Перейти до вмісту

Чи підтримуєте Ви ініціативу В. Ющенка зробити крим.відповідальність за невизнання Голодомору 1932-33 р.р?

Повідомлень в темі: 29

Опитування: Ігіціатива Президента. (38 користувачів проголосувало)

Чи підтримуєте ви такий крок?

1. Так (29 голосів [74.36%])

Процент голосів: 74.36%

2. Ні (5 голосів [12.82%])

Процент голосів: 12.82%

3. Навіщо таке робити? (5 голосів [12.82%])

Процент голосів: 12.82%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Славія

Відправлено 12.03.2008 – 10:02

Цитата

А як бути з тими, хто раніше закінчив школу ще по радянських підручниках?
Держава ніколи не щадить старих та хворих в суворі часи, як це не погано чути! Я незнаю що їм робити, можу тільки пропонувати слухати офіційні українські ЗМІ, та інколи цікавиться сучасною історією, думаю це вони можуть впринципі зробити. Тим більш багато є прикладів, коли якийсь старий чоловік творив злочин, а йому за це не було майже ніякого покарання, тільки тому що він старий. А от в країнах Європейського союзу посадити пенсіонера - не проблема.

Цитата

багато людей, які принципово не цікавляться ні політикою, ні історією. І не знають, що тепер раптом "курс" змінився і за те, чому їх вчили колись в школі, зараз їх можуть запроторити в буцигарню.
Ці люди, частіше всього сидять собі вдома, але ж думаю, що вони не лопухи і розуміють, що історія трішки змінилась, перекручувати теж не треба. Їм просто думаю буде байдуже. І нарешті, якщо у когось є своє ненормальне життя - це тільки проблеми тієї людини і не більш, більш це не кого не стосується! Бо майбутне України не за старими, а за молодью.

Цитата

Зайва ця "відповідальність"...Передбачаю, що якщо її введуть, то шанобливе скорботне ставлення до тих подій перетвориться на іронично-анекдотичне...Як неодноразово бувало в нашій історії, почнуть на кухнях розповідати "політичні" анекдоти, як про євреїв в концтаборах. "Перший барак в баню, другий на розтопку..." Ющ цього хоче добитися?
Я особисто незнаю, чого хоче добитися Ющ, але думаю що нічого поганого цим указом він не кому не хтів зроби - все для держави:cool1: І думаю, що прийняти цій закон реально, тільки редагуя його під сучасні українські концепції. Чим ми власне і займаємось, сподіваюсь що сюди заходить хтось з політиків, ось йому ідеї)))
  • 0

#22 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 12.03.2008 – 12:07

То вже занадто. Наче більше нікого до кримінальної відповідальності притягти!
  • 0

#23 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 12.03.2008 – 12:22

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.03.2008 13:07) писав:

То вже занадто. Наче більше нікого до кримінальної відповідальності притягти!
Занадто буває, коли людина не поважає свою історію...
  • 0

#24 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.03.2008 – 20:30

Підтримую..
Неважливо, як бути тим, кого вчили по-іншому.. Хай собі знають своє, але хай не сміють стверджувати протилежне! Хоча я не вірю в те, що вони насправді його не визнають... Не визнають, бо декому не треба, щоб цю сторінку історії визнавали... Так само не вірю, як коли якась допотопна бабка, живучи 40, 50, 60 років на Україні, заявляє, що вона ніц не розуміє... Вона або бреше, або просто це свідчить про її розумові можливості...
А взагалі, нам час ввести крим.відповідальність ще за багато і багато інших "не визнавань"...
Може я за категорична... але просто дивишся на те, що твориться... і впадаєш у відчай... ну які ще методи застосовувати до цього ЛЮДУ???
  • 0

#25 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.03.2008 – 22:48

А як бути з сучасним голодомором? Кого притягувати до відповідальності? Продукти коштують дорожче шикарного китайського непотребу! Я вже не можу обжираця так як раніше, змушений худіти... Вимагаю покарання винних!
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.03.2008 – 22:56

Вчора почула інформацію про виплату Бельгією родичам жертв холокосту. Суми колосальні. Що ж виплатила нам Росія - правонаступниця СРСР? Аж нічого. Цілими сім"ями гинули. Та й зараз ті, що вижили, не мають достойного існування. Хто їм компенсує страждання? А тут ще розглагольствують щодо визнання чи невизнання... Звичайно, має бути кримінальна відповідальність!
  • 0

#27 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 00:07

Влада Росії буде до останнього заперечувати Голодомор.
В іншому разі їм прийдеться відповідати і перед російським народом.
В Росії досить поширена така думка: http://forums.nordru...read.php?t=1345
А це становить вже загрозу існуючому в Росії ладу...
Визнання Голодомору владою Росії буде рівноцінно пострілу з Аврори.
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.03.2008 – 00:14

Перегляд дописуSotnik (14.03.2008 00:07) писав:

Влада Росії буде до останнього заперечувати Голодомор.
В іншому разі їм прийдеться відповідати і перед російським народом.
В Росії досить поширена така думка: http://forums.nordru...read.php?t=1345
А це становить вже загрозу існуючому в Росії ладу...
Визнання Голодомору владою Росії буде рівноцінно пострілу з Аврори.
Так, в Росії теж був голодомор (зауважу на території колишньої України і не лише), але він не набув таких маштабів винищення, як в Україні.
  • 0

#29 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 00:58

Перегляд дописуОлеська (14.03.2008 00:14) писав:

Так, в Росії теж був голодомор (зауважу на території колишньої України і не лише), але він не набув таких маштабів винищення, як в Україні.
Ну, Поволжжя навряд чи можна віднести до українських земель...
На Кубані голод був не менший, ніж у нас.
Я погоджуюсь з тими дослідниками, які стверджують що голод було організовано на землях ареалу проживання арійської нації, до якої безумовно відносяться і українці. З такої точки зору події подальшої історії, і не тільки радянської, стають більш правдоподібними.
  • 0

#30 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 14.03.2008 – 09:36

Богуслав. Тему почищено.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1