Перейти до вмісту

Ставлення до жителів, що поставили вам ,,-''

Повідомлень в темі: 648

#221 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.10.2008 – 11:15

Перегляд дописуphobos (23.10.2008 09:21) писав:

Та то в Зава досвід говорить і мудрість.
А запитайте як він колись мінусував заради дівчат :rolleyes: Ех, молодість.. :rolleyes:
Типу загравання такі були?) Ого.) Дійсно треба у Зава повчитись.)
  • 0

#222 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.10.2008 – 18:11

ПРИПИНЯЄМО ФЛУД
  • 0

#223 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 23.10.2008 – 22:07

є пару мінусярів. особливо запам’яталися за то шо я с***,і за то шо я лось :rolleyes:
ну шо поробиш, таким мене видко природа створила... (модератором маю на увазі ;) ) бо 3/4 мінусів це емоції ображених забанених
і ше важливо! репутація має для мене сташно важливе значення, я репутаційний маньяк. як поставите мені мінус то повидите шо зачнеться :rolleyes:
  • 0

#224 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 23.10.2008 – 22:11

У відповідь на мінус ставлю плюс, отже , кому потрібні плюси, то ставте мені мінуси. Не ставлю нікому мінуси, бо вважаю , що кожна думка має право на існування. :rolleyes:
  • 0

#225 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.10.2008 – 16:37

Перегляд дописуPit (30.09.2008 08:13) писав:

ггггг... як ти розрізняєш, коли заслужений, а коли-ні? Чи в тебе усі незаслужено?
Розрізняю якось) Є і незаслужені і справжні.Є люди які хочуть "насолити" а є ті які хочуть "навести на путь істинний" таким способом)) Правда я і так майже ніколи цьому не придаю значення
  • 0

#226 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.11.2008 – 22:10

люблю здорову критику. і "мінуси" мають бути обгрунтованими, як на мене. а то з двох "мінусів", що маю, обидва викликають у мене сміх. особливо перший. якось так "виділилась" людина дивно)
а загалом, ця репутація.. пробачте, але фігня)
  • 0

#227 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 17.11.2008 – 22:19

для себе вирішив, що поставлю мінус лише тоді, коли мене дуже сильно дістане якийсь персонаж... а як мені хто вліпить-ну і *** з ним
  • 0

#228 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.11.2008 – 22:55

а ніяк не ставлюся. Жоден з мінусів не обгрунтований,а лише виявляє особисте ставлення до мене як паразитки,або просто задіває чиїсь комплекси. ну й фіг з вами ;)

ще додам: ставлять мінуси через заздрість. Ну не всім дано бути любимцями природи, деякі олені отримують оргазми ставлячи комусь мінус.Дивно самій того не знаючи приймати участь у чиємусь сексуальному житті :) та я добра. Можливо той мінус- це єдине чим отой нік( не людина!) може самовиразитись. Пожаліла б людей,які страждають на нестачу сірих клітинок...але якого біса я буду когось жаліти? ;) Я вище всього цього :cool1:
  • 0

#229 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 12:22

Хочеться побільше +. Але всім не вгодиш. Залишайтесь самим собой, і не лижіть нікому зади, заради + :)
  • 0

#230 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 18.11.2008 – 14:43

Перегляд дописуSensssorika (17.11.2008 22:55) писав:

а ніяк не ставлюся. Жоден з мінусів не обгрунтований,а лише виявляє особисте ставлення до мене як паразитки,або просто задіває чиїсь комплекси. ну й фіг з вами ;)

ще додам: ставлять мінуси через заздрість. Ну не всім дано бути любимцями природи, деякі олені отримують оргазми ставлячи комусь мінус.Дивно самій того не знаючи приймати участь у чиємусь сексуальному житті :) та я добра. Можливо той мінус- це єдине чим отой нік( не людина!) може самовиразитись. Пожаліла б людей,які страждають на нестачу сірих клітинок...але якого біса я буду когось жаліти? ;) Я вище всього цього :cool1:
через заздрість??! як можна заздрити людині,якої не знаєш?!
чи тобі ставили мінуси лише твої знайомі?! А які ти "глибокі" висновки робиш з того,що хтось комусь ставить мінус...Ти припускаєш,що це через нестачу сірих клітинок)) Ну і наостанок--на десерт-- фраза про свою вищість...над чим(жалем) чи над ким, так і не зрозуміло.
  • 0

#231 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.11.2008 – 20:52

Перегляд дописуaAa(against all authority) (18.11.2008 14:43) писав:

через заздрість??! як можна заздрити людині,якої не знаєш?!
чи тобі ставили мінуси лише твої знайомі?! А які ти "глибокі" висновки робиш з того,що хтось комусь ставить мінус...Ти припускаєш,що це через нестачу сірих клітинок)) Ну і наостанок--на десерт-- фраза про свою вищість...над чим(жалем) чи над ким, так і не зрозуміло.
Чуваче,якшо ти не вивчав психологію- то НЕ МОЇ проблеми. Як можна заздрити Бреду Пітту за те,що він живе з Анджеліною Джолі,як що ти ні його ні її не знаєш?:) Кожна моя фраза,слово,літера- задіває твоє самолюбство. Дуже смішно дивитися як ви ті мінуси один одному ставите. Ви від них залежні. ліпите один одному,начебто то щось змінить."Нє,давай,я тебе не люблю,так я на тебя ще й поплюю,стерво ж ти таке!" - ну де це видано?Як дітки малі. Так,я вища цього всього.Я нікому не поставила мінус. ьбо його ще треба заслужити. РОЗУМОМ. Тож можеш не переживати,тобі я мінус не поставлю. Хоча,вибач,я можу помилятися і ти нарешті навчишся грамотно аргументувати кожен свій крок,слово,діло;) а ображати "убогіх",як ви тут це робите з Максимом Юей- то не для мене. Нічого привабливого я в тому хлопці не бачу. Малий ще,нерозумний. Але це не значить що я буду вестися на його психологічні зриви і т.д Бушує собі хлопчик- нехай. Ставити йому мінус,або відповідати мінусом на його ж мінус- значить опускатися до його ж рівня. Я низько...на коліна тільки перед своїм чоловіком стану. І то- в особливому випадку;)
  • 0

#232 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 21:15

Всім так пофіг на рєпу- то мож давайте її відмінимо? Проведемо місячник типу "Ні каплі в рот, ні плюса(мінуса) в рєпу"
:)
Спєцом для тих хто поставив мінусяку мені виготовляю їхні ляльки вуду і на дозвіллі тикаю в них голочками ;)
  • 0

#233 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 21:26

Перегляд дописуNomad (18.11.2008 21:15) писав:

Всім так пофіг на рєпу- то мож давайте її відмінимо? Проведемо місячник типу "Ні каплі в рот, ні плюса(мінуса) в рєпу"
:)
Спєцом для тих хто поставив мінусяку мені виготовляю їхні ляльки вуду і на дозвіллі тикаю в них голочками ;)
Я проти. Вуду може затягнути. Тобто я проти Вуду і проти репутації. Мені взагалі подобається, як на "Домівці" зробили - без репутації взагалі. Єдиний мінус в тому всьому: я не зможу показати свої почуття чи відчуття до певної людини...)(
  • 0

#234 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.11.2008 – 21:39

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 21:26) писав:

Єдиний мінус в тому всьому: я не зможу показати свої почуття чи відчуття до певної людини...)(
Олеська, математичним знаком почуття до людини не висловиш. Хоча = "дорівнює" мені б зараз дуже личило)))))
  • 0

#235 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 21:47

Перегляд дописуSensssorika (18.11.2008 21:39) писав:

Олеська, математичним знаком почуття до людини не висловиш. Хоча = "дорівнює" мені б зараз дуже личило)))))
Сонце, власні почуття можна виразити навіть банальною крапкою (знаком оклику, запитальним знаком і теде).

А в чому, цікаво, в тебе зараз "="?)
  • 0

#236 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.11.2008 – 21:53

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 21:47) писав:

Сонце, власні почуття можна виразити навіть банальною крапкою (знаком оклику, запитальним знаком і теде).

А в чому, цікаво, в тебе зараз "="?)
ооооо!! як людина,що фанатіє на тих знаках,але,на жаль,пишучи російською мовою( бо українською я так не вмію(( ), то тут я з тобою згодна) Іноді не отримавше елементарну дужечку ")" по асьці,чи в смсці починаєш підозрювати людину у сухості,незацікаленості чи ще чомусь.Хоча то все надумане)
"дорівнює" то реакція на погляди деяких тут ніків(не людей) )
  • 0

#237 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 18.11.2008 – 21:56

Хай ставлять мінуси. Мені всеодно, я нікому мінус не поставлю. Нелюблю бути критиком. Коли критикують когось то таке враження ніби пишуть що небудь, аби лише показати що щось нетак, особливо такий дар мають люди що критикують фільми. На помилках вчаться, але якщо помилки дійсно обгрунтовані.

Повідомлення відредагував cepers: 18.11.2008 – 21:58

• 0

#238 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 21:56

Перегляд дописуSensssorika (18.11.2008 21:53) писав:

ооооо!! як людина,що фанатіє на тих знаках,але,на жаль,пишучи російською мовою( бо українською я так не вмію(( ), то тут я з тобою згодна) Іноді не отримавше елементарну дужечку ")" по асьці,чи в смсці починаєш підозрювати людину у сухості,незацікаленості чи ще чомусь.Хоча то все надумане)
"дорівнює" то реакція на погляди деяких тут ніків(не людей) )
Ну от, ще одною імпульсивною людиною на форумі додалось. Тепер я не одна.) Велком.)))
  • 0

#239 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 21:57

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 21:26) писав:

Я проти. Вуду може затягнути. Тобто я проти Вуду і проти репутації. Мені взагалі подобається, як на "Домівці" зробили - без репутації взагалі. Єдиний мінус в тому всьому: я не зможу показати свої почуття чи відчуття до певної людини...)(
Відчуття- то вже перехід на особистості :)
  • 0

#240 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 21:58

Перегляд дописуcepers (18.11.2008 21:56) писав:

Хай ставлять мінуси. Мені всеодно, я нікому мінус не поставлю. Нелюблю бути критиком. Коли критикують когось то таке враження ніби пишуть що небудь, аби лише показати що щось нетак, особливо такий дар мають люди що критикують фільми.
Такий дар мають циніки. Хоча кожна людина є критиком, сама того не підозрюючи.)

Перегляд дописуNomad (18.11.2008 21:57) писав:

Відчуття- то вже перехід на особистості :)
Ти хоч сказати, що ми тут, на форумі, на особистості не переходимо?)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних