Перейти до вмісту

Статевий чинник світосприйняття

Повідомлень в темі: 54

#41 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 29.02.2008 – 14:09

Цитата

Думаю що звязок між чоловіками і жінками виникає саме тому що ми такі різні.Протележності притягуються
Нє , є ж всягі геї і лесбіянки, я думаю просто всі до всіх притягуються, бо ми люди :)
  • 0

#42 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.02.2008 – 19:30

Перегляд дописуWeber (29.02.2008 12:10) писав:

І деколи відбувається анігіляція... Може такі словники завжди повинен писати чоловічо-жіночий авторський колектив...
фіг їм. чоловіків напоять, а самі такого понаписують, он вже хвеміністки агітували за реформу "сексистської" мови. а чьо? можна було. чого це "людина" - жіночого роду?

Перегляд дописуLemon (29.02.2008 14:09) писав:

Нє , є ж всягі геї і лесбіянки, я думаю просто всі до всіх притягуються, бо ми люди :)
а ще можна з 20-го поверху стрибнути і притягнутись до асфальту
  • 0

#43 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6236 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.03.2008 – 18:20

Може й оФФтопік, але прошу мене не штрафувати, а розслабитись і посміхнутись...
Мені сподобалось "Людина - жіночого роду" ну тоді "Human - чоловічого роду". Homo - середнього роду
А по українські давайте людину називати "Гумано"
  • 0

#44 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 10:00

Перегляд дописуDrunkLordVillis (1.03.2008 18:20) писав:

А по українські давайте людину називати "Гумано"
Ну, всі ми з гумано вийшли, в гумано і перетворимось :rolleyes:
  • 0

#45 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.03.2008 – 20:33

Не знаю, може я якась неправильна, але поклацала ваш словник отой і мої відповіді були як в чоловіків)) Ну не все я відкривала, але те,що читала-100 %. То що воно виходить? <_<
Та звичайно ми всі(!) все сприймаємо по-своєму і по-різному. Просто варто інколи допускати,що існує якась інша думка і сприйняття,крім твого, і це нормально. І стать тут не дуже грає роль, просто люди різні.
  • 0

#46 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 10.03.2008 – 11:06

Той словник, звичайно, - дурня...Але мені здається, що певні відмінності у світоспийнятті жінок і чоловіків існують)
  • 0

#47 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 14:40

можливо тут і діє чинник різності статів, але думаю більше впливає сфера занять, "издержки профессии"так би мовити. Якщо мені сказати слово "машина", то я подую в першу чергу про комп, водій подумаю про автомобиль, а домогосподарка про пральну машину.

Повідомлення відредагував bastet: 10.03.2008 – 14:40

• 0

#48 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 15:40

сабж можна експериментално перевірити: вийдіть на людну вулицю і голосно закричіть "ей, тупа пизда, так-так, я тобі кажу!!!" і перевірити відсоток чоловіків і жінок, які обернуцця на поклик
  • 0

#49 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.12.2009 – 01:10

Тупий словник стереотипної російської зарозумілості. . .
  • 0

#50 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 13.12.2009 – 01:27

Перегляд дописуРуда_миша (10.03.2008 11:06) писав:

Але мені здається, що певні відмінності у світоспийнятті жінок і чоловіків існують)
Звичайно існують і то значні...
  • 0

#51 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 13.12.2009 – 08:56

Перегляд дописуSergiy_K (10.12.2009 16:40) писав:

сабж можна експериментално перевірити: вийдіть на людну вулицю і голосно закричіть "ей, тупа пизда, так-так, я тобі кажу!!!" і перевірити відсоток чоловіків і жінок, які обернуцця на поклик
та й ти б теж обернувся,подивитися хто обернеться або кричить,і скажи що ні?
  • 0

#52 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 18:11

Між іншим є певні факти, які показують різницю в мисленні чоловіків і жінок. Вони навіть присутні в підручниках з соціології (в Америці то точно).
Один з прикладів: Жінка розповідає чоловікові якусь свою проблему, жаліється йому частіш за все просто щоб поговорити і не очікує від нього ніяких дій\думок щодо її вирішення (для неї важливий сам факт того, що її послухають).
Чоловік, слухаючи таку проблему, одразу ж починає думати над її вирішенням, що можна зробити, що не робити (активність дії). Тому його різка відповідь-вирішення проблеми може збити жінку з пантелику і призвести до чергового конфлікту )))
Ось така міжстатева різниця. (в узагальненому викладенні)
  • 0

#53 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 21:26

Перегляд дописуSergiy_K (10.12.2009 15:40) писав:

Щось не зрозуміло. Запропонований експеремент покаже в кого яке світосприйняття??? :unsure: Той, хто його провів би зміг визначити лише відсоток тих, хто не страждає на глухоту...
  • 0

#54 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 11:37

Перегляд дописуWeber (28.02.2008 09:32) писав:

Чоловіки та жінки по різному сприймають навіть однакові слова...
http://www.lingvo.ru.../dictionary.asp
Алмаз
Жіночий переклад: виблискуючий коштовний камінь, що втілює багатство і силу відчуттів чоловіка.
Чоловічий переклад: 1. прозорий коштовний камінь, блиском і твердістю що перевершує всі інші мінерали. 2. Інструмент для різання скла у вигляді гострого шматка цього каменя, вправленого в рукоятку.

І звідси неминучість зіткнення цивілізацій? Жінки та чоловіки тому й не можуть порозумітися між собою?
Ось для цього я і створив тему "Синхросинтез".Точки зору потрібно взаємно доповнювати а не заперечувати, бо за ними стоять конкретні інтереси конкретних людей. В даному випадку різних статей. Якщо хочете ідеального життя, максимально прислухайтесь до потреб тих, з ким бажаєте мати будь які стосунки. Проявіть максимум уваги до потреб партнера, тоді чемно викладайте свої проблеми і побажання...Якщо повна нетерпимість - шукайте іншого партнера.
  • 0

#55 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.03.2010 – 01:28

Спробую трохи підняти вам настрій.По темі.

Цитата

В чем разница между мужчиной и женщиной

1) Мужчина всегда заплатит 2 доллара за однодолларовую вещь,если она ему нужна.Женщина всегда заплатит 1 доллар за двухдолларовую вещь,даже если она совсем ей не нужна.

2) Женщина беспокоится о будущем,пока не выйдет замуж.Мужчина не беспокоится о будущем,пока не женится.

3) Успешный мужчина тот,который зарабатывает столько,сколько его жена не сможет потратить.Успешная женщина та,которая сумеет найти такого мужа.

4) Каждый женатый мужчина может забыть все свои ошибки.За него их будет помнить жена.

5) Женщина выходит замуж надеясь,что супруг со временем изменится.Она ошибается.Мужчина женится надеясь,что супруга никогда не изменится.Он тоже ошибается.

6) За женщиной всегда остается последнее слово в любом споре.Все,что мужчина скажет после этого-уже новый спор.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних