Перейти до вмісту

Чи хотіли б ви емігрувати?

Повідомлень в темі: 344

Опитування: Куди б ви хотіли емігрувати (157 користувачів проголосувало)

Емігрувати чи не емігрувати

1. Хочу залишитись в рідному місті, селі. (79 голосів [37.44%])

Процент голосів: 37.44%

2. В ЄС (47 голосів [22.27%])

Процент голосів: 22.27%

3. В США (32 голосів [15.17%])

Процент голосів: 15.17%

4. В Канаду (14 голосів [6.64%])

Процент голосів: 6.64%

5. В Австралію (13 голосів [6.16%])

Процент голосів: 6.16%

6. В Київ (26 голосів [12.32%])

Процент голосів: 12.32%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.02.2008 – 21:41

Nagal zminity golosuvannja ne mogu - zakryto pislja stvorennja. propozicii vrahovano na domivka.net. Vibachte za translit, v moemu ubuntu vidsutnja kirilitsja
  • 0

#42 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.02.2008 – 23:10

Хочу залишитись в УКРАЇНІ
  • 0

#43 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.02.2008 – 23:18

Та я просто де інде не витримаю... Тут все своє рідне...Звичайно людина всюди призвичаюється, але не я))
  • 0

#44 StiveN

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:Рідненький Тернопіль

Відправлено 29.02.2008 – 01:26

взагалі то я люблю свій рідненький Тернопіль, де я народився і зараз проживаю тому емігрувати не хочу ну можливо переїхав би У Львів.
Ну ще непроти би в Ірак, повоювати проти Америкосив,чи в Чечню -проти москалів відповідно :)
  • 0

#45 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 29.02.2008 – 06:45

при першій ліпшій можливості..
без прощань
  • 0

#46 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 01.03.2008 – 02:50

А я вже емігрувала,не по власному бажанню і тепер дико хочу додому!Я тепер проти еміграції) краще дома сидіти...
  • 0

#47 МаRі4ка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 01.03.2008 – 13:23

Я ХОЧУ ЖИТИ В УКРАЇНІ!!!!! :) :brovy:
  • 0

#48 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 03.03.2008 – 00:00

Перегляд дописуБоБриК (27.02.2008 13:32) писав:

Ну хіба що підзаробити грошенят, бо умови у нас жидівські в тому плані що в плані роботи хочуть платити мінімум а віддача щоб була максимум.
Такі ж умови і за кордоном до людей котрі туди їдуть на заробіток, платять мало а вимагають багато(але до своїх громодян вони(керівництво) відноситься більш демократично)!!!
Моя позиція: так я б покинув державу, якщо б була нагода та ще декілько фактів, хоча це лише "але" і поки я грамодянин України :rolleyes: то і жити намагаюсь, як грамодянин данної держави(а точніше, с таким же ставленням керівництва держави, як і воно до мене)!
P.S. Годі взагалі жалітися на погане життя, кращогого в нас наврядчи буде(нажаль :cry: ), бо такий вже в нас мінталітет котрий був і залишається таким вже багато тисячоріч!
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 07:42

Перегляд дописуCCCP (3.03.2008 00:00) писав:

Такі ж умови і за кордоном до людей котрі туди їдуть на заробіток, платять мало а вимагають багато

Це основна засада капіталізму, чому тут дивуватись?
От тільки треба не забувати про питання мови та відсутності "рідного" спілкування. А ще, часто-густо - нелегальне становище.
  • 0

#50 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 05.03.2008 – 05:03

Перегляд допису-=VJ=- (3.03.2008 08:42) писав:

Це основна засада капіталізму, чому тут дивуватись?
От тільки треба не забувати про питання мови та відсутності "рідного" спілкування. А ще, часто-густо - нелегальне становище.

Щодо відсутності "рідного" спілкування можна посперечатися оскільки українців за кордоном не так уже й мало з якими можна знайти спільну мову і обговорити деякі подібні проблеми.

Зразу ж наведу приклад зі свого ж життя: тут на на Брайтоні (а може і в Брукліні взагалі) напевно десь більше десятка людей (а може і більше) з Івано-Франківська (тих кого я зустрічав і знайомився) + ще з інших міст України + на крайній випадок інші російськомовні люди.

Так що поспілкуватися рідною (українською) мовою є відносно з ким. :ggggg:
  • 0

#51 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 05.03.2008 – 20:28

Хочу залишитися і прикласти максимум зусиль, щоб зробити Україну кращою..
І це не пафосні слова - це правда, це моє світобачення
  • 0

#52 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 06.03.2008 – 19:43

Які всі патріоти, аж гордість випирає)))Я б хотіла по світу поїздити, але з України їхати не хо!!Я обожнюю Україну, особливо захід, де купа старовини, яка мене сподвигає на романтику)))У центрі Індастріал - лайф, останнім часом мене захоплює до того не бачені в ньому краєвиди..ммм....та кіди з України!!!Я її люблю!!!Може не дуже поетично сьогодні пишу, але тут файно!
  • 0

#53 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 21:28

Поїхати з України, і працювати на іншу економіку?! Ніколи. Це вже називається зрадою, а зрада - повинна бути смерть. В стародавні часи так чинили з зрадниками.
Так, зараз в Україні важкі часи. Але що станеться, коли кожен українец виїде з-за кордон? Хто буде захищати її землю? Ніхто.
Я хочу бачити Україну незалежною, сильною в економічному і військовому плані. Тому буду своєю працею робити все для цього... я працюю в ядерній енергетиці, тому вже зробив свій вклад :prapor3:, хоча зарплата в мене не велика...
  • 0

#54 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 14.07.2008 – 21:34

Ні, не хочу емігрувати. Як кажуть "добре тільки там де нас нема". От просто помандрувати, побачити світ, людей та отримати власну уяву як живуть в інших країнах, хотілося б. А емігрувати ні. :prapor3:
  • 0

#55 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 14.07.2008 – 21:43

Невдаха сказав:

Поїхати з України, і працювати на іншу економіку?! Ніколи. Це вже називається зрадою, а зрада - повинна бути смерть.
Краще вмирати з голоду... Ну, як ти сам - це твоя справа, але якщо в тебе діти? Їм теж не даси їсти?
  • 0

#56 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 21:48

Перегляд дописуПавлина (14.07.2008 22:43) писав:

Краще вмирати з голоду... Ну, як ти сам - це твоя справа, але якщо в тебе діти? Їм теж не даси їсти?

А скільки таких, які поїхали і не повернулись (по різним причинам), хто годуватиме їхніх дітей?
  • 0

#57 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 14.07.2008 – 21:50

Жити ніде не хочу крім України, проте обрала в опитуванні ЕС бо планую відвідати Францію та Німеччину з метою покращення знань мов. Прожити приблизно рік там))
  • 0

#58 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 14.07.2008 – 21:54

Цитата

А скільки таких, які поїхали і не повернулись (по різним причинам), хто годуватиме їхніх дітей?
А скільки таких, що емігрували залишаючи дружину/чоловіка з дитиною, щоб вона/він піклувався про неї, а сам/сама гроші передає? Люди, еміграція - це не забава, якщо хтось емігрував, то тому, що мусив.
Не хочу емігрувати, але якщо буду змушена обставинами - поїду. Куди? Неважливо, важливе є те, щоб могла заробити, вижити і послати гроші сім'ї.

Повідомлення відредагував Павлина: 14.07.2008 – 21:58

• 0

#59 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 22:08

Перегляд дописуПавлина (14.07.2008 22:54) писав:

А скільки таких, що емігрували залишаючи дружину/чоловіка з дитиною, щоб вона/він піклувався про неї, а сам/сама гроші передає? Люди, еміграція - це не забава, якщо хтось емігрував, то тому, що мусив.
Не хочу емігрувати, але якщо буду змушена обставинами - поїду. Куди? Неважливо, важливе є те, щоб могла заробити, вижити і послати гроші сім'ї.

Павлина, таких які так вважають сьогодні багато. Та знаєш за кордоном щастить не всім, далеко не всім, а декого гроші просто змінюють до невпізнання. Я знаю таких багато прикладів. Наприклад, на заробітки поїхали два брати, назад насилу повернувся один з них іншого привезли в труні. Ще випадок, була сім*я, мати і двоє дочок - старша і менша. Мати поїхала в Італію, через 2 роки вийшла заміж за італійця і отримала громадянство, влаштувалась на кращу роботу, гроші дівчатам відсилала, потім знайшла ще кращу роботу, почала отримувати ще більшу зарплатню. Дівчатам ще більше допомагати почала. Додому в Україну вперше приїхала аж через 7 років, приїхала з чоловіком (італьянцем), тепер знову збирається назад в Італію, сама без дітей і саме головне вона продає хату в якій вони живуть, діти залишаються на вулиці. Цього мало? І хіба працювати не можна на Україні? Воно як щастить то щастить і тут, а якщо не щастить, то не пощастить і за кордоном.
  • 0

#60 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 16.07.2008 – 19:26

емігрувати - ні ) хібащо переїхати з Кузнецовська в Київ ))) тому вибрала в опитуванні КИЇВ-сіті
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних