економіку кидати!!!
  • 0

#188 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 15:13

Перегляд дописуShiver (8.05.2008 16:04) писав:

У Сибіру вони нас вирощували?

Видно результати читання.
Дітей до Сибіру рідко відправляли - зазвичай в дитбудинки. Де й вирощували "будівників комунізму".

Перегляд дописуShiver (8.05.2008 16:04) писав:

І що з цією державою сталось?

Цілком логічне закінчення, якщо врахувати, що цією державою перестали займатись після смерті Сталіна. Ще дивно, як вона стільки протрималась, а не розвалилась роках в шістдесятих.
  • 0

#189 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 16:02

Цитата

Видно результати читання.
Так, карту Сибіру я знаю досконально, як і будь-яка освічена людина ;)

Цитата

Дітей до Сибіру рідко відправляли - зазвичай в дитбудинки. Де й вирощували "будівників комунізму".
А зараз що дитбудинків немає? Звісно є, але грошей на фінансування вже немає, всі пропили! Назвіть мені хоч би одного будівельника комунізму, який прийшов до влади після НЕПУ і пробився в політику? ;)

Цитата

Цілком логічне закінчення, якщо врахувати, що цією державою перестали займатись після смерті Сталіна. Ще дивно, як вона стільки протрималась, а не розвалилась роках в шістдесятих.
Якщо ви закінчили школу хоч би до 6 класу, то вам повинно бути відомо, що Сталін, другий генсек після Леніна. І період Сталіна - це період репресій. А потім був період відтепелі. Там була така людина, яка говорила, що кукурудза цариця полий! Нічого не нагадує? Так я нагадаю - це був Хрущев! А розвалили все Андропов і Горбачов. І зовсім не тому, що як ви затверджуєте щось там хрін хрін знає що в країні трималося, а тому що їм з великої дзвіниці було на народ! :happy1: Також як і нашому президентові сьогодні, історію пора б знати напевно, як думаєте-то взагалі? :)
  • 0

#190 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 16:06

Перегляд дописуЛастiвочка (8.05.2008 15:05) писав:

Ластівочко, з ким? :happy1: З людиною, у якої речення не узгоджуються одне з одним, а через слово спроба образити опонента? Та годі вам - з таких тільки знущатись можна, але об"єднуватись - хай йому грець, без таких швидше досягнемо мети.
  • 0

#191 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 16:29

Припиняємо флейм
Ось найшла пару дуже гарних фраз:
Із прийомів збереження антинародної системи: не шукати причину, а нарікати на наслідки; говорити про вину, але не виявляти і не карати винного.

Стабільними в Україні можуть бути тільки дві влади: або українська національна, або чужа окупаційна.

„Помаранчева революція” була не революцією, а шахрайством, у результаті якого силами українців до влади було приведено не просто неукраїнців, а затятих антиукраїнців.
Справжня революція завжди переживає кадровий голод, бо якісні зміни системи потребують маси нових людей. На Майдані і майданах їх були мільйони – цвіт українства. Жоден (!) не був поміченй, виділений, задіяний після перемоги. Їх і не шукали. І нікого це не насторожило, нікого не спонукало задуматись над істинним характером цієї „революції”. А в результаті одержали три підряд уряди без українців...

У наших умовах слова політика (партії, блоку) „Я йду до влади, щоб займатися економікою” у перекладі на людську мову означають: „Я йду красти”.

Якщо під демократією розуміти балакання про демократію, то Україна – найдемократичніша країна світу. (с) В. Іванишин
  • 0

#192 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 18:48

Цитата

Ластівочко, з ким? З людиною, у якої речення не узгоджуються одне з одним, а через слово спроба образити опонента? Та годі вам - з таких тільки знущатись можна, але об"єднуватись - хай йому грець, без таких швидше досягнемо мети.
Щось ви знову плутаєте, це з вами ніхто об"єднатися не стане! Ви не змогли відповісти, а тепер сидіть і ноєтє...

Щодо фраз: дуже радікальні, в когось грає юношеський максимализм...
  • 0

#193 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 19:37

Перегляд дописуShiver (8.05.2008 19:48) писав:

Щодо фраз: дуже радікальні, в когось грає юношеський максимализм...
Ну я б так не сказала б. Автор цитат - Василь Іванишин, доцент Дрогобицького державного педагогічного університету. Літератор, політолог, автор таких резонансних праць, як “Українська Церква і процес національного відродження” (1990), “Мова і нація” у співавторстві з Я.Радевичем-Винницьким (1990, 1991, 1992, 1994, 2004), “Нація. Державність. Націоналізм” (1992), “Українська ідея і перспективи націоналістичного руху” (2000), тощо. На превеликий жаль відійшов у вічність вже...
Щось ми надто відхилились від теми. То Ви як? Ви з регіоналами готові об"єднатись чи може ви симпатик регіоналів?
  • 0

#194 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 20:04

Цитата

Ну я б так не сказала б. Автор цитат - Василь Іванишин, доцент Дрогобицького державного педагогічного університету. Літератор, політолог, автор таких резонансних праць, як “Українська Церква і процес національного відродження” (1990), “Мова і нація” у співавторстві з Я.Радевичем-Винницьким (1990, 1991, 1992, 1994, 2004), “Нація. Державність. Націоналізм” (1992), “Українська ідея і перспективи націоналістичного руху” (2000), тощо. На превеликий жаль відійшов у вічність вже...
Ну кожний по-своєму сприймає націоналізм, може він був прихильником радікального Українського націоналізму! ;)

Цитата

Щось ми надто відхилились від теми. То Ви як? Ви з регіоналами готові об"єднатись чи може ви симпатик регіоналів?
Є два шляха об"єднання: це коли народ об"єднується заради культури нації - це по-перше. По-друге об"єднання політиків для народу. Ви пропонуєте другий.
Мені не подобаються ані регіонали, ані Юля, ані Ющенко. Я навіть більше скажу - не бачу сенсу з ними об"єднуватися. Може хтось вибере з них тих, хто ним подобається, але я не хочу брехати собі. Я не думаю, що вони хочуть розвівати країну, мені здається, що вони хочуть розвити свій кошель...
Я буду чекати нового лідера, адже сам не маю віку для посади президента, якщо захочу))) Це з теми - "Чекати на лідера або стати ним?" Може хтось тут має вік, який потрібен для президента і хоче стати ним? :happy1:
  • 0

#195 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 20:31

Shiver Ні-ні, я нічого не пропоную вам. Я взагалі нічого й нікому не пропоную в інеті:happy1:.
А політики? Ви праві - немає зараз в нас лідера...немає який би міг об"єднати. Ті, що є - „Я йду до влади, щоб займатися економікою” у перекладі на людську мову означають: „Я йду красти”.
„Помаранчева революція” була не революцією, а шахрайством, у результаті якого силами українців до влади було приведено не просто неукраїнців, а затятих антиукраїнців.
Справжня революція завжди переживає кадровий голод, бо якісні зміни системи потребують маси нових людей. На Майдані і майданах їх були мільйони – цвіт українства. Жоден (!) не був поміченй, виділений, задіяний після перемоги. Їх і не шукали. І нікого це не насторожило, нікого не спонукало задуматись над істинним характером цієї „революції”. А в результаті одержали три підряд уряди без українців...
То з ким об"єднуватись і задля чого?
  • 0

#196 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 08.05.2008 – 20:43

Ластiвочка
Так через що ті всі проблеми? Мені здається що якраз через те що в народу немає єдності.
  • 0

#197 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 09:44

Перегляд дописуЛастiвочка (8.05.2008 21:31) писав:

Shiver Ні-ні, я нічого не пропоную вам. Я взагалі нічого й нікому не пропоную в інеті:).
А політики? Ви праві - немає зараз в нас лідера...немає який би міг об"єднати. Ті, що є - „Я йду до влади, щоб займатися економікою” у перекладі на людську мову означають: „Я йду красти”.
То з ким об"єднуватись і задля чого?
Я не знаю з ким об"єднуватися, але знаю задля чого. Задля майбутнього України, нас і наших дітей. Інакше ми втратимо нашу державу і просто нас окупують москалі, як вони того хочуть, як постійно рвуться нас поламати на 2 народа! :happy1: Ми можемо бути не згідни один одного з приводу політичних поглядів, думки щодо розвітку України тощо, але у одному ми Єдни - ми хочемо щоб Україна процвітала! Можу пропунувати об"єднатись на базисі власної культури та української мови. Думаю, що для кожної нормальної людині ці поняття знайомі і вони дотримуються них і пишаються цим! Тому що з ким я точно не буду об"єднуватись, те з тима, хто хоче у Україні увісти другу державну російську, ми всі у школі вивчали українську, хто каже, що не може нею розмовляти, те вибачте мене я можу повірити, якщо вони мені пред"являть довідку про хворобу дауна! ;) Ми повинні відрізняти тих, хто робить свою політичну кар"єру і спонсується Крємльом і тих, хто має таки українські інтереси. Давайте розвівати нашу культуру, пропагандувати її і я думаю з нас вийде лідер, який просто чекав ефектного випадку, щоб вийти у вдалу для нього мить. І щоб в наший країні не було більше жодних проблем і щоб на нас припинилися всі нападки зі сходу. Щоб він своїм словом і дією запалив в нас вогонь єдиного народу, щоб ми усвідомили всі наші перспективи і зажили нарешті щасливо! ;) Шлях до свободи не буває легким...
  • 0

#198 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.05.2008 – 18:04

Кожен з нас, хто пише подібні повідомлення на форумі, може бути лідером. Але де знайти джерело фінансування? тому пропозиція "давайте обєднаємось" на справді означає "давайте скинемось" а більше фінансів у того хто краде, тому, при такій "демократичній (капіталістичній)" системі влади пропадає будь-яка надія на майбутнє... :angry12:
  • 0

#199 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Мельмак

Відправлено 09.05.2008 – 18:10

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (9.03.2008 18:57) писав:

Ми маємо бути разом! ну ж бо давайте зробимо це!допоможіть мені підняти державу! регіонали нам не вороги, то ж зробимо це разом! як же мені важко....
їх електорат дуже важкий...
;)
як уже писали, ти не туди потрапила.
а по-моєму заклики до будь-якого обєднання в інтернеті - це порожній трьоп і трата часу :angry12:
  • 0

#200 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 20:23

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.05.2008 19:04) писав:

Кожен з нас, хто пише подібні повідомлення на форумі, може бути лідером. Але де знайти джерело фінансування? тому пропозиція "давайте обєднаємось" на справді означає "давайте скинемось"

Тут така справа цікава. У нашого народу досі перемагають гроші - себто той, хто більше витратить на рекламу. Навіть якщо більша частина відправляється в смітник без читання, всеодно обличчя запам"ятовується, і вибір підсвідомо вже обмежується кількома силами. Тому спершу потрібно повернути закон, в якому зазначалось, що обиратись можна і незалежному кандидату. А друге - треба придумати, як людям доносити свою точку зору без малоефективних папірців та бігморд.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних