Перейти до вмісту

Ставлення до жителів, що поставили вам ,,-''

Повідомлень в темі: 648

#501 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 14.12.2009 – 15:09

Перегляд дописуivansstef (14.12.2009 14:57) писав:

так йопт.. ми ж не рєпу обговрюємо.. а Гетьман мене просто переконує що він знає мене краще ніж я себе
Дотримуюся думки, що людина в результаті виховання стає вельми несвідомою особою, тож до повного себе усвідомлення слід прислухатись до думок інших людей, приміряючи їх на себе.

ну не абсурд ?
оце Гетьман наш діалог
1- Я
2-Гетьман

2 -ти Любиш капусту!
1 - НІ! я не люблю капусту і ніколи не їв її.
2 - Я краще знаю.. ти ЛЮБИШ капусту..
1- Ні не люблю!!!!
2 -Якщо я її Люблю це означає Що ВСІ її люблять.. і ти її любиш...

кумедно
Пан трішнки переплутав порядок дописів, результатом чого було приведення діалогу до форми дискусії "ні в чому невинного івансстефа" із "твердолобим дурнем Гетьманом". Спробую роз'яснити:
мотивація того, що ви "любите капусту" була та, що ви дуже часто заявляєте про те, що не їли капусту, причому кілька разів вас застали із капустою у руках. Спробу звинуватити мене у тому, що я "небайдужий до капусти" я парирував, відповівши, що їм її час від часу тому, що вона корисна.

перепрошую за неуцтво ? це хто такий (ка) ?
Користувач тепер змінив нік на Юст. Вельми шкода, що ви жодного разу не дискутували. Хотілося б вас частіше бачити на форумі, зокрема щоб ви відзначилися у вельми цікавих темах пана Юста.

З,І, моя думка про рєпу ( як Ви змогли прочитати) завжди однакова.. а часто вона звучить тільки тому що часто виникають профільні теми..
ми ж з Вами вільні у виборі теми де ми відповідати хочемо. чи не так ?
Ви, пане, досить нечасто буваєте на форумі. На початках перебування власного на форумі я дописував здебільшого у темах розділів "Філософія" та "Релігія", що свідчило про те, що дані теми мене хвилювали на початках перебування на форумі.
Один пан написав мені вельми розумну фразу: "Скажи мені, що саме тебе зачіпає за живе і я скажу тобі хто ти". Відповідно до неї, мене цікавить те, чому серед великого різноманіття тем, пан вибирає зокрема і теми пов'язані із репутацією.
  • 0

#502 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 14.12.2009 – 15:31

Перегляд дописуSensssorika (14.12.2009 15:44) писав:

то може й справді неважлива. але я б не стала про це так довго триндіти. факт є факт, нічого його так мусолити)

от мені репутація не є важливою(а не "неважлива"- я розмежовую особисто для себе ці поняття).

ту і деякі плюси бувають ..ну..неприємними,скажімо так. а от один з останніх мінусів і його аргументація як "сама ти йобнута" made me smile. люди такі передбачувані..)

гг) Рено просто в репі дозволені мати)
  • 0

#503 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.12.2009 – 15:38

Перегляд допису†Fallen Angel† (14.12.2009 15:31) писав:

гг) Рено просто в репі дозволені мати)
ну і шо? якшо я хочу шось сказати- мене нічого не зупинить. тим більше "правила". і прикриватися репутацією,шоб комусь шось сказати, я не буду- це для мене ницо ;-)

дозволені..в голові дозволені? ай-ай-ай. шо б сказала мама... )))

пс. якшо мені нема шо сказати,я краще промовчу,аніж як ***(кожен шо хоче,то замість зірочок і бачить гг) стану примітивно матюкатися)

он-топ. твій мінус я спровокувала. і якби ти не повівся - я б здивувалася і,можливо, навіть трошки засмутилася- не люблю помилятися в своїхрозрахунках.

да. я так балуюся. гг
  • 0

#504 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.12.2009 – 16:00

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 15:09) писав:

Дотримуюся думки, що людина в результаті виховання стає вельми несвідомою особою, тож до повного себе усвідомлення слід прислухатись до думок інших людей, приміряючи їх на себе.

Пан трішнки переплутав порядок дописів, результатом чого було приведення діалогу до форми дискусії "ні в чому невинного івансстефа" із "твердолобим дурнем Гетьманом". Спробую роз'яснити:
мотивація того, що ви "любите капусту" була та, що ви дуже часто заявляєте про те, що не їли капусту, причому кілька разів вас застали із капустою у руках. Спробу звинуватити мене у тому, що я "небайдужий до капусти" я парирував, відповівши, що їм її час від часу тому, що вона корисна.

Користувач тепер змінив нік на Юст. Вельми шкода, що ви жодного разу не дискутували. Хотілося б вас частіше бачити на форумі, зокрема щоб ви відзначилися у вельми цікавих темах пана Юста.

Ви, пане, досить нечасто буваєте на форумі. На початках перебування власного на форумі я дописував здебільшого у темах розділів "Філософія" та "Релігія", що свідчило про те, що дані теми мене хвилювали на початках перебування на форумі.
Один пан написав мені вельми розумну фразу: "Скажи мені, що саме тебе зачіпає за живе і я скажу тобі хто ти". Відповідно до неї, мене цікавить те, чому серед великого різноманіття тем, пан вибирає зокрема і теми пов'язані із репутацією.
з першим погоджуюсь... але як Ви зауважили ПРИСЛУХАТИСЬ, але аж ніяк не СПРИЙМАТИ.. ІМХО

ну не треба ляля я не казав про "твердолобим дурнем Гетьманом"... От Ви причепилися що до частого повторення мною думки про пофігізм стосовно РЄПИ... але погляньте на цез іншої сторони..
(на прикладі капусти)... ми з Вами ходимо поруч довгий час... нам зустрічаються люди які питаються "Чи любите Ви капусту?" На що я кожен раз коли мене про це питають, відповідаю "НІ!"..
от яка моя в тому провина ?? в тому що я кожен раз коли мене ПИТАЮТЬ відповідаю???
От якщо б я раз в місяць засновував би тему з назвами " А як Ви ставитесь до РЄпи" "Рєпа- фігня на цьому форумі" і так далі... і в цих темах активно би писав про те що мені пофіг, тоді б Ви мали якесь моральне право стверджувати про лицемірство.. а так.. соррі...я вважаю що тут ВИ неправі... Імхо...

Стосовно Вебера - я згадав такого користувача...Кажете Юст.. ну глянемо на Юста...
Теревені напевне 10 форум у мому житті... і як то кажуть історія мого форумного існування в мене Оойойойой яка велика ( це я зараз хвалюсь) понад 12 років.... і за ці часи я вже наговоорився і про релігію і про політикі і про філософію і про купу всяких інших цікавих речей.. тому зараз дозволяю переглядати як то каужть форуми ВРОЗСЛАБОНЬ.. раз через раз тисну кнопку НОВІ ДОПИСИ і що вискакує то і читаю... (чукча не пісатєль, чукча чітатєль)..бо брати участь в чергових вахканаліях мене не пре ... вже не пре...
так сталося що в той раз коли я заскочив на хвильку на форум і тицьнув конпку НД.. вискочила ця тема і ще про конкурси.. я відмітився як Ви помітили в декількох...
а релігія...хм.. нецікаво мені.. я вже накричався (якщо можна так сказати ) і написався.. в свої Практічєскі 34 маючи двох шибайголов я маю чим зайнятися окрім дурнуватих суперечок на форумах ( не конкретно про якийсь). Це привілегія тих кому недавно купили комп, і тих хто ще не отримав свою аудиторію слухаючих :) я - на пенсії :happy1:

будуть питання пишіть...

Кстаті пане Гетьман... можемо розвинти дискусію і стосовно Виміру комплексу меншовартості та неповноцінності в залежності від нікнейма ;) :ggggg:

і ще мені тут в голову прийшло... я поставив Вам мінус і спровокував на чотири плюса... тобто в кінцевому варіанті плюс три..
ну хіба я Вам погано зробив ? :ggggg: ;) ;) :)
  • 0

#505 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 14.12.2009 – 16:06

Перегляд дописуivansstef (14.12.2009 16:00) писав:

будуть питання пишіть...
Дякую, більшість питань зняті.

Кстаті пане Гетьман... можемо розвинти дискусію і стосовно Виміру комплексу меншовартості та неповноцінності в залежності від нікнейма :) :happy1:
Давайте, мені подобається із вами дискутувати. Але хотілося б конкретну дискусію. І бажано б створити нову тему. Якщо пообіцяєте створити подібну тему - обіцяю активно долучитись (даю право вам створити як ініціатору дискусії).

і ще мені тут в голову прийшло... я поставив Вам мінус і спровокував на чотири плюса... тобто в кінцевому варіанті плюс три..
ну хіба я Вам погано зробив ? ;) :ggggg: :ggggg: ;)
Пане, моя система цінностей не містить категорій "добре"/"погано". Ви зробили згідно із власним бажанням, я вчинив, вважаю, розумно, ібо замість ліпити три мінуси вам (бо це без сенсу, зважаючи на широкі можливості вашого впливу на власну репутацію) - скомпенсував мінуса трьома плюсами собі.
  • 0

#506 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.12.2009 – 16:45

я так довго мовчала, але мушу таки признатись. Колись давно адмін дав таку можливість Івасстефу самому собі ставити репу, яку забажає:). Вже не пам"ятаю за які заслуги - але факт. А так як чоловік сей троха лінивий то він собі репу міняє в залежності від настрою і часу переїзду порталу на інший сервак.

О, пан Гетьман далі сам собі плюси ставить в репі)))))))))

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 14.12.2009 – 16:48

• 0

#507 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 14.12.2009 – 19:35

Поки я був у відгулі я зрозумів, що мінуси мінусами а флудити прикольно, от тільки скучно в загули ходити, у мене за добу дах мало не поїхав, а мінусів наставили мені... китайську стіну робити мона, але це не важливо, бо сам нарвався, як прийшли так і пришли, із-за токої дрібниці навіть думати не слід, бо я так зрозумів, що для де когось бути на сайті лише для того, аби прикормлювати рєпу, щоб росла, на початку я трохи радів коли ставили, потім присідав коли забирали, а потім понеслося га...но по трубах і я вже звик, але це не означає що треба всім змовитися і натикати мені, я на цьому сайті для себе, у мене безліч питань по історії, філософії, трохи гонева, ну а куди ж без нього... головне своє вирішити з вашою допомогою...
  • 0

#508 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 15.12.2009 – 21:10

Флуд, флейм і офтоп видалив. Всі з"ясовування відносин в приват. Подальше відхилення від теми каратиметься відсотками.
  • 0

#509 Kapitoshka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна, Запоріжжя

Відправлено 17.12.2009 – 16:32

Думаю, якщо поставили мінус - то я чимось людину образила. Стараюсь не нариватися і нікого не ображати. Всі ми браття-українці!=)
  • 0

#510 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.12.2009 – 16:37

Перегляд дописуKapitoshka (17.12.2009 16:32) писав:

Думаю, якщо поставили мінус - то я чимось людину образила. Стараюсь не нариватися і нікого не ображати. Всі ми браття-українці!=)
скоріше не так. скоріше - просто не сподобався допис як такий і все...
  • 0

#511 Kapitoshka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 17.12.2009 – 16:45

Ластiвочка
Правильно, значить, образила дописом.

До речі, вже отримала один мінус. Зла ні на кого не тримаю. Всі ми люди.
  • 0

#512 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 17.12.2009 – 16:46

Перегляд дописуKapitoshka (17.12.2009 16:45) писав:

Ластiвочка
Правильно, значить, образила дописом.

До речі, вже отримала один мінус. Зла ні на кого не тримаю. Всі ми люди.
а раніше писала шо ми браття гг
  • 0

#513 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.12.2009 – 16:48

Перегляд дописуTeo (17.12.2009 16:46) писав:

а раніше писала шо ми браття гг
Це попередня стадія. Наступна - всі люди скоти гг
  • 0

#514 Kapitoshka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 17.12.2009 – 17:00

Гетьман
Точно, правильно підмітили, я сестра=) І нікого я не вбиватиму (мене тут зараз вб'ють за оффтоп). Не провокуйте на оффтоп, панове=)
  • 0

#515 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 17.12.2009 – 17:01

Перегляд дописуГетьман (17.12.2009 15:57) писав:

Тих, що тицьнули мені мінусЬ, бугогА. Милитиму їх снігом нещадно!
Не боюсь ;)
  • 0

#516 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 17.12.2009 – 17:02

King Oni: Тихо, люди. Не флудіть.
  • 0

#517 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.12.2009 – 18:21

Перегляд дописуKapitoshka (17.12.2009 16:32) писав:

яка дурість! ;)
я за свої 2 з чимось тисячі дописів ні разу нікому не поставила мінуса. але якби хтіла поставити,то точно не за те,шо мене хтось образив(тим більше,шо такий варіант неможливий). знущаймося! гг
  • 0

#518 олька13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 17:36

не знаю, за шо ті мінуси ставити. як я зможу міняти репутацію всім, то може тоді зрозумію.
  • 0

#519 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 18.12.2009 – 17:49

Перегляд дописуолька13 (18.12.2009 18:36) писав:

не знаю, за шо ті мінуси ставити. як я зможу міняти репутацію всім, то може тоді зрозумію.
Хоч поставлю? просто, от несподобалося як ти висловила свою думку або погляд, от сильно вона відрізняється від моєї... Хапай)))))+ йой, вже ставив, вибач два рази не мона)))
Чи може ти не знаєш як їх ставити?

Повідомлення відредагував ШАХІСТ: 18.12.2009 – 17:50

• 0

#520 олька13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 18:01

не знаю, як міняти
і можеш поставити на наступному тижні мінус