Перейти до вмісту

Чи хотіли б ви емігрувати?

Повідомлень в темі: 344

Опитування: Куди б ви хотіли емігрувати (157 користувачів проголосувало)

Емігрувати чи не емігрувати

1. Хочу залишитись в рідному місті, селі. (79 голосів [37.44%])

Процент голосів: 37.44%

2. В ЄС (47 голосів [22.27%])

Процент голосів: 22.27%

3. В США (32 голосів [15.17%])

Процент голосів: 15.17%

4. В Канаду (14 голосів [6.64%])

Процент голосів: 6.64%

5. В Австралію (13 голосів [6.16%])

Процент голосів: 6.16%

6. В Київ (26 голосів [12.32%])

Процент голосів: 12.32%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 04.01.2010 – 18:36

Перегляд дописуолька13 (4.01.2010 18:29) писав:

я б свалила за першої ж можливості. на жаль, поки що такої нема, але, сподіваюсь, скоро буде
І ким ти там працюватимиеш?

Без особливого запрошення я туди(за кордон) не поїду.
  • 0

#202 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 04.01.2010 – 18:38

Перегляд дописуFT232BM (4.01.2010 18:36) писав:

І ким ти там працюватимиеш?

Без особливого запрошення я туди(за кордон) не поїду.
А тобі ніхто його і не принесе так просто. Треба просто цікавитись що і до чого, звісно якщо є бажання.

Повідомлення відредагував ZiC: 04.01.2010 – 18:38

• 0

#203 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 04.01.2010 – 18:40

Перегляд дописуZiC (4.01.2010 18:38) писав:

А тобі ніхто його і не принесе так просто. Треба просто цікавитись що і до чого, звісно якщо є бажання.
Ну то само собою. Я про те, що не можна просто поїхати світ заочі.
  • 0

#204 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 18:59

Авжеж, цього не варто робити і навіть намагатись робити якщо не хочеш. Я, наприклад хочу і в принципі поступово все для цього роблю, при тому що на 100% впевнений працювати по спеціальності не буду (архітектор). Це тривалий процес, навіть за 1 рік не встигнеш нічого зробити, один мовний тест чого вартий.
  • 0

#205 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.01.2010 – 19:05

Іноді виникає бажання, щоби емігрували інші (певні люди в певній ситуації). :angry1:
  • 0

#206 ZiC

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 19:13

Щодо "певних" людей, вони давно вже не громадяни України. І як казав відомий кіно-герой: "Еті рєдіскі прі пєрвом же скачкє расколятся". Громадяни Швейцарії, Ізраїлю, Росії і так далі.
  • 0

#207 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 19:22

Перегляд дописуZiC (4.01.2010 19:13) писав:

Щодо "певних" людей, вони давно вже не громадяни України. І як казав відомий кіно-герой: "Еті рєдіскі прі пєрвом же скачкє расколятся". Громадяни Швейцарії, Ізраїлю, Росії і так далі.
На жаль, емігрували не ті, що треба.)))
А ті, що дійсно тут потрібні, не повернуться мабуть ніколи...
  • 0

#208 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2010 – 20:36

Перегляд дописуZiC (4.01.2010 18:59) писав:

Авжеж, цього не варто робити і навіть намагатись робити якщо не хочеш. Я, наприклад хочу і в принципі поступово все для цього роблю, при тому що на 100% впевнений працювати по спеціальності не буду (архітектор). Це тривалий процес, навіть за 1 рік не встигнеш нічого зробити, один мовний тест чого вартий.
мовний тест фігня.
а от щодо спеціальності поспішили з висновками. там на будівництві багато ваканцій для емігрантів)))
  • 0

#209 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.01.2010 – 20:54

Перегляд дописуZiC (4.01.2010 18:59) писав:

на 100% впевнений працювати по спеціальності не буду (архітектор).
гарна,як на мене, професія..

Перегляд дописуЗимова Дівчина (4.01.2010 20:36) писав:

мовний тест фігня.
ну не скажи. в мене знайомі в Португалії вже більше 10 років живуть і все ще не вивчили мову :angry1:
тут і свою рідну мало хто знає,не те шо чужу вчити....
  • 0

#210 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 21:13

Перегляд дописуSensssorika (4.01.2010 20:54) писав:

ну не скажи. в мене знайомі в Португалії вже більше 10 років живуть і все ще не вивчили мову :angry1:
перепрошую за нескромне питання, а як вони там досі живуть, якщо з населенням спілкуватись не можуть? чи вони в діаспорі живуть, де і не треба тієї мови знати?
якщо таки хочеш жити повноцінно, мати якусь не рабську роботу, то мусиш знати мову країни в якій живеш досконало.
  • 0

#211 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 21:20

Перегляд дописуФрагмент (3.01.2010 13:51) писав:

Нема чого їздити куди попало! як щурі з корабля. Не для того наші діди землю рідну захищали, віддаючи життя, щоб ми її отак от кидали. Земля рідна кістками всіяна, кров'ю і потом зрошена - дорожче немає в світі. Та що пустеля? Родюча благодатна земля. бери і газдуй. та не краще у наймити поїхати, сра... лизати. Безсовісні.
:) Ото уявила, що так каже дитина, в якої мама закордоном заробляє гроші, щоб ту дитину вивчити і дати нормальний старт у житті. Не судіть, бо не знати ше як повернеться до Вас життя. І що прийдеться робити Вам, щоб залишитися на роботі, бо ж дома і жінка, і діти, і треба якось заробити. В кожного свої проблеми. Вам може добре жити і тут, а комусь потрібно поламати себе, щоб жити і працювати по правилах нашого суспільства, де, вже не раз говорила, що як не вкрадеш, то не заробиш. Можливо там, де проживаєте Ви ситуація інша. Там де проживаю я, можу сказати і про що вже говорила постом вище - заробітчани тримають на собі всю область (бо ж промислового виробництва майже не залишилося). А про совісність і безсовісність не судити ні мені, ні Вам.

Перегляд дописуЦнотлива коса (4.01.2010 16:25) писав:

Да-да. Пахати і лаяти мою хазяйку. Україна - це наша тваринна ферма. Тіпа як в Оруелла.
Ваша роль пахати і мовчати. Ну, інколи можете ввізгнуть. Для вихода пара.
А хто хоче їхати - хай їде. І бажано пошвидше.Бо кордони будемо зміцнювати.
Бо раби щось часто стали виїзжати. Хто на наших фабриках працювати буде?

Мабуть тому в нас в країні такий безлад, бо кожний вважає себе паном, а інших рабами.

Перегляд дописуZiC (4.01.2010 17:53) писав:

Проблема не в тому що не можна звідси виїхати, якраз сюди в"їхати доволі легко. :angry1:
Ті хто виїзджають наврядчи працювали тут на фарбиках :). А ті хто мешкають тут не сильно поспішають працювати на них, бо немає що там робити, в прямому сенсі. І не варто називати своїх співвітчизників рабами, сам в панах 100% не ходиш, судячи із твоїх реплік.

Бачу, що тут одні пишуть про заробітчанство, інші - про еміграцію. А різниця є, значна.

Знаю багато випадків еміграції, коли людина була в безвиході. Тому еміграція - була шансом на краще життя, хоча б для своєї сім"ї. Бо там не відпочивають. А працюють, значно більше ніж до того на Україні.

Кричати про патріотизм - нерозумно, бо ж всі знають, що працюємо не на Україну, а на тих же ж самих іноземців чи олігархів.

Тому ніколи не будьте настільки категоричними в судженнях, якої б сторони вони не стосувалися: чи за еміграцію чи проти неї. Якщо людині випадає шанс - ним варто користувати, за умови зваження всіх інших обставин.

Повідомлення відредагував Amili: 04.01.2010 – 21:25

• 0

#212 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 21:25

Перегляд дописуSensssorika (4.01.2010 20:54) писав:

Моя подруга живе в Бельгії вже шість років, то й досі вчить французську, і лише має починати вивчати фламандську - важко даються ті мови.
  • 0

#213 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.01.2010 – 21:29

Перегляд дописуЗимова Дівчина (4.01.2010 21:13) писав:

перепрошую за нескромне питання, а як вони там досі живуть, якщо з населенням спілкуватись не можуть? чи вони в діаспорі живуть, де і не треба тієї мови знати?
якщо таки хочеш жити повноцінно, мати якусь не рабську роботу, то мусиш знати мову країни в якій живеш досконало.
та нє. вони знають мову на рівні "поспілкуватись". але тест на знання мови здати не можуть.

ну от я хочу здати Cambridge Certificate of Proficiency in English. так навіть мені трошки важкувато. іноді такі заковирясті питання бувають,шо я довго вагаюся і помиляюся)

Перегляд дописуОлеська (4.01.2010 21:25) писав:

Моя подруга живе в Бельгії вже шість років, то й досі вчить французську, і лише має починати вивчати фламандську - важко даються ті мови.
дитина б швидше вивчила. старшій,вже дорослій людині,безумно,набагато важче. особлио,коли нема до тих мов здібностей)
  • 0

#214 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 21:37

Перегляд дописуОлеська (4.01.2010 21:25) писав:

от як такі люди там живуть? як працювати не знаючи мови?

Перегляд дописуSensssorika (4.01.2010 21:29) писав:

та нє. вони знають мову на рівні "поспілкуватись". але тест на знання мови здати не можуть.
це письмовий напевно.

ну от я хочу здати Cambridge Certificate of Proficiency in English. так навіть мені трошки важкувато. іноді такі заковирясті питання бувають,шо я довго вагаюся і помиляюся)
помилятись є природнім для людини. тести ж на те і тести, щоб визначити орієнтовний рівень. все одно вони не об’єктивні. бо коли хвилюєшся то і в своїй мові починаєш сумніватись))

дитина б швидше вивчила. старшій,вже дорослій людині,безумно,набагато важче. особлио,коли нема до тих мов здібностей)
якби обставини змушували вивчили б. знач не так життєво необхідно.
  • 0

#215 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.01.2010 – 21:44

Перегляд дописуЗимова Дівчина (4.01.2010 21:37) писав:

якби обставини змушували вивчили б. знач не так життєво необхідно.
ну от дивися. мені зараз важко дається арифметика(не математика,а всього лише рахую погано, а тому і математика мені важко дається). бо я ніколи навіть не намагалася тим зайнятися. в мене бла мегааццтойна вичтелька,завдяки якій я той предмет невзлюбила як ..як зефір у шоколаді(рідкісна для мене гидота). як я не стараюся,все одно мені дуууже важко,все одно помиляюся. а обставини змушують ЗНАТИ,ВМІТИ. ото і мучаюся.
не думаю, що мови простіше даються))))
  • 0

#216 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 22:00

Перегляд дописуSensssorika (4.01.2010 21:44) писав:

ну от дивися. мені зараз важко дається арифметика(не математика,а всього лише рахую погано, а тому і математика мені важко дається). бо я ніколи навіть не намагалася тим зайнятися. в мене бла мегааццтойна вичтелька,завдяки якій я той предмет невзлюбила як ..як зефір у шоколаді(рідкісна для мене гидота). як я не стараюся,все одно мені дуууже важко,все одно помиляюся. а обставини змушують ЗНАТИ,ВМІТИ. ото і мучаюся.
не думаю, що мови простіше даються))))
емігруючи людина потрапляє в чуже середовище, яке змушує її згинатись під його правила, відповідно і вивчити мову, якщо таки чогось більшого хочеш досягнути ніж посудомийка/прибиральниця чи будівельник/вантажник. рахуваим можна і на калькуляторі, а говорити за тебе машинка може звичайно, але вона набагато дорожча за калькулятор))
  • 0

#217 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 22:01

Погоджуюсь. Хоча англійська їй далась набагато легше.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (4.01.2010 21:37) писав:

от як такі люди там живуть? як працювати не знаючи мови?
Ну, вона заміж туди вийшла. Народила за ці роки двоє дітей, виховувала їх, - одним словом - домогосподарка. Звичайно, на роботу без знання французської та фламандської мов в Бельгії її ніхто не візьме, та то не одна проблема при працевлаштуванні там.

До речі, вона розповідала, що вірмени, що там живуть роками спокійнісінько живуть, не знаючи мови і не збираючись її вивчати.
  • 0

#218 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 22:08

Перегляд дописуОлеська (4.01.2010 22:01) писав:

Погоджуюсь. Хоча англійська їй далась набагато легше.
англійська простіша, хоча б в граматиці.

Ну, вона заміж туди вийшла. Народила за ці роки двоє дітей, виховувала їх, - одним словом - домогосподарка. Звичайно, на роботу без знання французської та фламандської мов в Бельгії її ніхто не візьме, та то не одна проблема при працевлаштуванні там.
власне щось таке я і уявляла.
а з чоловіком то як спілкується? на мигах? О_О
французьку хоча б вивчить хай. фламандська то таке.
ну а працевлаштування…воно і в Україні не так просто, а то для чужої людини в іншій країні і не дивно.

До речі, вона розповідала, що вірмени, що там живуть роками спокійнісінько живуть, не знаючи мови і не збираючись її вивчати.
та багато хто так живе, якщо хтось в сім’ї мову знає цього достатньо))
  • 0

#219 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.01.2010 – 22:37

Перегляд дописуОлеська (4.01.2010 19:05) писав:

Іноді виникає бажання, щоби емігрували інші (певні люди в певній ситуації). :angry1:
Повністю підтримую.Навіть не бажання, а назріла нагальна необхідність в цьому.
Але, на жаль, все відбувається навпаки.
Виїзджають переважно розумні, освічені,цивілізовані люди яким важко грати затими правилами, в яких, ті шо лишаються, почуваються як риба в воді. Тому вони і лишаються тут, бо в цивілізованих рамках гри їм робити нема що.
  • -1

#220 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 04.01.2010 – 22:52

Перегляд дописуЗимова Дівчина (4.01.2010 22:08) писав:

а з чоловіком то як спілкується? на мигах? О_О
Англійською. До речі, з дітьми теж.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (4.01.2010 22:08) писав:

французьку хоча б вивчить хай. фламандська то таке.
Та нє, в Бельгії фламандська така обов"язкова мова, як і французська.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних