Перейти до вмісту

Шкільні фотоальбоми

Повідомлень в темі: 44

Опитування: Ваше ставлення (77 користувачів проголосувало)

Відповідаєм

1. Згадка про старі часи. (55 голосів [70.51%])

Процент голосів: 70.51%

2. Прості фоти. (18 голосів [23.08%])

Процент голосів: 23.08%

3. А мені всеодно і так не маю. (5 голосів [6.41%])

Процент голосів: 6.41%

4. А що то таке? (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.09.2012 – 13:10

Маю за 3-й, 9-й, 11-й класи. Переглядаю рідко. Школа була найзвичайнісінька, мікрорайонівська. В класі - 38 учнів. Після 9-го з 5 таких класів ледве зібрали два. Решта пішли по бурсах. На сьогодні спілкуюся з трьома подругами, з якими подружилася ще в початковій школі. Ще однієї, на жаль, вже нема (від саркоми "згоріла" у 20 років). Знаю, що ще один однокласник, за яким всі дівчата упадали, - помер від передозу. Отакі невеселі спогади.
  • 1

#42 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.09.2012 – 13:39

Перегляд дописуshіver2005 (18.09.2012 – 16:56) писав:

Пф, якби в нас хтось побачив, що його знімають без згоди, то розбив би знімальнику фейс. Та й без цього ніхто з камерами не ходив.
У вас було жостко. : )))
От тільки сьогодні вже давно мобілки з камерами є. Так що знімати стало простіше.

Перегляд дописуtaraBooka (27.09.2012 – 13:10) писав:

Маю за 3-й, 9-й, 11-й класи. Переглядаю рідко. Школа була найзвичайнісінька, мікрорайонівська. В класі - 38 учнів. Після 9-го з 5 таких класів ледве зібрали два. Решта пішли по бурсах. На сьогодні спілкуюся з трьома подругами, з якими подружилася ще в початковій школі. Ще однієї, на жаль, вже нема (від саркоми "згоріла" у 20 років). Знаю, що ще один однокласник, за яким всі дівчата упадали, - помер від передозу. Отакі невеселі спогади.
Так, роки йдуть, усе змінюється. Серед тих, хто зі мною вчився і я мав часто спілкування з ними, можна сказати були друзями, уже двох немає. І тут уже починаєш цінувати життя при тому.
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua