Перейти до вмісту

Чи хотіли б ви емігрувати?

Повідомлень в темі: 344

Опитування: Куди б ви хотіли емігрувати (157 користувачів проголосувало)

Емігрувати чи не емігрувати

1. Хочу залишитись в рідному місті, селі. (79 голосів [37.44%])

Процент голосів: 37.44%

2. В ЄС (47 голосів [22.27%])

Процент голосів: 22.27%

3. В США (32 голосів [15.17%])

Процент голосів: 15.17%

4. В Канаду (14 голосів [6.64%])

Процент голосів: 6.64%

5. В Австралію (13 голосів [6.16%])

Процент голосів: 6.16%

6. В Київ (26 голосів [12.32%])

Процент голосів: 12.32%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.02.2008 – 15:49

Дивна якась голосувалка...
З яких це пір переїзд в Київ вважається еміграцією?
  • 0

#22 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.02.2008 – 16:07

Перегляд дописуБілий Дракон (27.02.2008 13:42) писав:

І де закордоном, де в тебе не буде ніяких прав, ти отримаш кращі результати ніж тут?
Ну чо, трудова віза теж гарантує певні права і своюоди.
А на рахунок наших прав...ну незнаю, у нас межа між законом і беззаконням дуже розмита і кожна людина яка має вплив і владу диктує свої закони і права.
  • 0

#23 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 27.02.2008 – 16:40

Перегляд дописуOlmor (27.02.2008 14:18) писав:

А чим політична чи економічна ситуація на фактор? Якщо людина вважає, що в ЄС зможе досягти кращого, що чесно там працюючи і сплачуючи податки, ті податки будуть до неї ж повертатись, почуватиметься себе захищеною і знатиме, що у разі порушення її прав зможе звернутись до суду, що, на відміну від нашого, відрізняється від шльондри? Або коли воліла б вільно покурювати траву чи ходити до здорової повії, чи коли Петро любить Івана і вони хотіли б юридично засвідичите це, але в цьому суспільстві вони не мають таких можливостей?

Ага, тут у тебе права наче й є, але всим на них накакать, а особливо ж тим, хто мав би твої права захищати.

Так всі ж адвокати жиди чи на жидів працюють :unsure: . А українців більше в Канаді :brovy: , принаймні вони себе вважають українцями, на відміну від наших, що на своїй землі переходять на російську, коли до них хтось нею звертається. О, нова ідея - давайте переїдемо всі в Канаду назвемо її Нова Україна :shy: і будемо там будувати свій рай, там жидів мабуть нема, бо вони, кажуть, холоду не люблять :) . Хоча ні, я з вами не поїду, мені ще треба весь світ побачити. Їдьте без мене, а я потім якось підтягнусь :) .
Зузьки. Трудова, нетрудова візи, нема різниці. Тобі платитимуть крихти, щоб ти виживав і на цьому все. Тебе хазяїн може бити, а тобі нікуди буде звернутися. Емігранти на заході не вищі за домашню худобу. 99% емігрантів це дешева робоча сила, яку змішують з лайном, якій майже не платять, яка нічого не має. Добре, якщо назбираюте гроші на квиток додому.
Люди, ви мені нагадуєте дівчат, що їдуть у Турцію на «роботу з клієнтами» і щиро вірять, що це щось схоже на офіціянтку.
У мене купа знайомих, що емігрували і знайомі знайомих. І НІХТО НІЧОГО НЕ ДОСЯГ. Лише опустилися на нищий щабель суспільства.

Де ви наслухалися казок про те, що «краще там де нас нема»?

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 27.02.2008 – 16:54

• 0

#24 .crayon

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 154 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2008 – 16:54

Емігранти не слабаки,це раз.Можливо,просто дійсно щось не склалося у житті,хочеться все почати спочатку.Скрізь плюси - скрізь і мінуси.Навіщо якщо комусь там подобається більше,аніж тут,засуджувати людину?..
Ну от наприклад братик мій вже 2 рази літав в США (студентська віза),дуже прикольно йому було там.Ну,він там отримував за годину роботи від 11 баксів,інколи (за цілий проект) за тиждень отримував приблизно 2 з половиною штуки долларів.Тому не бачу у цьому абсолютно нічого поганого чи антипатріотичного.+ практичне вивчення мови,зараз отримав вже бізнес-туристичну візу на 5 років.Великий плюс...
Або хтось просто не відчуває себе українцем.Різні ситуації.

Повідомлення відредагував Мориэль Моррон: 27.02.2008 – 16:54

• 0

#25 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 17:19

Саме завдяки усіляким студента за обміном і виникають подібні міфи. Так, десь одиниці чогось досягають. Але вони туди їдуть не від нещасної долі, а з певною базою (в основному іх запрошуть фірми, після того, як вони попрацюють на місцевому філіалі). Але переважна, дуже переважна більшість нічого не досягає.

От нема грошей. А там за углом якийсь дядя Вася у автоматі виграв тисячу гривень, то ж я теж спробую. Просаджу всю зарплату і нічого не отримаю.

Так само і з роботою. Якщо кишка тонка влаштуатися тут, то їдете у далекі блакитні країни, де вас чекають; де вас опікатиме і з вами сюсюкатимуться місцева держава і платники податків; де вас за гарні очі візьмуть на престижну роботу і платитимуть купу грошей (так, на роботу візьмуть саме вас, бо їм потрібні ви, а не своя освідчена і заточена під місцеві умови молодь. Мла, ви ж такі супер-пупер проффесіонали, що переплюнете їхніх. Гм, а чого ж тоді тут не змогли?)

Коротше, швидче їдьте. Ви тут не потрібні. Хай місцеві жиди без вас пропадуть :shy:
  • 0

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.02.2008 – 17:35

Ого, яка цікава тема. автору за підняте питання плюса. І чого всі накинулись на людину? спитав шо думав...
Проголосувала за 1 пункт. Нікуди не хочу їхати. Я надто домашня, з традиціями, родиною, мовою, піснями...вмерла б я там...Ще коли вчилась в медунівері, двічі пропонували роботу за контрактом. Проживання, зарплата, все решта...І двічі відмовлялась.. Не для мене то, хоча поподорожувала б з задоволенням.
Але багато народу втікають за кордон і не збираються повертатись...В мене брат двоюрідний виїхав вже 7 років, гарно там живе і повертатись не збирається. Видно добре йому там. Але нас виховували по-різному. Ми виростали в націоналістичній сім"ї - може через те в мене таке ставлення.
Хтось казав "жити бідно, але дома" - капець!!!! Чого це я всебе дома маю жити бідно? Чого маю існувати? Хочу бути господарем у себе в дома! Іноді, коли чую фразу наших політиків "вставаймо з колін". Якщо хтось і стоїть на колінах, то не я...Так що не їду я нікуди. А якщо хтось з теревеньчан поїде, то обіцяюсь писати листи
  • 0

#27 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 17:37

Перегляд дописуЛастiвочка (27.02.2008 16:35) писав:

Чого це я всебе дома маю жити бідно? Чого маю існувати? Хочу бути господарем у себе в дома! Іноді, коли чую фразу наших політиків "вставаймо з колін". Якщо хтось і стоїть на колінах, то не я...Так що не їду я нікуди. А якщо хтось з теревеньчан поїде, то обіцяюсь писати листи
так пані Ластівочка, людям заважають непроведені реформи, євреї і ще куча проблем))) Як завжди в уьому винні все і всі тільки не самі українці)))
  • 0

#28 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 17:42

Бідність не від роботи, не від країни, а від розуму. Що в голові, те і в кармані.
  • 0

#29 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 17:58

Перегляд дописуБілий Дракон (27.02.2008 17:19) писав:

Так само і з роботою. Якщо кишка тонка влаштуатися тут, то їдете у далекі блакитні країни, де вас чекають; де вас опікатиме і з вами сюсюкатимуться місцева держава і платники податків; де вас за гарні очі візьмуть на престижну роботу і платитимуть купу грошей (так, на роботу візьмуть саме вас, бо їм потрібні ви, а не своя освідчена і заточена під місцеві умови молодь. Мла, ви ж такі супер-пупер проффесіонали, що переплюнете їхніх. Гм, а чого ж тоді тут не змогли?)

Коротше, швидче їдьте. Ви тут не потрібні. Хай місцеві жиди без вас пропадуть :shy:
Це, знаєш, типова точка зору киянина. Так, у Києві можна заробляти нормальні гроші, якщо ще й своя квартира, а краще коли совісті нема, то взагалі лафа. А ти поїдь пороби в ту ж Полтаву, де інженеру більш ніж на 1500 грн розраховувати не доводиться. Чи ще краще поїдь у село, де взагалі роботи нема. Чи ти думаєш то випадковість, що цілі села виїзжають за кордон? Так, наші там - люди третього сорту, але те що вони там платать цим людям третього сорту, не йде нів"які порівняння із середньою зарплатою по Україні (відкидаючи Київ). Наші там тяжко працюють, але мають можливість вивчити тут дитину і купити їй якийсь одяг.
Я повторюю, поїдь у село і попрацюй там з півроку, а тоді будеш заливати і розказувати у кого кишка тонка.
  • 0

#30 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 27.02.2008 – 18:44

А насправді поїхати за кордон не так вже і складно в наш час(офіційно в СШАприблизно 2500євро)
Інша справа яка в тебе мотивація.
Одне діло людей подивитись і себе показати, а інша -заробити грошей.
Не будемо говорити про професіоналів, ясно що їм прапор в руки і практично усюди їм раді.
А середньостатистичний українець?
Найбільша наша проблема- це незнання іноземних мов.
А також, як казав поет:- "Мы все учились понемногу, чему нибудь и как нибудь".
Але далі йдуть одні плюси+++
Крім того декому конче потрібно поїхати провітрити голову від колгоспно-радоспно-комуняцького сміття і повернувшись на Україну, починати щось робити.

Повідомлення відредагував DON BASS: 27.02.2008 – 18:46

• 0

#31 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 18:54

Перегляд дописуOlmor (27.02.2008 17:58) писав:

Це, знаєш, типова точка зору киянина. Так, у Києві можна заробляти нормальні гроші, якщо ще й своя квартира, а краще коли совісті нема, то взагалі лафа. А ти поїдь пороби в ту ж Полтаву, де інженеру більш ніж на 1500 грн розраховувати не доводиться. Чи ще краще поїдь у село, де взагалі роботи нема. Чи ти думаєш то випадковість, що цілі села виїзжають за кордон? Так, наші там - люди третього сорту, але те що вони там платать цим людям третього сорту, не йде нів"які порівняння із середньою зарплатою по Україні (відкидаючи Київ). Наші там тяжко працюють, але мають можливість вивчити тут дитину і купити їй якийсь одяг.
Я повторюю, поїдь у село і попрацюй там з півроку, а тоді будеш заливати і розказувати у кого кишка тонка.
А закордоном вони не знаходять нормальної роботи і не заробляють нормальні гроші. А чому, читай останні дописи вище.
  • 0

#32 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 10:29

Перегляд дописуБілий Дракон (27.02.2008 18:54) писав:

А закордоном вони не знаходять нормальної роботи і не заробляють нормальні гроші. А чому, читай останні дописи вище.
Так я ж і пишу, що там вони люди третього сорту. Але навіть так їм так краще ніж сидіти дома без роботи чи працювати за копійки. Їдуть же ті, хто готовий і хоче працювати, але тут вони такої можливості не мають.
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 11:04

Це, знаєш, типова точка зору киянина.

Прикольно :) Ну от я не киянин, але думаю так само :ggggg:
Більше того зараз я заробляю гроші якраз для того, щоб "поїхати в село працювати" - ото дурень, егеж?

Так, у Києві можна заробляти нормальні гроші

І платити "нормальні ціни" ;)
Мої родичі в селі їдять м"ясо щодня. А мені, аби так харчуватись, доводиться викидати на продукти десь так тисячі з півтори гривень на місяць. Плюс купувати воду, яка у них в криниці безкоштовно плещеться. Витрачати на обіди, коли вони обідають вдома. На транспорт, коли вони вільно на велосипеді всюди встигають. І на додаток до цього мій організм все більше розвалюється через міську "екологію", а вони дихають цілий день чистим повітрям.
То що, хто з нас краще живе? :)

інженеру більш ніж на 1500 грн розраховувати не доводиться

А звідки пан взяв, що в Києві він може розразовувати на більше?

Чи ще краще поїдь у село, де взагалі роботи нема.

Оце треба в окрему тему винести - обговорення, чому в селі "нема роботи". :)

Чи ти думаєш то випадковість, що цілі села виїзжають за кордон?

Ні звісно, як і те, що цілі табуни дівок їдуть в турецькі борделі.

От цікаво, я свого часу відпрацював в селі зоотехніком, і далеко не півроку. А що пан може на підтримку своєї точки зору сказати - скільки він віддав селу, га? Так, просто цікаво дізнатись. Бо щось у мене з цих слів склалось враження, що пан, місцезнаходження якого, до речі, саме Київ, далі цього Києва носа не потикав, а вже про те, щоб вилами гній на фермі порозкидать, чи знати навіщо коровам до раціону додають мелясу - про те і мови не йде, зате він багато чув про погане життя села і тепер тільки про це і може говорити - типу тих "дворян-народовольців" за царського уряду.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 28.02.2008 – 11:09

• 0

#34 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 11:44

Цитата

Прикольно Ну от я не киянин, але думаю так само
Більше того зараз я заробляю гроші якраз для того, щоб "поїхати в село працювати" - ото дурень, егеж?
А що ж тоді це

Цитата

платити "нормальні ціни"
Мої родичі в селі їдять м"ясо щодня. А мені, аби так харчуватись, доводиться викидати на продукти десь так тисячі з півтори гривень на місяць.
По-перше, я мав на увазі не тільки корінних киян.
По-друге, щоб нормально в селі ханчуватись потрібно все літо на городі спину погнути, щоб їсти м"ясо за худобою треба доглядати весь рік, щоб нагодувати її зранку потрібно всавати із сонцем, бо скотина встає рано, крім того потрібно купувати корм, а це гроші.
По-третє, продукти в Києві не дорожчі ніж по Україні, а в супермакетах і дешевші. І ціна на хліб, наскільки мені відомо, найнижча в Україні. Тож більшість селян не мають можливості так "нормально" харчуватись як ви, адже мають вдвічі меншу зарплату ніж ви витрачаєте лише на їжу. Не кажучи про те, що одяг вони собі виготовити не можуть, як і телевізор чи пилосмок.

Цитата

Витрачати на обіди, коли вони обідають вдома.
А обіди вдома, вони самі собі готують, вам також ніхто не забороня, просто відно ліньки.

Цитата

На транспорт, коли вони вільно на велосипеді всюди встигають.
Бажаю пану вдало покататись на велосипеді по неасфальтованій дорозі після дощу.

Цитата

То що, хто з нас краще живе?
А чим ваші родичі займаються? Якщо тримають магазин, чи працюють в податковій, то нічого дивного, що у вас такі романтичні думки про село. Вам варто більше поцікавитись як у нас живуть (чи доживають) села.

Цитата

А звідки пан взяв, що в Києві він може розразовувати на більше?
А пан сам так працює у Києві. А знайомі в Полтаві.

Цитата

Оце треба в окрему тему винести - обговорення, чому в селі "нема роботи".
А навіщо окрема тема, і так ясно, що закинуту землю можна дешевше купити, а потім дозволити законом продаж землі і заробити майже миттєво міліарди зелених американських долярів.

Цитата

Ні звісно, як і те, що цілі табуни дівок їдуть в турецькі борделі.
Ну не знудьги ж вони туди їдуть?

Цитата

От цікаво, я свого часу відпрацював в селі зоотехніком, і далеко не півроку. А що пан може на підтримку своєї точки зору сказати - скільки він віддав селу, га? Так, просто цікаво дізнатись.
А свого часу це коли? Чи не за совка бува? Так не треба порівнювати, якщо для пана то таємниця, то нехай вже знає, що колгоспи давно поруйновані, а якщо якийсь колишній начальник колгоспу і захопив собі техніку і землі і тепер став хвермером, то таких мало і платять вони людям зачасту як рабам.
А якщо пану цікаво, то я сам із села і родичі мої із села, і я дещо знаю про ситуацію на селі.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 12:36

Перегляд дописуOlmor (28.02.2008 11:44) писав:

По-друге, щоб нормально в селі ханчуватись потрібно

Збираєтесь мені лекцію про вирощування худоби прочитати? :ggggg: Ну-ну, продовжуйте, залюбки почитаю.

По-третє, продукти в Києві не дорожчі ніж по Україні, а в супермакетах і дешевші.

То ж я дивлюсь, як кияни кожної неділі пруть до Києва сумки з продуктам від бабусь-дідусів з села - ото йолопи, і не знають, що тут все дешевше можна купити ;)
З Вашими знаннями про ціни все ясно.

Тож більшість селян не мають можливості так "нормально" харчуватись як ви

зі знаннями про можливості харчування в селі - теж все зрозуміло

А обіди вдома, вони самі собі готують, вам також ніхто не забороня, просто відно ліньки.

А тепер з"являються ще й сумніви щодо місцезнаходження "Київ", принаймні про специфіку переміщення по Києву знання теж нульові.
Ви просто унікальна людина...

Бажаю пану вдало покататись на велосипеді по неасфальтованій дорозі після дощу.

Чверть століття так прокатався - і нічого, ще живий. Причому катався, зазвичай, з двома центнерними мішками мокрої трави, або півцентнерними - дерті, зерна чи картоплі, тепер на велосипеді обгоню кого завгодно - такі ноги накачав. Бажаю пану такої ж фізичної підготовки, бо щось щодо неї у мене теж сумніви :)

А чим ваші родичі займаються?

Городом і худобою :D

Вам варто більше поцікавитись

Ну просто як горохом об стінку, бувають же такі люди :D

дешевше купити дозволити і заробити

Я так і знав - це все жидо-масонська змова з метою заробити мільярди на "найродючішому чорноземі в світі"

А свого часу це коли? Чи не за совка бува?

А в профіль заглянути і на пальцях порахувати - релігія забороняє?

А якщо пану цікаво, то я сам із села і родичі мої із села, і я дещо знаю про ситуацію на селі.

Та я бачу, бачу :)

Оце повеселив :) Але досить на цьому - хай йому грець, якщо я ще буду кидатись горохом об стіну, це заняття для тих, кому нема чого робити. А пану Olmor залишається лише порадити піти і застрелитись через свій чорний песимізм, який він помилково вважає реалізмом - бо як жити і мучитись в такій "реальності", то краще вже швидко закінчити свої муки.
  • 0

#36 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 13:28

Скільки флуду через якогось... Пане -=VJ=-, у ваших дописах логіки як у собаки під хвостом. Коротче кажучи, я не збираюсь вам пояснювати абсурдність ваших дописів, бо людині яка не розуміє, що продукти від бабусь-дідусів безкоштовні, а не дешевші, що можна приготувати заранше обід і взяти його з собою на роботу, а натомість звинувачує когось у браку знань, пояснювати щось марна справа. Як би сказати, щоб не порушити правила форуму... У мене є сумніви щодо вашої адекватності, так би мовити. Хоча власне сумнівів і нема зовсім. Складається враження, що маразм ваше життєве кредо. А свої поради можете засунути собі в...
Кінець флуду.
  • 0

#37 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 28.02.2008 – 15:45

Хотіла б ... в Запорозьку Січ :) А так ... як кажуть, маємо , що маємо.Україну не покину ні за які золоті гори.
А взагалі-то, говорите тут про еміграцію суто з меркатильної сторони .Так ,розумію, ковбаса, перепрошую,біфштекси та бекон,в холодильнику безперечно потрібні , а як же Україна в значенні духовному?Проміняти її неповторність(типу комедіанської Верховної Ради,Різдва з кутею та щедрівками-колядками, драйвового Бумбокса і т.д.) на однотипне життя за кордоном....
А ,загалом, ми ще молода країна .Все ще в нас буде, якщо авжеж буде КОМУ це все будувати.... :ggggg:

Повідомлення відредагував іншА: 28.02.2008 – 15:49

• 0

#38 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 15:54

Не треба сперечатись, у кожного є своя думка з багатьох питань, і доводити її іншому часто нема сенсу. Враховуючи кількість користувачів форуму (більше 8000) мені цікаво було дізнатись що спільнота думає з цього приводу. Людина завжди хоче жити в суспільстві подібних до себе, але щоб відчути це треба побувати за кордоном. Можна жити в своєму замкненому світі і тут і там, дивитись на оточуючих з вікон будинку, авто, офісу. Але коли виходиш на вулицю в Києві, Львові, Луганську, Дніпропетровську, Симферополі помічаєш як відрізняються люди та їх життя в навколишньому світі від твого звичайного життя. Підозрюю що за кордоном контраст буде ще більшим.
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 16:14

Перегляд дописуtrim (28.02.2008 15:54) писав:

Враховуючи кількість користувачів форуму (більше 8000) мені цікаво було дізнатись що спільнота думає з цього приводу

Цікаво, скільки з них заходило сюдо хоча б за останній місяць. Думаю, що небагато, інакше б кожен міг зареєструвати на себе по 10 ящиків, проголосувати, і Україна не позбулася б місця в "Монополії" :)

Перегляд дописуtrim (28.02.2008 15:54) писав:

Підозрюю що за кордоном контраст буде ще більшим.

Так, набагато. Я, щоправда, за кордоном був лише в Прибалтиці - але контраст разючий. Причому жити там, як турист, звісно приємно. Але жити постійно я б не зміг - це не моя стихія, хай вона чистенька і приємна.
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.02.2008 – 17:56

Трохи невірно складене голосування: чому немає варіантів "залишитись в Україні, але переїхати в інше місто" та "свій варіант"?

Я свій вибір зробила сім років тому, відмовившись вийти заміж закордон (в Бельгію). Усі знайомі в один голос кричали, що я дурепа, що такий шанс втікти звідси випадає дуже рідко... Чого, куди і від чого втікати? Хіба від самої себе... Зрозуміли батьки - вони нам з братом з малку прививали любов до рідної землі. Так що я тут надовго, панове...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних