Перейти до вмісту

Брати, давайте спробуємо об"єднатися

Повідомлень в темі: 242

#141 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.03.2008 – 14:51

Маркосе, всі вже до Вас звертались тута крім мене. Величезна подяка Вам за дискусію, без Вас тема заглохла б. :cool1: Ніяка назва, штамповані голі гасла від автора і такі цікаві співрозмовники. Багато чого дізналась для себе нового. Велика дяка всім за статистику. Ех, отримую від теми задоволення, побільше б таких тем
  • 0

#142 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.03.2008 – 15:43

Про рівень життя ми ще не говорили. Поїдьте у західне село і порівняйте як живуть люди у нас і на сході, різниця як кажуть на лице, а ціни на житло порівняйте, а чого зараз організовують рейдерські атаки на наші підприємства, їм що своїх бракує, а тому що в нас рівень життя вищий, у нас духовність на вищому рівні. Обєднуватись з регіоналами? З ким і навіщо? Багатьом пофігу шо буде завтра головне шоб була водочка і ковбаска, а перед ким прогинатися чи підстилатися - нема різниці, тому і не виїжджають до великої росєї бо їх і тут неплохо кормлять, тому й проти укр.мови, проти всього українського...от біда наша в чому...
Національна ідея є невід"ємною частиною існування держави (нації) і ви не путайте націоналізм з нацизмом(наслухавшись конотопської відьми і проффесора)
  • 0

#143 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 13.03.2008 – 17:26

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 19:33) писав:

а україномовних розумників що дискримінують громадян України за мовною ознакою куди вислати ?
Хто і як саме?чи ви про освіту і документообіг українською?так на Сході на ці норми чхали тим більше що у Франції чи Німечччині ніхто не вважає документообіг своїми мовами порушенням прав турецько чи арабськомовного населення

Перегляд дописуМій_Травень (12.03.2008 20:21) писав:

І на сході люд почне розмовляти калиновою, бо проросте у них в душі насіння українське, закладене ще Богданом та Тарасом, але так нещадно втоптане комуністами та панами! І почнеться нове життя в Україні, і буде все у нас файно, буде все по-українськи!
Тому давайте єднатись, бо всі ми чухраїнці,як писав Остап Вишня, бо всі ми варті жити тут, бо всі ми одна єдина нація з такою чудовою, героїчною та грандіозною історією, бо всі "Ми є. Були. І будем Ми"!!!![/font]

З.І. Оце то мене понесло, аж сам не чекав!
Точно що понесло.Який схід га?та на полтавських чатах є десь штуки три людей які пишуть українською.Зокрема я.А інші ні не російською а страшним говором який вважають за неї.
  • 0

#144 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дніпрпопетровськ

Відправлено 13.03.2008 – 17:29

Село... у нас село гине:ggggg: Все життя у нас в місті.
Ціни на житло я б з радістю порівняв в нас вони скаженні. :angry1:
"""средняя по городу цена одного квадратного метра квартир в г. Днепропетровске возросла на 4,7 % и теперь составляет 1486 у.д.е. (в сентябре - 1419 у.д.е.). Минимальная составила 416 у.д.е., максимальная – 4850 у.д.е."""
Рівень життя сумніваюся:)
Духовність...якщо оцінювати її по кількості "биків" на душу населення то незнаю і в нас їх достатньо:(
А біда наша " в дураках и дорогах",а не в мові.З регіоналами це з партією регіонів чи з нами зі сходом??
Національна ідея треба, а от позбавлення прав і свобод за національністю це вже нацизм.
  • 0

#145 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2008 – 17:30

Перегляд дописуПетлюра (13.03.2008 16:26) писав:

Хто і як саме?чи ви про освіту і документообіг українською?так на Сході на ці норми чхали тим більше що у Франції чи Німечччині ніхто не вважає документообіг своїми мовами порушенням прав турецько чи арабськомовного населення
ви читайте це в контексті діалогу, а то вихопили фрау і давай )))
  • 0

#146 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 17:31

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 19:43) писав:

ГАНЬБА.
Ото товариш ганьба вам бо ви так і не сказали яку конкретно позицію критикуєте.Хто конкретно пропонував вислати і позбавити громадянства?
  • 0

#147 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 17:32

Перегляд дописуПетлюра (13.03.2008 17:31) писав:

Ото товариш ганьба вам бо ви так і не сказали яку конкретно позицію критикуєте.Хто конкретно пропонував вислати і позбавити громадянства?
перечитайти всю тему, якщо будете уважними знайдете.
  • 0

#148 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 17:46

Перегляд дописуОлеська (12.03.2008 21:51) писав:

[b. Мені не коле в очі, що дехто говорить російською, мене дістає, коли в своїй же країні україномовні українці (яка прикра тавтологія) переходять на російську, щоби російськомовний співрозмовник їх зрозумів (!!!). Це верх тупості і самонеповаги!
Згоден.Це звичайне холопство.От я наприклад знаю галичанку що переселилася в Полтаву кілька років тому так вона вже і в полтавській мережі повністю і з половиною знайомих перейшла на російську.ТАК ГИДКО.Якщо зламається Львів то Україні смерть.

Перегляд дописуА_н_д_р_і_й (12.03.2008 22:20) писав:

відчули як нацьковані деким (..) пшеки громили наші села.
Помітимо що ті пшеки теж були зрадниками своєї вітчизни якщо ви про операцію Вісла.

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 22:33) писав:

? Я з ним розмовляю на російській...я тупий, він тупий ?Він не любить свою країну?Чи ми всі гірші за вас, щиру патріотку ?

.
Конкретно в даній сутуації нічим.Але невже той друг не зрозумів би звертання українською?

Повідомлення відредагував Петлюра: 13.03.2008 – 17:48

• 0

#149 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 17:48

Перегляд дописуПетлюра (13.03.2008 16:46) писав:

Конкретно в даній сутиації нічим.Але невже той друг не зрозумів би звертання укрнаїнською?
а це вже моя справа як до нього звертатися,мені ні кому не потрібно показувати свої патріотичні почуття до країни, на відміну від деяких.
  • 0

#150 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 17:52

Тяга етнічних росіян до росіі зрозуміла,але я багато чув про тягу західних українців до польші є таке чи це вигадки???

Повідомлення відредагував Крендель: 13.03.2008 – 17:53

• 0

#151 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 18:01

Перегляд дописуbamik (12.03.2008 23:26) писав:

Осі ці шавки - прихильники федералізму, комунізму, вітренконізму - зрада національним інтересам, взагалі побудови Незалежної Української Держави. Українець ніколи такого не сприйме. То не наші брати. І як вірно підмітив VJ позбавляти громадянських прав. Кому не до вподоби - нафік туди, де вам буде до вподоби.
Правильно.То не українці то малороси.Всі вони російськомовні але не всі(далеко не всі) російськомовні такі.

Перегляд дописуКрендель (13.03.2008 17:52) писав:

Тяга етнічних росіян до росіі зрозуміла,але я багато чув про тягу західних українців до польші є таке чи це вигадки???
Та Боже збав.Ви що про конфлікт навколо цвинтаря орлят не чули?

Перегляд дописуMarcos (13.03.2008 17:48) писав:

а це вже моя справа як до нього звертатися,мені ні кому не потрібно показувати свої патріотичні почуття до країни, на відміну від деяких.
Я як деякий зазначу що гріш ціна моєму патріотизму якщо він навіть мовою не підтверджений.Легко сказати "Я патріот" а от підтвердити це реальними діями.

Перегляд дописуbamik (13.03.2008 02:02) писав:

Маркос навів свою загальну характеристику форумців. В даному випадку підмітив, що більшість форумчан єврєїв недолюблює. Тож він тут нідочого, адже зовсім іншої думки.
Я євреїв сприймаю нормально.Ізраіль вважаю то форпост західної цивілізації на сході.
  • 0

#152 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 18:06

Перегляд дописуMarcos (13.03.2008 14:33) писав:

ну це пан VJ лише припущення, знов таки треба статистику дивитися.

Так а хто робить.те що на Сході розташовані основні експортери нашої країни це факт.Так скалось виходячи з ресурсної бази що має Схід, була б така ресурсна база на Заході, було б все навпаки.
Нагадаємо і про екологічні збитки від тих експортерів
  • 0

#153 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 18:07

Перегляд дописуПетлюра (13.03.2008 18:01) писав:

Та Боже збав.Ви що про конфлікт навколо цвинтаря орлят не чули?
Ні,не чув.А є якась інфа по цьому?

Я як деякий зазначу що гріш ціна моєму патріотизму якщо він навіть мовою не підтверджений.Легко сказати "Я патріот" а от підтвердити це реальними діями.

Патріот це той хто розмовляє на українській мові?))))

Прихований текст
Я не люблю сало, не ношу вышиванку и не знаю слов украинского гимна. Я не переплывал Днепр и не умею танцевать гопак. На моем столе не лежит "Кобзарь", а на стене не висят рушники. Моя кровь красная, а не желто-голубая. Я не склоняю "пальто" и "кино", и три самых важных слова я сказал на русском языке. Я - украинец?

Я болею за "Динамо", за Кличко и Клочкову. Я видел эту землю из иллюминатора Боинга, но я вернулся. Мне не нужны неоновые города и силиконовые женщины. Я не буду жить там, где улицы без имен, а люди без отчеств. Я останусь здесь. Здесь земля еще не остыла от огня, и еще не стерлись на плитах имена незабытых предков. Здесь девушки читают в метро и пишут стихи на парах по термодинамике. Здесь на деньгах поэты, а не президенты. Здесь шутят смешно и улыбаются честно. Из сердца не вычеркнуть пятую графу. Я - украинец.

Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки. Мне никогда не забыть украинской колыбельной и поцелуя на Андреевском.

А еще: мне часто снится необъятное небо и поле подсолнухов. И мой сын родится здесь. Я - украинец!
- ось,як ви це оціните??
  • 0

#154 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 18:15

Перегляд дописуПетлюра (13.03.2008 18:06) писав:

Нагадаємо і про екологічні збитки від тих експортерів
і що ?
Вам аби тільки щось мені заперечити, при цьому екологія це взагалі не в цю тему.

ну так я за вас радий.Ваші реальні дії які..а згадав " Не слухати російську попсу" . О це так, ваша мабуть найреальніша дія :angry1: :ggggg: :(
Я нікому нічого доводити не повинний, тим більше свій патріотизм.
  • 0

#155 Крендель

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 18:20

Осі ці шавки - прихильники федералізму, комунізму, вітренконізму - зрада національним інтересам, взагалі побудови Незалежної Української Держави. Українець ніколи такого не сприйме. То не наші брати. І як вірно підмітив VJ позбавляти громадянських прав. Кому не до вподоби - нафік туди, де вам буде до вподоби.

Лол)Комуністи і вітренківці це звісно сила)))причому дуже страшна ))
Перші-це спогади минулого,а інших так багато що вони навіть в парламент не прошйли)))
Я так розумію саме ці сили заважають вільно дихати Україні ?)))
  • 0

#156 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 18:41

Перегляд дописуКрендель (13.03.2008 18:20) писав:

Лол)Комуністи і вітренківці це звісно сила)))причому дуже страшна ))
Перші-це спогади минулого,а інших так багато що вони навіть в парламент не прошйли)))
Я так розумію саме ці сили заважають вільно дихати Україні ?)))
Серед прихильників ПРУ таких чимало
  • 0

#157 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 13.03.2008 – 21:05

Дякую, Маркосе, що підтримуєш тему, в мене нема часу майже сидіти в інеті... Та я все одно бачу, що важко таки об"єднати усіх, особливо коли серед них є радикали!
Погоджуся, що електорат Вітренко та електорат коммі - то зрадники, які заважають розвитку держави, а от щодо ПР - можу не погодитись. Знаю багато патріотів, які підтримують програму ПР...
  • 0

#158 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 21:11

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (13.03.2008 21:05) писав:

Дякую, Маркосе, що підтримуєш тему, в мене нема часу майже сидіти в інеті... Та я все одно бачу, що важко таки об"єднати усіх, особливо коли серед них є радикали!
Погоджуся, що електорат Вітренко та електорат коммі - то зрадники, які заважають розвитку держави, а от щодо ПР - можу не погодитись. Знаю багато патріотів, які підтримують програму ПР...
а чи самі ПР підтримують ту програму? :angry1:
  • 0

#159 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 13.03.2008 – 22:12

Перегляд дописуА_н_д_р_і_й (13.03.2008 21:11) писав:

а чи самі ПР підтримують ту програму? :angry1:
Я за тих ПРівців, які підтримують! А інших взагалі повиганяти!
  • 0

#160 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 00:26

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (13.03.2008 22:12) писав:

Я за тих ПРівців, які підтримують! А інших взагалі повиганяти!
От в Фінляндії в 1918 наскільки знаю майже всіх депутатів соціал-демократів знищили чи вислали за спробу держперевороту і залищили лише 3 одикватних.От від них і веде свій рід знаменита фінська модель.От і з ПР треба так :angry1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних