Перейти до вмісту

Чи хотіли б ви емігрувати?

Повідомлень в темі: 344

Опитування: Куди б ви хотіли емігрувати (157 користувачів проголосувало)

Емігрувати чи не емігрувати

1. Хочу залишитись в рідному місті, селі. (79 голосів [37.44%])

Процент голосів: 37.44%

2. В ЄС (47 голосів [22.27%])

Процент голосів: 22.27%

3. В США (32 голосів [15.17%])

Процент голосів: 15.17%

4. В Канаду (14 голосів [6.64%])

Процент голосів: 6.64%

5. В Австралію (13 голосів [6.16%])

Процент голосів: 6.16%

6. В Київ (26 голосів [12.32%])

Процент голосів: 12.32%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 08.12.2009 – 20:53

Перегляд дописуKvito4ka (8.12.2009 21:53) писав:

До чого тут зомбує? Ви що не знаєте, що у нашій країні коїться??
Не все.
  • 0

#142 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 08.12.2009 – 20:54

До мене часто такі думки приходять. Боюся, що не зможу розкрити весь свій потенціал в цій країні.
  • 0

#143 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 21:02

Перегляд дописуFT232BM (8.12.2009 20:54) писав:

До мене часто такі думки приходять. Боюся, що не зможу розкрити весь свій потенціал в цій країні.
а який в тебе потенціал?
  • 0

#144 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 21:08

Перегляд дописуTeo (8.12.2009 21:02) писав:

а який в тебе потенціал?

Ядрьоний) Електроніка тут не дуже розвивається,в Росії в 100 раз краще, хоча я б у Корею звалив.
  • 0

#145 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 21:40

Перегляд дописуFT232BM (8.12.2009 21:08) писав:

Ядрьоний) Електроніка тут не дуже розвивається,в Росії в 100 раз краще, хоча я б у Корею звалив.
корейську вже вивчив?
  • 0

#146 bla-bla-bla

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 21:48

Була колись мисля така...
Але потім зрозумів, що добре там де нас нема...
  • 0

#147 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 21:50

Перегляд дописуbla-bla-bla (8.12.2009 21:48) писав:

Була колись мисля така...
Але потім зрозумів, що добре там де нас нема...
в Афганістані
  • 0

#148 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 08.12.2009 – 21:50

Нажаль, негативу в нас дуже багато.
  • 0

#149 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 08.12.2009 – 21:52

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (8.12.2009 22:50) писав:

Нажаль, негативу в нас дуже багато.
Замкни на масу.

Еміграція - прикольно.

Повідомлення відредагував yushchenko: 08.12.2009 – 21:56

• 0

#150 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 09.12.2009 – 08:01

Перечитав дещо дописи і вирішив написати.
Щодо людей, які виїхали до часу Незалежності - не знаю про обставини, імовірно вибору не було - однаково працювати на чужу державу, тож чи на Москву чи на Вашингтон та іже з ними - різниці великої не було. Історична практика показала те, що все-таки на інші держави (окрім СРСР) було працювати ефективніше. Але капець, у 1991 році ми отримали Незалежність. Дивно, але ми маємо власну державу. Відповідно, читати аргументи прихильників еміграції починаю під іншим кутом. Є у мене друг, свого часу базікали з ним багацько на теми підняття держави і так далі. Звісно, розмови були на кшталт "ось коли ми прийдемо до влади". Але сталася подія: він одружився, тепер несамовито прагне вирватись у Австрію (чому - довго розповідати), ставлення до нашої держави зневажливе, посміюється із моїх параноїдальних планів та ідей.
Словом, тепер я маю змогу бачити і розуміти аргументи "іншої сторони", хоча загалом зрозумів одну річ: людину, яка прагне виїхати звідси ібо "там медом намазано" не переконаєш. Відповідно, не забавляюсь таким. Аргументи, звісно, ледь не плакливі "надоїла корупція", "не маю можливості розвиватись і розвивати", "тут нудно, а там можна траву курити та по нічних клубах шлятись, яка краса, яке щастя". Моє ставлення до питання є таким: у мене змалку розвинуте українське імперство, шовінізЬм та решта речей, за які банять ібо правила у нас гуманістичні, відповідно еміграція - це хіба у випадку остаточного загарбання держави і лише за умови, що буде держава, де не буде негрів та іншої кольорової наволочі. Але постараюсь у межах правил викласти власне бачення та думки.
Отже, пункт номер один: гроші, які заробляєте ви, здебільшого вилітають за кордон, навіщо годувати закордонників? В Україні в 2008 році негативне торговельне сальдо сягнуло 18-20 мільярдів доларів. Велика досить цифра. А тепер порахуємо. У нас населення 45 (спростимо) мільйонів. Відповідно, на одну людину припадає близько 400$, які вона вивозить за кордон. А тепер усі дружньо пригадали новий смартфон, пиво "Бекс" та "Старопрамен" та інші чудові речі, без яких ну ніяк прожити не можна. Думаю, цифра досить логічна, кожен накупував товарів в середньому навіть на значно більшу цифру. Скоротити трішки попит на іноземну торговельну продукцію, і негативне торговельне сальдо України можна буде вирівняти. Зауважте: я не закликаю відмовитись від товарів закордонного виробництва. Але міркувати при купівлі.
Пункт номер два: неможливо працювати, розкрити свій талант, податки шалені, держава соціальна, я, розумний та гарний годую 2-3 пенсіонерів. Звісно, соціалістична держава - це держава, в якій або всі живуть довго і погано (хоча, Лукашенко сказав, що бєларусскій народ будєт жить плохо, но недолго). Нічого, основне тут рішучість, консерватизЬм та знання власних прав та можливостей. Ходили он вигрібали перед виборами неіснуючі податки, то врешті з ними приватні підприємці дружньо впорались. Звісно, сидячи та бідкаючись, можна нічого не робити, більшості так і зручно (фіґня, що матеріальний комфорт іде під три чорти, зате емоційний який чудовий, мене слухають та жаліють, гиги). Не хочете годувати пенсіонерів - не годуйте. Способів законних та напівзаконних для цього багато. Хочете розкрити талант - розкривайте. Мені подобається твердження іншого друга: "У нас займатись наукою цікаво. Робиш он дослід, щось поламалося, сидиш, треба розкрутити, подивитись. Реактивів або дослідного матеріалу немає - слід думати, де дістати, чим замінити і так далі. А там - щось поламалося, подзвонив начальнику, прийшов майстер, відремонтував, далі працюєш. Реактивів/матеріалів немає - подзвонив, прийшли, принесли. Мозок перестає працювати та атрофується, бо не думаєш, а лише робиш".
Мене ще тримає тут невибагливість, я знаю та усвідомлюю, що якщо я собі не створю комфортних умов сам - то ніхто їх не зробить. Відповідно, вчусь оптимально виживати, виходячи із обмежених ресурсів. Досить навіть гарно вдається. І емігрувати не хочу. Особливо після того, як подивився, як принижуються українці щоб виїхати у сусідню Польщу та після розповідей про чуда-дива у французькому посольстві. А хто емігрує/емігрувати хоче - можу лише побажати - успіху, ви там досягнете того, що хочете. Але коли Українська Імперія танками давитиме тамтешні держави - вам преференцій через те, що ви народились в Незалежній Україні не буде. А тепер смійтесь, ібо моя остання фраза виглядає як фраза дурня/романтика.
  • 0

#151 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.12.2009 – 21:25

Чи хотіла б?
Ні.
Бо я люблю цю країну так же сильно як і ненавиджу.
Бо я хочу жити тут. Жити для цієї країни.
Бо я хочу, щоб мої діти були українцями.
Бо я бачу в якому пробачте хамстві і жлобстві ми живемо. І воно мені болить.
Бо я хочу виховати своїх дітей без цього хамства і жлобства і щоб мої діти були майбутнім України.
У нас так нормально йти по вулиці й викинути папірець чи недопалок на землю.
У нас так нормально, коли продавці хамлять у магазинах.
У нас так нормально, що все не для людей.
А я хочу інакше.
Причому не десь, а саме тут.

Якщо хтось хоче їхати, я не проти, бо у кожного щастя своє.
Я знаю, що моє - тут.
Може, я дурний і наївний романтик, але я хочу, щоб моя країна була найкращою в світі не тільки для мене. Може, в мене не вийде, але я хочу щось робити для цієї країни.
Хоча б виховувати дітей культурними, свідомими громадянами.
Трохи пафосно вийшло? Ну вибачайте.
  • 0

#152 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 09.12.2009 – 21:46

Где лучше — здесь или там, — зависит от того, где задан вопрос.(с)

Був, повернувся. Добре там, де нас ніколи не буде.

Цитата

Є й инший бік у цього питання: емігранти роблять українство явищем світовим, ґлобальним, несуть нашу культуру в инші народи, вписують її у загальносвітовий контекст, розповідають иноземцям правду про нашу історію та походження. Це, коли хочете волонтери українства, партизани, що живуть у чужих фортецях, наше лобі, що лобіює інтереси України далеко за її географічними межами. Будують міжкультурні та цивілізаційні мости між тими культурами де вони опинились та українською

А вас дуже цікавить культура, історія та походження арабів, що приїхали в Україну?
То все фігня. Там ніхто нікого не годує "ідеями". Люди працюють і намагаються краще жити. І все...
  • 0

#153 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 21:53

Я взагалі за єдину світову державу.
Чому я маю обмежувати себе територією? Колись на стане час, коли поняття емігрант не матиме сенсу.
  • 0

#154 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 21:59

Перегляд дописуЗварич (9.12.2009 20:46) писав:

Где лучше — здесь или там, — зависит от того, где задан вопрос.(с)
Файна цитата. Анекдот в тему.

Цитата

Гуцул сидит на високій сосні і десь видивляється...
Йде жид - питається: "Що видивляєшся, чоловіче?".
Гуцул каже - та дивлюся де краще жити.
Ну жид і цитує відоме - "Добре там де нас нема".
Гуцул йому на то - та я і дивлюся де вас нема!

• 0

#155 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.12.2009 – 22:37

Перегляд дописуFT232BM (9.12.2009 21:53) писав:

Я взагалі за єдину світову державу.
Чому я маю обмежувати себе територією? Колись на стане час, коли поняття емігрант не матиме сенсу.
?
русскіє вже про це думають. і ця єдина держава знаєш я називатиметься? гг)))
  • 0

#156 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 09.12.2009 – 22:58

подорожувати так! емігрувати - ні за що!

сиджу зараз в штатах, й додому чемодани пакую.

Відчуття Батьківщини, й те що я господар в своїй країні ні на що не проміняю
  • 0

#157 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 00:48

я як справжній націоналіст, льохко б злиняв.)))))
  • 0

#158 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.12.2009 – 02:04

Перегляд дописуManfred (9.12.2009 09:45) писав:

Цілком згоден і розумію аргументи тих, хто проти еміграції, дійсно хто житиме і розбудовуватиме державу, коли всі звідси роз'їдуться?
Право голосу можна мати навіть живучи за кордоном.
А тут ви нічого не підтримуєте і не розвиваєте. Окрім фазенди Януковича, Мудаковича, Тимошенко, Черновецького та дрібніших крадіїв.
Також ви спонсуєте через бюджет піаркомпанії по розколу України.
Практика ж показала, що ефективно допомагати країні можна і з закордону.
Подивіться на жидів, які розкидані по всьому світові, або хоча б на українських емігрантів.
Я там дав посилання, на меценатів музею Гончара. Багато там українських вказали місцем проживання Україну? Здається тільки одна. У всіх місце проживання США та Канада.
А ви тут щось розвиваєте. Ну розвивайте, Черновецькому потрібна нова машина.
  • 0

#159 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 10.12.2009 – 03:34

Перегляд дописуFT232BM (8.12.2009 14:08) писав:

А чого Корея, а не Японія (=

Хмм, після відвідування УКРАЇНСЬКИХ фестивалів за кордоном навіяло мені таке питання:
чому панує стереотип того, що якщо емігрував, то значить зрадник нації, культури і мови? чому якщо виїхав за кордон на проживання, то обовязково має забути свою мову і культуру?
Досить часто таке десь згадувалось... А згадав, ці питання навіялись піснею "Сам собі країні" Скрябіна.

Так от ніхто з українських емігрантів не забуває ні своєї мови, ні культури, ні Батьківщини. До речі, яскравий приклад:
недавно спілкувався з одним хлопцем, який народився в Канаді. Його привязує до Батьківщини лише той факт, що його дідусь з бабусей десь після ВВВ виїхали. ПРОТЕ хлопець знає українську мову, історія, а також найсвіжіші новини того, що зараз в Україні відбувається.
Щодо фестивалів: був на одному під назвою "Верховина", що проводиться в штаті Нью-Йорк, де помітив назви вулиць в честь відомих українських письменників, зокрема імені Тараса Шевченка, Богдана Лепкого тощо, а також памятник Іванові Яковичу Франку. Місцева громада спількується на чистій українській і навіть непомітно нотки американського акценту. Висновок: українська діаспора не розтає в потоці інших націй і ніхто з емігрантів не забуває про свої корені.
  • 0

#160 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 10.12.2009 – 09:40

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (10.12.2009 02:04) писав:

Право голосу можна мати навіть живучи за кордоном.
І що? Однаково ви обираєте з-поміж крадіїв. А ще з-за кордону ви не побачите, хто скільки вкрав, натомість проголосуєте за того, хто одягне вишиванку і битиме себе в груди, що він патріотЬ і прагне поставити пам'ятник Голодомору.

А тут ви нічого не підтримуєте і не розвиваєте. Окрім фазенди Януковича, Мудаковича, Тимошенко, Черновецького та дрібніших крадіїв.
Також ви спонсуєте через бюджет піаркомпанії по розколу України.
А ви не сплачуйте податки. Не хочете будувати фазенди крадіям - будуйте собі. Не купуйте товари у "олігархічних" магазинах.

Практика ж показала, що ефективно допомагати країні можна і з закордону.
Подивіться на жидів, які розкидані по всьому світові, або хоча б на українських емігрантів.
Практика показала, що біля 90% тих, хто виїжджає за кордон миттю забувають, звідки вони приїхали і дбають лише про себе. Це мною не засуджується, це нормально. Але є одна річ: дбаючи про себе там, вони автоматично дбають не про Україну, а про країну проживання.

Я там дав посилання, на меценатів музею Гончара. Багато там українських вказали місцем проживання Україну? Здається тільки одна. У всіх місце проживання США та Канада.
Серед меценатів розвитку культури бачу одних лише емігрантів. Що не дивно. Бо живучи за кордоном у достатку, здається, що усі біди в Україні від недостачі культури. Причому, не масової (так-так, середньостатистичний громадянин не відвідує музеї/театри), а Илітарної. Натомість заводи чи підприємства в Україні розвивають чомусь "кляті олігархи", на машини та фазенди яких ви скаржитесь. Ще є іноземні прагматичні інвестори, які вкладають сюди кошти з метою отримання прибутку. Але, о диво, ці кошти приїжджають в Україну. Підприємство іноземця платить податки, виплачує українцям зарплату. А щоб емігрант привіз сюди свій капітал, створив своє підприємство та працював на економіку України я не бачив. Звісно, простіше надіслати 10 тисяч доларів на музей та розповідати усім в себе, який він великий патГіот.

А ви тут щось розвиваєте. Ну розвивайте, Черновецькому потрібна нова машина.
І розвиватиму. І матиму свою фазенду. І приховуватиму прибутки. І, що більше, мені подобається чужа ненависть, бо лише за такою ознакою можна виявити, що ти чогось досягнув. Якщо на тебе бризкають слиною - отже, ти маєш щось справді варте, на відміну від меценатів абощо.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних