Перейти до вмісту

Ставлення до жителів, що поставили вам ,,-''

Повідомлень в темі: 648

#241 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 22:00

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 21:58) писав:

Ти хоч сказати, що ми тут, на форумі, на особистості не переходимо?)
А хіба це добре. шо переходимо на особистості якшо особистість інкапсульована форумним ніком і дописами?
  • 0

#242 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 18.11.2008 – 22:05

Такий дар мають циніки. Хоча кожна людина є критиком, сама того не підозрюючи.)
Так, твоя правда!
  • 0

#243 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.11.2008 – 22:05

Перегляд дописуNomad (18.11.2008 22:00) писав:

А хіба це добре. шо переходимо на особистості якшо особистість інкапсульована форумним ніком і дописами?
Сорі, Номаде, поясни для останнього ряду. що таке "інкапсульвана"? (Доганяєш в цьому Катода і 100000) :)

Все залежить від того, що саме людина тут, на форумі, шукає. Якщо просто думки хоче почитати і власні висловити, то переходити на особистості дійсно не варто. Проте, якщо людина самотня або просто прагне "живого", реального спілкування, то, думаю, таки варто.)
  • 0

#244 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.11.2008 – 22:08

Такий дар мають циніки. Хоча кожна людина є критиком, сама того не підозрюючи.)
Цинізм- то не так вже й погано. Часто людей звинувачують у цинізмі тільки тому,що просто не можуть заперечити тій людині))

Я ще жодного мінуса за цинізм не отримала. Не здогадалися,мабуть. Нічо, через тиждень буде.БудУТЬ. не скупіться!)))))
  • 0

#245 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 22:08

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 22:05) писав:

Сорі, Номаде, поясни для останнього ряду. що таке "інкапсульвана"? (Доганяєш в цьому Катода і 100000) :)

Все залежить від того, що саме людина тут, на форумі, шукає. Якщо просто думки хоче почитати і власні висловити, то переходити на особистості дійсно не варто. Проте, якщо людина самотня або просто прагне "живого", реального спілкування, то, думаю, таки варто.)
Інкапсуляція- це приховання внутрішньої побудови і властивостей( це ще один із наріжних каменів ООП)))
Цікаво як ти відрізняєш "самотніх" і праглих спілкування від інших?
  • 0

#246 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 22:15

Перегляд дописуSensssorika (18.11.2008 22:08) писав:

Цинізм- то не так вже й погано. Часто людей звинувачують у цинізмі тільки тому,що просто не можуть заперечити тій людині))

Я ще жодного мінуса за цинізм не отримала. Не здогадалися,мабуть. Нічо, через тиждень буде.БудУТЬ. не скупіться!)))))
Цинізм (як би то правильно і точно висловитись...) охолоджує будь-яке приємне чи негативне почуття. Тобто, відчувши цинізм в розмові, в мене-особисто одразу пропадає бажання спілкуватись з людиною. Я люблю чуттєвих людей. А цинізму в мене і свого вистачає.)

Перегляд дописуNomad (18.11.2008 22:08) писав:

Інкапсуляція- це приховання внутрішньої побудови і властивостей( це ще один із наріжних каменів ООП)))
Цікаво як ти відрізняєш "самотніх" і праглих спілкування від інших?
Складно в одному дописі всі спостереження і роздуми помістити...
  • 0

#247 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.11.2008 – 22:29

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 22:15) писав:

Цинізм (як би то правильно і точно висловитись...) охолоджує будь-яке приємне чи негативне почуття. Тобто, відчувши цинізм в розмові, в мене-особисто одразу пропадає бажання спілкуватись з людиною. Я люблю чуттєвих людей. А цинізму в мене і свого вистачає.)
"Цинизм — поведение или личностная позиция, выражающие осознанное, или демонстративное пренебрежение к нравственным нормам, этическим ритуалам, как мешающим или «избыточным» для решения практических задач и «лишенным» практического смысла." соррі,за російську.
річ в тім,що у кожного своє поняття про ті норми,про "нравствєнность" та етику. Якщо моя найкраща подруга часто дзвонить мені з туалету- я ж не стану називати її цинічною,лише за те,шо вона вважає це нормальним?)) а ті плюси-мнуси.ну,от дивись.Нормально,якшо я люблю їсти лимони з сіллю,а ти- ні,та ще й вважаєш то збоченням,а я поставлю тобі мінус за те що ти не розділяєш мої погляди? нє. То ненормально.Бо "о вкусах нє спорят". Так само і про думки.не можуть всі думати і вести себе однаково.Аде зневажати людину,за те шо вона не така як ти...та я маньяків більше поважаю,ніж таких людей)
  • 0

#248 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 22:41

Перегляд дописуSensssorika (18.11.2008 22:29) писав:

"Цинизм — поведение или личностная позиция, выражающие осознанное, или демонстративное пренебрежение к нравственным нормам, этическим ритуалам, как мешающим или «избыточным» для решения практических задач и «лишенным» практического смысла." соррі,за російську.
Что и требовалось доказать :)

Цитата

річ в тім,що у кожного своє поняття про ті норми,про "нравствєнность" та етику. Якщо моя найкраща подруга часто дзвонить мені з туалету- я ж не стану називати її цинічною,лише за те,шо вона вважає це нормальним?)) а ті плюси-мнуси.ну,от дивись.Нормально,якшо я люблю їсти лимони з сіллю,а ти- ні,та ще й вважаєш то збоченням,а я поставлю тобі мінус за те що ти не розділяєш мої погляди? нє. То ненормально.Бо "о вкусах нє спорят". Так само і про думки.не можуть всі думати і вести себе однаково.Аде зневажати людину,за те шо вона не така як ти...та я маньяків більше поважаю,ніж таких людей)
Ну так а хіба я переконую тебе в протилежному?)
Так, все це нормально - і мінуси, і сіль з лимоном (виявляється це навіть класно, особливо до коньяку), і розмови в туалеті (хоча я цього дійсно не сприймаю)... Тільки одного не зрозуміла: то в мій бік було щодо зневажання людини "за те шо вона не така як ти..."?
  • 0

#249 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.11.2008 – 22:46

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 22:41) писав:

Ну так а хіба я переконую тебе в протилежному?)
Так, все це нормально - і мінуси, і сіль з лимоном (виявляється це навіть класно, особливо до коньяку), і розмови в туалеті (хоча я цього дійсно не сприймаю)... Тільки одного не зрозуміла: то в мій бік було щодо зневажання людини "за те шо вона не така як ти..."?
Нєє,не в твій. То мене ще злість на викладача не відпустила,от мене і понесло по форуму....)))Вибачаюсь)
  • 0

#250 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 22:55

Перегляд дописуSensssorika (18.11.2008 22:46) писав:

Нєє,не в твій. То мене ще злість на викладача не відпустила,от мене і понесло по форуму....)))Вибачаюсь)
Ну, якщо в бік викладача, то все ок.) Страші люди не завжди розуміють, вірніше не завжди готові розуміти молодь. Їм хочеться бачити все так, як мріялось, думалось ними ж.) Але людина, яка прожила певну кількість років і хоча б чогось в житті добилась, вже варто того, щоби її поважати. Так що терпи і тебе хтось терпітиме на старість.)))
  • 0

#251 Nоname

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 15:36

Мінуси дозволяють дізнатись деяку інформацію про людину. Не лише "ставлення до мене" як казала олеська а й багато іншого. Плюси ніби теж, але мінуси набагато ефективніші.
  • 0

#252 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.11.2008 – 15:51

Перегляд дописуNоname (19.11.2008 15:36) писав:

Мінуси дозволяють дізнатись деяку інформацію про людину. Не лише "ставлення до мене" як казала олеська а й багато іншого. Плюси ніби теж, але мінуси набагато ефективніші.
Якби ви знали, скільки відомсотей отримується із реякції форумлянина на поставлений мінус, о...
  • 0

#253 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.11.2008 – 15:54

Перегляд дописуNomad (18.11.2008 21:15) писав:

Всім так пофіг на рєпу- то мож давайте її відмінимо? Проведемо місячник типу "Ні каплі в рот, ні плюса(мінуса) в рєпу"
;)
Куда викидати? Там дехто прагне наздогнати мене, усякими способами)))так я ж чекаю..а ти кажеш викидати:lol:
  • 0

#254 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 16:01

Перегляд дописуЛастiвочка (19.11.2008 15:54) писав:

Куда викидати? Там дехто прагне наздогнати мене, усякими способами)))так я ж чекаю..а ти кажеш викидати:)
Та ну, куди там до тебе- як до Марсу пішки ;) :lol:
  • 0

#255 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 17:23

Перегляд дописуЛастiвочка (19.11.2008 14:54) писав:

Куда викидати? Там дехто прагне наздогнати мене, усякими способами)))так я ж чекаю..а ти кажеш викидати;)
Не вірю, що такі мрійники ще є... Та і Ти не спиш...
  • 0

#256 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 17:40

Перегляд дописуWeber (19.11.2008 17:23) писав:

Не вірю, що такі мрійники ще є... Та і Ти не спиш...
ОЙ лукавите пане Вебер, ой лукавите ;)
  • 0

#257 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 17:46

Перегляд дописуNomad (19.11.2008 16:40) писав:

ОЙ лукавите пане Вебер, ой лукавите :lol:
Ну не на мене ж натякаєте... З красунями ж не позмагаєшся. А щодо "рєпи" перший проголосую за її відміну... Хоча інколи коментарі окремі цікавіше читати, ніж пости... ;)
  • 0

#258 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 19.11.2008 – 17:54

Ого, ви так почали говорити про відміну.....навіть і незнаю чи варто відміняти. Нехам може і буде, так іньші користувачі можуть показувати свої думки, але це можна й за допомогою привату. Можливо й потрібно! Ще невпевнений.
  • 0

#259 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.11.2008 – 20:15

якісний мінус в мене є лиш один, це Аничка десь в квітні постаралась, а решта - або антипатія або тупняк, навіть не звертаю увагу, нудно
  • 0

#260 Ева

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 21:41

відраза в мене до до таких людей, які не зрозуміли мою думку і не розумію за шо там мінуси, особливо не сподобалося "дура" в мою сторону)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних