Перейти до вмісту

Пенсіонери

Повідомлень в темі: 65

#21 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.03.2008 – 15:16

Перегляд дописучорно-біла (7.03.2008 15:03) писав:

Вони не те що заздрять, просто жили в інакші часи. Зараз багато чого дозволено, а вони не можуть до цього звикнути. Може ми колись теж до майбутньої молоді не зможем пристусуватись, бо вони будуть ще більш розкутими і противними ніж ми)). Але в любому випадку, мені не здається що теперішні люди похилого віку це наше відображення в майбутньому.
Частково дісно вірно. Дуже багатьом людям похилого віку адаптуватись до такого швидкого прогресу важко. Я ледве свою бабу навчив мобілкою користуватись)) А якось бачив як один дідок брав на прокат комп"ютерні ігри. Я цьому дуже здивувався))

Картина маслом - років через 50 бабця каже внучці - "От що ти за фігню слухаєш, лишень по мозгам б"є, ніякої мелодії, ні змісту, взагалі ацтой. От я в твої роки слухала блек-метал, дет-метал, готік-метал. Ото справжня музика!" <_<

Цитата

Яке зручне виправдання:cool1:
Користуйтесь, дарую! :ggggg:
  • 0

#22 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2009 – 20:41

І я прощаюся з темою!
  • 0

#23 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 19.02.2009 – 00:02

Все залежить від людини,в першу чергу,але якщо говорити про пенсіонерів,як про певну соціальну групу,то з такими людьми намагаюся менше спілкуватися.Як казав хтось,що молодому треба більше часу проводити наодинці,щоб осмислювати своє буття та самовдосконалюватися,а старому навпаки-спілкуватися та передавати свій досвід іншим.От саме через це я й не хочу з ними мати якісь справи,бо не хочу слухати їхні моральні повчання(які вже давно застарілі),зауваження і тд тп :) ... А так,звісно,таких людей поважаю.Вони є живими прикладами,так би мовити,прожитого життя)
  • 0

#24 кришко

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 19:44

Я молодий пенсіонер (51рік), але офіцер, націоналіст, не лузаю насіння і лоблю старий рок слухати. Подобається музика моїх дітей (не вся, а типу чоп сью, бай оф- з американських вірменів), а не подовається та, яку не можна наспівати-насвистувати. Я радий,що молодь така розважлива. Що я зараз зрозумів? Дикий цейтнот,а так багато всього цікавого, та я би вивчив кілька мов, щоб більше знати. А навіщо? Може онукам щось передати встигну.
Бува чую - ти, батьку, зануда... А от лякає мене у руках нашої молоді цигарка і пляшка пива. Смалив дзигарок майже 20 років, але 10 уже як кинув. А ще замітив, що старію весь, а зір ні (бачу все молодим поглядом) :happytwo:
  • 0

#25 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 13:35

Я знаю, що будь-якої, навіть найзлющої людини, є привід виказувати свої емоції. Більш того, це її право. Тому чого я повинна реагувати, коли якась стара чи старий бубнять чи лаються - якщо це стосується саме мене, буду захищатись :happytwo: . А якщо ні - хай собі людина виговорить все, що наболіло.
А стосовно того, що старі нам заздрять - чогось на моєму шляху зустрічалися діди й бабусі, які навпаки жаліли: "Бідненькі! Ви живете у такі важкі часи!" :8:
  • 0

#26 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 13:44

Перегляд допису_saljama_ (6.03.2008 14:37) писав:

Зазвичай, коли молодь говорить про людей похилого віку, прослідковуються дві позиці: "вони мають більше досвіду, прожили життя та заслуговують на повагу" або "старі постійно сваряться на сучасне покоління, хоч самі були не кращими, заполонили транспорт і те й роблять, що лузкають насіння, дивляться телевізор та обговорюють сусідів".
Як ви ставитеся до пенсіонерів?
На додачу пропоную питання: чи поступаєтеся місцем у транспорті?
Так пенсіонери ж різні бувають) не люблю комуняк які постійно ниють:"От у наші часи...", не люблю таких як ти описала в другому тезисі, але ж не всі такі. місцем в переважній більшості випадків поступаюся, але бісить коли їхати з до Одеси півтори години, люди посідали, маршрутка вже починає рухатися, залітає бабуся якась і зразу "мілок, уступі мєстєчко", хоча через 5 хв під"їжджає така сама маршрутка, от тоді можу і не поступитися місцем.
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2009 – 13:49

Перегляд дописуВареник (21.02.2009 13:44) писав:

Так пенсіонери ж різні бувають) не люблю комуняк які постійно ниють:"От у наші часи...", не люблю таких як ти описала в другому тезисі, але ж не всі такі. місцем в переважній більшості випадків поступаюся, але бісить коли їхати з до Одеси півтори години, люди посідали, маршрутка вже починає рухатися, залітає бабуся якась і зразу "мілок, уступі мєстєчко", хоча через 5 хв під"їжджає така сама маршрутка, от тоді можу і не поступитися місцем.
От у наші часи... :happytwo: :8:

Поважаю старих людей, проте місце уступати старій людині, яка розмовляє російською, живучи десятки років на Україні і ігноруючи все українське, не хочеться.
  • 0

#28 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 19:38

Пенсіонер - то не вік абощо, то такий стан чи то душі, чи мозку (кому як краще)), і є люди - "ментальні пенсіонери" у 25... А є люди, які у 70 далеко не пенсіонери мозку - хоча такі здебільшого у нас не трапляються, то закордонне явище.

І - місцем поступаюся стареньким, так. Хоча вони мені при посадці ув автобус зранку нагадують наряд "Беркута" при захопленні терористів - готові вдавити за гіпотетично вільне в салоні місце...
  • 0

#29 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 21.02.2009 – 19:56

Ставлюся до них, як до звичайних людей. Місце даю всім ... Намагаюся не сваритися з ними :happytwo:
  • 0

#30 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 20:52

Перегляд дописуОлеська (21.02.2009 13:49) писав:

Поважаю старих людей, проте місце уступати старій людині, яка розмовляє російською, живучи десятки років на Україні і ігноруючи все українське, не хочеться.
звичайно, це в них все на лобі написано коли в транспорт заходять.
Чи вони в тебе анкету заповнюють перед тим як сісти ?
  • 0

#31 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 21.02.2009 – 20:55

Уявіть собі в майбутньому ми теж всі будемо пенсіонерами. І молодь теж буде називати нас занудами та людьми застарілими життєвими поглядами, які тягнуть їх у минуле. Важко й повірити :8:

Вищенаписана класифікація пенсіонерів просто ого-го…. Вони такі ж різні, як і люди нашого віку, навіть молодь буває наглою та ні. Просто вони вже своє пережили, багато побачили, мають більший життєвий досвід. Загалом до пенсіонерів ставлюся з повагою, хоча й не люблю тих бабок, які постійно осуджують молодь і кажуть куди ми котимося. Або тих, які за місце в трамваї чи тролейбусі готові порвати на шматочки своїм гострим язиком :happytwo: Особисто я місцем поступаюся, але якщо в мене багато сумок, то сідаю біля вікна подалі від дверей, щоб не чіпали. Ввечері їхати спокійніше, менше пенсіонерів, вони, як правило, всі зранку кудись пруть. От цікаво було б провести опитування серед тих бабусь та дідусів, які раніше сьомої ранку вже кудись поспішають :happy1:
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2009 – 23:58

Перегляд дописуMarcos (21.02.2009 20:52) писав:

звичайно, це в них все на лобі написано коли в транспорт заходять.
Чи вони в тебе анкету заповнюють перед тим як сісти ?
Нє, я іноді підробляю кондуктором.)))

Не повіриш, але пенсіонери мають здатність розмовляти.)
А на лобі написано не лише москальське походження, а й партійна приналежність. А я комунякам місце принципово не уступаю.)

Та й не зрозумієш ти цього, - ти ж на міському транспорті, мабуть, і не їздиш.)))
  • 0

#33 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.02.2009 – 01:26

Старі збоченці.
  • 0

#34 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 22.02.2009 – 01:35

Робота змушує спілкуватись з багатьма пенсіонерами, можна сказати я до них звикла))), чесно-кажучи навіть люблю поспілкуватись з ними, послухати про їх проблеми і нерідко біди, просто не до кожного знайдеш підхід....
Місцем поступаюсь завжди, не можу сидіти, якшо якась бабулька чи дідусь біля мене стоять( навіть якшо якісь хамовиті старічки))).В мене ж теж є бабці )))
  • 0

#35 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 22.02.2009 – 11:16

В міському транспорті їзджу рідко. А в рейсовому автобусі постійно, поступаюся місцем завжди, як не кажи, а стояти їм важче, ніж мені.
А взагалі ставлення до пенсіонерів - позитивне. Все залежить від людей. В мене батьки от вже пенсіонери.
Бабусь і дідусів в мене вже давно немає і я навіть не відчула на собі їхнього піклування повністю. Тому мене тягне до таких людей. Навіть люблю з ними спілкуватися. Вони розповідають цікаві історії із свого життя і ще ніколи мені ніхто не казав "а в нас колись було краще ітд", а навпаки розповідають як колись теж дівувалися і в морози ходили в тоненьких осінніх черевичках, щоб було гарно, бо інших тоді не мали. І як на танці ходили)) Тоді життя було схоже на наше, просто тоді модним було щось інше і інші пріоритети.
А з іншої сторони старість - це певний життєвий досвід, який старші люди не можуть вже використати через фізичну слабкість, тому вони намагаються навчити нас розуму, якого колись самі не мали :happytwo:
Старість це ще й самотність, сірі і нецікаві будні, тому пенсіонерки мусять чимось себе зайняти, то й сидять і обсуджують інших, або говорять ні про що і про все. Це теж своєрідна спроба забути про власні негаразди.
Їх любити треба і не забувати, приділяти увагу і дарувати радість. І найголовніше - шанувати. Можливо колись таке ставлення повернеться і до вас від ваших же внуків.
  • 0

#36 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 22.02.2009 – 13:29

В мене думка про пенсіонерів змінилась після того як я побачив в поліклініці що жоден з них не хоче пропустити на прийом вагітну жінку, яка себе й почувала не дуже.
  • 0

#37 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 25.02.2009 – 11:16

Скільки людей - стільки характерів. Те саме стосується і пенсіонерів. Є "добрі тітоньки і дядечки", а є "противні створіння". Незалежно від того до якої категорії ти віднесеш пенсіонера, який зайшов в транспорт, ти все-таки повинен уступити їм місце. Хоча бувають випадки, коли абсолютно відпадає таке бажання. Особливо коли вони починають скандалити на цілу маршрутку і через зупинку вийдуть, або коли на її обличчі "залягли кілограми штукатурки" а на губах кілограм червоної помади. Це деколи бісить. А ще деколи бісить те, що біля тебе сидить "вагітний юнак", який вперто відвертається до вікна не помічаючи ситуації.
Загалом пенсіонери - це люди, які потребують поваги. Які б вони не були. Ми колись також такими самими будемо!
  • 0

#38 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 10.03.2009 – 15:02

Пенсіонери в транспорті.
Старенькі куди ж ви їдете зранку 7-8 год. Чого ж вам вдома не сидиться. А тут ше ви в маршрутці з вашими сумками.
  • 0

#39 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.03.2009 – 15:30

Перегляд допису-Oleh- (10.03.2009 15:02) писав:

Пенсіонери в транспорті.
Старенькі куди ж ви їдете зранку 7-8 год. Чого ж вам вдома не сидиться. А тут ше ви в маршрутці з вашими сумками.
А поштовхатися? На людей подивитися, себе показати? Скандальчик для розрядки влаштувати з нотаціями про розпущену молодь? Це ж кайф! Не шариш ти!:cool2:
  • 0

#40 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 10.03.2009 – 15:43

Перегляд дописуМалюсінька (10.03.2009 15:30) писав:

А поштовхатися? На людей подивитися, себе показати? Скандальчик для розрядки влаштувати з нотаціями про розпущену молодь? Це ж кайф! Не шариш ти!:cool2:
а за одно прокатитись щоб о 9 вже на ринку потусуватись і свій не хитрий скарб (морковку, бурячок) забарижить і якусь гривню собі на хліб та онукам на цукерку відспєкуліровать до шикарної пенсії в 600 карбованців........
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних