Перейти до вмісту

Одруження по розрахунку

Повідомлень в темі: 48

#41 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 09.04.2008 – 13:23

Перегляд дописуLegum (9.04.2008 09:25) писав:

ніби всі проти і т.п. але скільки ми зустрічаємо в житті саме таких історій......в даному випадку кожен кує своє життя як може.....я не можу засуджувати тих чи інших, бо якщо ти не бачиш що тебе кохають - то ти просто цього не хочить бачити.....
покую кую, і далі накую, от би хтосьз мільйоном баксів кохав, так звучить тема

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 09.04.2008 – 13:23

• 0

#42 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6531 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.04.2008 – 18:28

а я теж женитися хочу по розрахунку. на бідній сироті, після кулінарного технікуму. бо шлях до мого серця лежить через шлунок <_< ну і щоб теща була як скарб (невідомо де захована). Кохання? кохання то таке - то зовсім не привід для одруження.
  • 0

#43 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 14:44

Перегляд дописуТеодоріус (29.03.2008 14:44) писав:

гроші і кохання - несумісні речі...
Гроші і кохання можна суміщати але у нормальному їх дозуванні. Хоча так говорити мабуть неварто, оскільки то є спроба поєднювати різні несумісні категорії.

Що таке гроші? Що із ними станеться, якщо віра людей у їх необхідність зникне? Наприкалад якщо люди научаться добувати золото у такій кількості, що ми із нього будемо паркани робити чи щось таке.

Зараз кожна людина, яка має голову на плечах може забезпечити себе у необхідній мірі нічим не гірше або й краще ніж колись.

Духовне і матеріальне, вони завжди поруч але ніколи не змішуються і не втрачають свого змісту. Правильна розстановка уявлень про власні бажання на основі власних відчуттів дає можливість людині бачити власну мету шлях до якої завжди цікавий, а не проблемний, як у випадку сліпого життя по чужих пріоритетах.
  • 0

#44 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 17.05.2008 – 15:58

Коли є кохання, будуть і гроші.. чому? та дуже просто, бо один заради одного будуть старатись заробити їх, заради себе, своєї сім*ї, своїх діток! і це буде легше зробити, бо буде стимул, сенс, і найосновніше - ПІДТРИМКА!
  • 0

#45 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 19:29

Перегляд дописуLady Erato (17.05.2008 16:58) писав:

Коли є кохання, будуть і гроші.. чому? та дуже просто, бо один заради одного будуть старатись заробити їх, заради себе, своєї сім*ї, своїх діток! і це буде легше зробити, бо буде стимул, сенс, і найосновніше - ПІДТРИМКА!
Тоді бим всі були багаті буратіни :rolleyes:
  • 0

#46 Мадам Тадам

Чайник

• Заблоковані
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 07.07.2011 – 20:40

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.04.2008 19:28) писав:

а я теж женитися хочу по розрахунку. на бідній сироті, після кулінарного технікуму. бо шлях до мого серця лежить через шлунок ;) ну і щоб теща була як скарб (невідомо де захована). Кохання? кохання то таке - то зовсім не привід для одруження.
В такому випадку краще завести домробітницю, яка вміє готувати.
  • 0

#47 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 08.07.2011 – 09:29

Була недавно на весіллі, то одна заміжня дама, яка сиділа поруч зі мною, хильнувши зайвого, почала повчати нас з моєю сусідкою з іншого боку: "Дівчата, заміж треба виходити тільки по ращоту, тільки по ращоту!!"

Повідомлення відредагував Twinkle: 08.07.2011 – 09:29

• 0

#48 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 08.07.2011 – 15:13

Перегляд дописуTwinkle (8.07.2011 10:29) писав:

Була недавно на весіллі, то одна заміжня дама, яка сиділа поруч зі мною, хильнувши зайвого, почала повчати нас з моєю сусідкою з іншого боку: "Дівчата, заміж треба виходити тільки по ращоту, тільки по ращоту!!"
да да, важкі часи настали, але таких бажаючих багато і між ними жорстка конкуренція. В основному змагаються в категорії хто краще вміє тр@""тися і в кого силікону більше в цицьках і губах
  • 0

#49 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 24.08.2011 – 11:33

Я не розумію як можна жити з людиною,яка для тебе нічого не важить...просто в неї грошей багото....
Це якось не правильно зовсім...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua