Перейти до вмісту

Ставлення до жителів, що поставили вам ,,-''

Повідомлень в темі: 648

#481 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.12.2009 – 15:05

Перегляд дописуВареник (13.12.2009 15:02) писав:

дик вона ж написала шо за це не тра ставити гг
аа ну в такому впадку мінуси треба ставити виключно Шахісту, ну має ж бути якась закономірність
  • 0

#482 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 15:06

Перегляд дописуTeo (13.12.2009 15:05) писав:

аа ну в такому впадку мінуси треба ставити виключно Шахісту, ну має ж бути якась закономірність

ок, я поняв
  • 0

#483 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 13.12.2009 – 15:10

Перегляд дописуолька13 (13.12.2009 13:54) писав:

от я новенька і дуже неприємно коли поставили репутацію мінус ще й аргументували це тим що не сподобавсь мій допис

:gryzin:
Окей, маленька, для цього є репутація)) допис подобається - плюс, допис не подобається - мінус)) що не ясно?)

До речі, не хвилюйся, я часто роздаю мінуси, але це не означає, що я когось ненавиджу, це означає, що я страшна людина, гиги))
  • 0

#484 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 13.12.2009 – 15:14

Перегляд дописуВареник (13.12.2009 15:06) писав:

ок, я поняв
красно дякую :gryzin:
  • 0

#485 олька13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 21:28

та я не дуже то й переживаю, за це ж з форуму не виганяють, якшо репутація в мінусах
правда?
  • 0

#486 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 21:32

Перегляд дописуолька13 (13.12.2009 21:28) писав:

та я не дуже то й переживаю, за це ж з форуму не виганяють, якшо репутація в мінусах
правда?

якби ж за то виганяли... :gryzin:
нажаль нє
  • 0

#487 олька13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 21:59

виганяти тільки за те, що комусь не подобається те що ти пишеш? по-моюму, це найменш, несправедливо і нечесно
  • 0

#488 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 22:17

у нас щонеділі шляхом смс голосування виганяють когось з наймешою репутацією
  • 0

#489 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 13.12.2009 – 23:05

Перегляд дописуTeo (13.12.2009 22:17) писав:

у нас щонеділі шляхом смс голосування виганяють когось з наймешою репутацією

А щопонеділка з найвищою:cry: для того щоб ніхто не виділявся :gryzin:
  • 0

#490 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 23:13

Перегляд дописуолька13 (13.12.2009 20:28) писав:

правда?

Вибач, Вареник, не зможу - не виганяють)) тільки коли в тебе буде репа -5 то ти не зможеш міняти репутацію іншим (тепер ти і так не зможеш, бо в тебе менше 100 дописів, а це одна з умов))

Перегляд дописуолька13 (13.12.2009 20:59) писав:

виганяти тільки за те, що комусь не подобається те що ти пишеш? по-моюму, це найменш, несправедливо і нечесно

Модери так роблять :gryzin:
  • 0

#491 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 23:30

Перегляд дописуzav (12.12.2009 19:08) писав:

Хіба наплутали кількості + і -, але ж трапляється, ге?
він дивиться в майбутнє. :)
  • 0

#492 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.12.2009 – 12:23

Перегляд дописуГетьман (12.12.2009 09:32) писав:

Пане, рішуче заявлю таке: зважаючи на те, що ви два рази просили адміністрацію вчудити деякі зміни з вашою репутацією - отже, вас це питання хвилює чи не найбільше.

вчудування було лише з метою експерименту, висновки якого я написав вище.
дитинко.. :happy1: рейтинги в неті ( а тим паче на якомусь форумі) мене будуть хвилювати тільки тоді коли я буду Президентом України...

Перегляд дописуГетьман (12.12.2009 11:38) писав:

Мій критичний розум несамовито мучиться над загадкою: чому людина, якій начхати на цифри у репі з такою частотою та епатажністю про це заявляє? Дайте, будьте ласкаві, мені логічне пояснення і ви дозволите мені краще розуміти цей світ. :)
з якою частотою? не частіше від інших ІМХО
а епатажність де???

З,І щоб дати ЛОГІЧНЕ пояснення потрібно отримати ЛОГІЧНЕ запитання...

;)
  • 0

#493 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 14.12.2009 – 12:50

Перегляд дописуivansstef (14.12.2009 12:23) писав:

вчудування було лише з метою експерименту, висновки якого я написав вище.
дитинко.. :) рейтинги в неті ( а тим паче на якомусь форумі) мене будуть хвилювати тільки тоді коли я буду Президентом України...
Висновки не вельми в'яжуться із вашою поведінкою.
Емоційна назва мене дитинкою у другому рядку, мінус та опис причин коли вас хвилюватиме рейтинг наводять на ще ґрунтовніші підозри, що пан лукавить.

Перегляд дописуivansstef (14.12.2009 12:23) писав:

з якою частотою? не частіше від інших ІМХО
а епатажність де???

З,І щоб дати ЛОГІЧНЕ пояснення потрібно отримати ЛОГІЧНЕ запитання...
Допис у темі, який ви зробили, де висловлюєте припущення про те, що ваші дописи сприймають як *промовчу* через низьку репутацію наводять на думку про те, що лише вас хвилює сприйняття ваших дописів через призму репутації. Також хотів б рішуче ствердити про вашу емоційність, про що свідчать усміхнені колобки, які ви ліпите у більшості своїх повідомлень, а також прагнення розводити драму. Зокрема, у попередньому дописі ви вліпили два усміхнених колобки. Річ така називається "нервова реакція" і свідчить про те, що спокійно висловлювати думку вам складно.

Формулюю логічне запитання: чому із репутацією на форумі граєтеся лише ви (причому двічі)? Також що є метою ваших експериментів?

З. І. Мені важлива репутація зокрема також. Я не відкидаю категорично існуючих у природі речей через власні психостатеві проблеми.
  • 0

#494 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 13:54

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 12:50) писав:

Висновки не вельми в'яжуться із вашою поведінкою.
Емоційна назва мене дитинкою у другому рядку, мінус та опис причин коли вас хвилюватиме рейтинг наводять на ще ґрунтовніші підозри, що пан лукавить.

Допис у темі, який ви зробили, де висловлюєте припущення про те, що ваші дописи сприймають як *промовчу* через низьку репутацію наводять на думку про те, що лише вас хвилює сприйняття ваших дописів через призму репутації. Також хотів б рішуче ствердити про вашу емоційність, про що свідчать усміхнені колобки, які ви ліпите у більшості своїх повідомлень, а також прагнення розводити драму. Зокрема, у попередньому дописі ви вліпили два усміхнених колобки. Річ така називається "нервова реакція" і свідчить про те, що спокійно висловлювати думку вам складно.

Формулюю логічне запитання: чому із репутацією на форумі граєтеся лише ви (причому двічі)? Також що є метою ваших експериментів?

З. І. Мені важлива репутація зокрема також. Я не відкидаю категорично існуючих у природі речей через власні психостатеві проблеми.
у пана з почуттям нумору напряжно я дивлюся... і окрім того пан має психостатеві проблеми як він написав ивще.. це складно.. я не лікар тому я тут не пораднник і нічим не допоможу...

колобки ставлю власне завжди і всюди - мені це нравиться :) :happy1: ;) :ggggg:
оскільки по натурі я такий собі егоїст-раціоналіст то мене насправді мало чия думка хвилює.. на цьому форумі таких людей декілька ( Ви не в їх числі). мою думку про Рєпу ( однакову у всіх випадках) можете почитати тут на форумі якщо скоистаєтесь пошуком...

мінус я Вам поставив АТ ВІНТА :ggggg: просто так ;) наступного тижнчя поставлю плюс... а може знову мінус.. і це все буде залежати ЛИШЕ від мого особистого настрою на момент ставлення.. а може іне поставлю нічого.. для мене це цяцька.. не більше..

Те що висновки не вяжуться з поведінкою, для мене говорить лише те що Ви зробили неправильні висновки..

З,І Якщо бажаєте продовжити дискусію прошу в Приват.. Обіця вести себе чемно та порєдно .. а то тут нам ще зафігачать попередження за Флуд та особисті озборки..
З,З,І Якісь висновки у Вас дивні.. КОсите під психолога ?? хі-хі...
  • 0

#495 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 14:24

Перегляд дописуivansstef (14.12.2009 13:54) писав:

у пана з почуттям нумору напряжно я дивлюся... і окрім того пан має психостатеві проблеми як він написав ивще.. це складно.. я не лікар тому я тут не пораднник і нічим не допоможу...
Пане, ви щойно опустили мою самооцінку нижче плінтусу. Ви злий.

колобки ставлю власне завжди і всюди - мені це нравиться :) :happy1: ;) :ggggg:
оскільки по натурі я такий собі егоїст-раціоналіст то мене насправді мало чия думка хвилює.. на цьому форумі таких людей декілька ( Ви не в їх числі). мою думку про Рєпу ( однакову у всіх випадках) можете почитати тут на форумі якщо скоистаєтесь пошуком...
Я читав вашу думку про репутацію неодноразово. Всюди ви стверджуєте рішуче про те, що вона вас не хвилює. Спробую донести до вас свою думку: якби якийсь пан усюди почав стверджувати, що він не гомосексуаліст, заходив у кожну тему у "Коханні" і писав, що йому лише панянки йому подобаються, а про хлопак він і ніколи не думав - якою був б ваш висновок? Особисто я б у лазню з ним не пішов.

мінус я Вам поставив АТ ВІНТА :ggggg: просто так ;) наступного тижнчя поставлю плюс... а може знову мінус.. і це все буде залежати ЛИШЕ від мого особистого настрою на момент ставлення.. а може іне поставлю нічого.. для мене це цяцька.. не більше..
Мене вельми втішила спонтанність із якою ви поставили мені мінуса, а також мені подобається ваша щира емоційність. Вочевидь, ваші рідні та дружина вельми щасливі, маючи такого емоційного родича та чоловіка. Ви щаслива людина, пане. І плюс від вас буде великою честю для мене. Я дуже щасливий, що вами керує настрій. Я люблю спостерігати за людьми, які граються.

Те що висновки не вяжуться з поведінкою, для мене говорить лише те що Ви зробили неправильні висновки..
Я і хочу зробити вірні висновки разом із вами. Все ж припущення про спонтанність ваших репутаційних змін та неважливість для вас репутації не в'яжуться із вашою поведінкою.

З,І Якщо бажаєте продовжити дискусію прошу в Приват.. Обіця вести себе чемно та порєдно .. а то тут нам ще зафігачать попередження за Флуд та особисті озборки..
З,З,І Якісь висновки у Вас дивні.. КОсите під психолога ?? хі-хі...
Вважаю, що наразі ми розмовляємо по темі, зокрема, зараз я спілкуюся із паном, який мені щойно поставив мінуса, тож усе по темі. Все-таки вважаю, що публічність дискусії буде корисною для нас обох. У приваті бажання спілкуватись не маю.
Під психолога не кошу. Зустрічне запитання: косите від Вебера?
  • 0

#496 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.12.2009 – 14:36

те,шо ви так пристрастно обговорюєте ту репутацію, вже значить,шо вам НЕ абсолютно на неї начхати. так шо нінада ля-ля
гг
  • 0

#497 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 14:37

Перегляд дописуSensssorika (14.12.2009 14:36) писав:

те,шо ви так пристрастно обговорюєте ту репутацію, вже значить,шо вам НЕ абсолютно на неї начхати. так шо нінада ля-ля
гг
Панно, мені важлива репутація. Я хочу донести до пана думку, що вона йому також важлива, лиш дещо специфічно. :)
  • 0

#498 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 14:38

Перегляд дописуSensssorika (14.12.2009 13:36) писав:

гг

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 11:50) писав:

Прикол в тому, що Гетьман не відмазується)
  • 0

#499 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.12.2009 – 14:44

то може й справді неважлива. але я б не стала про це так довго триндіти. факт є факт, нічого його так мусолити)

от мені репутація не є важливою(а не "неважлива"- я розмежовую особисто для себе ці поняття).

ту і деякі плюси бувають ..ну..неприємними,скажімо так. а от один з останніх мінусів і його аргументація як "сама ти йобнута" made me smile. люди такі передбачувані..)

Перегляд дописуNеmesis (14.12.2009 14:38) писав:

Прикол в тому, що Гетьман не відмазується)
я їхній діалог не подужала весь прочитати(
  • 0

#500 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 14:57

Перегляд дописуSensssorika (14.12.2009 14:36) писав:

гг
так йопт.. ми ж не рєпу обговрюємо.. а Гетьман мене просто переконує що він знає мене краще ніж я себе

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 14:37) писав:

Панно, мені важлива репутація. Я хочу донести до пана думку, що вона йому також важлива, лиш дещо специфічно. :)
ну не абсурд ?
оце Гетьман наш діалог
1- Я
2-Гетьман

2 -ти Любиш капусту!
1 - НІ! я не люблю капусту і ніколи не їв її.
2 - Я краще знаю.. ти ЛЮБИШ капусту..
1- Ні не люблю!!!!
2 -Якщо я її Люблю це означає Що ВСІ її люблять.. і ти її любиш...

кумедно

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 14:37) писав:

Під психолога не кошу. Зустрічне запитання: косите від Вебера?

перепрошую за неуцтво ? це хто такий (ка) ?

З,І, моя думка про рєпу ( як Ви змогли прочитати) завжди однакова.. а часто вона звучить тільки тому що часто виникають профільні теми..
ми ж з Вами вільні у виборі теми де ми відповідати хочемо. чи не так ?

Повідомлення відредагував ivansstef: 14.12.2009 – 14:59

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних