Перейти до вмісту

Чи хотіли б ви емігрувати?

Повідомлень в темі: 344

Опитування: Куди б ви хотіли емігрувати (157 користувачів проголосувало)

Емігрувати чи не емігрувати

1. Хочу залишитись в рідному місті, селі. (79 голосів [37.44%])

Процент голосів: 37.44%

2. В ЄС (47 голосів [22.27%])

Процент голосів: 22.27%

3. В США (32 голосів [15.17%])

Процент голосів: 15.17%

4. В Канаду (14 голосів [6.64%])

Процент голосів: 6.64%

5. В Австралію (13 голосів [6.16%])

Процент голосів: 6.16%

6. В Київ (26 голосів [12.32%])

Процент голосів: 12.32%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 10.12.2009 – 09:43

Перегляд дописуГетьман (9.12.2009 08:01) писав:

Перечитав дещо дописи і вирішив написати.
Твій допис майже заслуговує на попередження, але основну суть я підтримую, потрібно боротись і перемагати. Будувати свою Батьківщину!
А танки, вони безумовно потрібні, щоб не годувати чужу армію.

Перегляд дописуAmarok (10.12.2009 03:34) писав:

Висновок: українська діаспора не розтає в потоці інших націй і ніхто з емігрантів не забуває про свої корені.
Це добре звичайно, але нам від цього не набагато легше.
  • 0

#162 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.12.2009 – 11:24

Перегляд дописуLady Erato (8.12.2009 20:40) писав:

емм... може я чогось в цьому світі не знаю і не розумію, та все ж... наша держава відрізняється від інших якраз тим, що СВОЇМ НЕ ДОДАЄ НІЧОГО, імхо.

Колись я казала, що нізащо не виїду. Навіть коли реально мене могли забрати в США - я відмовилась. Тепер вважаю, що даремно. Тепер хочу виїхати, хочу в ЄС. Чому? НЕ хочу жити в країні серед людей, які один одного ненавидять, заздрять і лише здирництвом займаються. Країна складається з людей і в тому, як живе країна, як її сприймають, винні самі ж люди. Куди не поткнешся - всюди натикаєшся на якусь ср**нь, у всіх сферах. Ні, я не хочу всю молодість прогавити на виживання, я хочу розвиватися. Так, і закордоном важко, АЛЕ лише в нас себе відчуваєш НІКИМ.
Да,доброї Ви думки про нас,українців,хоча і правду кажете,але всеодно,навіщо тікати від проблеми,невже так всі опускають руки і тікають за кордон? Ну науя,питається,чому? Я ніколи не обміняю своїх друзів,Батьківщину, і чому Ви кажете що держава не дає нічого,а що Ви хочете? Золоті гори? Душевний спокій? Подумайсе,може додумаєтеся. А що мені дає-а я нічого і не вимагаю,хоча і є нюанси,але я не звертаю уваги. Перекину стрілку на інших держав,а що там? Що вони дають своєму народу? Не хочу сам собі протирічити,але було б нашому українцю було б дома краще,він не їхав за кордон,а так,ну що ж, ми ще не в повній жопі,а лише на підходи. Треба самому йти у політику,так мені життя там не буде,і за ЩО, за сухарі? Як би...

Я б переїхав би до Львова,а чому його немає серед варіантів?
  • 0

#163 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 10.12.2009 – 15:08

Перегляд дописуphobos (10.12.2009 02:43) писав:

Твій допис майже заслуговує на попередження, але основну суть я підтримую, потрібно боротись і перемагати. Будувати свою Батьківщину!
А танки, вони безумовно потрібні, щоб не годувати чужу армію.

Це добре звичайно, але нам від цього не набагато легше.

Ну так... Просто захотілось те підкреслити...
  • 0

#164 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.12.2009 – 18:32

Щодо меценатства. Чудова то справа, добре, шо є такі люди, які ним займаються.
Щоправда, знаю такий факт (деталі мені не відомі): якщо людина в США займається благодійністю, особливо в економічно відсталі країни чи країни, що розвиваються - вона в певній мірі звільняється від податкового навантаження. Таким чином, інвестиція в промисловість - це бізнес, за який потрібно платити податки. Дарування грошей "бідним і знедоленим", в притулки та інші види спонсорства і меценатства - тільки вітаються, ще й маєш звільнення від податків. Виходить вигідно і тим кому дарують, і тим хто дарує. Тому і спостерігається така преференція меценатства над інвестуванням (чи навіть дарування грошей підприємству).

Ніколи не хотіла емігрувати, навіть не думала, що таке зі мною може бути. І тут сталося так, що на порозі еміграції - цілком легальної і реальної ) про обставини говорити не буду, просто змушена :yes: Тому всім кажу, що "ніколи не кажи ніколи".
Говорити, що емігранти "беки" ще й які, теж думаю не варто (хоча то справа кожного). Україна зараз отримує значні вливання капіталу із закордону, який заробітчани і емігранти передають своїм рідним. Завдяки такому капіталу зараз виживає зокрема Тернопільщина (не лише в соціальній сфері, а й в обслуговуючій та й в мізерній мірі й промисловій). Тому говорити, що нам тут не легше - теж не варто.
  • 0

#165 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 30.12.2009 – 22:54

А я хочу десь в душі хочу залишитись, але планую емігрувати в найближчих два-три роки.

Нудно вже дивитись на це рідне бидло з нескінченними проблемами якого злодія краще обрати, щоб на нього потім слюнями бризкати і всї злидні ним виправдовувати.

А ще більше мені хочеться ввести хунту на Україні під моїм началом на років 40. Щоб дубиною загнати в українське економічне чудо. Бо інакше з цим народом ніяк не можна. Всеодно він себе захистити не спроможен.
  • 0

#166 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2009 – 22:57

Нафіґ треба. Я як націоналіст ліпше все життя проживу в лайні, але на Батьківщині, ніж виїду за кордон їсти пряники
  • 0

#167 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 31.12.2009 – 01:00

Перегляд дописуВуйко Дмитро (30.12.2009 22:57) писав:

Нафіґ треба. Я як націоналіст ліпше все життя проживу в лайні, але на Батьківщині, ніж виїду за кордон їсти пряники
Мабуть ніколи не був за кордоном.

Перегляд дописуБілий Дракон (27.02.2008 11:24) писав:

Автор теми з дубу рухнув. Завжди є місце гірше ніж у нас. І більшість емігрантів туди і потрапляють. Якщо не можеш влаштуватися в Україні (де ти є громадянином, а значить тут вже легше це зробити), то ти слабак. ІМХО.
Користуючись моментом хочу передати привіт своїм знайомим рабам, що емігрували і майбутнім рабам та шльондрам, що збираються емігрувати.
Хіба мова йде про те чи працевлаштуватись.
середня зарплата в Україні 0,8 євро/ годину
в Європі 20-40 Євро/годину
Дійсно, якшо їхати просто так з пустими руками то ніц не буде (хоча бувають випадки шо їдуть просто так, заробляють за кілька років нормальні кошти потім повертаються назад)

А якшо їхати по навчанню, наприклад за спеціальними програмами, то зі старту отримуєш нормальну стипендію, є час знайти далі роботу або так само заробити грошей і повернутись назад.

Повідомлення відредагував Авантюрист: 31.12.2009 – 01:01

• 0

#168 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 31.12.2009 – 07:32

Перегляд дописуАвантюрист (31.12.2009 01:00) писав:

Ніколи
  • 0

#169 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 31.12.2009 – 08:54

Зважаючи,що країною керуватиме зек, я б емігрував,якщо була б можливість..
  • 0

#170 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 31.12.2009 – 11:25

Перегляд дописуStuff (31.12.2009 08:54) писав:

Не факт
  • 0

#171 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 31.12.2009 – 11:43

Послухайте тьотю Юлю (мене,а не ту що ВОНА), як би не було погано, краще тримайтесь рідного дому, повірте на слово.
  • 0

#172 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 31.12.2009 – 11:46

Перегляд дописуКрихітка (31.12.2009 11:43) писав:

Послухайте тьотю Юлю (мене,а не ту що ВОНА), як би не було погано, краще тримайтесь рідного дому, повірте на слово.
+1
  • 0

#173 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 31.12.2009 – 13:38

Цитата

Чи хотіли б ви емігрувати?
ні.
  • 0

#174 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 31.12.2009 – 13:41

Перегляд дописуАвантюрист (31.12.2009 01:00) писав:

Хіба мова йде про те чи працевлаштуватись.
середня зарплата в Україні 0,8 євро/ годину
в Європі 20-40 Євро/годину
Дійсно, якшо їхати просто так з пустими руками то ніц не буде (хоча бувають випадки шо їдуть просто так, заробляють за кілька років нормальні кошти потім повертаються назад)

А якшо їхати по навчанню, наприклад за спеціальними програмами, то зі старту отримуєш нормальну стипендію, є час знайти далі роботу або так само заробити грошей і повернутись назад.
І шо? Треба в себе на Батьківщині такі умови створити
  • 0

#175 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.12.2009 – 13:43

емігрую. географічно зовсін не туди,я б навіть сказала діаметрально не туди,куди хотіла))
  • 0

#176 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 31.12.2009 – 13:45

Перегляд дописуSensssorika (31.12.2009 13:43) писав:

емігрую. географічно зовсін не туди,я б навіть сказала діаметрально не туди,куди хотіла))
Це куди??
  • 0

#177 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.12.2009 – 13:46

Перегляд дописуВуйко Дмитро (31.12.2009 13:45) писав:

Це куди??
Пітєр
  • 0

#178 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 31.12.2009 – 14:08

Перегляд дописуВуйко Дмитро (31.12.2009 13:41) писав:

І шо? Треба в себе на Батьківщині такі умови створити
Тут все не від тебе залежить. Умови поки що створює держава.

Перегляд дописуStuff (31.12.2009 08:54) писав:

Прийде зек і буде капєц.
А прийде Вона, шо все буде набагато краще?

Всеодно пізно шось робити і потрібні радикальні зміни, наврядчи майбутній президент щось змінить.
  • 0

#179 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 01.01.2010 – 07:52

Щодо зміни параметрів опитування - не бачу можливості, хіба модератори підкажуть.
Аналітичні розмови з приятелем на цю тему підвели до наступних висновків:
- Платити менше зарплату українцям навіть у іноземних компаніях - вказівка власників бізнесу з закордону (місцеві менеджери кажуть що можуть платити більше і мають бажання, бо 'скільки пива - стільки й роботи')
- місцеві компанії орієнтуються на ринок праці, тут вартість праці збиває наявність вільних працівників у більшості галузей
- тому головна причина їхати за кордон - диспропорція оплати праці - поки залишається
- іноземцям (з фінансового сектору) подобається тут працювати - вдома вони стільки як тут не заробили б :unsure:
- Україна має великий потенціал як країна-курорт і мейнстрімер зеленого туризму в ЄС, але над цим треба добряче попрацювати років 10-20, щоб вийти на рівень комфорту пересування і відпочинку
  • 0

#180 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 01.01.2010 – 09:11

Перегляд дописуAmili (30.12.2009 18:32) писав:

Говорити, що емігранти "беки" ще й які, теж думаю не варто (хоча то справа кожного). Україна зараз отримує значні вливання капіталу із закордону, який заробітчани і емігранти передають своїм рідним.
В різні часи частка майже прямих вливань заробітчан в українську економіку складала до 30% ВВП. Отож, добре це чи погано? (Це було риторичне питання)

Перегляд дописуArmando (1.01.2010 07:52) писав:

Щодо зміни параметрів опитування - не бачу можливості, хіба модератори підкажуть.
Аналітичні розмови з приятелем на цю тему підвели до наступних висновків:
- Платити менше зарплату українцям навіть у іноземних компаніях - вказівка власників бізнесу з закордону
Ну, спірне питання. Тут є свої представники тих самих компаній, які теж вміють рахувати. Отож, дешевша робоча сила є дешевшою. Тобто, капітаноочевидність очевидна. Бгг.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних