Перейти до вмісту

Ставлення до жителів, що поставили вам ,,-''

Повідомлень в темі: 648

#21 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.03.2008 – 08:54

Перегляд дописуDynkan 113 (3.03.2008 08:42) писав:

Незнаюяк, я зрозумів репутація це всего навсього гра... подобається +, неподобається -, і ці плюсики явно нічого сказати про людину неможуть, по дописах тре дивитися...
І шо за наїзди, Dynkan 113? Не всі ж дописи в мене настільки погані? :rolleyes: Погодься
  • 1

#22 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.03.2008 – 09:09

Перегляд дописуЛастiвочка (3.03.2008 08:54) писав:

І шо за наїзди, Dynkan 113? Не всі ж дописи в мене настільки погані? ;) Погодься
Та що Ви :cry: , яж в загальному :) а Ваші дописи мені завжди подобалися :rolleyes:, просто коли переглядати репутацію незавжди знаєш за що саме він стоїть, з часом стає все зрозуміло :)...
  • 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.03.2008 – 09:28

Перегляд дописуPit (2.03.2008 14:26) писав:

Є ситуації в яких я справді достойний мінуса, і до людей що його поставили в цьому випадку я відношуся так само як і до того, але є люди, які поставили мінус, через те, що їм нема що робити. От таких людей я не люблю.
"достойний", "недостойний", лєпєт :cry: да пофік, хто там як в репі ізгаляється, фігня це все повна

Перегляд дописуNomad (2.03.2008 21:51) писав:

ставлюся спокійно і критично до мінусів, зрештою як і до репутації в цілому. сам рідко займаюся роздачею як плюсів, так і мінусів. Вражають люди з репутацією так в районі 700 плюсів О_о коммунікабельні мабуть :)
та ні: давно на Теревенях ;)

Перегляд дописуОлеська (3.03.2008 01:50) писав:

Прикро, коли тебе не розуміють... Такий жорстокий світ... :)
тяжка доля багатоклітинних організмів :rolleyes:
  • 0

#24 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.03.2008 – 09:34

Щось мені згадався той форумчанин, який всім ставив мінуси і просив мінус у відповідь, видно поексперементувати хотів.. Ні ну звичайно приємно коли твої дописи провокують позитивну реакцію... а негативна заставляє тебе подумати над тим, що ж ти написав))) але не всі задумуються....помоєму репутація гарний спосіб для критики, позитивної, хоча дехто важко її переносить, а дехто цей засіб використовує для вияву власної неприязні до іншого, яка зовсім не стосується дописів.. усе має свої позитивні сторони і негативні)))
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 10:31

Перегляд дописуБілий Дракон (2.03.2008 14:31) писав:

Мінуси бувають двох типів:
...
2) у відповідь на твій мінус
ги, треба ввести можливість ставити мінуси прямо з репи, "мєсть другу", панімаєш :rolleyes:
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.03.2008 – 10:50

Перегляд дописуNomad (3.03.2008 02:52) писав:

коли навіть модери плачуться в даній темі від дикого розпачу через несправедливі мінуси, то що там вже казати про решту :rolleyes:
Дохторе Зло, ти як поміняв нік (до речі, я тебе лише по "твоїх" цицьках, що актуальні завжди, і впізнала), втратив почуття гумору?

Я спочатку сприймала вразливо все, а зараз мені глибоко десь те все. Хоча приємно, коли тобі ставлять плюсика - відчуваєш, що недаремно щось тут пишеш.
  • 0

#27 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 10:55

Перегляд дописуОлеська (3.03.2008 10:50) писав:

Дохторе Зло, ти як поміняв нік (до речі, я тебе лише по "твоїх" цицьках, що актуальні завжди, і впізнала), втратив почуття гумору?

Я спочатку сприймала вразливо все, а зараз мені глибоко десь те все. Хоча приємно, коли тобі ставлять плюсика - відчуваєш, що недаремно щось тут пишеш.

ну, цицьки то завжди актуальні, але зараз не про них)
я почуття гумору не втратив, якби так сталося, то я б не написав свій попередній допис, який власне і був жартом у відповідь на твій фейк :rolleyes:
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.03.2008 – 11:07

Перегляд дописуNomad (3.03.2008 10:55) писав:

ну, цицьки то завжди актуальні, але зараз не про них)
я почуття гумору не втратив, якби так сталося, то я б не написав свій попередній допис, який власне і був жартом у відповідь на твій фейк :cry:
Фейк... а шо то таке і з чим його їдять? То щось таке, як цицьки? :rolleyes: Сорі за оффтоп...

Обмінялись плюсами, як казав колись Катод: "Як боксери на рингу", і плакатись не тра.)
  • 0

#29 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.03.2008 – 14:14

Давайте трохи вам тут байок порозказую(то для тих, хто любить мої дописи читати:cry:).Був такий період часу в мене, досить великий, що не була на Теревеньках. Пробувала творити своє, вчилась іншим премудростям компутерним (троха шось навчилась). Ото написала гарне привітання(в htm) до якогось свята для дружнього форуму Теревені, приходжу, розмістила...Коли Теревені створювались то не було тієї фішки репутація, її вже пізніше зробили...Ото розмістила оте привітання, а мені корєш трясь мінуса в рєпу! Я в шоці! Ну ніфіга собі вітають у відповідь! Зрештою, по натурі своїй я не стервозна, але коли ти нікого не ображав, нікому нічого не робив - ну ніфіга собі!!! Коротше шкандаль тоді був великий на форумі)))). Були в нас парочка-третя хлопців, що ставили мінуси в рєпу просто так - можливо дитячі панти, можливо отримували задоволення від того....але їх вже нема тих хлопців...А моя рєпа? Не знаю...якось саме так сталось...Як реагую? Якщо від людини, що мені несимпатична - то байдуже, якщо від того, чиї дописи люблю (навіть коли погляди в нас геть різні)- спонукає до роздумів.
Тепер хтось питав

Цитата

ПеС. А як таке могло статися, що пан ivansstef має аж 118 мінусів? Щось там не те...Занадто круто!
Можу розповісти й про це. Дуже давно товаришую з ivansstef-ом, людина надзвичайно цікава, ерудована і про таких кажуть - свій в дошку при любих обставинах. Свого часу він хотів доказати, що рєпа то є іграшка і не впливає ні на що, ставив всім мінуса з проханням поставити у відповідь))). Але реакція була зворотня, більшість ставила плюси:rolleyes:. Потім за його ж проханням Галл поставив йому ту сотню мінуса. Нещодавно ми говорили з ivansstef -ом саме по цьому питанню. Кажу - давай заберемо ті мінуси? Не схотів, каже приблизно так: не тре, не буде спокуси ставити комусь щось у відповідь. Може й правильно...Думаю більшості байдуже з тою репутацією, головне щоб людина хороша була, щоб хотілось читати, щоб коли читаєш виникала посмішка на обличчі лише від одного ніку, а репутація? Я свою давно вже заробила в інеті...і не тією цифрою що зараз є...
ПиСи - але якщо почнете мінусувати після цього посту - я ж всьо записуватиму і тоді.....тоді приходитиму щоночі в еротичних кашмарах ))))

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 03.03.2008 – 14:19

• 1

#30 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 03.03.2008 – 14:26

Та, подумаєш, мінус. АПоставив - хай радується собі зі своєї неймовірної сили - поставити мінус. Героїзм!) Є такі, які собі лазать і роздають мінуси, лише шоби поприкалуватися з других і покумарити таких, які ведуться і ображаються
  • 0

#31 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 03.03.2008 – 15:09

Я б створив тему: назва така сама, але про +++)) В мене наприклад такі люди як правило викликають симпатію)))
  • 0

#32 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 19:16

Перегляд дописуAlvi (3.03.2008 16:09) писав:

В мене наприклад такі люди як правило викликають симпатію)))

А в кого не викликають. Я, навіть, інколи пишу подяку людям в ПЛ, що поставили мені +.
І мені приємно і їм.
  • 0

#33 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.03.2008 – 00:18

ААААА... я на цю тему вообще больний! дайте мені багато плюсів... Хочу дуже значне число там бачити і шоб без мінуса! Як мені мінусика ставлять, я тоді плачу :rolleyes:
  • 0

#34 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 00:49

По дописах в зміні репутації можна побачити що за "звір" "по той бік екрану". Більше нічого.
  • 0

#35 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 00:52

Не розумію за шо мені мінус!!!!!!!!!
  • 0

#36 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 08:39

Перегляд дописуЛастiвочка (3.03.2008 14:14) писав:

Свого часу він хотів доказати, що рєпа то є іграшка і не впливає ні на що, ставив всім мінуса з проханням поставити у відповідь))). Але реакція була зворотня, більшість ставила плюси;). Потім за його ж проханням Галл поставив йому ту сотню мінуса. Нещодавно ми говорили з ivansstef -ом саме по цьому питанню. Кажу - давай заберемо ті мінуси? Не схотів, каже приблизно так: не тре, не буде спокуси ставити комусь щось у відповідь. Може й правильно...
ніфіга не правильно :ggggg: зніміть йому ті мінуси - най силу волі тренує ;) от я похвалюсь, що піддався спокусі лише раз ;)
  • 0

#37 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 12:56

мені один товариш поставив - за те, що у мене ім"я Лєна! Цирк!
Нікого музиканти не дратують часом? А то можна додуматись і за це ставити - ... :happytwo:
Ну що зроблю? Відімщусь, як тільки буду мати можливість ставити ті рисочки :ggggg:
  • 0

#38 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2008 – 13:53

якось поф1г!в1н мен1-я йому:happytwo:
  • 0

#39 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 14:21

Цитата

Ну що зроблю? Відімщусь, як тільки буду мати можливість ставити ті рисочки (IMG:style_emoticons/default/cool1.gif)
Краще забий на то. Не памятаю хто але хтось мені щотижня ставив мінус... спочатку теж ставив.. потім почав у відповідь на мінуси ставити +;
  • 0

#40 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2008 – 14:24

На плюси зазвичай відповідаю плюсом. А коли ставлять мінус то якісь неприємні почуття виникають, та швидко проходять.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних