Перейти до вмісту

Одруження по розрахунку

Повідомлень в темі: 48

#21 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.04.2008 – 15:19

Перегляд дописуphobos (7.04.2008 16:09) писав:

FeMINIsto4ka
Розумна жінка знає що з забезпеченим чоловіком їй легше збудувати своє життя, а якщо такого не знаходиться, ну тоді вже хапають те що є :happy1:
а для чого виходить будувати це життя - заради тих самих грошей??? скільки ж то людей нещасних з тими грошима...
тим більше то ще якою егоїстичною треба бути щоб псувати життя не тільки собі,а й іншим :happy1:

не вважаю розумною жінкою ту, яка виходить заміж за якось дідугана або багатого дурника (при чому гроші ж то не його)
ще раз повторюю набагато краще збудувати сім'ю, щастя, бізнес з коханою людиною :happy1:
  • 0

#22 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 07.04.2008 – 15:34

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (7.04.2008 16:19) писав:

не вважаю розумною жінкою ту, яка виходить заміж за якось дідугана або багатого дурника (при чому гроші ж то не його)
ще раз повторюю набагато краще збудувати сім'ю, щастя, бізнес з коханою людиною :happy1:
Звичайно краще, це сумнівів не викликає. Але давайте поглянемо на кількість розлучень в нашій країні, наскільки мені відомо, основна їх причина це незадовільний матеріальний стан подружжя. Зникає кохання під впливом невеликого розміру заробітної плати.
Білшість дівчат що одружуються вважають що у них все буде не так, але знаходяться і такі які завчасто про це дбають.
  • 0

#23 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 07.04.2008 – 15:45

phobos, думаю, що розлучались саме ті, що виходили по розрахунку, а при зникненні грошей у чоловіка і самі зникали :happy1:
  • 0

#24 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 07.04.2008 – 16:12

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (7.04.2008 16:45) писав:

phobos, думаю, що розлучались саме ті, що виходили по розрахунку, а при зникненні грошей у чоловіка і самі зникали :happy1:
Ось (нажаль не знайшов дані за 2007 рік):
Статистичні ж дані щодо розлучень в нашій країні шокують: за офіційною інформацією в 2006 році в Україні кількість розлучень склала 179 тис. (тим часом, відбулося лише біля 354 тис. шлюбів), тобто більш ніж половина шлюбів закінчилася розлученням.
взято з _http://www.iamstrong.org.ua/
Все ж не думаю що у нас така кількість одружень по розрахунку.

Змінив назву теми.
  • 0

#25 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 07.04.2008 – 16:20

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (7.04.2008 16:19) писав:

а для чого виходить будувати це життя - заради тих самих грошей??? скільки ж то людей нещасних з тими грошима...
тим більше то ще якою егоїстичною треба бути щоб псувати життя не тільки собі,а й іншим :happy1:

Перегляд дописуPit (7.04.2008 13:27) писав:

А хто читав твір О. Кобилянської ,,Людина''.
Головна героїня-Олена Ляуфлер, дуже кохала одного хлопця (Степана Лієвича). І поклялась йому, що вийде заміж тільки за нього. Та так сталось, що хлопець помер. Довги час Олена дотримувала клятву. Та склались обставини, що її сім'я дуже бідувала. І вона вийшла заміж, за чоловіка, якого не любила. І він був не бідний.
І чоловік її любив.

А як це прокоментуєте.

Повідомлення відредагував Pit: 07.04.2008 – 16:24

• 0

#26 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 07.04.2008 – 16:23

можливо зараз такі випадки і трапляютья... але все-таки дещо інші...
бо у нашому суспільсті така дівчина як Олена не пропола б :happy1:
  • 0

#27 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.04.2008 – 16:55

Перегляд дописуMarcos (7.04.2008 15:10) писав:

як не соромно таке казати :happy1:
не соромтесь, пешіть ісчо :happy1:

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (7.04.2008 15:20) писав:

головне шоб той мав інтелектуальний інтерфейс
багатофункціональну ("інтелектуальну") панель управління? :happy1: там багів повно, заглючити і забути, а от аналогові релейки пашуть "як доктор прописав", але ти видать хакер :happy1: (-20 псі-ебіліті :happy1: )
  • 0

#28 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 07.04.2008 – 17:02

Перегляд дописуSergiy_K (7.04.2008 16:55) писав:

багатофункціональну ("інтелектуальну") панель управління? :happy1: там багів повно, заглючити і забути, а от аналогові релейки пашуть "як доктор прописав", але ти видать хакер :happy1: (-20 псі-ебіліті :happy1: )
ну і нічого... трошки пошниряю, побавлюсь... уж розберусь шо і до чого :happy1:
  • 0

#29 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 07.04.2008 – 17:04

Перегляд дописуbamik (7.04.2008 11:00) писав:

кожна друга-третя
ага, а ще кожен другий-третій бухає за гроші, які його жінка заробляє по всяких заробітках.
  • 0

#30 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.04.2008 – 17:40

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (7.04.2008 18:02) писав:

ну і нічого... трошки пошниряю, побавлюсь... уж розберусь шо і до чого :happy1:
Як казав :happy1: таварісчь Сталін, це добре, що тезу про ПУ ви не оспорюєте :happy1: :happy1:
  • 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.04.2008 – 02:02

Перегляд дописуMarcos (7.04.2008 15:10) писав:

як не соромно таке казати :happy1:
Мені і соромно??? Та ти що! Як може бути форумській збоченці і соромно?)))

Я не люблю гроші, - я люблю їх тратити!)
  • 0

#32 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 10:53

Ну, мушу зізнатися, що я людина не надто скромна і багато мені грошей ніби й не треба, але є спецефічні забаганки, які обходяться недешево. І тут постає питання - де взяти гроші.
Так от, навіщо мені багатий старий пеньок? Хм... я не дурна, мені не бракує ділових якостей, інтелекту і кмітливості, щоб самій заробляти на себе. Якщо постараюсь - то ще й сама зможу забезпечувати свого чоловіка. а чому б і ні?? Хтось думає, що це дико і ненормально, бо я жінка. Але те, що я жінка аж ніяк не впливає на мій характер чи особистісні або ділові якості. Мені подобається бути жінкою, але також мені подобається бути самостійною та незалежною, і ні за які гроші я себе нікому не продам :happy1:

Але я розумію (розумію, не означає погоджуюсь) людей, які купуються на, здавалося б, легкі гроші...Мені їх жаль, принаймі настільки, наскільки мені до них не байдуже.
  • 0

#33 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 10:58

Kellis
От коли доб'єшся всього і знайдеш де реалізувати свої ділові якості, тоді може я тобі і повірю.
А поки що це в тебе лиш плани та задуми, а їх зреалізувати ой як буде нелегко.
  • 0

#34 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 11:49

Перегляд дописуphobos (8.04.2008 11:58) писав:

Kellis
От коли доб'єшся всього і знайдеш де реалізувати свої ділові якості, тоді може я тобі і повірю.
А поки що це в тебе лиш плани та задуми, а їх зреалізувати ой як буде нелегко.
1.Заробляти більше, ніж чоловік важче? я не говорю про міліони, але навіть зараз мені не потрібні гроші від хлопців/чоловіків.

2.ну, насприклад: якщо чоловік зароблятиме більше, то логічно в декрет я б пішла, але якщо зароблятиму більше я, то нехай в дектрет іде він. Все справедливо. Шанси у нас рівні, нехай все буде чесно і раціонально.

3.Простіше заробляти, ніж принижуватись :happy1: свобода і гідність - це святе. Хба можна жити без них? це буде жалюгідне існування... бр-р-р-р...

Проста схема:
1. хочу гроші - вчуся - заробляю гроші

2. хочу гроші - доглядаю за власною зовншіністю - спокушаю чоловіка/жінку, які скористалися схемою 1 заробили гроші

Перша схема, як на мене, простіша :happy1: краще я вже нею скористаюсь...
  • 0

#35 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 12:00

Перегляд дописуKellis (8.04.2008 12:49) писав:

1.Заробляти більше, ніж чоловік важче? я не говорю про міліони, але навіть зараз мені не потрібні гроші від хлопців/чоловіків.
Так то зараз, з часом потреби людини тільки збільшуються, особливо якщо вона спробує роскішного життя.

2.ну, насприклад: якщо чоловік зароблятиме більше, то логічно в декрет я б пішла, але якщо зароблятиму більше я, то нехай в дектрет іде він. Все справедливо. Шанси у нас рівні, нехай все буде чесно і раціонально.
Дійсно все чесно. Тільки одна дрібничка, чим чоловік дитину годуватиме? Чи пожертвуємо здоров'ям дитини заради кар'єри мами?

3.Простіше заробляти, ніж принижуватись :happy1: свобода і гідність - це святе. Хба можна жити без них? це буде жалюгідне існування... бр-р-р-р...
А хто говорить про приниження? Хіба всі забезпечені чоловіки мають принижувати свою дружину?
Ось моя знайома одна одружилася з бізнесменом крупним, і нічого, не жаліється, цвіте і пахне.

З.І. А почуття це така річ що не всім дано їх відчути, хоча інколи навпаки можуть прийти в зовсім не підходящий час.
  • 0

#36 ___

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 12:32

Перегляд дописуphobos (8.04.2008 13:00) писав:

Так то зараз, з часом потреби людини тільки збільшуються, особливо якщо вона спробує роскішного життя.
Так зараз я ще паралельно вчуся, а потім... А взагалі, це зауваження не по суті теми.

Цитата

Дійсно все чесно. Тільки одна дрібничка, чим чоловік дитину годуватиме? Чи пожертвуємо здоров'ям дитини заради кар'єри мами?
По-перше,дитяче харчування ще нікого не вбило. А по-друге, якщо вас аж так хвилює здоров"я дитини, то рік дружина посидить в дектерті, покормить дитину, а на наступний рік - ви підете в декрет. Дітям шкідливі дитячі садочки і т.д, адже там таке робиться, шо біда. А з вами - дитина буде почуватися комфортно і безпечно, що дуже корисно для здоров"я.

Цитата

А хто говорить про приниження? Хіба всі забезпечені чоловіки мають принижувати свою дружину?
Приниження - це не поважати себе і оцінювати себе в грошовому еквіваленті. а те, як буде ставитися багатий чоловік - окрема тема.

Цитата

Ось моя знайома одна одружилася з бізнесменом крупним, і нічого, не жаліється, цвіте і пахне.
Вона ж не ставить за ідеал свободу і гідність. а я ставлю.

Цитата

А почуття це така річ що не всім дано їх відчути, хоча інколи навпаки можуть прийти в зовсім не підходящий час.
Та не хочу я говорити про почуття, хіба що про почуття ГІДНОСТІ, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, САМОДОСТАТОНОСТІ і СВОБОДИ.
  • 0

#37 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 12:43

Kellis
Гаразд, переконали, поживемо - побачимо :happy1:

З.І. А підпис варто було б змінити відповідно до Правил форуму.
  • 0

#38 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Нововолинськ

Відправлено 08.04.2008 – 15:21

Люди, хто Чехова читав :) , там така сама проблема описана(в оповіданні "Братец" <_< ).
  • 0

#39 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 08.04.2008 – 16:41

Кохання по розрахунку???Ну, то це вже кохання не до людини, а до грошей..Ой,я так люблю тратити гроші, але планую їх заробити другим шляхом - розумом. Мені здається, що це краще, ніж терпіти якусь людину лише через гроші.
  • 0

#40 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 09.04.2008 – 08:25

ніби всі проти і т.п. але скільки ми зустрічаємо в житті саме таких історій......в даному випадку кожен кує своє життя як може.....я не можу засуджувати тих чи інших, бо якщо ти не бачиш що тебе кохають - то ти просто цього не хочить бачити.....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних