Перейти до вмісту

Брати, давайте спробуємо об"єднатися

Повідомлень в темі: 242

#101 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.03.2008 – 22:43

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 22:33) писав:

та ви що ! І я розмовляю на російській мові з людьми, наприклад зі Сходу і що ?)) Я тупий??? так я вам зараз наведу приклад.

Коли відбувалась всіма омріяна революці, хто її почав ? Не російськомовні кияни вийшли в понеділок на Майдан, поки ви ще там очі протирали в своєму патріотичному краї.
В моєму універі ходили по коридорам кричали " Пар не будет. Все на Майдан". Не російськомовні кияни годували ваших братів націоналістів та патріотів з Заходу, не приносили їм одяг ? ЗА декілька днів стільки нанесли, що купами валявся на Майдані. Що ж всі брали і не звертали увагу ?
У мого російськомовного знайомого п"ять чоловік незнайомих зі Львова жило під час революції ? Я з ним розмовляю на російській...я тупий, він тупий ?Він не любить свою країну?Чи ми всі гірші за вас, щиру патріотку ?

Коли треба було боротися, щось не дуже увагу на мову звертали. А тепер ви тут бігаєте по форуму б"єте себе в груди і розказуєте, хто патріот, кого треба з країни вислати, хто тупий, а хто ні ?

Моя вам порада, перше ніж щось писати в таких темах, краще подумайте...або взагалі не пишіть.
Нічого собі! Маркосе, ви мене звідси виганяєте??? Ви за кого себе взагалі маєте? Мабуть, якби на форумі була б посада Бога, то ви і туди б націлились...

Якою можна назвати людину, яка не сприймає ні історичних фактів, ні спогадів очевидців, я вже й не кажу про думки інших форумчан (!)??? Самі робіть висновки... Інші щодо вас, мабуть, вже зробили...

П.С. Майдан - це не приклад організованості та взаємопідтримки.
  • 0

#102 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 22:46

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 22:33) писав:

написане про Майдан
А дехто на Майдані був ще з недільної ночі) До чого тут мова? Якщо вже про це, то за мій київський період (так склались життєві обставини) російською зі мною розмовляли лише селюки з Київської області (там у них мода така - в Києві вони всі розмовляють "по-модньому") й частина (не всі!) вихідців із півдня та сходу (ті на принципі). Те саме я побачив у Криму. Люди нормальні - розуміли й нормально сприймали, а не розуміли - цікавилися й перепитували. Тупі недоноски-шовіністи, реагували інакше. На екскурсії потоваришував був із сусідкою в автобусі. Десь із підмосковних областей. Вона навіть розуміла. Це я сприймаю. А як жити в Україні купу років і не розуміти нічого - ніколи не зрозумію.

Стосовно походження - перечитай ще раз і знайди значення терміну "ксенофобія". Тоді вже й приміряй до когось. Може до себе? Правда оченята ріже:cool1:
  • 0

#103 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2008 – 22:52

Перегляд дописуОлеська (12.03.2008 21:43) писав:

Нічого собі! Маркосе, ви мене звідси виганяєте??? Ви за кого себе взагалі маєте? Мабуть, якби на форумі була б посада Бога, то ви і туди б націлились...

Якою можна назвати людину, яка не сприймає ні історичних фактів, ні спогадів очевидців, я вже й не кажу про думки інших форумчан (!)??? Самі робіть висновки... Інші щодо вас, мабуть, вже зробили...

П.С. Майдан - це не приклад організованості та взаємопідтримки.
я вас виганяю ? :cool1: Я вам пораду даю )))
А ви хоч самі на Майдані були ? :cool2:

Перегляд дописуА_н_д_р_і_й (12.03.2008 21:46) писав:

А дехто на Майдані був ще з недільної ночі) До чого тут мова? Я
.. Для вас поясню коротко. Що не треба російськомовних українців називати тупими, вони від вас нічим не гірші, Майдан як приклад, що всі українці рівні)
  • 0

#104 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.03.2008 – 23:19

об’єднаються українці тоді, коли відчують себе українцями, а не жителями певної території на півночі/півдні/заході/сході чи в центрі країни під назвою Україна.
об’єднаються тоді, коли навчаться терпимості, взаєморозуміння і взаємоповаги
об’єднаються тоді, коли навчаться йти на компроміси
об’єднаються тоді, коли навчаться не копирсатися в багні (так саме багні) історії вишукуєчи якесь гімно яким можна один одному в обличчя покидатись
об’єднаються тоді, коли навчаться будувати майбутнє з того що вже мають, зважаючи на історичний досвід аби уникнути подібного в майбутньому, а не намагаючись щось повернути в тому стані якому було. ЦЕ НЕ МОЖЛИВО!!!
я протягом дня розмовляю мінімум чотрима мовами - українською, російською, французькою та англійською(40%/20%/10%/30%). це специфіка мого життя та моєї роботи.
я знаю багато людей, російськомовних, які роблять все заради цієї країни своєї країни...моєї країни. так вони знають українську, але в силу певних життєвих обставин розмовляють нею гірше. але вони більші патріоти ніж ті, що бажають лише знищення всіх навколо невідомо навіть для чого. аби покричати і повбивати.
вчіть розуміти одне одного не лише завдяки мові. вчіть розуміти душу й серце.
  • 0

#105 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2008 – 23:26

СТОППППППППППППППППППППППППП!!!

Занадто вже дискусія пішла в не те русло!!!

Внесу відразу ясність, російськомовні українці є такими ж українцями я ми з вами. Саме українці, хто самоідентифікує себе як українця, хто поважає, знає, підтримує українську мову, традиції, культуру. Маю вдосталь друзів із всіх куточків країни, щоб підтвердити. Загляньте на корр чи на правду. Там існує така ідентифікація незрозуміла русскім, як російськомовний український націоналіст. Адже не в мові різниця, якщо людина по духу українець, відстоює українські інтереси, працює не озираючись яка там думка Москви чи ін, не малорос, хохол чи etc.

Далі повертаюсь до топікстартера. Ведеться мова про об’єднання, так звісно із українцями й без того є об’єднання. В нас є спільні інтереси, ми працюємо над ними. НО!!

Осі ці шавки - прихильники федералізму, комунізму, вітренконізму - зрада національним інтересам, взагалі побудови Незалежної Української Держави. Українець ніколи такого не сприйме. То не наші брати. І як вірно підмітив VJ позбавляти громадянських прав. Кому не до вподоби - нафік туди, де вам буде до вподоби.

Україна з часом відродиться, не все відразу.

Покоління теперішнє постсовдепівське. Ось типові приклади деяких шавок: Я нє хачу слушать украінський язик, мало того що не хочуть, вони і речення ним мовити не можуть. Проте горланять про украінізацию.

Ми відродили незалежність, відродимо з часом і духовність.

Повторюю на останок, не рівняйте російськомовних під одну лінійку.

І на останок, найбільшу неповагу викликає саме галицькі селюки (саме так), котрі при бесіді відразу відразу на російську переходять, при тому що акцент їх російською такий паскудний.. В Криму відпочиваючи розмовляв із севастопольцем. Я бил у вас, в івано-франковскє, со мной фсє по-русскі разгаварівалі. От вам повага до своєї нації, своєї мови.

Далі бачу Маркос як люблять зі схоху говорити - схід годує всю Україну. Теж до цього бачу хилить, хоча дещо в іншому ракурсі. Так от, я маю дані, завтра попрошу друг скине лінки на статистику. Так ось Івано-Франківська область, 1.2 мільйони жителів - здає більше до держбюджету, ніж Крим. Статистика на душу населення. Про Добас яка різниця тра вже статистику в руках мати (не буду брехати), скільки наприклад в Донецькій області 3.4 млн.. чи як..

Так ось ви із цими казками закінчуйте..
  • 0

#106 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 23:32

Перегляд дописуbamik (12.03.2008 23:26) писав:

Далі бачу Маркос як люблять зі схоху говорити - схід годує всю Україну. Теж до цього бачу хилить, хоча дещо в іншому ракурсі. Так от, я маю дані, завтра попрошу друг скине лінки на статистику. Так ось Івано-Франківська область, 1.2 мільйони жителів - здає більше до держбюджету, ніж Крим. Статистика на душу населення. Про Добас яка різниця тра вже статистику в руках мати (не буду брехати), скільки наприклад в Донецькій області 3.4 млн.. чи як..

Так ось ви із цими казками закінчуйте..
Ну шо ви пан bamik мене перекручуєте про те що Схід годує Україну я не казав. Економічний потенціал це одне, платники податків це теж інше. Так що не треба...з мене тут вже данбасца делать)
  • 0

#107 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.03.2008 – 23:38

Гарно сказано Зимовою дівчиною. Головне - кожне слово в тему. Дякую
  • 0

#108 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 13.03.2008 – 01:25

Перегляд дописуMarcos (9.03.2008 19:01) писав:

Пантерка ти не на цей форум звернулась. Твоє звернення тут нікого не розчулить, тут КСЕНОФОБІЯ править бал.
На цьому форумі в світі є одна велика нація - УКРАЇНЦІ, на цьому форумі справжнє лише одне - УКРАЇНСЬКЕ. Всі інші ( москалі, євреї, американці) просто другий сорт. Так що........ тут, як головою об стінку...ТУТ НАЦІОНАЛІСТИ ! ОБЕРЕЖНО :cool1:
8 березня святкуєш - Ти не патріот
Не ідеалізуєш УПА - Ти не українець
Не " не любиш євреїв" - це вже щось підозріле
Не згадуєш про величезну шкоду що нам завдали совєти та імперія - ти не патріот.
"ХОХОЛ" - це образа
"ЖИД" - це нормально
Казати про Україну погано- це злочин
Заперечувати ГОЛОДОМОР - це гріх
Заперечувати Холокост - ЦЕ СУПЕР, респект і повага, а якщо кинеш посилання на розумну статтю будеш мати кучу плюсів.
У НАЦІОНАЛІСТІВ ТЕРЕВЕНЬ є одна думка на все, всі хто думають не так, просто не розуміють нічого, або мало читали всякої націоналістичної та ксенофобської бредятини, або просто ТОЛЕРАНТІ до всілякої бридоти, тим самим нищать все українське.

А от мене зацікавило, чому теж жиди поперек горла стали тобі друже ?
  • 0

#109 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.03.2008 – 02:02

Перегляд дописуPanikovskiy (13.03.2008 01:25) писав:

А от мене зацікавило, чому теж жиди поперек горла стали тобі друже ?
Маркос навів свою загальну характеристику форумців. В даному випадку підмітив, що більшість форумчан єврєїв недолюблює. Тож він тут нідочого, адже зовсім іншої думки.
  • 0

#110 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 07:29

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 15:46) писав:

ха-ха -ха. Україна це що Монако чи Домініка з її пільгами та дозволом на в"їзд в 100 країн світу без віз ? Теж мені знайшли цінність))).

Раз багато хто ще не в Монако, а тут - значить цінність

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 15:46) писав:

Балакали, балакали сіли та заплакали....знову поділили на себе любих та на недостойних українського громадянства. Об"єднали країну..блін.

Хто говорив про громадянство? Мова лиш про позбавлення громадянських прав.

Перегляд дописуКрендель (12.03.2008 20:18) писав:

Якщо ми будемо судити,а не миритися то об"єднання небуде.

А давайте і злочинців не судити - теж люди все таки...

Перегляд дописуОлеська (12.03.2008 21:51) писав:

мене дістає, коли в своїй же країні україномовні українці (яка прикра тавтологія) переходять на російську, щоби російськомовний співрозмовник їх зрозумів (!!!). Це верх тупості і самонеповаги!

Дуже "приємно" пані - отак почитаєш, і аж душа "радіє". Яке Вам діло до того, хто якою мовою коли і з ким говорить? Азаров з Табачніком та Вітренко теж інколи говорять українською - це робить їх гарними людьми?
Дурня якась...

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 22:11) писав:

на Сході зараз формують економінчний потенціал країни, де розташовані найбільші платники податків в Україні

Пане Маркос, перш ніж таке писати, порівняйте їх податки з субвенціями та дотаціями з бюджету, які вони отримують.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (12.03.2008 23:19) писав:

об’єднаються тоді, коли навчаться терпимості, взаєморозуміння і взаємоповаги
об’єднаються тоді, коли навчаться йти на компроміси

Дуже гарно написано, тільки це місце незрозуміле. ЄСМ сплюндрував державні символи - який пропонуєте компроміс - давати їм це робити, але тільки по вихідним, а не по будням?
Прорив перекопував землю, де Крим з"єднано з Україною - який шлях до взаєморозуміння пропонуєте - дати їм перекопати, але тільки половину?
Вітренко щодня агітує за приєднання до Росії - який варіант терпимості та взаємоповаги пропонуєте - погодитись увійти, але на правах не члена федерації, а окремої провінції, чи як? Поясність мені, будь ласка.
  • 0

#111 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 13.03.2008 – 09:19

В усякому разі видно з дискусії, хто є хто.
Методи провокаторів старі як світ, як то заболтати тему, відвести розмову в інший бік, перекрутити суть, заставити виправдовуватись без вини і т.д. і т.п.

Але, як в Володимира Висоцького: "...Вверх таких не берут и тут- про таких не поют"
Посилайте їх..(подумки, але з відчуттям)!!!
  • 0

#112 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 10:27

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 07:29) писав:

Хто говорив про громадянство? Мова лиш про позбавлення громадянських прав.

ну не те так інше. Всеодно дискимінація на лице

А давайте і злочинців не судити - теж люди все таки...

Цитата

Балакали, балакали сіли та заплакали....знову поділили на себе любих та на недостойних українського громадянства. Об"єднали країну..блін.
так, наприклад 5 млрд гривень на вугільну промисловість забагато, тут нічого сказати, але українське вугілля саме по собі має високу собіватрість, тому нічого не поробишЮ, треба дотації.
  • 0

#113 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 10:41

Перегляд дописуMarcos (13.03.2008 10:27) писав:

ну не те так інше. Всеодно дискимінація на лице

Звісно. А злочинці взагалі в тюрмах сидять - це навіть не дискримінація, а взагалі знущання - давайте випустимо?

Перегляд дописуMarcos (13.03.2008 10:27) писав:

так, наприклад 5 млрд гривень на вугільну промисловість забагато, тут нічого сказати, але українське вугілля саме по собі має високу собіватрість, тому нічого не поробишЮ, треба дотації.

Все це зрозуміло - одне лише питання - майже вся вугільна промисловість знаходиться в приватних руках, якого дідька ми, звичайні платники податків, повинні дотувати приватних підприємців? Нам що, вже нема куди гроші дівати?
Тому не треба нам про податки. Якщо шахта платить податків на сто мільйонів, а дотацій бере на 120, то до дупи такі розміри податків, карпатська лісопилка, яка сплачує мільйон все одно буде для держави робити більше.
  • 0

#114 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 11:06

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 10:41) писав:

Звісно. А злочинці взагалі в тюрмах сидять - це навіть не дискримінація, а взагалі знущання - давайте випустимо?
ви зрівняли тих хто вбив когось наприклад і тих хто не знає української мови. Злочини однакові

Цитата

Все це зрозуміло - одне лише питання - майже вся вугільна промисловість знаходиться в приватних руках, якого дідька ми, звичайні платники податків, повинні дотувати приватних підприємців? Нам що, вже нема куди гроші дівати?
Тому не треба нам про податки. Якщо шахта платить податків на сто мільйонів, а дотацій бере на 120, то до дупи такі розміри податків, карпатська лісопилка, яка сплачує мільйон все одно буде для держави робити більше.
З цим питанням звертайтесь в уряд, а не до мене. Не було б дотацій, було б дорожче вугілля...це єдине що ясно.
  • 0

#115 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 11:11

Перегляд дописуMarcos (13.03.2008 11:06) писав:

ви зрівняли тих хто вбив когось наприклад і тих хто не знає української мови. Злочини однакові

Ніяких урівнювань, виключно аналогії. Вбив когось - в тюрму, не знаєш української мови - не маєш права голосувати і займати управлінські посади. В чому проблема? Якщо хтось не знає математики, а його бухгалтером не беруть - Вас така дискримінація не турбує?

Перегляд дописуMarcos (13.03.2008 11:06) писав:

З цим питанням звертайтесь в уряд, а не до мене.

Вибачайте, але про "найбільших платників податків" та якісь там економічні потенціали Ви сказали, а не уряд, то не переводьте тепер "стрілки" :cool1:
  • 0

#116 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 13.03.2008 – 11:21

Перегляд дописуbamik (13.03.2008 02:02) писав:

Маркос навів свою загальну характеристику форумців. В даному випадку підмітив, що більшість форумчан єврєїв недолюблює. Тож він тут нідочого, адже зовсім іншої думки.
Це ж треба, і по чому тут замітно, що БІЛЬШІСТЬ недолюблює жидів? :cool1:
  • 0

#117 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 11:22

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 10:11) писав:

Вибачайте, але про "найбільших платників податків" та якісь там економічні потенціали Ви сказали, а не уряд, то не переводьте тепер "стрілки" :cool1:
а для вас не очевидно що вугільна галузь не є перспективною в УКраїні ? Чи для вас Схід то лише вугілля ? Якщо так, то не дивно, що ви мене так круто обламали)
  • 0

#118 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 11:40

Перегляд дописуMarcos (13.03.2008 11:22) писав:

а для вас не очевидно що вугільна галузь не є перспективною в УКраїні ?

Ні. За нормального відношення до неї вона могла б дати непогані прибутки. Але - за нормального.

Перегляд дописуMarcos (13.03.2008 11:22) писав:

Чи для вас Схід то лише вугілля?

Ви хочте сказати, що металургійна чи хімічна галузі дотацій не отримують?
  • 0

#119 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 11:47

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 10:40) писав:

Ні. За нормального відношення до неї вона могла б дати непогані прибутки. Але - за нормального.

Ви хочте сказати, що металургійна чи хімічна галузі дотацій не отримують?
так у нас всі галузі отримають якийсь захист від держави, хто у вигляд приференцій, хто у виглядій дотацій, хто у вигляді митних бар"єрів і що ? Але було б цікаво, дізнати скільки ж держ. бюджет виділяє дотацій на хім. там металурргію для зажравшихся східних регіонів))))

Цитата

проблема тут ось в чому....пласти вугілля в Донецькому басейні занадто глибокі до 1000 метрів, а то й і бльше, крім того вони не горизонтальні, це все значно здорощує видуботок вугілля.
Нє звичайно....прибуток великий може бути, якщо збирати вугілля екскалатором в кар"єрах як це робиться в Росії та Німеччини але ж глубина не та))))

Цитата

Ніяких урівнювань, виключно аналогії. Вбив когось - в тюрму, не знаєш української мови - не маєш права голосувати і займати управлінські посади. В чому проблема? Якщо хтось не знає математики, а його бухгалтером не беруть - Вас така дискримінація не турбує?
Ну не знаю пан VJ, працював з держ. службовцями Сходу, всі папери в них на українській, жодного російського не бачив.
  • 0

#120 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 11:58

Перегляд дописуMarcos (13.03.2008 11:47) писав:

Ну не знаю пан VJ, працював з держ. службовцями Сходу, всі папери в них на українській, жодного російського не бачив.

Офіційні папери - звісно, бо "так положєно". Але це всього лише папери. А як все насправді - можете глянути на Азарова.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних