Перейти до вмісту

Ставлення до жителів, що поставили вам ,,-''

Повідомлень в темі: 648

#281 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.03.2009 – 21:03

Ну то ще від випадку залежить.Буває-мстяться,буває-принижують,буває-мусорять як колись зав "додолу" і "дамо дорогу представницям прекрасної статі"
  • 0

#282 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 02.03.2009 – 21:13

Перегляд дописуMarcos (2.03.2009 20:53) писав:

одразу видно що людина форумі недавно )

ой та моя наївність...чого я все вірю, шо люди хороші :happytwo:
  • 0

#283 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 02.03.2009 – 21:24

Перегляд дописуCarrion (2.03.2009 21:13) писав:

ой та моя наївність...чого я все вірю, шо люди хороші :happytwo:

Люди то хороші поодинці а разом це злий світ))))) :happy1:
  • 0

#284 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 02.03.2009 – 21:49

Якщо мінус обгрунтований то нормально, а якщо ставлять просто аби поставити...
  • 0

#285 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 22:36

Самі тупі мінуси-це мінуси посмстииии)) Поняла я це трохи запізно але добре що поняла)) Легше виразити своє "фе" в приваті ніж просто в репутації гадити. Це по-перше низько,по-друге неефективно. Та й обгрунтовані мінуси не завжди обовязково ставити,можна в приват все сказати. Нащо їх взагалі оприлюднювати..
  • 0

#286 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 22:45

Перегляд дописуКрихітка (2.03.2009 23:36) писав:

Самі тупі мінуси-це мінуси посмстииии)) Поняла я це трохи запізно але добре що поняла)) Легше виразити своє "фе" в приваті ніж просто в репутації гадити. Це по-перше низько,по-друге неефективно. Та й обгрунтовані мінуси не завжди обовязково ставити,можна в приват все сказати. Нащо їх взагалі оприлюднювати..
Повір, бувають люди, яким зелено, шо в них там в репутації написано... того хто серйозно все це сприймає - пояснення до зміни рєпи може дуже образити( :happytwo: :happy1: ) , а іншим то десь...
  • 0

#287 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 22:56

Перегляд дописуPit (2.03.2009 21:45) писав:

Повір, бувають люди, яким зелено, шо в них там в репутації написано... того хто серйозно все це сприймає - пояснення до зміни рєпи може дуже образити( :happytwo: :happy1: ) , а іншим то десь...
і що,скажеш ставити мінуси бо їм зелено? тож не вихід,вони ж і пояснення не прочитають) Та ладно,хто ж тут ображатись буде?
  • 0

#288 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 23:04

друзі, а чи не накакати вам на рєпу? якби ж то вона давала якісь пільги))
  • 0

#289 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 23:04

Перегляд дописуКрихітка (2.03.2009 23:56) писав:

Та ладно,хто ж тут ображатись буде?
А ти спробуй поставити мінус тільки-що зареєстрованому користувачеві, який повний оптимізму шо зараз без проблем впишеться в наш колектив і всьо буде маліна... :happytwo: Повір, в новеньких таке пам'ятається...
  • 0

#290 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.03.2009 – 23:35

Перегляд дописуPit (2.03.2009 23:04) писав:

А ти спробуй поставити мінус тільки-що зареєстрованому користувачеві, який повний оптимізму шо зараз без проблем впишеться в наш колектив і всьо буде маліна... :happytwo: Повір, в новеньких таке пам'ятається...

просто краще б зробити таке.. допоки в тебе немає Енної кількості дописів не лише ти а й ТОБІ не можуть ставити оцінки..
  • 0

#291 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 02.03.2009 – 23:47

Перегляд дописуPit (2.03.2009 23:04) писав:

угу, перший сєкас завжди пам"ятається))
  • 0

#292 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 02.03.2009 – 23:52

мені здається цікавішим ставлення до жителів яким ви поставили мінус
  • 0

#293 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 00:19

Перегляд дописуNechupara (2.03.2009 23:52) писав:

мені здається цікавішим ставлення до жителів яким ви поставили мінус
Для мене мінуси і плюси - то взагалі якась незбагненна штукенція.По-перше: я навіть не знаю, як взнати хто саме поставив плюс, а хто мінус.По-друге: сама я цього робити не можу, бо ж зелена іще, проте мені так дуже подобається: влада з плюсами і мінусами, зважаючи на дописи, подеколи псує стосунки між теревлянами. Хоча я дуже вдячна всім, хто підтримав мене, коли я сюди завітала вперше. :happytwo:
  • 0

#294 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 00:29

Перегляд дописувеснянка (3.03.2009 00:19) писав:

Для мене мінуси і плюси - то взагалі якась незбагненна штукенція.По-перше: я навіть не знаю, як взнати хто саме поставив плюс, а хто мінус.По-друге: сама я цього робити не можу, бо ж зелена іще, проте мені так дуже подобається: влада з плюсами і мінусами, зважаючи на дописи, подеколи псує стосунки між теревлянами. Хоча я дуже вдячна всім, хто підтримав мене, коли я сюди завітала вперше. :happytwo:

веснянко... мінуси це система задоволення власної неспроможності зробити що небудь... от неможе наприклад людина аргументувати нормально, або просто показати "хто в хаті хазяїн", то вона одразу піниться і йде ставити мінуси.... як от Нечупара наприклад.. або Салямі ( не ковбаса.. а хоча може.... )
Це як прислівя про те що чоловіки з маленькими членами купують ВЕликі машини.. аналогія не зовсім точна, але подібна :happy1:

а плюси це маленька радість висловлення погодження з думкою, або просто можливість зробити людині приємно... ( якщо це людині приносить приємність) :ggggg:

Ви звикнете... просто не звертайте уваги.. і навіть не питайтесь ДЕ саме подивитись хто поставив мінуси.. Ваша нервова система буде ціліснішою.. :)

А питання таке глупе.
на кшталт.. Як Ви ставитеся до людей, які ніколи в житті не матимуть до Вас ніякого відношення.. та НІЯК :happy1: плюси та мінуси то все туфта.. головне шоб Чєлавєк хароший був.. як от Ластівка, Атеїст Галл, Зав.. і ще купка адекватних панів та панянок B)
  • 0

#295 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 03.03.2009 – 00:33

Повбивав би. :happytwo:
  • 0

#296 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 01:49

Якщо заслужив, то звичайно-не бачу в цьому нічого поганого. Тобто, щоб мінуси ставили з причиною.
А якщо просто так, то це вже якось не полюдьськи. :happytwo:
  • 0

#297 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 02:04

Перегляд дописуЯскрава (3.03.2009 01:49) писав:

Якщо заслужив, то звичайно-не бачу в цьому нічого поганого. Тобто, щоб мінуси ставили з причиною.
А якщо просто так, то це вже якось не полюдьськи. :happytwo:
що таке заслужив ??
цце Ваша персональна думка ( оцінка) допису... тобто якщо комусь ОДНОМУ не сподобався допис ( а всім сподобався) то цей один з своєю вельми сумнівно правильною та вельми субєктивною точкою зору йде до автора допису і ставить йому мінус.. тобто ставить він з ЛИШЕ субєктивної точки зору, а бачать той мінус всі... це нівелює взагалі таке поняття як Приватна скринька.. Чому модери пишуть в темах про те що " прсимо особисте переносити в приватні скриньки", і в той самий час дозволяють юзверям публічно гундосити один одного на сторінках репутацій ???
При тому стоячи збоку, і як Пилат умивають руки ??? Подвійні стандарти ? :ggggg:
декілька ботів можуть на законних основах попсувати цю "репутацію" на яку ( хто б що не казав) всі дивляться " са слюнямі на глазах" :happy1:
  • 0

#298 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.03.2009 – 03:07

Перегляд дописуMiguel (2.03.2009 21:49) писав:

Якщо мінус обгрунтований то нормально, а якщо ставлять просто аби поставити...

продовж думку)
  • 0

#299 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.03.2009 – 03:59

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 00:29) писав:

Це як прислівя про те що чоловіки з маленькими членами купують ВЕликі машини.. аналогія не зовсім точна, але подібна :happytwo:
ага, а червоний фалосоподібний символ мінуса напрямлений вниз, що символізує підлегле положення реципієнта
  • 0

#300 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2009 – 14:17

Це як прислівя про те що чоловіки з маленькими членами купують ВЕликі машини.. аналогія не зовсім точна, але подібна :happytwo:

а плюси це маленька радість висловлення погодження з думкою, або просто можливість зробити людині приємно... ( якщо це людині приносить приємність) :happy1:
Ге, може навпаки? Може трабл у тих, хто ставить плюсікі? Гигиги...

Ви звикнете... просто не звертайте уваги.. і навіть не питайтесь ДЕ саме подивитись хто поставив мінуси.. Ваша нервова система буде ціліснішою.. :ggggg:
Тю, так кумедно ж!

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 02:04) писав:

Чому модери пишуть в темах про те що " прсимо особисте переносити в приватні скриньки", і в той самий час дозволяють юзверям публічно гундосити один одного на сторінках репутацій ???
Колись приховували репутацію, але нецікаво виявилося.
Та й наочна вона саме для того, щоби кожен міг пересвідчитися у наявності чи відсутності в ній відгуків ботів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних