Перейти до вмісту

Пенсіонери

Повідомлень в темі: 65

#61 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.03.2009 – 09:21

В принципіповажати пенсіонерів треба хоч через те, що ви теж ними колись будетею. Хоч іноді і не розумію цих злобних бабусь в транспорті.
  • 0

#62 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.03.2009 – 09:30

ставлення залежить від ситуації та людини, вцілому нормально, правда дратує коли починають кричати про вік, адже повагу викликають не роки, а справи і сама людина (характер).
  • 0

#63 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.03.2009 – 09:35

Перегляд дописуDynkan 113 (16.03.2009 09:30) писав:

ставлення залежить від ситуації та людини, вцілому нормально, правда дратує коли починають кричати про вік, адже повагу викликають не роки, а справи і сама людина (характер).
Воно то так, але роки передусім лишають слід на людині у психологічному плані, тому моя думка - пенсіонер з прикрим характером і пенсіонер-добрячок - все одно пенсіонер.Якщо не поважаєш, то принаймні робиш вигляд.Тут вже аспект чемності і виховання.
  • 0

#64 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.03.2009 – 12:24

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (16.03.2009 05:09) писав:

Салямо, звертаючись до вас як до автора теми, і маючи припущення про ваше добре ставлення до людей згаданої вікової категорії, хочу внести одне уточнення, яке, зважаючи на сказане мною вище, - може бути не зайвим. Не тільки заради очищення нащої мови від остогидлих кальок з однієї відомої :) мови, а, в цьому випадку, особливо - з поваги, - треба недолугий і зневажливий вислів "Люди похилого віку" заміняти в мовленнєвій практиці на "Люди поважного віку". :)
на щястя такі питання вирішують розумніші за вас люди :)
Люди поважного віку :) для мене вік не може бути поважним :ggggg:
  • 0

#65 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 15:06

Перегляд дописуLemon (16.03.2009 12:24) писав:

на щястя такі питання вирішують розумніші за вас люди :)
Люди поважного віку :) для мене вік не може бути поважним :)
Менше смійся без причини, для свого ЩЯСТЯ. Говорячи за розум приділи йому увагу. Бо судячи з твого посту, ЙОГА тобі щось не допомагає. Чи може шкодить? Вік віком, та обзивать людей горбатими і вонючими, - передоз навіть для сосунка.
А якщо тобі не помітна різниця, то я тобі на твоєму прикладі наведу. Уяви, якби на тебе сказали не "людина з несформованим ще інтелектом (через вік)", а "людина з неповноцінним інтелектом". Відчуваєш різницю? Вибачай, та сам нариваєшся.
  • 0

#66 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 06.04.2015 – 19:50

Перегляд дописуShіver2005 (17.09.2012 – 09:11) писав:

Не можу добре ставитись до них. Раніше вони мене не так дратували, а зараз просто своїм маразмом вбивають людей. Пенсіонери небезпечні для здоров'я. Однак, чим багатше пенсіонер - тим він розумніше.
9 липня можливо досягну пенсійного віку, тож Ваше ставлення до мене іще погіршиться... цікава перспектива!
Щиро бажаю Вам дожити до цього віку!

Повідомлення відредагував Водій: 06.04.2015 – 19:50

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних