Перейти до вмісту

Ставлення до жителів, що поставили вам ,,-''

Повідомлень в темі: 648

#41 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 20.03.2008 – 13:33

Шановний товариш Стуфф знову поставив мені мінус і знову за моє ім"я! Ну нічого собі!!!!!!!!!!!! :rolleyes:
Пропоную йому БАН.
Підтримайте мене будь ласка...

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (15.03.2008 14:21) писав:

Краще забий на то. Не памятаю хто але хтось мені щотижня ставив мінус... спочатку теж ставив.. потім почав у відповідь на мінуси ставити +;
А я добре пам"ятаю хто, бо написала йому в приват і пояснила, що то моє ім"я Так він вчора умудрився мені знову - поставити по тій самій причині!!!!!
  • 0

#42 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 20.03.2008 – 13:44

Ггг :ura: , в панни якесь хворобливе ставлення до мінусів :D
Аж до забанення :tryzub: - цікаво було б прочитати - причина бану - мінус в репутації,бгг :lol:

Перегляд дописуЛєна ДАД (15.03.2008 12:56) писав:

Ну що зроблю? Відімщусь, як тільки буду мати можливість ставити ті рисочки :rolleyes:
Мстивість - погана риса ,гг :)
  • 0

#43 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.03.2008 – 16:32

Перегляд дописуStuff (20.03.2008 13:44) писав:

Ггг :rolleyes: , в панни якесь хворобливе ставлення до мінусів :lol:
Аж до забанення :ura: - цікаво було б прочитати - причина бану - мінус в репутації,бгг :tryzub:

Мстивість - погана риса ,гг :D
А якщо хворобливе, то якого дідька дратуєш?
  • 1

#44 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 20.03.2008 – 16:39

Перегляд дописуЛастiвочка (20.03.2008 16:32) писав:

А якщо хворобливе, то якого дідька дратуєш?
То що вже, мінусів ставити тепер не можна без згоди форуммлянина?
  • 0

#45 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 16:55

Перегляд дописуStuff (20.03.2008 16:39) писав:

То що вже, мінусів ставити тепер не можна без згоди форуммлянина?
Ні, в березні то не рекомендують))))Тільки плюси
  • 1

#46 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 19:35

Лєна ДАД
Жаль, що ти Зава не застала :rolleyes: Кльовий був хлопець.
  • 0

#47 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 20:17

Шкода, що смачним слівцем висловитись тут не можна. :rolleyes: Один товарищ тут напружився і чека ...
Чи то він згадав, як у 4-ому класі за коси дівчат тягав, себто залицявся...
  • 0

#48 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 20:23

Лєна ДАД , та забий ти на Stuff. На цьому форумі чомусь супермодери дуже і дуже дивні. Видно це звання якось на психічний стан впливає :rolleyes: Я вже якось звик :ura:
Онтоп: Мені якось всерівно чи мені ставлять "+" чи "-". Головне що ставлять :tryzub: Значить мої скромні дописи і моя скромна персона таки привернула чиюсь увагу, хоч я і не старався її привертати :lol: А, і випадок з Лєною нагадав мені мій перший мінус. Коли я лише зарегався (вдруге, під новим ніком) то зразу ж отримав мінуса від Сотніка за те що в мене підпис був на російській мові :D Я підпис потім змінив а на мінус зовсім не образився бо Сотнік дуже толковий хлопака і як форумчанин форумчанина дуже його поважаю :)
А між іншим в одного супермодера, не буду тицяти пальцем, теж підпис на псячій))))

А от що до зворотнього явища. Коли я іншим мінуси ставлю...Тут досить весело інколи получається. Я не розумію чому на мої мінуси в людей така реакція. В приват претензії пишуть, банать :prapor3: А однного разу один мій мінус одній користувачці форуму вилився у місяць активного переписування по асьці і дзвінків по телефону :prapor3: А ще була весела історія пов"язана з цею, як я поставив одній користувачці мінус, перший і єдиний, притому що в неї було вже десь 140 плюсів і жодного мінуса. Я потім просив адміна щоб той мінус забрав)

Короче репутація то весела штука :prapor3:
  • 0

#49 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 23:50

Nameless One , ти ж розумієш, що мене не сам мінус задів, а те, що людина взяла собі за моду виставляти мені мінуси весь час по причині "Нічо особистого, але мінус за помилку в нікові - правильно не Лєна, а Олена..", "Шо,і в паспорті так і записано ЛЄна?"
Мені ще за те, що я на того товариЩа поскаржилась ще і попередження записали. Ну то взагалі наглість.
Зрештою нічого дивного. Як в Верховній раді кульки запускають і б"ються, то чого можна сподіватись від простих смертних...
  • 0

#50 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 21.03.2008 – 23:54

А мені он Лемон "-" поставив і дуже гарно аргументував його.Мдя це дивно.
  • 0

#51 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 22.03.2008 – 00:11

ой..... ну просто не можу.... розривається живіт.... дивін люди... хтось там плаче, хтось там капітулює теревені.... Стафф атжигає... Стафф, але ти в зайшов в профіль, і подивився скільки років тій жінці... Майже хоч якусь повагу) Це її ображає. Я просто зараз зайшов... А взагалі які в ж мінуси? Це ж блін тільки форум... Іноді тре подумати за шо тобі поставили мінус... іноді мінус реально ставиться з-за якоїсь лівої причини, а іноді з справді важливої, і замість того щоб ображатись тре хоч трохи подумати... гг, Стафф, до сих пір трохи пре... :gryzin:
  • 0

#52 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 22.03.2008 – 00:25

Лєна ДАД, так і хочеться сказати - ти розумна, доросла людина, не страдай фігнею і не дивуйся з дітей. Я наприклад можу поставити мінус бо мені ава не сподобалась. І мене дивує що за це на мене ображаються. Бо на без підставні мінуси я рідко звертаю увагу. Натомість на конструктивну критику інколи відповідаю сам в ПП, і виходить досить цікава розмова :gryzin: Тому моя порада - забий(не оригінально звісно але раціонально). Він тобі ж попередження не ставить :angry1: Як дехто інший)))

Мінуси - то весела річ, без мінусів було би скучно. Кому поставити пару штук? ;)
  • 0

#53 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 22.03.2008 – 00:34

Перегляд дописуNameless One (20.03.2008 19:23) писав:

А от що до зворотнього явища. Коли я іншим мінуси ставлю...Тут досить весело інколи получається. Я не розумію чому на мої мінуси в людей така реакція. В приват претензії пишуть, банать :gryzin:
ооо, яка знайома ситуація, і хто ж це мій приват ґвалтував після мінуса?))
  • 0

#54 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 22.03.2008 – 02:18

Атеїсте, у вас як завжди дружба з почуттям гумору! Дяк! :gryzin:
  • 0

#55 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.03.2008 – 02:34

Особисті відносини з"ясовуйте в приваті

Nameless One
чорно-біла

Усне попередження
  • 0

#56 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 22.03.2008 – 09:02

Перегляд дописуЛєна ДАД (21.03.2008 23:50) писав:

Мені ще за те, що я на того товариЩа поскаржилась ще і попередження записали. Ну то взагалі наглість.
Зрештою нічого дивного. Як в Верховній раді кульки запускають і б"ються, то чого можна сподіватись від простих смертних...
Шановна пані, покарання Вам дали за порушення Правил, так що вчіть матчасть! Мало того Вам було надіслано приватного листа, на який ви начхали, тому пояснюю ще раз тут: репутація ніякого відношення до Правил не має і тому будь-який користувач, який має більше 100 постів може ставити Вам що заманеться і коли заманеться. ВАм писали тут вже "шкода, що ви не застали тут ЗАВа чи злодюжки" тоді була мода лише на мінуси і причина була просто - акція "постав мінус".
дурне дитя з Венери бачими ми профіль тої пані і що? Тим більше дивує, що така реакція в такої досвідченої особи, мала б розуміти, що то інет....., мала б розуміти, що тут збирається різний народ....більше нічим зайнятись? а якщо Стаффові 11 років і що? А якщо йому не подобається її нік? Доречі нагадаю, що декому теж не подобався один нік на форумі і людина просто змінила його, але то справа особиста.
  • 1

#57 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 22.03.2008 – 09:28

Перегляд дописуЛастiвочка (22.03.2008 09:02) писав:

Шановна пані, покарання Вам дали за порушення Правил, так що вчіть матчасть! Мало того Вам було надіслано приватного листа, на який ви начхали, тому пояснюю ще раз тут: репутація ніякого відношення до Правил не має і тому будь-який користувач, який має більше 100 постів може ставити Вам що заманеться і коли заманеться. ВАм писали тут вже "шкода, що ви не застали тут ЗАВа чи злодюжки" тоді була мода лише на мінуси і причина була просто - акція "постав мінус".
дурне дитя з Венери бачими ми профіль тої пані і що? Тим більше дивує, що така реакція в такої досвідченої особи, мала б розуміти, що то інет....., мала б розуміти, що тут збирається різний народ....більше нічим зайнятись? а якщо Стаффові 11 років і що? А якщо йому не подобається її нік? Доречі нагадаю, що декому теж не подобався один нік на форумі і людина просто змінила його, але то справа особиста.
То ви сподівались, що за те ваше попередження мені я вас розцілую? Даремно.
Переходи через дорогу у нас в країні теж ставлять там, де людям зовсім не зручно переходити. Не дивно, що і правила люди собі придумують не природні і не для людей, а для тої ж галочки.
Хочете, щоб у людей на форумі не пропадало бажання спілкуватись, продумайте щось інше, а ніж мінуси. Зрештою є купа форумів без тих значків і люди цілком нормально спілкуються. Навіть жартують... :gryzin:
У вас є право ставити попередження, які від Стуфових мінусів нічим не відрізняються, а у мене є право на них начхати.
Чи може своїм правом свободи я не маю права у вас на Теревенях скористатись? :angry1:
Щасливо!
  • 0

#58 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 22.03.2008 – 09:39

Оце мудре рішення, молодчинка.
  • 1

#59 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень

Відправлено 22.03.2008 – 09:40

Лєна ДАД, у мене була аналогічна ситуація із Stuff... але від тих мінусів мені ні холодно, ні тепло...просто зацікавило пояснення "фе"
в приваті ми почали спілкуватись... досить файно при чому :gryzin: але він не переставав ставити мені мінуси... ну а коли я вже отримала змогу змінювати репутацію, то поставила свій перший плюс йому :angry1:
тепер обмінюємось тільки плюсами і є у списку друзів один одного... ;)

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 22.03.2008 – 09:41

• 0

#60 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 22.03.2008 – 11:52

Куроче мені тоже мінус("-") ставили, пропоную їх забанити форева! Кількох вже нема без моєї участі але ше дехто є, пропоную банити їх в шию!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних