Перейти до вмісту

Пенсіонери

Повідомлень в темі: 65

#41 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.03.2009 – 15:50

Перегляд дописуbendera.UA (10.03.2009 15:43) писав:

а за одно прокатитись щоб о 9 вже на ринку потусуватись і свій не хитрий скарб (морковку, бурячок) забарижить і якусь гривню собі на хліб та онукам на цукерку відспєкуліровать до шикарної пенсії в 600 карбованців........
Можна посперечатися! Не всі такі. Це буде діяти тільки на громадський транспорт, який курсує на ринок, лікарню, вокзал, поліклініку. А решту? Промисловий район? Куди вони їдуть на дев'яту ранку?
  • 0

#42 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 10.03.2009 – 16:00

Малюсінька - отож бо - не всі такі....... в кожного свої потреби, своя "історія" - не всім то заради скандального кайфу треба ........ хоч є і така клінічна категорія персонажів - але то вже скорше клініка як вже казав. І не обов’язково то люди похилого віку. Інколи і пісюган в 17 свою молажаву прить (за відсутності розуму) хоче показать, інколи і начебто нормальна, поважна (на вигляд) людина починає бзигувать........
Сьогодні наприклад приходив на прийом пенсіонер......... видно було, що більше аби поспілкуватись ніж пожалітись. І про те що путівку не дали розповів і як в лікарні спочатку відмовили обслуговувати, і як у війну партизанив і як після війни відновлював з нуля желєзку, і які в нього нагороди є а які мали бути але не далі, і як про нього забули як на пенсію вийшов............... теж зрозуміти людину треба - можливо йому нікому більше про те сказати - знадати........ щоб елементарно вислухали й зрозуміли (навіть не обов’язково допомогли). Зато через 35 хвилин вийшов задоволений й не такий пригнічений......... ну що ж - і в цьому робота заключається.вислухать.

А було ще колись то бігав акі лань по кабінету, через столи переплигував - від "ветерана" рятувався))))) То ще в ВДВС працював.. Прийшов після прийомного часу вже дідок - божа кульбабка з паличкою (дмухни розвалиться) - "хто то мені повєстку прислав?".... А ми вже всім відділов одягнуті стоїмо - на нараду в міське управління юстиції спізнюємся..... Дивлюсь на повєстку - дільниця моя й підпис мій - "так і так кажу - я відсилав". "А шо ж ви шлите як в мене ніхто з таким прізвищем не проживає? То це ви з мене бідного пенсіонера штрафа заграбастать хочете???!!" А там протокол ЛОМа метрополітенівського за нетверезянку в громадському місті й адмінштраф ......... скільки раз таке було, що мєнти не перевіряючі зі слів ліву адресу пишуть.... "ну що ж, кажу, вибачайте як не проживає дам запит, перевірю, складу акт, а ви не переживайте - з вас ніхто нічого не стягутиме......" на що чую у відповідь - "то ви раніше мали перевірити, до того як всяку дурню слать......я 22 роки в НКВД пропрацював - ми в наші годи таких промахів не робили!!!!"...............
І дьорнув же мене чорт ляпнуть "звичайно не робили - розстрілювали до біса в своєму НКВД і вся пєстня.....".............. дід як з цепу зірвався, з паличкой акі з шашкой на голо й бойовим кличем апачей ломанувся, де й сили взялись........... я 5 хв. від тої "шашки" ухилявся - між столами лавірував......дід скло побив й меблі потріщив доки його чергові ППСніки не вгамували............))))
Так, що по різному буває .....
  • 0

#43 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 16:08

Перегляд дописуbendera.UA (10.03.2009 15:43) писав:

а за одно прокатитись щоб о 9 вже на ринку потусуватись і свій не хитрий скарб (морковку, бурячок) забарижить і якусь гривню собі на хліб та онукам на цукерку відспєкуліровать до шикарної пенсії в 600 карбованців........
З власного студентського досвіду: година пік, Львів, спека,трамвай....Студентів хмара, кожен намагається відвоювати місце на тримачі.аж тут натовп пробиває паличка...В двері протискується бабуля з кольором волосся типу "сірєнь", на губах - яскраво рожева хімічна помада, з криком :"Дайтє інваліду мєсто!".Питання: по якого дідька в такий час пхатися в трамвай?Відповідь "в центр за хлєбом" :cool2:
Ситуація номер 2.Міжміська маршрутка.Місць сидячих нуль, зате простору для стоячих купа.Половина маршрутки - хлопці.Заходить сивий згорблений дідок, нікого ні про що не просячи, стає поруч з водієм.За півгодини їзди, так і не отримавши місця, виходить на своїй зупинці.Питання, хто тут господар життя?В-дь:пенсіонер.
Є розмаїті трафунки, тому ставитися до пенсіонерів можна по-різному.Залежить, хто ти і який пенсіонер трапився тобі. :yes:
  • 0

#44 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 10.03.2009 – 16:18

Перегляд дописувеснянка (10.03.2009 16:08) писав:

Є розмаїті трафунки, тому ставитися до пенсіонерів можна по-різному.Залежить, хто ти і який пенсіонер трапився тобі. :cool2:
Такі да))) ставитись можна по різному.... от тільки змінити дечого не можливо - рано чи пізно (як пощастить дожити) всі ми тими пенсіонерами станемо)))
  • 0

#45 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 22:11

одного разу не поступився місцем у трамваї ветерану війни так він мене своїм кастельом по горбу по горбу! сказав: таких як ти раніше німці у печах сжигали, собака! я розплакався ті вибіжав на зупинці(((
  • 0

#46 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.03.2009 – 22:16

пенсіонери отруюють життя молодим. я збираюсь померти молодим від передозу наркотиками і не бути пенсіонером.
  • 0

#47 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.03.2009 – 22:21

Та так, за 600 карбованців в місяць прожити - так аби з голоду не вмерли :cool2:
  • 0

#48 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 21:16

Перегляд дописуШартеп (10.03.2009 22:16) писав:

пенсіонери отруюють життя молодим. я збираюсь померти молодим від передозу наркотиками і не бути пенсіонером.
ми чекаємо з нетерпінням
  • 0

#49 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2009 – 21:20

Перегляд дописуСаляма (11.03.2009 21:16) писав:

ми чекаємо з нетерпінням
в тебе реакція як у пенсіонерки
  • 0

#50 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 21:26

Перегляд дописуШартеп (11.03.2009 21:20) писав:

в тебе реакція як у пенсіонерки
та просто ми змовилися таких як ти палками на ноги наступань із останній кусень хліба твій в пенсійний фонд здавать. тому, давай, швидше вмирай, бо на твоє місце мають стати інші
  • 0

#51 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2009 – 08:40

Перегляд дописуСаляма (11.03.2009 21:26) писав:

та просто ми змовилися таких як ти палками на ноги наступань із останній кусень хліба твій в пенсійний фонд здавать. тому, давай, швидше вмирай, бо на твоє місце мають стати інші
для вирівнювання статевих диспропорцій в суспільстві я вимагаю щоб на 7 вмерлих молодими чоловіків припадало 8 вмерлих молодими жінок, це треба закріпити в Конституції
  • 0

#52 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.03.2009 – 11:16

Перегляд дописуSergiy_K (12.03.2009 08:40) писав:

для вирівнювання статевих диспропорцій в суспільстві я вимагаю щоб на 7 вмерлих молодими чоловіків припадало 8 вмерлих молодими жінок, це треба закріпити в Конституції
Це явна дискримінація прекрасної половини людства!!!
  • 0

#53 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 11:29

Перегляд дописуМалюсінька (12.03.2009 11:16) писав:

Це явна дискримінація прекрасної половини людства!!!

дискримінацією жінок є те, що в Україні їх народжуєцця більше за чоловіків, отже жінкам не вистачає пари, це треба рішуче виправляти  :)
  • 0

#54 d3dxdll

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Колись був Львів

Відправлено 14.03.2009 – 00:17

Я ставлюся ніяк , в автобусі не стаю ніколи
  • 0

#55 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 00:37

Пенсіонери бувають різні!
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 01:13

Перегляд дописуZhooook (14.03.2009 00:37) писав:

Пенсіонери бувають різні!
як фломастери?
  • 0

#57 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 02:26

пенсіонери - як картопля

Повідомлення відредагував Zhooook: 14.03.2009 – 02:28

• 0

#58 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 04:09

Салямо, звертаючись до вас як до автора теми, і маючи припущення про ваше добре ставлення до людей згаданої вікової категорії, хочу внести одне уточнення, яке, зважаючи на сказане мною вище, - може бути не зайвим. Не тільки заради очищення нащої мови від остогидлих кальок з однієї відомої :) мови, а, в цьому випадку, особливо - з поваги, - треба недолугий і зневажливий вислів "Люди похилого віку" заміняти в мовленнєвій практиці на "Люди поважного віку". :D
  • 0

#59 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 07:57

Гецеренштумбе, ти будеш вчити людей як їм висловюватись, ти любиш придовбуватись к словам? Може в метро теж надпис " Поступайтеся людм похилого віку" змінити на те шо ти кажеш, непавно ж вони краще знають... Іди і скажи їм, що вони насправді зневажливі і недолугі...

Якщо ти ненавидш так пенсіонерів, і вважаєш, що до них у транспорті звертаються зневажливо, тоді тобі не місце на цьому форумі!
  • 0

#60 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 08:03

Перегляд дописуПІДАРАСОТРАХ (16.03.2009 07:57) писав:

Гецеренштумбе, ти будеш вчити людей як їм висловюватись, ти любиш придовбуватись к словам? Може в метро теж надпис " Поступайтеся людм похилого віку" змінити на те шо ти кажеш, непавно ж вони краще знають... Іди і скажи їм, що вони насправді зневажливі і недолугі...

Якщо ти ненавидш так пенсіонерів, і вважаєш, що до них у транспорті звертаються зневажливо, тоді тобі не місце на цьому форумі!
Тю на тебе.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних