Перейти до вмісту

Яку періодику ви читаєте?

Повідомлень в темі: 190

#121 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.03.2009 – 00:02

Перегляд дописуСаляма (18.03.2009 23:47) писав:

в тій. в період 80-их вона була популярна. а зараз її цільова аудиторія - пенсіонери. контент того номера: відкрили десь там пам"ятник шевченку, перевидали Симоненка, опублікованого в 90-их, інтерв"ю дідка, який 5 років тому номінувався на Шевченківську премію. Газеті не довго лихилося з таким контентом і при скороченні їхнього штабу на 40%
Угу, паняв. А тіке ви мого прікола не паняли.
ЛУ не читаю. Всього ж не перечитаєш. Я тіке УМ бєгло передивляюсь. В основному на останній сторінці, де дівчата красіві. Мені просто політика набридла, і газети через неї теж.
  • 0

#122 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.03.2009 – 10:48

Я не передплачую пресу. Переважно купую. Газети "Експрес" і "Високий замок" - то святе. Не люблю читати жіночі журнали. Рідко в них пишуть щось цікаве.
  • 0

#123 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.03.2009 – 10:51

"Ринок інсталяції" і то інколи))
  • 0

#124 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.03.2009 – 11:48

Перегляд дописуСаляма (18.03.2009 23:33) писав:

якось купила я "Літературну Україну". На жодній (!) шпальті не знайшла нічого цікавого.
Ну, це таке. В мене є знайомі, для яких, для прикладу, "33 канал" (місцева жовта преса) - цікавіший набагато навіть за ту саму "Молоду Україну" (вже й мовчу про "ЛУ").

Перегляд дописуIA32 (18.03.2009 23:40) писав:

Мабуть ви не в ті шпальНі заглядали...
Погоджуюсь.

Флуд видалено. Варенику, усне попередження.
  • 0

#125 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 18:35

Після зміни редактора "ЛУ" стала набагато краща, там такі прикольні дискусії з літератури публікували, й непогані рецензії на нові книжки.
З лютого передплатила і поки не прочитала там нічого цікавого. У них що знову "влада помінялась"?
  • 0

#126 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 20:33

Читаю регулярно "Твой малыш", іноді почитую щось на кшталт усякого навколополітичного флуду ;)
  • 0

#127 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 02.04.2009 – 12:53

Перегляд дописуMarichka (1.04.2009 19:35) писав:

Після зміни редактора "ЛУ" стала набагато краща, там такі прикольні дискусії з літератури публікували, й непогані рецензії на нові книжки.
З лютого передплатила і поки не прочитала там нічого цікавого. У них що знову "влада помінялась"?
А ти знайома із літературним, громадсько-політичним часописом "Березіль"? Читав гарні відгуки, приміром ось тут
  • 0

#128 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.04.2009 – 15:32

Перегляд дописуMarichka (1.04.2009 19:35) писав:

Не знаю подробиць, та теж бачу, що Перебийніс вже не редактор.(((
  • 0

#129 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.04.2009 – 18:10

останнім часом "Дебет-Кредит" :rolleyes: сама не передплачую... то все фірма :)
насправді дуже цікавий журнал... підходить не лишень бухгалтерам, але й загалом для всіх економічних професій :cry:
  • 0

#130 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 15:17

Перегляд дописуkatapulta (2.04.2009 12:53) писав:

А ти знайома із літературним, громадсько-політичним часописом "Березіль"? Читав гарні відгуки, приміром ось тут

Бачила кілька номерів. Але мені важко дати оцінку цьому часопису, бо я не належу до його аудиторії. Почитати цікаво, розумієш, що там є професійні статті, твори, які можуть назвати класикою, але я постійно ловила себе на думці, що нічого б суттєво не втратила, якби не читала.

Повідомлення відредагував Marichka: 15.04.2009 – 15:19

• 0

#131 Ґреzzко

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Франківськ - Київ

Відправлено 11.05.2009 – 16:16

Читаю в основному "Український тиждень". Досить непоганий журнал, подобається спосіб викладу матеріалу, тим більше він україномовний - в Києві це рідкість.
  • 0

#132 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 11.06.2009 – 21:19

Щотижні купую "Український тиждень" та "Профиль". Раніше, + Корреспондент, поки він не подорожчав і не збільшив кількість реклами.
УТ - по-моєму, взагалі найшикарніше аналітичне видання України ("Дзеркало тижня" не люблю за формат). Тас дійсно якісно подається як матеріал, так і фото.
Доречі, навчаючись на журналістиці, нам часто задають знайти в якихось виданнях певні типи заголовку, льоду, і т.д., так от, в УТ, в 1 номері є це все, + майже всі можливі жанри (крім некрологів=) ).
Якщо хтось не бачив - раджу!!
  • 0

#133 nICE

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:м.Львів

Відправлено 08.07.2009 – 23:22

Колись помоєму роки 2-3 тому (точно не згадаю), був появився НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ журнас "Седьмая Раса", але вишло всього нето пять, не то девять номерів, і він зник ... :)
  • 0

#134 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 12:11

Читаю "Інвест-газету" - це видання дуже інформативне і допомагає в навчанні. раджу економістам!
  • 0

#135 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.10.2009 – 19:08

Перегляд дописуdark (21.02.2009 12:44) писав:

"Наш край" і "Українське слово"

Моя бабця раніше передплачувала "Українське слово", тож я читала регулярно. Тепер планую знову почати виписувати.

Перегляд дописуandy_pit (11.05.2009 17:16) писав:

Читаю в основному "Український тиждень". Досить непоганий журнал, подобається спосіб викладу матеріалу, тим більше він україномовний - в Києві це рідкість.

Теж читаю час від часу, щоправда, не передплачую, а купую в супермаркеті, якщо цікавий номер.

Щотижня купую "Експрес". Свого часу виписувала різні речі: протягом кількох років - "Дайджест для тих, хто вивчає англійську" (професійне, але перестало бути цікаво), один рік "Друг читача" (тепер хочу спробувати "Книголюб" - може, хтось відгукнеться про цей журнал?), "Урок української" певний час виписувала (шкода лиш, що часу немає на детальне перечитування), CHIP - іноді, "Мовознавство", а цього року взагалі нічого не передплатила - треба буде на наступний виправитися. От купила недавно російський журнал "Популярная механика" - цікаво. Можливо, продовжуватиму купувати.
  • 0

#136 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 03.10.2009 – 19:12

рлаувоу читав, тепер ніц, всьо є в інеті
  • 0

#137 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.10.2009 – 19:25

Перегляд дописуВареник (3.10.2009 19:12) писав:

рлаувоу читав, тепер ніц, всьо є в інеті
Читав чи дивився?)
З польських свого часу купувала систематично "Gazeta Wyborcza" та "Polityka". Зараз в неті все читаю, тобто gazeta.pl (портал Ґазети Виборчої) wprost.pl (портал газети "Wprost") та перегляд світових та польських журналів на onet.pl. З українських набагато менше, в принципі переглядаю онлайн тільки тоді, коли треба на форумі щось зацитувати, а мені впадло перекладати з польської. Але свого часу читала "День", "Дзеркато тижня" та поодинокі статті "Ї" - звичайно, все онлайн, іншої можливості не існує.
  • 0

#138 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 03.10.2009 – 19:26

Перегляд дописуNеmesis (3.10.2009 20:25) писав:

Читав чи дивився?)
ти що, там багато життєвих історій!!
  • 0

#139 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 07.11.2009 – 13:39

З понеділка до четверга щодня читаю "Молодий буковинець" (робота в мене така :rolleyes: ), а ще "Комсомолку в Україні", "Сьогодні", "Кореспондент" (то теж для роботи треба). А ще доводиться читати "Дивослово", "Слово і час", "Літературну Україну", "Урок української" та іншу періодику цієї тематики.
  • 0

#140 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 05.01.2010 – 18:26

Флуд видалено.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1