Перейти до вмісту

Двічі в одну річку не ввійдеш?

Повідомлень в темі: 98

#81 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.11.2009 – 10:17

Насправді все просто. В одну річку можна один раз ввійти і один раз вийти. По іншому не буває. А то все, зайшов, вийшов, зайшов вийшов пусті балачки. Насправді ви з отої річки і не виходили на той час, а бродили від мілкого на глибоке. Або ти там або ні. От і всьо.

Повідомлення відредагував Castiel: 27.11.2009 – 10:17

• 0

#82 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.11.2009 – 10:35

Перегляд дописуБезбожник (25.11.2009 15:03) писав:

Тпрууу Сіра! Стоять! Дай но рептуха почеплю.
Шо то воно таке, Шахісте ? Сповідь Савла, який видав світові "шедевр": "як на мене, то краще чоловікові бути одному?". А нафіга ж тоді по Землі дівки галопом гасають короткими та довгими ногами ? з цицьками від першого, до хрєн-зна якого розміру ? Нафіга ? Шоб з ними стрічатись ПРОСТО ТАК ? і розполоджувати по світові байстрюків ? Чи мо не плодити нікого, заховавшись у холостяцькій коморі як таракан ? Ну, і куди ж ми припливем в такому випадку ? До виродження ?
Ти, он, "с умілєнієм" Касандру підтримав: "як я вас розумію пані...". О, блін ! Та ніхрєна ви обоє не зрозуміли. Найперше те, що що в цій річці знаходитесь і понині ! Бо берег, з якого в неї заходять зветься Кохання, а ймення протилежному - Смерть. І ти, Шахісте, на цей берег чорта два вийдеш, бо тебе на нього (як і мене) можуть тільки ПОНЕСТИ. А берег перший, з"являється кожному з нас тільки раз в житті і коли поліз до річки, природою матінкою примушений, він тут же щезає за "обрієм". Вороття - немає. Це все рівно, що народитись повторно. І ця істина, стирчить вухами навіть поміж рядками твого ж допису. А ти її не бачиш, зате Касандру - "розумієш". А ще, он холостяцьким життям захопився. Мрієш про кохану жінку. Плюс з мінусом хочеш поєднати. Ніфіга в тебе не вийде. Бо про кохану жінку не мріють. Її ШУКАЮТЬ, Шахісте, настрополивши носяку. По запаху. Як отой вовк. І кожна жінка саме цього і хоче, бо цим і возвеличуєм її. А вимріяти її неможливо. І сама вона не прийде.
Я ото, витріщив беньки та й гадаю : як то Касандрі вдається сновигати то "в ту дурнувату річку", то на берег, аж надцять разів ! Феноменально, блін ! Проти усіх законів природи ! Думав, шо тіко вона "уміє", а тут і ти Шахісте...туди ж.
Подивись навколо себе. По вулиці ходять діти. Від дрібноти, з шкільними торбами, до тих, хто вже "наканунє запливу". І тут, на форумі, вони є теж. І кожен з них (кожен, Шахісте) свого часу в ту річку забреде. І це - правильно, бо по закону. А ви, з Касандрою, чому хочете їх навчити ? Не намочити ніжечки ? Ви такі розумні ? А чого ж самі там опинились ? Дурні ? То треба так і сказати : я, дурень. А з дурня хто приклад візьме ? Але ж воно не так, Шахісте, вірно ?
Ти кажеш немає куди повести ? Непроста задача. Треба купити. Немає коштів ? Гірше, але не біда. Виходи існують. Наприклад, віддати свій труд і кілька років томУ, хто тобі просто віддасть. Хто біля ТОГО берега.
Я б тобі цього і не осмілився б писати, аби не зніс свого часу на власній шкурі, в кілька разів більше твого. Чоловік, Шахісте, мусить стрічати біду стоячи на ногах і не розмазувати соплі по підлозі. В протилежному випадку - то не чоловік, а непорозуміння в штанях. Це - загалом, а не про тебе.
І... Шахісте... як ти там написав вище, без образ. Добре ?
без образ,так,звичайно! І поїхали...
Для мене річка і є кохання,а берег на якому я стою то життя,а протилежний берег,можливо смерть або вічність! Я в річку вже зайшов,закохався до без тями,майже захлинувся,вернувся на берег життя,але вже мокрий,ми,чоловіки,кохаємо одну а одружуємося на іншій,ми шукаємо,майже всі,подібну до коханої! Чи може не так! Я не кажу,щоб всі не кохали,це рівно сильно щоб заборонити людині дихати-неможливо! Я холостяк-це не один я,я просто бл...дую,отримую секс,чи мені постійно закохуватися,у кожну дівчину з якою я зустрічався? Якщо нам просто добре разом,можливо це стане звичкою,а потім можливо(!) в кохання! Зараз я кажу що більше кохати не буду,але я знаю що буде той момент,коли я зміню свій погляд на життя і почуття! Важко буде,а куди дінешся! У кожного є своя голова на плечах,як зробе так і буде,чи треба всіх слухати! Ой,капець,таким макаром можна писати і писати! Щодо матеріальності,я працюю,я навчаюся,у мене є плани,я хочу,але не все і відразу,я вже думаю про своє майбутнє-а раз думаю,значить я вже щось роблю для того щоб втілити це в реал. І потрошки виходить. Хочеш-зробиш. Далі буде видно,і ,ще я з Вами згоден,що сопляками нічого не доведеш,а навпаки,покажеш свою слабинку! Згоден,всі проблеми чоловік повинен зустрічати стоячи,але і гори руйнуються вітром,хоч які вони не велетенські,і все таки чоловік теж може плакати...
  • 0

#83 VONA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 01.01.2010 – 17:14

мдаААААА...............довга і заплутана історія.........мені здається що дівчина сама ненає що хочеЕЕЕЕЕ і що серйозних стосунків їй зовсім не потрібноОООО..............а що порадити важко сказати ....адже я так бачу ти її дуже любиш...а якщо любиш важко відмовитись від коханої людини якою б вона не було.....та й можливо ти й сам не хочеш цього.....бо якщо людина щось захоче так дуже-дуже сильно вона гори переверне!!!!!!!!!!!!!!!!!=))))))))))))))бажаю успіхів=)))))))))
  • 0

#84 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.01.2010 – 21:50

Флуд видалено. VONA, невже так прикольно ото дужечок і букви капсом тулити в допис?
  • 0

#85 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.01.2010 – 00:47

Перегляд дописуCastiel (27.11.2009 10:17) писав:

Насправді все просто. В одну річку можна один раз ввійти і один раз вийти. По іншому не буває. А то все, зайшов, вийшов, зайшов вийшов пусті балачки. Насправді ви з отої річки і не виходили на той час, а бродили від мілкого на глибоке. Або ти там або ні. От і всьо.
гарно сказано :unsure: Напевно все залежить від характеру. Не знаю як там з річкою, але в мене це асоціюється з поїздом...поїзд пішов і назад він не їздить;), а ще: уходя - уходи(с)
  • 0

#86 Фантазія

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 12:58

Перегляд дописуПрОсТо ВіН (27.02.2008 01:27) писав:

от ніколи не думав шо опинюсь на цьому форумі. просто хочеться думки послухати,чужої думки, не друзів не родичів не знайомих які знають добре мої стосунки з дівчиною,і мене і її.

почнем все спочатку. почалась наша історія з нею 2 роки тому, зустрічались десь 4 місяці,бачились майже кожен день,ніколи не сварились,друзі деколи навіть заздрили шо в нас все добре,що ніколи не сваримось.
але потім ,в один чудовий момент,виявилось шо в неї є ще один хлопець, з іншого міста,і вони так от зустрічаються вже десь більше року, з яким вона бачиться рідко,але ніби на той час любила його. це для мене було як сніг на голову,тому що за той час встиг захопитись серйозно нею.

взнавши про обман,нахамив їй,проте через 1-2 міс знов дзвонив,намагався повернути,на пару днів літом помирились ніби,все було ок,а потім знов те саме-обман,брехня з її сторони знов і знов. наприкінці літо вона поїхала з міста на пару місяців на навчання,повернулась під новий рік.
побачивши мене на різдвяні свята в на площі під час концерту різдво від львівського,напевно нагадала собі про наші стосунки,про те що було колись,писала смс що хоче все повернути,при зустрічі заплакала, просила про другий шанс. на той час в мене вже була інша дівчина, але я всеодно не забув ту котру ще кохав,котрій літом ще пів року назад пропонував одружитись. кинув свою дівчину,з якою зустрічався,повернувся до тієї що не міг без неї,котру не получалось забути. ми з нею вже і хотіли чи то до священика піти чи то до ворожки чи то до психолога, щоб допоміг нам розібратсь в наших стосунках,тому що самі собі признались шо разом нам важко і одне без одного не можем. але, десь навіть не пройшло і тижня як в неї знову думка змінилась - появився новий пацан в неї,нова її жертва,яку вона потім кинула,через декілька місяців.
а я залишився ні з чим...

але світ наш тісний шо то капец-чисто випадково познайомився я з тим хлопцем з яким вона зустрічалась колись паралельно зі мною,котрий живе в Києві. дуже багато один в одного дізнались про неї,про різні дурнуваті ситуації коли я був з нею а він до неї дзвонив чи навпаки)))так смішно потім було з того всього)) ми часто спілкувались по тел та і досі спілкуємся, можна сказати що тепер ми друзі.

з того часу як наші з нею дороги розійшлись пройшов майже рік, ми стали старші, вже на роботі,давно не студенти,життя змінилось. в мене було достатньо дівчат,не можу сказати що мені коли-небудь бракувало від них уваги. але, вже давно не зустрічаючись з нею я часто згадував її,та майже кожен день, хоча не хотів вже ніяких стосунків з нею,навіть дружніх.- так мене дістали обман та брехня з її сторони.ми почали жити кожен своїм життям. серйозних стосунків в мене з дівчатами не було,маю на увазі ні з ким серйозно не зустрічався,а так тільки для того щоб погуляти,віддихнути фізично та морально.

....в новорічну ніч,коли я з своєю компанією прийшли до ялинки на площу,святкували,пили шампанське, підійшла вона,сама,не знаю як і чому(тому що раніше коли ми десь випадково пересікались в місті то просто перекидались сухим привіт і все). це вже була десь 3 год ночі,я вже був випивший,вона підійшла до дівчат моїх друзів ,яких знає і з якими ми колись всі разом гуляли.я просто сухо лаконічно привітав її з новим роком(тримаючи в руках літру пива і сигарету в зубах),і відійшов до своїх пацанів,ніби мені все пофіг. та й насправді мені і так було вже напевно,не хотів з нею спілкуватись.
1 січня вечером мені від неї прийшла смс з питанням як получилось мені забути її. на той час я знав що в неї десь недавно було нещавливе кохання чи шось таке,шо її кинули (місто маленьке). хоча вона не признавалась для чого це вона мене питає,писала шо просто так. і почалось дурнувате перписування смсками. багато писати як дальше все получилось але я знов з нею,десь від середини січня. спочатку сприймав все несерйозно,вона плакала знову,казала шо змінилась. сама почала розмова про відновлення стосунків,про те що хоче бути зі мною.

всі мої знайомі,батьки друзі і її і мої також були просто в шоці,коли взнали шо ми знову разом,мені довго в це не вірилось,спочатку я не знав добре для чого це мені здалось,хоча хотів її бачити. а зараз я розумі шо ми з нею просто різні люди,ми чуть не кожен день сваримось і миримось.деколи аж не хочеться до неї дзвонити бо знаю шо можем посваритись,зіпсувати одне одному настрій. вона каже шо я дуже впертий,шоне хочу їй поступитись ніколи.
вона каже шо я теер дуже змінився,в гіршу сторону,боїться шо я їй не мстився. а то що я не буду їй мститись ще не означає що я все забув.
спілкуючись з тим її колишнім хлопцем(з яким вона деколи по тел розмовляє) я взнав,вона йому розказала, шо той хлопець з яким в неї недавно було нещасливе кохання осінню, дзвонить до неї пише признається в коханні просить повернутись,а вона від нього тепер,каже, морозиться, також розказувала шо в неї є хлопець тепер інший,котрого знає вже третій рік,котрий її любить а вона дозволяє себе любити, і шо все в нас з нею серйозно шо справа йде до весілля. вона не знає що я спілкуюсь по тел з її колишнім пацаном.

от що робити???? хочу бути з нею, всі друзі вже втомились мені казати кинь її,дали собі спокій. зараз вона в києві на сесії,ніби хочу її побачити,можливо і поїду на ці вихідні до неї,почути,але знаю шо побачення не обійдеться без гавкання одне на одного навіть коли не буде на то вагомої причини. ми дуже різні люди, працюєм в різних сферах,мене дістає до того ж її робота. часто мені здається що нема про що поговорти мені з нею. та всеодно добре мені з нею.

висловлюйте свої думки на рахунок цього всього,пишіть хто що думає
Скажу із власного досвіду, що не можна довіряти людині, яка зрадила хоча б один раз (не кажучи вже про кілька). Яке у вас майбутнє? Хочеш постійно сумніватися, підозрювати?.. Будь мужиком! Не давай собою маніпулювати. Ця дівка - як шкідлива звичка. ''Плюнь і розітри''
  • 0

#87 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 16:47

Перегляд дописуФантазія (3.01.2010 12:58) писав:

Скажу із власного досвіду, що не можна довіряти людині, яка зрадила хоча б один раз (не кажучи вже про кілька). Яке у вас майбутнє? Хочеш постійно сумніватися, підозрювати?.. Будь мужиком! Не давай собою маніпулювати. Ця дівка - як шкідлива звичка. ''Плюнь і розітри''
власний досвід це як соцдослідження?яка вибірка?:angry1:скільки респондентів?:)
  • 0

#88 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.01.2010 – 18:19

Перегляд дописуЛастiвочка (2.01.2010 00:47) писав:

гарно сказано :angry1: Напевно все залежить від характеру. Не знаю як там з річкою, але в мене це асоціюється з поїздом...поїзд пішов і назад він не їздить:), а ще: уходя - уходи(с)

Їздить, їздить. Ще й як. І туди і назад. Аж бігом. Туди по "чьотним", а назад - "не...". Що (по темі) означає : то заболить, то защемить.
  • 0

#89 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 19:20

Перегляд дописуБезбожник (3.01.2010 18:19) писав:

Їздить, їздить. Ще й як. І туди і назад. Аж бігом. Туди по "чьотним", а назад - "не...". Що (по темі) означає : то заболить, то защемить.
ну в мене не їздить, видать не на тій станції стою:angry1: в мене якщо їде то не вертається
  • 0

#90 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 19:35

Перегляд дописуЛастiвочка (3.01.2010 19:20) писав:

ну в мене не їздить, видать не на тій станції стою:angry1: в мене якщо їде то не вертається

Вєчно Ви Ластівочко...то курку смажену в потязі їсте, дражнячи голодних пасажирів, то не на ті станції стоїте, то у Вас поїзди тіко в один бік ходять. Це мабуть через те, шо до тої курки була прихвачена ота Ваша : пляшчина.
Шось тре робить.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.01.2010 – 19:38

• 0

#91 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 19:50

Безбожник зара ми обоє получимо по шапці :angry1:
От поясніть мені, як можна вірити людині, що зрадила? якщо людина це зробила раз то буде робити це ще і ще...мені тут слова бобрика сподобались дуже:

Цитата

По іншому не буває. А то все, зайшов, вийшов, зайшов вийшов пусті балачки. Насправді ви з отої річки і не виходили на той час, а бродили від мілкого на глибоке. Або ти там або ні. От і всьо.

• 0

#92 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 20:04

Перегляд дописуЛастiвочка (3.01.2010 19:50) писав:

Безбожник зара ми обоє получимо по шапці :angry1:
От поясніть мені, як можна вірити людині, що зрадила? якщо людина це зробила раз то буде робити це ще і ще...мені тут слова бобрика сподобались дуже:

Ну...про те що звідти не вилазять ніколи, мною написано на адресу Шахісту. Ще раніше.
Щодо зради, тут без питань. Зрадник не буває "одноразовий".
  • 0

#93 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 20:10

або не зрада...або такий варіант: все добре, все суперово і тут інша половинка каже: давай розійдемось - нема питань....як хто ту розлуку переживав та й чи переживав - не в тому питання...за якийсь час та людина намагається повернути усе назад, бо такого(такої ) як ви - нема і він хоче повернути усе назад...а нафіга питається? не розумію! Ти мав (мала) усе і не схотів...а тепер повернути? ні...поїзд пішов!
  • 0

#94 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 20:45

Перегляд дописуЛастiвочка (3.01.2010 20:10) писав:

або не зрада...або такий варіант: все добре, все суперово і тут інша половинка каже: давай розійдемось - нема питань....як хто ту розлуку переживав та й чи переживав - не в тому питання...за якийсь час та людина намагається повернути усе назад, бо такого(такої ) як ви - нема і він хоче повернути усе назад...а нафіга питається? не розумію! Ти мав (мала) усе і не схотів...а тепер повернути? ні...поїзд пішов!

Опьять поїзд !??? Ластівочко !, Ви тим поїздом переплутали мені в голові геть усе на світі. Ото тіко Ви кажете : поїзд - у мене перед очима : Ластівочка, стоїть на невідомій нікому станції, у свитці і чоботях, підперезана мотузкою, шорстяна хустка на голові сповзла набік, на плечах кошик перев*язаний рушником, а у кошику смажена курка і пляшчина з літрою самогонки. А мимо летять поїзди. І всі в один бік.
А поряд зі станцією річка кохання. У ній бродять купа мужиків у пошуках невідомо кого і кожному з них, Ластівочка, після чергового пролетівшого в один бік поїзда, єхидно каже : " а поїзд то пішов !". Ох...спасайте !

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.01.2010 – 20:49

• 0

#95 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 21:16

Мені подобається позиція Ластівки - сказала, як відрізала - якщо поїзд пішов, назад вже не повертається :) От я б так не змогла. Якщо б людина, яку досі кохаю захотіла б відновити відносини - 90% шо погодилася б... ех... :angry1:
  • 0

#96 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 21:34

Перегляд дописуБажана (3.01.2010 21:16) писав:

Мені подобається позиція Ластівки - сказала, як відрізала - якщо поїзд пішов, назад вже не повертається :) От я б так не змогла. Якщо б людина, яку досі кохаю захотіла б відновити відносини - 90% шо погодилася б... ех... :angry1:

Так. Не легка то справа - забути і викреслити, якщо кохаєш. Однак дивна річ: кохати когось і бути вірним йому, багато хто сприймає як обов*язок. І це правильно. Але, знову таки багато хто, перед тим як покохати не виконує обов*язок інший : полюбити і поважати себе самого. Тоді і не виникне рабське бажання вернути когось із минулого за будь яку ціну. Ця ціна, часто густо, і близько не варта такої самопожертви. До того ж, це ще більше розбещує об*єкт "повернення". Полюбити і поважати себе, це єдинні ліки (на мій погляд) котрі можуть допомогти людині, залишеній сам на сам з розбитим серцем. Тільки любов до себе (не плутати з егоїзмом) зможе те серце "скласти" до купи.
Є в цьому стражданні також і інша сторона "медалі". Вона вже жорсткіша і полягає в тому, що життя дається тільки раз. Переводити його на страждання за кимось, втрачаючи роки, є певним "злочином" та катуванням власного організму.
  • 0

#97 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 21:45

Безбожник
Щось Ви, пане, пробили мене на романтику

нічого кращого придумати не могла як розмістити ось це таким чином. даруйте, що рос, але здається тут говориться саме про ту річку в яку входять двічі чи не входять...

Зображення
  • 0

#98 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.01.2010 – 22:20

Цитата

name='Ластiвочка' post='560086' date='3.01.2010 21:45']
Безбожник
Щось Ви, пане, пробили мене на романтику
нічого кращого придумати не могла як розмістити ось це таким чином. даруйте, що рос, але здається тут говориться саме про ту річку в яку входять двічі чи не входять...

Ну шо сказати ?...мені сподобалось подане Вами. Однак є там така штучка : "Ви можете дать мені гарантії ?". Шось воно трохи торгівлю нагадало. А так...нічого собі.

Перегляд дописуyushchenko (3.01.2010 22:08) писав:

Мда, значить входити тре частіше, щоб не накопичувались гідроресурси.

Та воно то правильно пан каже, однак буває : то шлюз на ремонті, то щомісячна профілактика.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.01.2010 – 22:11

• 0

#99 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.01.2010 – 23:20

Флуд видалила. Хлопці, оцінила ваші жарти, але вони не по темі..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua